Rusijoje iškrypėliai savo propagandą bando prakišti prisidengdami "ŽIV epidemija" ir "Putino rūpesčiu situacija šalyje"

Autorius: Anonimusas Šaltinis: http://ldiena.lt... 2019-11-30 11:14:00, skaitė 361, komentavo 2

Rusijoje iškrypėliai savo propagandą bando prakišti prisidengdami

Nebegalėdami tiesiogiai reklamuoti savo iškrypimų Rusijoje, sodomitai ir iškrypėliai, pradėjo vykdyti naują viešųjų ryšių planą, paruoštą vakarų polittechnologų: savo ano galo "vertybes" propagandinti per išgalvotą "ŽIV epidemiją".

Homopropagandistų teigimu, apie 1 proc. Rusijos gyventojų yra užsikrėtę ŽIV, o šalies prezidentas Vladimiras Putinas epidemiją laiko „grėsme nacionaliniam saugumui“. „Situacija tik blogėja“, – sakė Federalinio tyrimų ir prevencijos centro, kuris specializuojasi ŽIV ir AIDS srityje, vadovas Vadimas Pokrovskis, dirbantis tiesiogiai Vakarų užsakovams.

Jis teigia, neva problema yra kilusi dėl prieinamos informacijos trūkumo ir nepakankamų gydymo galimybių. Nepilnamečių lytinis švietimas šalyje taip pat yra tabu tema, jį dar labiau apsunkina įstatymai, draudžiantys „homoseksualumo propagandą“.

Būtent pederastijos propagandos reklama – ir yra pagrindinis taip vadinamo "lytinio švietimo" tikslas. O Rusijos parlamentas tokią propagandą uždraudė, padarydamas beprasmiška bet kokią Vakarų organizuotą pedopropagandistinių organizacijų veiklą Rusijoje.

Rusijos sveikatos apsaugos ministerija (SAM) tvirtina, kad šalyje gyvena apie 900 tūkst. ŽIV užsikrėtusių žmonių. Tuo taru homopropagandistas V. Pokrovskis teigia, kad šis skaičius siekia 1,5 mln. Palyginimui, federalinio Roberto Kocho ligų kontrolės instituto duomenimis, Vokietijoje ŽIV užsikrėtę apie 88 tūkst. žmonių – 0,1 proc. populiacijos.

Kuo Vokietija ir joje siautėjantis pedoliberastiškas ištvirkimas skiriasi nuo Rusijos visuomenės įpročių – homopropagandistas Pokrovsksi nutylėjo.

Maža to, V. Pokrovskis bando paneigti pederastų įtaką ŽIV plitimui, nežinia kokiu pagrindu teigdamas, neva gerokai daugiau nei pusė visų naujų ŽIV atvejų atsiranda dėl lytinių santykių tarp vyrų ir moterų.

ŽIV ir AIDS prevencijos plakatas Rusijoje
ŽIV ir AIDS prevencijos plakatas Rusijoje / AP nuotr.

Jo teigimu, pernai Rusijoje mirė 36 tūkst. ŽIV užsikrėtusių žmonių. Neva tai yra rekordinis mirčių skaičius nuo 1987 m., kai buvo užfiksuoti pirmieji viruso atvejai. Tačiau, kokios jų mirčių priežastys – homopropagandistas Pokrovskis nedetalizuoja. Taip kad žuvę avarijose, girtose muštynėse, nelaimingų atsitikimų arba savižudybės keliu pasitraukę iš gyvenimo ŽIV infekuotieji taip įtraukti į šį skaičių, vien tam kad pagąsdinti, jog "dar niekada taip baisu nebuvo!" 

Homopropagandistas V. Pokrovskis taip pat apgailestauja, kad ŽIV gydymui Rusijoje išleidžiama pernelyg mažai lėšų. Kitąmet šiam tikslui skirti 29 mlrd. rublių (apie 410 mln. eurų). O juk seniai yra žinoma, kad ŽIV gydymas yra vienas pelningiausių pinigų išvogimo per mediciną būdų, nes nieko nėra pelningiau, kaip gydyti nepagydomas ligas.

Pasak homolobisto, šaliai reikia mažiausiai triskart didinti išlaidas gydymui, nes neva "Rusijai trūksta naujausių vaistų, diagnostinės įrangos ir kvalifikuoto personalo". Kas įsisavintų tas "triskart didesnes išlaidas" galime nesunkiai numanyti.

Dvi didžiausios Europos sveikatos apsaugos agentūros – Europos ligų prevencijos ir kontrolės centras ir Pasaulio sveikatos organizacijos Europos biuras – ketvirtadienį paskelbė, kad Europoje būtina rasti geresnių kovos su ŽIV būdų, nes ši liga moterims vis dar diagnozuojama vėliau nei vyrams. 2018 m. Europoje užfiksuota daugiau nei 141 tūkst. naujų ŽIV atvejų, sakoma agentūrų parengtoje ataskaitoje. Pasak organizacijų, vos trečdalį ŽIV atvejų sudaro moterys, o ankstyva diagnozė reiškia anksčiau pradėtą gydymą.

Kuo išpederastintos ir lytiškai ištvirkusios taip vadinamos "civilizuotos" Europos lytinių ligonių problemos aktualios Rusijai – joks homolobistas paaiškinti nesugeba, bet nuolatos kiša europinę statistiką, reikalaudamas Rusijos biudžeto pinigų.

Vakarų homolobistinių organizacijų finansuojamo „AIDS centro“ Maskvoje direktorius Sergejus Abdurachmanovas taip pat pučia į provakarietiškų homolobistų dūdelę, kaip mantrą kartodamas teiginius apie Rusijoje "stringančią ŽIV diagnostiką ir gydymą".

Kaip antirusiškai propagandos ir "fake news" agentūrai „DPA“ teigė S. Abdurachmanovas, Vakarų Europoje šiuo metu „yra piliulės apsaugai prieš seksą“. Tuo tarpu Rusijoje, tvirtino jis, „sąlygos kaip Vakarų Europoje 1990-aisiais“. Kuo piliulės "prieš seksą", skirtos neapneštėti atsitiktinių lytinių ištvirkavimų metu gali padėti apsisaugoti nuo ŽIV – homolobistas nutylėjo.

Homolobio finansuojamo „AIDS centro“ direktorius taip pat pakartojo anksčiau minėto kolegos homopropagandisto Pokrovskio teiginius, neva Rusijoje ŽIV užsikrėtę daugiau nei milijonas žmonių, ir veidmainiškai paapgailestavo, kad „deja, bet šis skaičius ir toliau auga“.

„Tai nebėra tik homoseksualų, intraveninius narkotikus vartojančių ir sekso darbuotojų problema. ŽIV kelia grėsmę visai Rusijos visuomenei“, – sakė S. Abdurachmanovas, pamiršęs pridurti, kad Stalino metais visa lytiškai plintančių ligų problema buvo išspręsta vienu paprastu Baudžiamojo Kodekso straipsniu, atskyrusiu prostitutes, iškrypėlius ir kitus linkusius į palaidą gyvenimo būdą asmenis nuo normalios visuomenės.

Antirusiškų homopropagandistų nusiteikimą bent kažkokiu būdu prastumti savo propagandistinę platformą į viešumą demonstruoja bandymas "ŽIV ir AIDS" temą "pakišti" po Rusijos Prezidento Vladimiro Putino vardu. Homolobistai iškraipydami valstybės vadovo žodžius ir įsakus teigia, neva šiemet paskelbtame dekrete V. Putinas ŽIV vadina „grėsmę nacionaliniam saugumui“, šalies gyventojų skaičiui vis krintant.

Tuo tarpu Putinas kalbėjo apie Rusijos žmonių sveikatą apskritai ir apie būtinybę kelti medicinos paslaugų kokybę.

Rusijos prezidentas Vladimiras Putina
Rusijos prezidentas Vladimiras Putina / AP nuotr.

Tačiau labiausiai homopropagandistus Rusijoje siutina įstatymas apie "nepilnamečių apsaugą nuo neigiamos seksualinio pobūdžio informacijos". Įstatymas, kuris saugo, kad vaikai ir nepilnamečiai nebūtų atakuojami tvirkintojų, prisidengiančių pačiomis įvairiausiomis "švietimo programomis": pradedant nuo "lytinio švietimo" iki "tapatybės pažinimo" – tai yra skatinimo kuo anksčiau pradėti lytiškai santykiauti ir būti pakantiems bet kokioms seksualinių iškrypimų formoms. O svarbiausia "nevaržyti savęs", nes juk "nesvarbu su kuo, kaip ir kokiu būdu – svarbiausia malonumas ir savęs patenkinimas".

Homopropagandistai niekada savo isteriškose pareiškimuose apie "žodžio laisvę" nepažymi, kad šis įstatymas saugo išimtinai vaikus ir NEPILNAMEČIUS, o suaugusiems leidžia į savo galvą kištis kokią tik norį informacinę bjaurastį.

Tačiau juk būtent vaikai ir paaugliai yra pagrindinis pederastų lobistų taikinys, nes pakeisti normaliai susiformavusio žmogaus psichiką ir seksualinį elgesį yra labai sunku ir dažniausiai nebeįmanoma. Tuo tarpu, kaip rodo "puiki" Vakarų šalių patirtis, sujaukti psichiką vaikams – lengva ir paprasta. Pavyzdžiui, 40 % amerikiečių 14-15 metų paauglių dar "neapsisprendę", kokia yra jų lytis...

Marazmatinį idiotizmą demonstruoja patys homopropagandistai, teigdami, kokį svarbų darbą jiems "trukdo" atlikti šis vaikų apsaugos nuo tvirkinanačios informacijos įstatymas:

„Mūsų interneto svetainė yra prieinama visiems, kuriems suėjo 18 metų. Bandome aiškinti apie prezervatyvų naudojimą kolegijose ir universitetuose“, – sakė S. Abdurachmanovas. Visgi, tikino jis, 18 metų sulaukusiam žmogui apie tai aiškinti gali būti jau per vėlu, tačiau geriau vėliau nei niekada.

Įsivaizduojate, kokią svarbią misiją atlieka šitie Rusijos valdžios ignoruojami, bet gausiai Vakarų homolobistų finansuojami "fondai", "centrai" ir "ekspertai": jie moko, kaip užmauti gumytę ant pimpalo... Juk joks suaugęs vyras, jokia suaugusi moteris, nesugebės to padaryti, jeigu mokykloje, o dar geriau – darželyje nepraeis prezervatyvo užmovimo ant b...o pamokų. Ir tuomet Rusijoje neišvengiamai prasidės ŽIV ir AIDS apokalipsė...

Kaip sako rusai: gesinkite šviesą – atvažiavome!

Žvakė ŽIV ir AIDS aukoms atminti Maskvoje