3min

Straipsniai skaityti per paskutines...

Švedijos kovos su COVID-19 instrukcijos numato, kad pirmumo teisę gydant turės jauni atėjūnai. Tai reiškia, kad pagyvenę švedai, kurie šią valstybę kūrė, visą gyvenimą mokėjo jai siaubingus mokesčius, pasmerkiami mirti. COVID-19 specifika tokia, kad sunkiai sergant, būtinas plaučių ventiliavimo aparatas, o tokių aparatų pakankamai neturi nei viena ES valstybė, ir Švedija, todėl tenką rinktis, ką gelbėti.


Neseniai vienas iš lenkiškų tinklalapių paskelbė straipsnį, kuriame užfiksuoti keli svarbūs dalykai. Pirma, Rusijos pagalba Italijai tuo metu, kai Roma nesulaukė jos iš tariamų sąjungininkų, yra didelis smūgis ES ir NATO autoritetui. Antra, kaip rašo publikacijos autorius: "Tikimybė, kad Italija eilinį kartą parems sankcijų Rusijos atžvilgiu už pastarosios įsiveržimą į Ukrainą pratęsimą, arti nulio". Praplėskime temą.


480 000 gyventojų netekta per dešimt metų - 48 000 kasmet ir beveik po 1000 per savaitę !!! Kokio reikia dar karo - maro - ar inkvizicijos norint perspjauti tokius gyventojų skaičiaus naikinimo mastus ? Per 10 neklystančios senmergės valgymo metų Lietuva neteko 15 - 15% savo gyventojų. Kyla natūralus klausimas ar tai nėra genocidas ? O jei ne genocidas tai kas tai ?


Abi sistemos vertina žmogų ir visuomenę kaip grynai ekonominius subjektus; abu griauna žmogaus dvasią, abu verčia pavergti ir sunaikinti kultūrą, tautą ir rasę. John Youngo


Rita Miliūtė - kruvinoji VSD marčia, turtingiausių Lietuvos žmonių ir verslo grupių advokatė, moteris pagal kurios dūdelę šoka VSD, STT, moteris su kuria per lovą karjerą padarė Jakilaitis, kruvinoji mirties našlė, žmogus iki šiol galintis pakreipti ištisus politinius procesus norima linkme. Rita Miliutė, žemaitė. Kretingiškė, buvusi pionierių vadovė. Komjaunuolė. Dar būdamas jauna žurnalistė sugebėjo apsukti galvą tuometiniam Valstybės saugumo departamento generaliniam direktoriui Arvydui Pociui."15 min." savininkas – vaistų magnatas, kuriam asmeniškai naudinga skleisti dezinformaciją ir melą


Mes – Vidinis TSRS Prediktorius, iš vienos pusės, ir iš kitos pusės – nacionalistai, visada linkę į nacizmą, ir internacionalistai, visada linkę į internacizmą, ir visų konfesijų fanatikai, visada linkę sunaikinti kitatikius, – dirbame skirtingus darbus. Šitie darbai tiek skiriasi, kad bendros gali būti tik gerų ketinimų deklaracijos, kurios vienok užpildomos skirtingomis prasmėmis.


Iki šiol oficiali versija skelbia, kad COVID-19 yra gamtoje atsiradusi koronaviruso mutacija. Tačiau jo laboratorinė kilmė jau nekelia abejonių. Daugelis pasaulio mokslininkų yra šios nuomonės. O dabar įrodymai. Pateikiama 5 metų senumo publikacija: „Mokslininkai atrado naują mirtiną gripo virusą.“ Biologai sukūrė virusą, sugebantį tiesiogiai apkrėsti žmogų ir sukelti jo mirtį. Tyrėjai eksperimentavo kurdami hibridą koronaviruso iš Kinijoje gyvenančio šikšnosparnio.


Lietuvoje koronaviruso padėtis kaista. Nustatytų atvejų skaičius nuolat auga. Vyriausybė ragina gyventojus būti sąmoningus ir izoliuotis. Tačiau, kaip visada, didelėje bandoje yra juodų avių. Šimtus lietuvių, kurie dėl didelių valdžios pastangų grįžo namo, dvi savaites turėjo karantinuotis gana civilizuotoje aplinkoje. Jie buvo apgyvendinti viešbučiuose su karštu maistu ir internetu. Tačiau daugeliui tai nepatiko.


Mažai kas iš kasdieninių spaudos skaitytojų yra informuoti apie vieno iš lietuviškos žiniasklaidos kanalų - 15min savininkus. Taigi informuoju savo skaitytojus: 100% 15min akcijų priklauso didžiausiai Baltijos šalyse žiniasklaidos grupei „Postimees Grupp“. Vienintelė „Postimees Grupp“ akcininkė yra Estijos investicinė bendrovė „UP Invest“. Didysis „UP Invest“ akcininkas yra Estijos verslininkas Margus Linnamäe, kuriam priklauso 78% akcijų.Primename, kad Vilius Petkauskas apie "Būkime vieningi" ne kartą yra paskleidęs tikrovės neatitinkančios informacijos.


COVID-19 pas valdžią pasireiškia visai kitaip, negu pas visus kitus normalius piliečius. Paveikta viruso, pradinėje ligos stadijoje, valdžia praranda adekvatumą. Ji ima neigti PSO pripažintas apsaugos priemones (pvz. kaukių ir ligos testavimo reikalingumą), piktybiškai jų neužsakinėja, nekaupia rezervo, ima lankytis didžiausio gyventojų susikaupimo vietose (krepšinio rungtynėse), ir net pati stengiasi organizuotis visokius masinius renginius (muges, eitynes, mitingus).


Seimo valdyba NEPRITARĖ mano siūlymui leisti Seimo nariams už kanceliarines lėšas (beveik 1000 €/mėn.), vietoje gėlių, saldainių, atvirukų ir kitų daiktų...


Po chamiškų aukšto rango ES pareigūnų kaltinimų dėl "pigaus piaro" Kinijos bendrovė „Huawei“ atšaukia savo pagalbą Europos šalims. „Padėkojo.„ Huawei “išsiuntė milijonus apsauginių kaukių vargstančioms Europos šalims: milijoną - į Ispaniją, 800 000 - į ligonines ir senelių namus Olandijoje ... Tačiau aukštas ES valdininkas apkaltino„ Huawei “dėl pigios piaro. „ Huawei“ atsiprašė ir pareiškė, kad daugiau taip nebedarys.“, - komentuojama istorija socialiniuose tinkluose.


Donaldas Trampas prognozuoja, kad mirtingumo nuo koronaviruso pikas JAV bus pasiektas per ateinančias dvi savaites, o šalies atsigavimas po pandemijos1945 m. gegužės 14 d. iš Simno rajono NKVD skyriaus viršininko gauti duomenys apie tai, kad Seminiškių miško rajone, 37 km į vakarus nuo Alytaus, 8 km į pietvakarius nuo Simno, slepiasi „miško brolių“ gauja, ginkluota rankiniais ir sunkiaisiais kulkosvaidžiais, automatais ir šautuvais. Ši gauja paskutinių 10 dienų laikotarpyje smulkiomis grupėmis iš 10-15 žmonių išeidavo iš miško ir užsiiminėdavo vietinių gyventojų plėšimu ir atskirų gyventojų išsivedimu į mišką...


1939 metų rugpjūtį Stalinas paskutinį kartą mėgino sukurti iš Prancūzijos, Didžiosios Britanijos bei TSRS antihitlerinę karinę sąjungą. Bet dėl Paryžiaus ir Londono nekonstruktyvių pažiūrų ir Lenkijos tiesioginio pasipriešinimo ir ši pastanga nebuvo sėkminga. Sovietų Sąjungai tebeliko paskutiniausia – sutikti pasirašyti sutartį su Vokietija, gauti iš to didžiausią pelną ir nudelsti karo pradžią. Bet jis vis tiek buvo neišvengiamas.


Президент США Дональд Трамп публично предложил премьер-министра Великобритании и ведущей союзнице США Терезе Мэй сосредоточиться на защите своей страны, а не критиковать его. Эксперт РИСИ Анна Виловатых отмечает, что  вмешательство Трампа в британскую политику вызвало напряженность в так называемых «особых отношениях» двух стран. В Британии вновь предлагают отменить визит американского президента. С приходом Трампа к власти противоречия между США и Великобританией обострились и, прежде всего, это касается неопределённого будущего Британии, снижении её влияния в мире и экономических проблем.


| 1970-01-01 | Lietuva | |


Savo ruožtu ir Lietuva padėjo šiai valstybei ankstyvoje koronaviruso protrūkio stadijoje, tačiau Nausėda ragina nepamiršti apie Kinijos žvalgybos užmačias. Pas savo darbdavį, Jo Ekscelenciją, susirinko Lietuvos žvalgybos institucijų vadovai. Ar pakviesti, ar patys įsiprašė — nepranešama. Vadovų kadencijos eina į pabaigą. Jo Ekscelencija kadenciją skaičiuoja dar tik antrą pusmetį. Prelegentai susirinko aptarti ne gerovės valstybės kūrimo reikalų.Jūsų dėmesiui garsaus Rusijos režisieriaus Nikitos Michalkovo naujausia Besogon TV laida „Na štai ir viskas“. Ekspertai.eu primena, kad nors panašios laidos Lietuvoje nepageidaujamos ar draudžiamos, jas laisvai galima žiūrėti amerikietiškame youtube kanale. Tokių ir panašių laidų žiūrėti nerekomenduoja Lietuvos propagandos specialistai, kad šalies žmones nepasiektų neteisinga nuomonė.


Kol visi "serga" koronavirusu, Nausėda bando prakišti "prisidirbusį" Jauniškį antrai kadencijai į VSD vadovus. Kryžiuočių ordinais apdovanotą...


Tikrai geras filmas apie TIKRĄ mūsų šiandieninį gyvenimą, vieniems viskas - kitiems kas liko. Be jokių liberastinių pagrąžinimų, visokių paverkšlenimų apie demokratiją ir kažkokias teises.


Kol Vyriausybė stengiasi, kad Lietuva kuo mažiau nukentėtų nuo pandemijos, opozicija ruošiasi perversmui? Apie tai feisbuke pirmasis perspėja politologas Vytautas Sinica. O Seimo narys konservatorius Andrius Kupčinskas, nors perversmo galimybę neigia, pats feisbuke rašo, kad „turbūt geriausia, kas galėtų nutikti Lietuvai šiuo metu, jeigu Dalia Grybauskaitė imtų vadovauti laikinajai Vyriausybei“.


Kovo 10 dieną buvo pranešta, kad Lietuva teiks paramą Graikijai kovojant su pabėgėlių humanitarine krize. Į Graikiją „numatyta siųsti materialinių išteklių atsargų (palapinių, lovų, miegmaišių, pagalvių ir avalynės), kurių bendra įsigijimo vertė – 79 639,39 euro, taip pat skirta 50 000 eurų finansinė parama iš Vyriausybės rezervo lėšų pabėgėlių humanitarinei krizei Graikijoje spręsti,“ - sakė premjeras Saulius Skvernelis. LRT.Internacionaliniame NATO batalione Lietuvoje rastas koronaviruso COVID-19 židinys. Pasak kapitono Everto-Jano Danielso, nustatyta 20 infekcijos atvejų. Ši žinia dar kartą iškėlė klausimą dėl pandemijos  metu iš esmės jau žlugusių „Defender Europe 2020“ pratybų tikslingumo. Kiekviena nauja informacija apie „didžiausias NATO pratybas Europoje“ pasirodo esanti anekdotinė, tačiau Aljanso sekretoriatas ir Rytų Europos „fronto linijos“ šalys jas vis tiek ruošiasi pravesti, idant pademonstruotu savo ryžtingumą  Rusijai.


Nors beveik visų mintys prikaustytos prie karo su koronavirusu, bet  vis tik noriu atkreipti dėmesį ir į virusą ėdantį mūsų gimtąją kalbą bei dvasią. Abiejų užkratų šaknys regis tos pačios – „pažangusis“ globalizmas. Tik kūno mirtis atrodo  grėsmingesnė ir išreklamuota labiau nei kalbos. Mūsų gimtoji kalba, nepridengta jokiais šarvais ir apsauginėmis kaukėmis, jau seniai varstoma viso pasaulio garsų ir raidžių virusų. Negausios mokslininkų pajėgos ir valstybiniai kalbos saugotojai – bejėgiai prieš juos.


Keletas svarbių dalykų, kuriuos žinome iš sakralinių mokymų


Vyriausybė suprasdama, kad dėl koronaviruso gali negauti visų jau paskirtų Lietuvos valdžiai pinigų, ėmė skubėti įsisavinti tai, kas dar įmanoma. „Europos Sąjungos fondų administravimo sistema, įgyvendindama Vyriausybės priimtą Ekonomikos skatinimo ir COVID-19 sukeltų pasekmių mažinimo priemonių planą (ESP), reaguodama į situaciją šalyje ir siekdama lankstumo, spartina investicijų pagal 2014-2020 m. ES investicijų veiksmų programą tempą“, - skelbiama Vyriausybės pranešime visuomenei „Spartinamas ES investicijų tempas Lietuvoje“. Tam tikslui Finansų ministras kovo 23 d.


Lietuvoje rengiamasi įdiegti 5G ryšius. Daug rašoma, kad jie daug kartų paspartins informacijos perdavimą, priėmimą ir įrašymą, padės kurti daiktų internetą, labai pasitarnaus verslui ir žmonėms. Tai pusiau tiesa. Verslui pasitarnaus, o žmonėms? Nutylima, kad 5G ryšiai dėl didesnio mikrobangų dažnio, o tuo pačiu didesnio jų kryptingumo ir didesnės aplinkos objektų (medžių, namų ir t. t.)  sugerties turės naudoti daug daugiau mikrobangas spinduliuojančių antenų.Apačioje bus pateikiamos kelios iliustracijos,kurios padės suprasti,kas yra Europietiškas Grožis Ir Pseudo-Europietiška,liberal-kapitalistinių iškrypėlių mums primetinėjama degeneracija. Mus pavergė liberal-kapitalistiniai iškrypėliai,sėkmingai pavertė absoliučią daugumą Vakarų Europiečių į nemąstančių,visomis prasmėmis išsigimusių degeneratų krūvą ir dabar tą patį siekia padaryti su Lietuvių Tauta. Šio tikslo įgyvendinimui jie meta milžiniškus...


Kaip pati ponia prezidentė pareiškė, ji "pasirengusi kiek galėdama prisidėti sprendžiant iškilusias problemas savo žiniomis, patirtimi ir patarimais. Fondo taryba prižiūrės, kad sukauptos lėšos būtų naudojamos skaidriai ir efektyviai, kartu sprendžiant, kam labiausiai reikia pagalbos — medikams, mokytojams, vaikams, senjorams". Ir ilgai nedelsdama iškoneveikė savo pačios 2016 metais paskirtą sveikatas apsaugos ministrą Aurelijų Verygą.


Vilniaus apygardos prokuratūros prokuroras priėmė nutarimą ikiteisminio tyrimo metu paimtą didelį kiekį etilo alkoholio perduoti visuomenės reikmėms, pranešė prokuratūros spaudos tarnyba. Sveikatos apsaugos ministerijos Ekstremalių sveikatai situacijų centrui neatlygintinai perduota daugiau kaip 17 600 litrų etilo alkoholio dezinfekcijai ir sveikatos priežiūros reikmėms skirtų priemonių gamybai.


Be to, konservatorius Laurynas Kasčiūnas teigė, kad Rusija ir Kinija, padėdamos labiausiai nukentėjusiai Italijai, "sprendžia savo geopolitinius uždavinius".


Prezidentas Gitanas Nausėda kovo 27 d. vaizdo konferencijoje su Rukloje dislokuotos NATO priešakinių pajėgų bataliono kovinės grupės vadovybe aptarė koronaviruso infekcijos (COVID-19) situaciją ir valdymo priemones. „Pandemija skaudžiai palietė Lietuvos visuomenę ir daugelį valstybės institucijų. Deja, ji neaplenkė ir Lietuvoje dislokuotų NATO priešakinių pajėgų karių. Noriu išreikšti jiems paramą ir paraginti išlaikyti kovinę dvasią“, - pasakė šalies vadovas. Prezidentas pabrėžė, kad tokio masto krizės sąlygomis itin svarbus yra kariuomenės pasirengimas ir parengties išlaikymas.Mūsų kraštui nebaisios jokios krizės – nepriklausomas Žmonių (Landsbergių-Šimonytės) partijos portalas pranešė, kad „Lietuva krizės neatlaikyti negali“. Geradariai mūsų valdžiai skolins tiek milijardų, kiek tik reikės. „Nors kiekvieną karantino savaitę šalies ekonomika smunka po 0,5 proc. punkto, Lietuva krizės neatlaikyti negali, – tikina ekonomistai.


Kaip rašoma Izraelio portale 9tv. , šios šalies premjeras JAV televizijos kanalo CBS programoje „60 minučių“ pasakė, kad „tarp Izraelio premjero Benjamino Netaniagu ir Rusijos prezidento Vladimiro Putino egzistuoja susitarimas, dėl Sirijos“. Premjero žodžiais, jis įsipareigojo nepulti Sirijos, jeigu iš Sirijos ar Irano pusės nebus bandymų pulti Izraelio. Putinas, savo ruožtu, sutiko su šia pozicija.


BBC tiesioginės laidos vedantysis apkaltino programos svečią Ryan Girdusky melu, kai šis prakalbo apie masinius vaikų išprievartavimus britų Rotherhamo mieste. Anglijos valdžia pripažįsta, kad 1997 – 2013 metais šiame mieste išeiviai iš Pakistano išprievartavo daugiau negu 1400 nepilnamečių, tačiau BBC laidos vedantysis nutarė, kad šio fakto aptarimas yra įžeidžiantis ir net ėmė neigti patį šio nusikaltimo faktą. Žurnalistui neleido net diskutuoti šia tema: interviu buvo nedelsiant nutrauktas.


Frankfurter Allgemeine Zeitung šiandien rašo, kad Donanldas Trampas įdėjo savo Tviteryje skelbimą, kuriame šešiakampės Dovydo žvaigždės ir šimto dolerių kupiūrų fone puikuojasi Hilari Klintos portretas su užrašu: „Historia made. Most Corrupt Candidate Ever“ (Istoriją lemia. Labiausiai korumpuotas visų laikų kandidatas.)


Jau ilgą laiką mūsuose be perstojo brangstant pragyvenimo reikmėms, kylant mokesčiams bei elementariausių maisto produktų kainoms, nepasitenkinimas daugiausiai reiškiasi pasyviu keiksnojimu ir niurzgėjimu, bet ne aktyviais veiksmais. Užtat tikrai verta dėmesio „Jonavos žiniose“ paskelbta jonaviškio V. Krajausko iniciatyva: „Gana didinti mokesčius!“, kviečianti žmones gruodžio 13 d. nuo 14 val. visuose miestuose rinktis protestuoti prie savivaldybių pastatų.Katalonijos regiono prezidentas sako, kad „katalonai laimėjo teisę tapti nepriklausoma valstybe“, bet Madridas tvirtina, kad Ispanija nebus padalinta, šiandien praneša Sky News. 90 procentų rinkėjų pasisakė už nepriklausomybę. Tapome liudininkais brutalių įvykių Katalonijoje, kur tautų apsisprendimo teisė ir jos nešėjai katalonai suėjo į konfliktą su legitimiais Ispanijos valstybės suvereniteto saugotojais. Kam visa tai naudinga? Juk net pati Ispanijos valstybė, būdama ES dalimi, turi tik ribotą suverenitetą, kuris tolydžio traukiasi, kaip Balzako Šagrenės oda.


Die Welt vakar paskelbė, kad 71 % vokiečių gyvena nuolatinės terorizmo baimės būsenoje, o SEB banko prezidento patarėjas G.Nausėda vakar LNK eteryje (laida „Valanda su Rūta“) informavo, kad 80% Lietuvos gyventojų skursta. Kas geriau? Baimė – kaip Vokietijoje. Ar skurdas ir nuolatos kurstoma baimė – kaip Lietuvoje? Aš manau, kad skurdas ir baimė („rusai puola“ ir vežami teroristai - „pabėgėliai“ nuo kurių, dėl paniškos baimės, apsitvėre tvora premjeras S.


Niekam ne paslaptis, kad Lietuvoje selekcijos ir atrankos būdu į valdžią yra parenkami kretinizmo ir kitų protinį atsilikimą lemiančių ligų požymius turintys asmenys. Apie tai galima spręsti iš jų darbų, o kartais ir iš aiškių jų išvaizdoje atsispindinčių negalios požymių: pailgėjusių žandikaulių, išverstų akių ir t.t. Aš ne gydytojas, neužsiimsiu diagnoze, aš tik pateiksiu valdžios atstovų neadekvačių darbų pavyzdžius, pateiksiu jų nuotraukas, o greta nuotraukas medikų diagnozuotų ligonių iš medicinos vadovėlių. Išvadas darykite patys.


Norvegija yra viena pirmųjų šalių, 2009 metais suteikusių pederastams ir lezbijietėms visas tradicinių porų (šeimų) teises, tarp jų galimybę įteisinti santuokas ir įsivaikinti vaikus. Kaip Jūs manote, ar per užpakalį galima pasigimdyti vaikų? Ne, turbūt Norvegai dar nėra savęs ant tiek "ištobulinę" ir nužmogėję, kad per užpakalį galėtų vienas kitą apvaisinti ir gimdyti vaikus. Nieko keisto, kad į Norvegiją plūsta viso pasaulio pederastų ir lezbijiečių "šeimos" ieškoti geresnio gyvenimo sąlygų,


Kiekviena diena mums pateikia vis naujų įrodymų, kad Europos islamizacija yra išsigimusių ES elitų projektas. Tuo metu, kai Austrija kratosi nuo burkų, Briuselio degeneratai jas propaguoja ir skelbia, kad antikrikščioniška ir totalitarinė islamo religija yra Europos dalis. Austrija ginasi nuo burkų Nuo spalio 1 dienos už visą veidą dengiančių burkų dėvėjimą Austrijoje bus skiriama 150 eurų bauda. Atsirado daugybė liberalų, kuriems tai nepatinka. Atsirado ir tokių, kurie ketina apmokėti baudas už nubaustas islamistes. Tarp tokių yra Alžyro ir Prancūzijos pilietybes turintis milijonierius Rachid Nekkaz.Žagarėje prasidėjo Žydų kultūros dienos. Trečius metus į jas suvažiuoja tolimiausiuose pasaulio kraštuose gyvenantys išeiviai iš šio seno miestelio.


Kaip iš dangaus, "nukrito" koronavirusas, kuris kaip reikiant pakoregavo žmonijos gyvenimą ir elgseną.


Naujausio, 2017 m. sausio mėn. „Oxfam“ paskelbto pranešimo apie pasaulinę ekonominę nelygybę – „An economy for the 99%“ (angl.: „Ekonomika 99% žmonių“) – duomenimis, 8 fiziniai asmenys valdo didesnius turtus, kaip 3,6 mlrd. skurdžiausiųjų žemės gyventojų kartu paėmus. Greta to pateikiami ir kiti daug ką sakantys skaičiai.


Kodėl vyksta, klausiame mes savęs, kad Rusijoje ir Lenkijoje priskaičiuojama 3 milijonai žydų, tuo metu kai Prancūzijoje jų yra viso 120.000, Anglijoje 60.000, Italijoje 45.000? Kad surasti atsakymą, reikia kreiptis į XII a. pradžią, į liūdną Kryžiaus karų epochą ir viduramžius. Iki XIV a. Prancūzijoje buvo 800.000 žydų, kurie dėl visos eilės įvairių priežasčių privertė pasitraukti pirma į Vokietiją ir prie Reino krantų, o religinių persekiojimų metu – į Lenkiją; ši pastaroji, tuo metu buvo didelė valstybė, davė pilną laisvę mūsų vienatikiams, persekiojamiems visur kitose vietose panašiai į laukinius žvėris.


Pateikiu žinomo Rusijos finansisto prof.Valentino Katasonovo straipsnio „Koronavirusas gimė ne Kinijoje, o galvose velnio apsėstų pinigų šeimininkų. Dokumentais patvirtinta teroristinė operacija „COVID-19“ vertimą. Pažymėsiu, kad šiuo metu turimi duomenys apie COVID-19 struktūrą neleidžia teigti, kad jis negalėjo būti „patobulintas“ laboratorijoje, tačiau, lygiai taip pat negalima atmesti, kad jo negalėjo sukonstruoti gamta, kurią intensyviai keičia žmogus.Ne be reikalo mikologai įspėja grybautojus, kad nerinktų nepažįstamų grybų. Mes nepaklausėme, išrinkome nuodingą grybą-musmirę ir prisivalgėme. Rezultatas – Lietuva leisgyvė! Kitais metais prezidento rinkimai. Tik ar reikalingas Lietuvai prezidentas, jeigu valstybė neturi suvereniteto? Valstybė be sienų, be savo pinigų, be savo bankų? Ar tai valstybė, kai joje knibžda svetima kariuomenė, kai į ją be mūsų pritarimo vežami socialiniai parazitai, galimai banditai iš Afrikos ir teroristai iš Artimųjų Rytų, o mūsų agurkų ilgį ir kreivumą matuoja Briuselio „myžantis berniukas“? Ar prezidentas reikalin


| 1970-01-01 | Lietuva | |


Bild duomenimis, teroristui su automobiliu „Mercedes“ įvažiavus Volkmarsene (Hesenas) į karnavalo dalyvių minią buvo sužeista 30 žmonių. Kai kurie sunkios būklės. Tarp sužeistųjų daug vaikų. Policijos atstovas spaudai pranešė, kad automobilio vairuotojas buvo sulaikytas įvykio vietoje, ten buvo nukentėjusiems suteikta ir pirmoji pagalba. Jam 29 metai. Įvykio liudininkai pasakojo, kad ant žmonių buvo užvažiuota tyčia. 14:30 Mercedes-Kombi apvažiavo užtvaras ir, padidinęs greitį, rėžėsi į minią.


| 1970-01-01 | Lietuva | |


Nuo 2017 Danijos nacionalinis bankas planuoja nutraukti Danijos kronos išleidimą, o grynųjų pinigų apyvartą šalyje nutraukti 2030 metais. Nuo 1991 metų iki 2015 grynųjų pinigų dalis Danijoje sumažinta nuo 83% iki 25%-30%. Grynųjų pinigų apyvarta šalyje sudaro vos 2% BVP ir yra mažiausia Europoje.Merkel į Vokietiją pakviesti pabėgėliai tvirtina, kad yra „Merkel svečiai“, kad juos 2015 metais pati Merkel pakvietė į Vokietiją pasisvečiuoti, „o kur matyta, kad svečius verstų dirbti?“ Apie šį tikrą įvykį ir kitus Waldenburgo miesto mero Bernd Pohlers patirtus išgyvenimus papasakojo vokiečių portalas OE 24.


Po ilgų ginčų su Europos komisija dėl sutarties su ES sąlygų Britanijai peržiūrėjimo Deividas Kameronas sugalvojo ir iniciavo BREXIT-referendumą dėl Britanijos išėjimo iš ES, kuris įvyks birželio 23 dieną. Keista, bet tai pasiūlė globalistas, masonas, panamos ofšoro Mossack Fonseca klientas, aršus to paties BREXIT priešininkas.


Premjerui ir Pramonininkų konfederacijos pirmininkui, ilgai svaigusiems nuo pabėgėlių „naudos“ Lietuvos ekonomikai, iš Balkanų atėjo bloga žinia. Tarp sotesnio gyvenimo Europoje ieškančių migrantų pilna chroniškų ligonių, invalidų ir net labai senų žmonių.


Rugsėjo 24 dieną įvyko federaliniai rinkimai Vokietijoje. Paprastai daugelyje Pasaulio valstybių  „Exit Poll“ rezultatai sutinka su baigtiniais rinkimų rezultatais. Vokietijoje įvyko kiek kitaip, paskaičiavus balsus į rinkimus atėjusių ir tų, kurie balsavo paštu“, balsų už AfD sumažėjo 0.5 procentinio punkto, už Merkel koaliciją jų padidėjo. Kodėl? Galima įtarti, kad per balsavimą paštu yra falsifikuojami rinkimai. (Nuotraukoje viršuje - kūriama "Jamaikos" koalicija Bundestage.


Prancūzijos prezidentas, liberal-socialistas, Rotšildo bankininkas ir masonas Emanuelis Makronas rugpjūčio 26 dieną Sorbonos universitete pasakė 2 valandų trukmės kalbą. Jis pareiškė, kad Europa su jos tautomis, sienomis ir rinkimais paseno ir ją reikia panaikinti. Nauja valstybė turi būti su vieninga kariuomene, žvalgyba, policija, finansų ministerija ir su viena prancūzų-vokiečių vyriausybe, o jei be tuščius žodžių – visa tai yra Hitlerinis totalitarinis euroreichas.Kai Jonas Ohmanas ir jo atstovaujama Irano karinė žvalgyba ėmė remti Ukrainos karą, kokių tik iliuzorinių epitetų neišgirdome įspūdžiui sustiprinti. Tai ir „Ukraina kaunasi už mūsų visų laisvę“. „Apsaugosi Ukrainą – apsaugosi Lietuvą“. Ir panašios nesąmonės ir kliedesiai, nes Ukraina net neturi valstybinės sienos su Lietuva, ir mūsų šalies iš viso niekaip nepaveiks net toje šalyje vykdomas karas, kurį drąsiai galima vadinti jau genocidu.


Tarptautinis komitetas, įkurtas Italijoje, ruošiasi iškelti į pretendentus 2018 metų Nobelio premijai NVO, kurios jau keli metai Viduržemio jūroje užsiima afrikiečių, nelegalių migrantų, ES sienų ir įstatymų pažeidėjų, kontrabanda į Europą. Ar Nobelio premija bus skirta šioms organizacijoms? Kam ir už ką dalina Nobelio premijas? (pradžia) Nobelio premijos suteikimas – istorijos aktas. Studijuojant juos, galima ne tiktai suprasti ir suvokti kai kurias tendencijas, bet ir jas įtakoti, valdyti ateitį, rašo trys mokslininkai- fizikai apie šią „pačią prestižiškiausią premiją pasaulyje.


Kaip dažnai žiniasklaidoje ar paprastuose pokalbiuose apie politiką mes naudojame klišę „pasaulio bendruomenė“ (įvairiomis variacijomis, kurios nekeičia esmės)? Labai dažnai, tenka pripažinti. Tačiau ką mes turime galvoje tai sakydami?


Siaurukas yra ne tik istorinis ES paveldas mūsų Anykščiuose. Lygiai toks pats siaurukas yra Vengrijos premjero Viktoro Orbano gimtajame mieste Felcsút. Dabar šį siauruką, kaip musės š..ą, apsėdo spiečius kontrolierių iš Briuselio. Nepatinka „myžančio berniuko“ sostinei Briuseliui Orbano tvirta nacionalinė politika, jo pasienyje pastatyta tvora, neleidžianti teroristams-musulmonams okupuoti Vengrijos ir ES, todėl jie niršta, ieško menkiausio preteksto sukompromituoti ši ES didvyrį, Europos saugumo gynėją. Siužetą apie šį patikrinimą parodė ir lietuviška globalistinė „siaurovizija“.


Kipras turintis branduolines bombas“. Taip ar kažkaip panašiai, kažkas pokalbio metu – pavadino šiandien ryte Rusiją. Iš tiesų, šis sulyginimas ne visiškai teisingas. Rusija – didelė šalis, turinti daug gamtinių resursų, o ne rami bankų įlanka mažučiame pusiasalyje. Tačiau už viso to slepiasi reali baimė – kad pasaulio laukia didelė finansų krizė šalyje, kuri linkusi spręsti vidines problemas, atsipjaudama gabalėlius nuo kaimynų.Tikras anekdotas yra tai, kas vyks Lietuvos Seime nuo šio pirmadienio, o čia nuo spalio 9 d. vyks Žmogaus teisių komiteto organizuojama konferencija „Pabėgėliai Šiaurės Europos ir Baltijos šalyse: pabėgėlių integracija savivaldybėse“, kurioje bus aptarta pabėgėlių integracijos savivaldybėse geroji patirtis ir pristatyti naujausi prieglobsčio ir pabėgėlių integracijos politikos srities pakeitimai Šiaurės ir Baltijos šalyse.


Už apskritojo stalo susirinko signatarai: Povilas Gylys, Rolandas Paulauskas, Audrius Rudys, juos kalbino Gediminas Jakavonis. Pokalbis pavadintas „Kodėl „valstiečiai-žalieji“ nevykdo savo pažadų“. Signatarai kalbėjo apie valstybės bendrąjį gėrį, kurį sunaikino liberalizmas kartu su „skandinaviškais bankais“. Dar pakalbėta apie atsitiktines partijas, valstybės suvereniteto likučius, liberastinę ministrų atranką, mažyti valstybės biudžeto pyragą, kepamą pagal liberalų iš „Laisvosios rinkos instituto“ receptus, kurį praryja vis tų pačių, Lietuvą užgrobusių „skandinaviškų bankų“ palūk


| 1970-01-01 | Lietuva | |


9 dieną, Vengrijos parlamente Fidesz partijos deleguotas Energetikos ministro pavaduotojas András Aradszki perskaitė pranešimą „Krikščionių pareiga kovoti prieš Velnio=Sorošo planą“. Kaip seka iš vengrų portalo „The Budapest Beacon“, pranešėjas pasakė, kad Pagal Fatimos pranašystes didžiausias ir baigiamasis velnio puolimas prieš Bažnyčią bus puolimas prieš šeimą: Mes matome tai abortų, autonazijos, vienalyčių santuokų ir priverstinės genderinės teorijos politizacijos pavyzdžiu...


| 1970-01-01 | Lietuva | |Ar Vilniaus meras nėra smurto, antisemitizmo ir visuomenės susipriešinimo kiršintojas? Ar tik Vilniuje nevyksta hitlerinio fašizmo mumijos „Antifa,“ kuri yra hitlerinių Remo Šturmo būrių (Sturmabteilung, sutrumpintai SA) šių dienų analogas, gimdymas? Pastarieji Vilniau įvykiai kelia nerimą. Lietuvos sostinėje rugsėjo mėnesį išvydome kelis Vilniaus mero surežisuotus, nes jis išdavė leidimus šiems renginiams, visuomenės kiršinimo precedentus: Rugsėjo 3 dieną „ėdančių kiaulių akciją“ ir mero padėjėjo, izraeliečio, bandymą išprovokuoti susidūrimą su badaujančiais prie Prezidentūros, o rugsėjo


Siekis priešintis užraustiems santykiams būdingas daugeliui senųjų tautų: slavams, germanams, kinams, netgi senovės graikai imdavosi įvairių gudrybių, kad „išravėtų“ nuodėmingas santuokas. Istorijai žinomi atvejai, kai vaikus prievarta atskirdavo nuo tėvų, vadovaudamiesi pačiais kilniausiais ketinimais. Romos ir katalikiškoje teisėje incestu laikomi santykiai, kurių giminystės ryšius buvo galima atsekti iki bažnyčios nurodytos kartos, buvo draudžiama tuoktis broliams ir seserims, tiesioginiams giminaičiams. Kraujomaiša taip pat buvo laikomi santykiai tarp dvasinių giminaičių.


| 1970-01-01 | Lietuva | |


Vokietijos vicekancleris Sigmar Gabriel pripažįsta, kad Vokietijos reikalavimas taupyti ES biudžeto lėšas viso bloko rėmuose, suskaldė ES valstybes į tarpusavyje kovojančias stovyklas.  Sigmar Gabriel interviu "Der Spiegel" pareiškė, kad taupymo priemonės yra būtinos ir pateisinamos, nes tokios valstybės, kaip Prancūzija ir Italija, turi dėti daugiau pastangų, kad pašalinti savo biudžetų deficitą.


Su tokia antrašte portalas Pi-news pranešė apie Alkaidos teroristų (pervadintų įvairiais pavadinimais ir remiamų JAV ir jos satelitų) sutriuškinimą Sirijos Aleppo mieste. RT ta proga paėmė interviu iš Sirijos prezidento Bašaro Asado.Aš manau, kad mūsų dabartinė valdžia yra absoliutus ligonis, absoliutus invalidas, pirmos grupės, priešmirtinėje stadijoje, ir jeigu tik šis ligonis gulės lovoje, savo negalioje, dar kelis metus, tai valstybės nebeliks. Aš turiu omenyje ir neįgalius mūsų ministrus, ir premjerą, ir prezidentę, ir daugumą sisteminių partijų. Pas juos daugybė negalių, bet didžiausia tarp jų yra pati baisiausia liga – patriotizmo deficitas.


Gatestone institutito skelbiamame interviu su Švedijoje esančios musulmonų bendruomenės imamu Awad Olwan pateikiami įdomūs faktai apie Saudo Arabiją valdančios Saudų dinastijos ir jų propaguojamos radikaliausios islamo pakraipos – vachabizmo kilmę bei paskirtį. Imamas Olwan pasakė, kad „yra patikimi šaltiniai iš Egipto, rodantys, kad Saudo karališkoji šeima yra tikrai žydų šeima, kuri atėjo į Arabijos pusiasalį iš Irako kažkada 1700.“


| 1970-01-01 | Lietuva | |


Rusijos patriotai aptaria dabartinės Rusijos valdžios perspektyvas. Į Maksimo Kalašnikovo klausimus atsako Igoris Strelkovas, Jurijus Boldyrevas, Leonidas Ivašovas.


Profesorius R.S.Sieferle (1949-2016), buvęs Vokietijos kanclerės Angelos Merkel patarėjas, paliko 2016 metų rugsėjo mėnesį redakcijoje savo knygos „Finis Germania“ (Vokietijos finišas) rankraštį ir rugsėjo 17 dieną pasitraukė iš gyvenimo. 2017 metų vasarą išėjusi knyga tapo bestseleriu, nepaisant viso globalistų ir germanofobų pasipriešinimo, ir, manoma, padėjo partijai AfD iškovoti 93 vietas Vokietijos Bundestage. Sieferle knyga yra puikus pavyzdys vokiečių tautos intelektualinių jėgų atgimimo, ieškančių kelių išsaugoti nacionalinį identitetą, kaip valstybės išsaugojimo pamatą.Pusnuogės ukrainietės užlipo kopėčiomis į Indijos ambasados balkoną, garsiai skanduodamos, jog „Ukraina ne bordelis“, o ten užlipusios išskleidė plakatą, tvirtinantį, kad jos ne prostitutės, nors jų išvaizda vertė abejot visais jų tvirtinimais. Ir šiuo atveju mes nežinome kuo tikėt – ar tuo, ką jos sako, ar visgi tuo ką daro ir ką matome. Todėl pamanėme, jog bus geriau, kai nuspręs žiūrovai. Daugiau galvų – tikslesnė diagnozė.––...


Man karaimai yra ne tik kaimynai, bet ir giminės, nes mamos vyresnioji sesuo prieš pat karą ištekėjo už karaimo, o mano pusseserė ir pusbrolis, su kuriais augau - karaimai iš tėvo pusės. Su karaimais bendravau nuo pat gimimo, todėl apie juos daug ką sužinojau iš jų betarpiškai, pažinau ne tik kaip kibinų valgytojus iš Trakų restoranų valgiaraščio.  Koro metu karaimų vokiečiai nepersekiojo.


Spaudos sekretoriaus pavaduotojas Erikas Šultė viename iš paskutinių brifingų pareiškė, kad šiuo momentu Rusija maksimaliai izoliuota ir to pasiekta dėka prezidento Obamos politikos. Kaip vertinti tokius pareiškimus? Šitą klausimą uždavėme istorikui ir sociologui Andrejui Fursovui. „Šis pareiškimas praktiškai neturi jokio pagrindo. Matyt, Obamai ir tiems, kurie skelbia jo požiūrį, visas pasaulis apsiriboja Ame...


Šiandien su vienos dienos oficialiu vizitu į Varšuvą atvyko Vengrijos premjeras Viktoras Orbanas. Vizitas prasidėjo 11 valandą Varšuvos laiku jo susitikimu su Lenkijos premjere Beata Szydlo. Po susitikimo įvyko abiejų valstybių premjerų spaudos konferencija. Lenkijos ministrė pirmininkė Beata Szydlo bendroje spaudos konferencijoje su Vengrijos ministru pirmininku Viktoru Orbanu pasakė: Šiandienos susitikimas buvo dar viena puiki proga draugiškam pokalbiui, draugiškam dialogui. Dėkojame, kad priėmėte kvietimą ir esate čia su mumis.


Rugsėjo 27 d. grupė žinomų mokslininkų kreipėsi į Prezidentę Dalią Grybauskaitę, Seimo pirmininką Viktorą Pranckietį ir Ministrą Pirmininką Saulių Skvernelį ragindami kovo 9-ąją paskelbti Lietuvos diena ir įrašyti šią datą į atmintinų dienų sąrašą, bei 2019-ųjų kovo 9 d. paminėti valstybės mastu kaip Lietuvos pirmojo paminėjimo 1010-ąsias metines.Tuo metu, kai Sirijos Arabų armija, Rusijos oro kosminės pajėgos ir "Hezbollah" yra pasiruošusios galiausiai susidoroti su "Islamo valstybe" (IV), Pentagonas planuoja naują karą prieš Siriją, šį kartą kurdų tautos ir kurdų savigynos pajėgų pagalba. Jeigu Kalifato tikslas buvo sukurti Irako ir Sirijos teritorijoje Sunistaną, tai "Roghava" tikslas yra šiose dviejose teritorijose sukurti Kurdistaną. Apie ką Pentagonas viešai skelbia jau ketverius metus. Šis žemėlapis buvo paskelbtas Robin Wright devyni mėnesiai iki IV puolimo prieš Iraką ir Siriją pradžios.


Pabėgėlių paktas su Turkija žada turkams bevizį režimą į ES iki birželio pabaigos, kuomet Ankara įvykdys 72 sąlygas. Daugiau negu pusė punktų jau įvykdyta, likusieji turi būti įvykdyti iki gegužės mėnesio. Šio pakto paradoksas tame, rašoma Austrų dienraštyje Krone, kad uždarydama duris sirams ir sfganams, ES leis masiškai atvykti kurdams, kurie dabar galės laisvai čia atskristi lėktuvais ir be vizų.


Interviu laikraščiui De Telegraaf Gerdas Vildersas išsakė savo požiūrį į Islamo religiją. Vildersas pasakė: „Prieš kelis dešimtmečius iš musulmoniškų šalių laikinai atvyko keli tūkstančiai žmonių. Bet šis atvykimas tapo nenutrūkstamu. Ši laikina būklė tapo nenutrūkstama. Iš kelių tūkstančių gasterbaiterių tapo šimtai tūkstančių. Milijonai visoje Europoje. Tada jiems buvo pasiūlyta integruotis ir asimiliuotis. Tačiau islamas siekia dominuoti. Nesenai profesorius Koopman išsiaiškino, kad 70 procentų musulmonams islamo taisyklės svarbiau, negu mūsų pasaulietinė teisė.


Girdėti nemaža kalbų paramą smulkiesiems ūkiams, kaip priemonę nykstančiam kaimui gaivinti. Esą tam ir skiriami daugiamilijoniniai ES pinigų rezervai, taip vadinama Europos parama. Tačiau faktai byloja, kad absoliučią daugumą šių pinigų susižeria ne vos galą su galu tesuduriantys, nuo žemės ūkio produktų supirkimo kainų visiškai priklausomi smulkieji valstiečiai, o stambieji žemvaldžiai, liaudiškai – buožės.


Pusantrų metų liko iki to momento, kada Dalia Grybauskaitė apleis Daukanto aikštės rūmus, o Tauta galės atidaryti šių rūmų langus ir išvėdinti jos paliktą slogų komunistinių pelėsių kvapą. Kvapas ne koks: po aštuonių buvimo prezidentės poste metų mes taip ir nesužinojome pirmojo asmens tikslios biografijos.Положение окончательно запутали снова русские, сначала модернизировавшие зенитно-ракетные комплексы С-300, а потом выкатившие систему С-400 «Триумф». Почти на пальцах пояснив, что в бою самолеты именно с самолетами сталкиваться станут куда реже, чем с зенитно-ракетными комплексами при прорыве к цели. И с этим делом у ВВС Альянса теперь возникли практически непреодолимые трудности.


Apie broliukus latvius tenka ieškoti informacijos rusiškuose šaltiniuose, nes užsienio kapitalas, okupavęs Baltijos šalių informacinę erdvę, matomai turi tikslus, kad broliukus išskirti, todėl kaimynus latvius ignoruoja. Taip, po vieną, mūsų valstybes jiems bus lengviau sunaikinti, lengviau islamizuoti ir ištirpdyti „tautų lydymo katile“. Ko sovietiniai globalistai nepajėgė padaryti per 50 metų, ES globalistams pavyko per 26 metus: Lietuva neteko 1 milijono gyventojų, Latvija – 0,5 milijono.


Šiandien Audrius Bačiulis švenčia 70 metį, ir stebina visus, net tik idealia fizine forma,bet ir sugebėjimu išlenkti vienu ypu, net tris bokalus alaus. Nežinia,kaip reikėtų vertinti šį sovietmečio laikų pleibojų, suviliojusį ir pačią Vaivą Mainelytę.


Ervydas Čekanavičius vienas iš Lietuvos socialdemokratų partijos LSDP atkūrimo idėjinių vadų. Gėjus. Atvirai pasisakantis apie Pedofilijos legalizavimą. Asmenybė dvejopa. Vieniems keistuolis, kitiems gydytojas, tretiems iškrypėlis. Sugrįžkime į 1990 tuosius metus, kai tuo metu buvo viena Sąjūdžio platforma ir komunistų liekanos.


Aplink visi tik ir šaukia, kad reikės ginti Lietuvą. Reikės – ginsiu, bet, kad ginti, mažų mažiausiai reikia turėti priešą, pasiaiškinti, kokias grėsmes tas priešas kelia man, mano šeimai, mano miestui, mano Tėvynei. Man nepakanka to, kad kažkoks išprotėjęs amerikonas labai nori karo.Semiantis informaciją iš Lietuvoje viešpataujančių propagandinių MIP įkyriai braunasi mintis, kad jei, neduok Dieve, neišrinks Hilari Klinton prezidente, nedelsiant V.Putinas užpuls Lietuvą, pasaulį ištiks ekonomikos krizė, iškrypėliams uždraus birbintis per antrą galą, o gal net prisikels iš numirusių Muamaras Kadafis, kurio šlykščią žmogžudystę aikčiodama, matomai dėl patiriamo orgazmo, online stebėjo tuometinė JAV Valstybės departamento vadovė.


Mokslininkai kalba, kad Homo sapiens rūšies egzistencijai didelę grėsmę kelia tai, kad jos nebeveikia natūrali atranka, o tuo pačiu ir evoliucijos dėsniai. Aš su tokia nuomone nesutinku. Pagal liberalų teoriją moteris gali virsti vyru, o vyras – moterimi, tai kodėl žmogus negalėtų virsti karve ir valgyti žolę? Štai jums ir Darvino evoliucijos paneigimas. Nori ir gali! Kad virsmas iš žmogaus į karvę būtų 100 procentinis, reikia žmogų prie žolės raciono pratinti nuo pat gimimo: vietoj pieno naujagimiui duoti gerti žolės išspaudas ir t.t.


Nesuteikti priešams instrumentų. Apie Katalonijos pamoką Lenkijos politikams, rašo wPalytice. O Lietuvos politikams ar bus pamoka? Neaišku kaip pasibaigs Katalonijos krizė, kurioje nepriklausomybės trokštanti mažuma bando iškovoti nepriklausomybę, nepaisydama ne tiktai Madrido vyriausybės, bet ir Katalonijoje gyvenančių bendrapiliečių ne katalonų nuomonės.


Naujųjų laikų Lietuvos istorija. Šiame vaizdo reportaže docentas Algirdas Šukys, žinomas mokslininkas, tremtinys, vienas iš aktyvių Sąjūdžio dalyvių, pasakoja apie tą Lietuvos istorijos pusę, apie kurią daugelis iš mūsų neturime jokio supratimo. Apie tą, kurios neaprašo istorijos vadovėliai, apie kurią nerašo spauda ir kurios, dėl suprantamų priežasčių, vengia žurnalistai.


Rusiška ruletė nuo žydiškos skiriasi tuo, kad pirmu atveju revolverio būgne yra vienas kovinis šovinys, likę tušti; o antru atveju – visi šoviniai koviniai. Matilda. Poklonskaja. Eilėraščiai. Liūdesio siena.Palaikyk mus FeisbukePaveiksliukai


Video

Orai

Draugai

Laisva informacija - laisvas žmogus!

Švieskis