3min

Straipsniai skaityti per paskutines...

Tiems, kas girdėjo apie "Neliečiamuosius" (kurie kaip nestandartinis žingsnis vienareikšmiškai paįvairino pakankamai nuobodžią rinkiminę kampaniją), bet dar galvoja, ar verta skaityti 30 puslapių, galima rekomenduoti tai padaryti. Argumentas gerai suformuluotas pačiame dokumente.


apie Aleksejaus Navalno ištartų Biblijos žodžių „Pasvertas ir rastas lengvas“ (Dan 5, 27) išsipildymą. Jie buvo taikyti chiigumenui sergijui, o palietė patį Navalną. Kuo šis video gali būti įdomus lietuviui? Manau, kad įvykiai Rusijoje, aptariami video, turi bendrą vardiklį su įvykiais Lietuvoje. Tai Chabad-Liubavič sekta, kuri veikia ir Lietuvoje.


Premjeras Saulius Skvernelis pranešė, kad „Radviliškyje pratrūkęs COVID-19 židinys yra pamokanti istorija, kad viskas prasideda nuo neatsargaus elgesio“. „Tereikia labai nedaug: kažkas iškišo nosį per kaukę, kažkas nenusiplovė rankų – ir turime problemą“, - visuomeniniuose tinkluose atskleisė S. Skvernelis. Pasak pranjero, „COVID-19 valdymo komiteto posėdyje iš medicinos profesorių darsyk išgirdome: svarbiausias ginklas prieš virusą yra mūsų pačių atsakingas elgesys“.


VILNIUS, rugsėjo 28 — Sputnik. Rusijos energetikos ministras Aleksandras Novakas padidino Baltarusijos naftos produktų tiekimo iš Lietuvos uostų į Rusijos Federaciją apimties prognozę iki 4–6 milijonų tonų, tikimasi, kad artimiausioje ateityje bus pasiekti atitinkami susitarimai. Apie tai pranešė RF Energetikos ministerijos vadovas interviu televizijai "Rossija 24".


Tuo pačiu, negaliu nepaminėti Prezidento sprendimo, kuriam tikrai nepritariu. Turiu galvoje Prezidento sprendimą neleisti moderuoti Prezidentūroje vykusio renginio keliems žurnalistams.„Tai valdžios krizė, autoritarinės valdžios, kuri nepriima demokraijos logikos ir bando išsilaikyti jėgos pagalba. Lukošenka turi trauktis“. - pasakė Prancūzijos prezidentas. Makronas pažymėjo, kad žavisi vyriškumu baltarusių, dalyvaujančių protestuose. Ypač jis žavisi moterimis, protestų dalyvėmis.


Neseniai pasirodė labai įdomus vaizdo įrašas, kuriame buvęs sąjūdietis ir Vidaus reikalų ministerijos (VRM) darbuotojas, dabar „Drąsos kelio“ sąraše Seimo rinkimuose dalyvaujantis Arvydas Balčius kalba apie 1991 m. sausio 13 d. įvykius ir konkrečiai Vytautą Landsbergį liečiančius faktus, kurie – jei jais tikėti – iš esmės neigia oficialiąją įvykių versiją.


Prancūzijos prezidentas Emanuelis Makronas (Emmauel Macron) interviu „Le Journal du Dimanche“ nurodė, kad tariamas Baltarusijos prezidentas Aleksandras Lukašenka turėtų pasitraukti iš savo pareigų. „Tai, kas vyksta Baltarusijoje, tai valdžios krizė — autoritarinės valdžios, kuri nesugeba priimti demokratijos logikos ir laikosi savo vietoje tik per jėgą. Akivaizdu, kad Lukašenka turi pasitraukti", - pasakė Prancūzijos lyderis. Be to, E. Makronas pabrėžė, kad jį sužavėjo Baltarusijos protestuotojų drąsa. Jie, pasak prezidento, supranta riziką, kurią prisiima eidami į demonstracijas savaitgaliais.


Habilituotas daktaras, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto profesorius Eduardas Vaitkus atsako į „Laisvo laikraščio“ klausimus. - Ką galvojate apie vyriausybės sumanymą visus paskiepyti privaloma tvarka nuo covid-19 ir skiepyti ta vakcina, kurios net nėra? - Taip, tos vakcinos dar nėra. Mes perkame katę maišę. - Vyriausybė skelbia, kad jie jau dabar žino kainą to, ko dar net nėra – t.y. vakcinos? - Ne, jie nežino. Tai, kad pasakė 100 mln. eurų, nieko nereiškia, nes kitą kartą pasakys 250 mln. Vis tiek tai bus „katė maiše“.


V. Kasiulevičius ragina ruoštis rudeniui: temperatūrai nukritus žemiau 8 laipsnių, virusas plis greitai - mirs milijonai zmoniųRita Miliūtė - kruvinoji VSD marčia, turtingiausių Lietuvos žmonių ir verslo grupių advokatė, moteris pagal kurios dūdelę šoka VSD, STT, moteris su kuria per lovą karjerą padarė Jakilaitis, kruvinoji mirties našlė, žmogus iki šiol galintis pakreipti ištisus politinius procesus norima linkme. Rita Miliutė, žemaitė. Kretingiškė, buvusi pionierių vadovė. Komjaunuolė. Dar būdamas jauna žurnalistė sugebėjo apsukti galvą tuometiniam Valstybės saugumo departamento generaliniam direktoriui Arvydui Pociui.


Ironiška, bet tie kurie labiausiai piktinasi demokratijos nebuvimu Baltarusijoje, bevelytų užkišti gerkles kitai pusei. Tiek Baltarusijoje, tiek ir Lietuvoje.


Tiesą sakant, nėra ko ir pridurti. Na nebent išversti iš diplomatinės kalbos į labiau  suprantamą kalbą. Jūs, atseit,  ‘’partneriai” atsiprašant, pas save tvarkykitės ten, kaip tik norite, ir su kuo tik norite. O į mūsų pievelę lįsti  nėra ko, nereikia.


Pasirašė iš pagarbos?JAV valstybės sekretorius pradėjo šią kelionę apsiginklavęs mitais apie "teisingą Rytų Europą". Būdamas tikras, kad jau kas kas, o šioji Europos dalis palaiko amerikiečių nuogąstavimus dėl dviejų svarbiausių, Vašingtono supratimu, grėsmių laisvajam pasauliui — kinų ir rusų.


Tokiai Komiteto pozicijai pritarė visi Komiteto posėdyje dalyvavę Seimo nariai.Izraelio internetinės televizijos Iton.tv studijoje Izraelio generolas, buvęs žvalgybas „Nativ“ šefas, Jakovas Kedmi. Jis pasakoja apie įvykius Baltarusijoje, su kuria jį sieja protėvių kilmė: jo senelė kilusi iš šios šalies. Generolo nuomone, baltarusiai nepamiršo Kijevo Maidano, pagal kurio scenarijų buvo suplanuoti įvykiai Minske.


Dėl to mano pozicija šiuose rinkimuose – raginu savo bendruomenę ir bendražygius nedalyvauti šiame kare.


LUCIFERIN Bill Gates Foundation’s COVID-19 Vaccine is a Satanic Plot


Artimas Pentagonui leidinys "Defense News" eilinė kartą paskelbė labai kritiškus naujausio naikintuvo-bombonešio F-35 Lightning II specialistų vertinimus. Faktai rodo, kad F-35 yra ikigarsinis naikintuvas, gebantis didinti greitį reaktyvinio variklio režimu ne ilgiau kaip 1 minutę. Esant didesniam nei 1 Macho greičiui, po 60 sekundžių kyla pavojus, kad perkaitęs gali būti korpusas, o po 1,6 Macho uodega gali tiesiog nukristi.


Konservatorius, Kauno klinikų prof. Juozas Pundzius deklaravavo, neva, iš a.a. tėvo gautus 1,5 milijono eurų. Tačiau deklaravo neįtikinamai, todėl buvo iš konservatorių partijos spalio 19 d. buvo pašalintas. Spėjama, kad ši istorija daug paprastesnė. „J. Pundzius paprasčiausiai norėjo įteisinti iš banko Snoras pavogtus kreditorių pinigus, kuriuos „sukombinavo“ jo dukra...Aleksandro Lukašenkos inauguracijos dieną įvyko incidentas. Pirmasis Baltarusijos Respublikos prezidento pareigų teisėtumo nepripažinimą paskelbė ne Lietuvos, o Slovakijos užsienio reikalų ministras. Lietuvos užsienio reikalų ministerijos vadovą Liną Linkevičių, matyt, tai supykdė nejuokais.


Recently I was contacted by someone who knew an intimate of Bill Gates from the early 1990’s, when Gates was in his late 30’s. I was given the name of this intimate, and he checked out. This intimate “was scary, like the kind of scary you talk about. He was very secretive. He was an originator at many tech companies. But basically he told me Gates did nothing but watch porn all day–and have relations with very deviant women. They found Melinda for him as a cover.


Ilja Tarasovas apie Maskvos lietuvių kultūrą ir laisvės kovas: Maskoliai ne mongoloidai, o apkrikštinti ir suslavinti lietuviai


Очень долго собирался представить нижеследующую информацию для широкой аудитории, надеялся, что моё виденье ситуации неверно и поэтому всё откладывал в долгий ящик. Но происходящие события последнего времени так точно "укладываются" в мои более ранние прогнозы, что теперь я уверен почти на 100% в собственных выводах, основанных на происходящем вокруг...


Sekmadienį Klaipėdos jūrų uoste prisišvartavo SGD dujovežis „Coral Fungia“. Duomenimis, tanklaivis atgabeno 10 000 kubinių metrų Rusijos suskystintų gamtinių dujų (SGD).Europos parlamento deputatai nuo partijos „Tvarka ir teisingumas“ pareikalavo Europos Komisijos pasiaiškinimo, kodėl rugsėjo 22 dieną ant EK centrinio pastato fasado buvo išniekinti Lenkijos valstybės simboliai: herbas ir vėliava.


Siaubų siaubas, kai jau atrodo, kad dugnas pasiektas - jie krenta dar žemiau. Kovo mėn. A.Verygos įsakymu Covid-19 įtrauktas į ypač pavojingų užkrečiamųjų ligų sąrašą, ir tuo remiantis dabar žmonės yra terorizuojami per visus kampus, įsisavinami pinigai tokiai sunkiai kovai su pačiu siaubingiausiu virusu


Net paprasta aplinka, kurioje yra vyriausybės vadovai, yra labai simbolinė. Natūraliai didžiausio susidomėjimo sulaukė trijų įtakingiausių planetos žmonių pranešimai. Donaldo Trampo kalba tapo dar vienu priešrinkiminiu renginiu, kurio metu JAV vadovas ne tik pabrėžė pagrindinę — antikinišką — savo užsienio politikos kryptį, bet ir dar kartą pabrėžė atlaidų ir niekinamą amerikiečio požiūrį į Jungtines Tautas.


Centro vadovybė tai paaiškino labai paprastai: jos teigimu, registrą reikėtų vertinti kritiškai, nes visi agentų sąraše esantys dabartiniai politikai buvo užverbuoti KGB, tačiau ne visi jie savanoriškai bendradarbiavo. Ir patį slaptųjų agentų "darbą" komiteto nariai ne visada vertino teigiamai. — Gintarai, žinau, kad tavo protėviai sovietmečiu labai nukentėjo dėl savo su laisve susijusių pažiūrų, o senelis net keletą metų praleido tremtyje.


"Miegantis" - tai agentas, gyliai įsiskverbęs į priešo užnugarį. Tai agentas, neatliekantis jokių užduočių, neturintis ryšio su centru. Iš esmės jis neveda jokio dvigubo gyvenimo. Tiesiog paprastas žmogus, gyvenantis paprasto žmogaus gyvenimą. Tačiau vieną dieną centrui jo prireiks, jie susisieks su juo ir jis imsis reikalo.| 1970-01-01 | Lietuva | |


Kinijos propaganda dar neišmoko ignoruoti klastočių srauto prieš savo šalį — kartais ji laiko savo pareiga juos paneigti. Nors tai daro jau atlaidžiai, lyg išvargusi.


Pranešk naujieną iš savo kaimo, miestelio ar miesto ir tapk visuomeniniais pagrindais veikiančio naujienų portalo "bukimevieningi.lt" reporteriu.


Vadinamosios Baltarusijos opozicijos protestams jau senokai atvėsus, o Aleksandrą Lukašenką pagaliau inauguravus naujai prezidento kadencijai, Lietuvos valdantieji sluoksniai nerimsta, kartu su Vakarais šaukdami apie tariamą Baltarusijos lyderio "nelegitimumą"


Pagal kieno dūdelę šoka Lietuva? Kas mums diktuoja, kaip kalbėti ir ką mąstyti? Seimas? Baikit, ten juk vien marginalai. Kam jų nuomonė rūpi? Vyriausybė? Ne, ačiū, tokie profesionalai mums nenurodinės. Prezidentas? Ir ne jo nosiai – jis jau tik pats sau gražus.Garsioji "verslininkė" Ieva Jurevičienė su vyru Airidu Jurevičiumi sugrįžo į "verslą" su trenksmu. Gudriai žaidžia per banko sąskaitas, mėto pėdas, prisidengia įvairiais kitais vardais (neretai išgalvotais), nemoka mokesčių ir toliau lobsta kitų žmonių sąskaitą ! Kuo ji tokia ypatinga, kad lieka nenubausta?!


Žiniasklaidoje šmėstelėjo viena įdomi informacija. Kažkokiose džiunglėse testavo visiškai nuo žmonijos atskyrusią gentį. Ir, oplia, toje gentyje surado Koronoviruso nešiotojų.


Lietuvos kultūros kongreso 30-mečio proga skelbiame Lietuvos kultūros kongreso tarybos pirmininko dr. Krescencijaus Stoškaus straipsnio ištrauką iš knygos Lietuvos kultūros kongresas : [Vilnius, 1990 m. gegužės 18-20 d.: kongreso medžiaga / redaktorių kolegija: Giedrė Kvieskienė (sudarytoja)… ir kt.], Vilnius : Spaudos departamento Leidybos centras, 1991 (Vilnius: Viltis). Taigi, rašyta prieš 30 metų. *** Politinis Lietuvos pabudimas yra tik pirmas jos atgijimo požymis. Antras, daug sunkiau pasiekiamas dalykas, kurio pastebimų ženklų visi nekantriai laukia – ūkio pagyvėjimas.


Valstybinio transliuotojo vedėja Rita Miliūtė rugsėjo 25 d. politinių debatų laidoje „Rinkimai 2020“ atskleidė, kodėl mokesčių mokėtojų pinigais išlaikomas kanalas iki šiol neparodė vaizdo įrašo iš 2012 m. gegužės 17 d. valstybės vardu įvykdyto smurtinio Deimantės Kedytės pagrobimo iš jos senelių namų.


Это почти полная версия, на которой вы увидите как в Литве продвигается священное дело по свержению кровавого режима Лукашенки. До какого взаимопонимания может дойти мирные протестуны ир борцуны. Насладится песнями и речёвками.Jei anksčiau Latvija galėjo savo krovinius apiforminti Baltarusijoje, o toliau  jis galėjo vykti per visą Rusiją nors iki pat Kinijos, tai dabar Lukašenka apribojo tranzitą iš Baltijos šalių ir joms tenka pabandyti praeiti Rusijos muitinę, kas ne visada pasiseka.


Kad degantis gyvūnas gali padegti namą yra žinoma. Prieš kelis dešimtmečius neadekvatus Maišiagalos miestelio priemiesčio gyventojas labai žiauriai „nubaudė“ nepaklusnų katiną. Padegė jo uodegą. Šis elgėsi visai „logiškai“: nubėgo slėptis į namus. Namas sudegė. Tuomet pro šalį važiavau senuoju keliu į Širvintas ir pats mačiau šį žiauraus ir durno šeimininko sudegintą namą.


Vladimiras Putinas nominuotas A. Nobelio taikos premijai


„Vyšegrado grupė turi bendrą požiūrį į migracijos problemą. Yra principai, kurių mes laikomės“, - pareiškė Lenkijos premjeras Mateušas Moravieckis po susitikimo su EK vadove Ursula fon der Layen. Mes pasisakome už tai, kad užtikrinti maksimaliai griežtas ir efektyvias procedūras, liečiančias kontrolę ties ES sienomis ir pagalbos teikimo tose vietose, iš kur potencialūs migrantai gali vykti į Europą“, - pabrėžė Lenkijos premjeras. Rugsėjo 23 d.


| 1970-01-01 | Lietuva | |Jau trečią kartą per dvi dienas perskaitau argumentą: konservatoriai jau seniai ne valdžioje, tai ko juos kaltina dėl visų bėdų iš eilės? Ar taip valdantieji nemėgina paslėpti savo valdymo nesėkmių? Taip, konservatoriai jau nuo 2012 m. ne valdžioje, tačiau valdžios jie turi nemažiai. Leftistiniai žiniasklaidos kanalai juos prastūminėja kaip ateinančius valdančiuosius.


1.Statistikos departamento duomenimis, nuo pandemijos paskelbimo pradžios mirė 869 žmonių daugiau negu per tą patį laikotarpį praėjusiais metais. Seimo narys Povilas Urbšys


The first thing to take note of is the scandalous event in 2018, when the Vatican Secretary of State attended the Bilderberg meeting that year. To understand how this could happen you have to understand first of all the coup d’etat which took place in 2013, when Pope Benedict XVI read a statement about his desire to resign, but did not resign. And how the Cardinals interpreted it as a resignation to get him out of the way and open the path to Jorge Mario Bergoglio, Cardinal Archbishop of Buenas Aires, and notorious adherent of international socialism and globalism.


Kodėl Japonija neskelbia nepaprastosios padėties ir neįveda karantino? Priešingai - Japonija nuėmė karantiną švietimo įstaigose, kuris buvo paskelbtas prieš tris savaites, ir nuo 1 balandžio - Japonijoje šią dieną prasideda Mokslo metai - visi vaikai eis mokytis įprastu režimu.


99 proc. medicinoje nedirbančių žmonių, net neįsivaizduoja koks rimtas ir rizikingas yra dirbtinis plaučių ventiliavimas.Sorošo-LRT politinių debatų laidoje žurnalistė Rita Miliūtė pademonstravo savo akiplėšiškumą ir parodė politikams, kam jie privalo paklusti. Pasirodo, kad galima būti ir rusofobu (Naglio Puteikio p…


Baltarusijos prezidentas Aleksandras Lukašenka šiandien susitikime su Rusijos Leningrado srities gubernatoriumi Aleksandru Drozdenka pasiūlė pastatyti bendrą jūrų uostą, praneša Sputnik Baltarusija. "Mes dabar labai daug kalbame ir dirbame keisdami mūsų prekų logistiką. Ust Lugos uostas — tai Leningrado sritis. Todėl turime bet kokia kaina susitarti", — sakė valstybės vadovas.


VILNIUS, birželio 9 — Sputnik. Tuo pačiu metu Baltijos šalių teritorijose vyksta keletas plataus masto karinių pratybų, kuriose dalyvauja Šiaurės Atlanto Aljansas. Lietuva priima didžiausias laivyno pratybas "Baltops 2018", kurios vyksta kartu su "Perkūno griausmas" ir "Saber Strike 2018" manevrais. Interviu Sputnik Lietuva karo analitikas Aleksandras Žilinas sakė, kad šių respublikų žmonės kenčia nuo karinių pratybų regione.


Ukrainos organizacijos „Baltarusijos nacionalinė kultūrinė bendrija „Siabry“ ("Draugai"), įsikūrusios Černigove, vadovė Galina Vorožbit, gimusi Baltarusijoje, pasakojo, kad jai skaudu matyti, kas vyksta gimtinėje: „Baltarusijoje gyvena mano mama, giminės. Man ir visai baltarusių diasporai skaudu matyti, kas dabar vyksta Baltarusijoje. Ukrainoje tai jau išgyvenome. Ir ko pasiekėme? Kainos labai didelės, komunaliniai mokesčiai labai dideli. Medicina mokama, vaistai labai brangūs. Užsiimu daržininkyste, auginu paršelius šeimai. Taip ir laikomės.


Laisvės partija feisbuke pranešė, kad valstybinio transliuotojo vykusiuose debatuose Lietuvos Liaudies partijos kandidatas Pranciškus Valickas tiesioginiame LRT eteryje skatino neapykantą ir kurstė…Donald Trump goes to church with bible and declares war on Bill & Melinda Gates Foundation, the Rockefeller Foundation and The Committee of 300.


Po įtikinamos dirbtinio intelekto pergalės amerikiečiai nori juo aprūpinti tikrus naikintuvus. Rusija taip pat kuria tokias programas — tikimasi, kad nepilotuojamas "Ochotnik" galės pats nuspręsti, ką ir kada jam daryti mūšio lauke. Apie skraidančius "terminatorius" — RIA Novosti autoriaus Nikolajaus Protopopovo straipsnyje.


Vakarai turi gerus nuodus, kurių neaptinka Rusijos specialistai? Ar „Novičiokas“ (nors ir maža doze) buvo papildomai panaudotas jau pakeliui arba pačioje Vokietijoje, kad būtų galima mesti kaltinim…


VILNIUS, rugsėjo 27 — Sputnik. Baltarusija turėtų nutraukti pirmojo Baltarusijos atominės elektrinės Astrave reaktoriaus paleidimo darbus, kol bus išspręstos elektrinės saugos problemos, pranešė Lietuvos valstybinė atominės energetikos saugos inspekcija (VATESI). VATESI patvirtino, kad labai svarbu užtikrinti, jog visuose BelAE eksploatavimo etapuose būtų priimami sprendimai, kuriais siekiama užtikrinti branduolinę saugą.


„Kokios bebūtų žmonijai šios kruopščiai sufabrikuotos pandemijos pasekmės, jau dabar galima tvirtai pasakyti, kad dvi senos geros profesijos taps sukompromituotos ir ilgam. Aš kalbu apie oficialią žurnalistiką ir oficialią mediciną. Geresnės demonstracijos apgailėtino fakto, kad abi šios veiklos sritys yra valdomos politikų, o ne autoritetingų profesionalų iki šiol nepavykdavo pateikti.Vystantis situacijai paaiškėja, kad Rusija jau nebėra pagrindinis visų šių antirusiškų atakų ir sankcijų taikinys. Regis, kokie sunkūs yra naujausi Europos Parlamento nutarimai dėl Rusijos ir Rusijos politikos, kuriuose netgi reikalaujama pakeisti Rusijos Konstituciją. Tačiau Europos Komisijos vadovė Ursula von der Leyen kalba iš tos pačios institucijos tribūnos — o oficialioje kalboje Rusija paminėta tik vieną kartą.


O dabar pažiūrėsime, kuo baigsis štai tokia "profesionali globa", kurią aptiko į pasimatymą su savo atimtu vaiku atėjusi mama. Taipogi įdomu, kas įvyko, kad šeimoje buvęs nenustygstantis, emocionalus, viskuo besidomintis berniukas "profesionalioje globoje" tapo vangus ir į didžiąją dalį klausimų atsako tuo pačiu "nežinau". Vėl Kaunas, deja.


Palaikyk mus FeisbukePaveiksliukai


Video

Orai

Draugai

Laisva informacija - laisvas žmogus!

Švieskis