3min

Straipsniai skaityti per paskutines...

The first thing to take note of is the scandalous event in 2018, when the Vatican Secretary of State attended the Bilderberg meeting that year. To understand how this could happen you have to understand first of all the coup d’etat which took place in 2013, when Pope Benedict XVI read a statement about his desire to resign, but did not resign. And how the Cardinals interpreted it as a resignation to get him out of the way and open the path to Jorge Mario Bergoglio, Cardinal Archbishop of Buenas Aires, and notorious adherent of international socialism and globalism.


Die Welt pranešė, kad liepos 5-tą sumuštas Prancūzijos keleivinio autobuso vairuotojas po savaitės komoje numirė. Jis laikėsi COVID-19 karantino reikalavimų ir į autobusą neleido įlipti keturių kaukių nedėvinčių negrų, kurie, be to, neturėjo ir bilietų. Vairuotoją banditai išvilko į lauką ir suspardė jo galvą. Apie šias etnines „smulkmenas“ Prancūzijos spauda nutylėjo, tolerancija, BLM, ne WLM! 59-metis vairuotojas važiavo maršrutu Pyrénées-Atlantiques, o buvo suspardytas sustojime Bayonne kaime.


Fresh air, sunlight and improvised face masks seemed to work a century ago; and they might help us now. When new, virulent diseases emerge, such SARS and Covid-19, the race begins to find new vaccines and treatments for those affected. As the current crisis unfolds, governments are enforcing quarantine and isolation, and public gatherings are being discouraged.


Atėjo laikas atkurti šlovingą Lietuvos ir Vokietijos santykiavimo istoriją. Viešbutis, kuriame nakvojo Adolfas Hitleris - kada išvysime Vado atminimo lentą ant jo sienos?


Durbės mūšio 1260 m. liepos 13 d. viena svarbiausių Žemaitijos ir Lietuvos istorijos datų.I. Šimonytė yra, mano manymu, nusikalstamo skolinimosi už "auksines" palūkanas bendraautorė.


Žiūrovų ir skaitytojų prašymu, išreiškiu savo nuomonę apie Neringą Venckienę ir jos apsisprendimą dalyvauti artėjančiuose LR Seimo rinkimuose.


Tuo metu, kai prieš lemiamą prezidento rinkimų turą Lenkijoje buvo tylos diena, kovotojai už LGBT lygybę ėjo pagrindiniu Lietuvos sostinės prospektu. Čia buvo galima įžvelgti tam tikros simbolikos. Juk Varšuvoje susirėmė dvi ideologijos — tos pačios lyties asmenų meilės priešininkai ir šalininkai. Kalbant apie kitus Lenkijos užsienio ir vidaus politikos klausimus, Andžejaus Dudos ir jo oponento Rafalo Tšaskovskio nuomonės nesiskyrė taip kardinaliai.


Recently I was contacted by someone who knew an intimate of Bill Gates from the early 1990’s, when Gates was in his late 30’s. I was given the name of this intimate, and he checked out. This intimate “was scary, like the kind of scary you talk about. He was very secretive. He was an originator at many tech companies. But basically he told me Gates did nothing but watch porn all day–and have relations with very deviant women. They found Melinda for him as a cover.


Senas, daugelį metų trunkantis konfliktas dabar perėjo į atvirus, skaudžius finansinius smūgius, siekiančius milijardus dolerių — Europos Sąjunga nori "prispausti" amerikiečių korporacijas, kurios dešimtmečiais dirbo ES nemokėdamos mokesčių, o JAV ketina nubausti Europos Sąjungą už bandymą įgyti minimalų fiskalinį suverenitetą.Kada Klaipėdoje vėl suskambės džiugus "Heil!"? Teatro balkonas, kuriame Europos Vienytojas ir Kovotojas prieš Raudonąjį Marą sveikino Klaipėdą vėl tapus Mėmeliu.


Praėjusią savaitę į Klaipėdos uostą iš Vysocko, kur yra Rusijos bendrovės "Novatek" gamykla, atplaukė du suskystintųjų gamtinių dujų (SGD) kroviniai. Į Lietuvos uostą atplaukė "Coral Fungia" ir "Coral Favia" dujovežiai. Vidutiniškai laivai iš Vysocko Leningrado srityje tiekia dešimt tūkstančių kubinių metrų dujų.


Šiais laikais žmogui nebūtina valgyti savo užsiauginto maisto - jis turi galimybę rinktis. Jis gali pirkti vokiškas, lenkiškas, prancūziškas dešreles...


Centro partija „Gerovės Lietuva“ pranešė, kad „centristai jungia nesistemines partijas į vieną galingą kumštį“. Apie tai skelbiama pranešime visuomenei „Centristai jungia nesistemines partijas į vieną galingą kumštį“.


Lietuva jau 30 metų nepriklausoma valstybė, bet stebint mūsų valdžių elgesį vidaus ir užsienio srityje, susidaro vaizdas, kad jie dar nepribrendo savarankiškai valdyti valstybės, gal jie nesuvokia, kad Lietuva yra istorijos ir tarptautinės teisės subjektas.Tuo tarpu amerikiečių žvalgyba žinojo apie A.Hitlerio idėjines pažiūras dar iki pasirodant jo knygai „Mano kova“. 1922 m. Miunchene įvyko A.Hitlerio susitikimas su JAV kariniu atašė kapitonu Trumenu Smitu, parašiusiu apie tai smulkų pranešimą savo viršininkui Vašingtone (į Karo žvalgybos Valdybą), kuriame jis aukštai įvertino nacių lyderį.


Atrodytų anekdotas, bet ne: Žmogaus teisių centras ragina „dekolonizuoti edukaciją“ Lietuvoje, nes švietimas esą paremtas heteroseksualių vyrų kurta istorija. Atrodo pramanas, bet ne: pakelbus 2021 metus partizano Juozo Lukšos-Daumanto metais, Lietuvos žydų bendruomenės pirmininkė pareiškia, kad nedera metų vadinti Lietuvių aktyvistų fronto, neva garsėjusio antisemitinėmis pažiūromis, nario vardu.


Lietuvos ministras pirmininkas Saulius Skvernelis jau pareiškė, kad šį sprendimą apskųs Europos Sąjungos Teisingumo Teismui. Tačiau Lietuvos vairuotojai, priešingai nei vadovybė ir vežėjų savininkai, mano, kad naujosios taisyklės apsaugos jų socialines garantijas, padidins atlyginimus ir pagerins darbo sąlygas.


Remiantis Kudenhove-Kalergi supratimu, krikščionybė yra tik judaizmo regeneracija, nes eseniečiai ją ruošė etiškai, o Aleksandrijos žydai dvasiškai. Beveik viskas Europos etikoje yra įsišakniję judaizme, taigi, „jei kinai etiškai dominuoja Rytuose, tai žydai Vakaruose“.


“Laiškas apie teisingumą ir atviras diskusijas” – pavėluotas senųjų liberalų praregėjimas Frensis Fukujama, Salmanas Rushdi, Noamas Chomsky, Džoan Rowling, prie jų prisitrynęs Garis Kasparovas ir dar 150 Vakarų liberalių intelektualų parašė kolektyvinį laišką prieš buldozerinį liberalų nacizmą, įsisiautėjusį po BLM ir LGBT vėliavomis. Stulbinantis praregėjimas  aplankė nemažą Vakarų inteligentijos dalį – bent jau senąją jos formaciją! Jie staiga pajuto, kad juos su dideliu malonumu kramto milžiniškas drakonas, kurį jie patys daugelį metų augino, puoselėjo, treniravo.Who is ‘patient zero’ of COVID-19 pandemic? Here’s what we know-Bill And Melinda Gates Foundation


LUCIFERIN Bill Gates Foundation’s COVID-19 Vaccine is a Satanic Plot


Rusijos žurnalistų bendruomenės, Rusijos ambasados ​​Lietuvoje, RT vadovės Margaritos Simonian argumentai — kaip žirniai į sieną. "Gerbiama Lietuvos radijo ir televizijos komisija, kuri uždraudė RT Lietuvoje. Dmitrijus Kiseliovas neturi nieko bendra su "Russia Today". Dmitrijus Kiseliovas vadovauja naujienų agentūrai MIA "Rossija segodnia".


Apie korupciją, o teisingiau – kyšininkavimą, kalbama daug. Deja, nuo tų kalbų kyšininkavimo nė kiek nemažėja, priešingai, jis jau tapo lobizmu vadinamo „verslo“ rūšimi. Nepadeda ne tik kalbos, bet ir parodomieji, per TV transliuojami prasikaltusiųjų sulaikymai – kyšininkavimas kaip klestėjo, taip klesti toliau.


Kaip dėl kaukių? Ar reikia jas dėvėti visiems Žemės žmonėms? Pripažinkite, kad dėvite tą pačią kaukę kasdien, nekeičiate jos į naują, sako šios video laidos vedėjas.Verslininku save vadinantis garsusis skandalistas Sigitas Martinavičius lieka pripažintas kaltu, dėl smurto sutuoktinei.


Aleksandras Rodžersas: Apie pasaulį be Susiskaldžiusių Amerikos Valstijų 2020-10-07 Aleksandras Rodžersas Aš ketinau parašyti straipsnį tema „Ateities pasaulis, kuriame nebus Amerikos dominavimo“, bet tada perskaičiau straipsnį „Bloomberg“, kuriame amerikiečiai dėsto savo beprotišką ateities viziją. Pats savaime jų straipsnis yra atvirai kvailas ir nuobodus, kupinas prieštaravimų, tokių kaip „Rusija nėra didinga valstybė, bet tramdyti NATO ir JAV“ arba „Liberalioji demokratija pergyvena krizę, tačiau Putinas kelia grėsmę mūsų nuostabiai idealiai demokratijai“.


Pradedamas epidemiologinis tyrimas: gyventojus kvies užsikresti covid-19 greitaisiais testais


Rubrikoje „Nuomonė apie TV“ kalbamės su filosofu, Nacionalinio susivienijimo pirmininku, prof. Vytautu Radžvilu. – Kaip vertintumėte lietuviškas televizijas? Kokius pliusus ir minusus matote? – Išskyrus gerus filmus ir vieną kitą kultūrinę šviečiamąją laidą, nežiūriu nė vienos Lietuvos televizijos. Pliusai yra būtent minėtos laidos, dar galima pasižiūrėti įdomesnes sporto varžybas.


Kada pagrindinis žmonių žudymo įrankis - dirbtinio kvėpavimo aparato masinis naudojimas buvo paviešintas, pasaulinės aferos įpūtėjams nebeliko nieko kito, kaip pradėti lengvinti karantiną. Nes numatyto mirusiųjų skaičiaus, be šio aparato pasiekti neįmanoma. Tiesiog atkreipkite dėmesį į tai jog mirusieji nuo koronoviruso gydymo aparatu (bent jau Italijoje ir Ispanijoje) yra kremuojami, tokiu būdu paslepiant nusikaltimo pėdsakus.Viena iš aktualiausių Lietuvos energetikos problemų yra susijusi su SGD terminalo "Independence", už kurį Lietuva kasmet moka 60 milijonų eurų.


Vilniaus apygardos administracinis teismas (VAAT) priėmė sprendimą administracinėje byloje pagal pareiškėjo Seimo nario Žygimanto Pavilionio skundą prieš Lietuvos Respublikos Seimo Etikos ir procedūrų komisiją (EPK) ir Lietuvos Respublikos Seimo kanceliariją. Ž. Pavilionis prašė teismo panaikinti pernai metų rugsėjo 11  d. EPK  išvadą, kad jis sąmoningai šmeižė ir menkino Senovės baltų religinę bendriją „Romuva“, ir įpareigojimą viešai paneigti šį šmeižtą. Išnagrinėję Ž.


Nepriklausomas Žmonių partijos portalas siunčia pavojaus signalą ir neatmeta galimybės, kad dabartinis JAV prezidentas Donaldas Trampas (Donald Trump) ir vėl gali laimėti rinkimus, vyksiančius šių metų rudenį.


Rusijos rašytojų sąjungos narys Anton Blagin pažymi, kad televizijos kanalo „Maskva 24“ žiniomis kiekvienais metais šalyje dingsta 50000 vaikų. Rašytojas klausia: „50 tūkstančių nepilnamečių kiekvienaismetais išeina ir negrįžta! Kur išvykstavaikai, ir kas jiems padeda?“ „Žinoma, realus skaičius kiekvienais metais dingstančių vaikų gali viršyti skelbiamus skaičius.


Šiandien jie miesto gatvėse kepa kates, rytoj jie užsiims kanibalizmu? Il Giornale liepos 1d. rašoma, kad Italijos mieste Campiglia Marittima, comuna del Livornese, sulaikytas negras, kuris gatvėje kepė jo užmuštą katę. Praeiviai nufilmavo šią sceną.Apie sektą Chabad-Liubavič mes sužinojome tik prieš pat TSRS sugriuvimą. Šią neapykantą visoms pasaulio tautoms propaguojanti sekta iš TSRS teritorijos buvo išvaryta XX amžiaus trečiame dešimtmetyje ir persikėlė į Niujorko Bruklino rajoną, kur iki šiol yra įsikūrusi jos būstinė (žiūr.nuotrauką). Sektos ekspansija į buvusią TSRS prasidėjo 1991 metais.


which underlies the New World Order was again exposed in the last few months by another brave whistleblower. Australian woman Fiona Barrett showed a ton of courage in going public at a Sydney press conference in October 2015 and naming names. Fiona, a former victim of Satanic ritual abuse and part of an international VIP pedophile ring, not only exposed the existence of the Satanic pedophilia network and its international child trafficking ring, but actually named 3 former Australian Prime Ministers and 1 former US President as perpetrators. She reveals that this network, composed of famous actors, celebrities, judges, politicians and other h


Garsiai paskelbtas eilinis Lietuvos, Latvijos ir Estijos prezidentų susitikimas apgailėtinai žlugo. Susitikime trijų Baltijos šalių prezidentai turėjo aptarti regioninio saugumo klausimus, kovos su koronavirusu priemones, parengti bendrą poziciją visos Europos klausimais, taip pat susitarti dėl bendro atsisakymo pirkti elektrą iš Baltarusijos atominės elektrinės. Astravo lūžisTai buvo paskutinis darbotvarkės punktas, kuris tapo Vilniaus, Rygos ir Talino santykių pažaidos akmeniu.


Delfio žurnalistė Vilma Danauskienė 2018 m. rugsėjo 28 d. 17:10 paskelbė tikrovės neatitinkantį ir melagingą straipsnį, kuriame yra paminėti Žilvinas Razminas ir Vaidas Lekstutis.


Nausėda, kaip galima spręsti iš spaudos konferencijos metu išsakytų teiginių, ketina vis labiau kištis į valstybės vidaus politiką, už kurią pagal Konstituciją atsakingos vykdomosios ir įstatymų leidžiamosios valdžios šakos — Vyriausybė ir Seimas. Pagal Lietuvos Konstituciją prezidentas vadinamas "valstybės vadovu" (VI skirsnis, 77 straipsnis), tačiau jo įgaliojimai yra apriboti.BALTAS ŠŪDAS su savo beverte CIVILIZACIJA, kuri baigia planeta paversti šiukšlynu. Niekinu BALTĄ ŠŪDĄ - godų, žiaurų, arogantišką, niekingą ir svarbiausia, tokį NEAPSAKOMAI KVAILĄ.


Didžiosios Britanijos karališkos šeimos atstovui ir buvusiam JAV prezidentui mesti kaltinimai dėl dalyvavimo Jeffrey Epstein pedofilijos skandale.  Rose McGowan ragina suimti karališkos šeimos atstovą, princą Andrew, ir Billą Clintoną dėl jų tariamų ryšių su velioniu Jeffrey Epsteinu. Ši informacija paplito po to, kai buvo areštuota įtariama J. Epstein seksualinės prievartos bendrininkė Ghislaine Maxwell.


Humanitarinių mokslų daktaras, mitologijos tyrinėtojas Dainius Razauskas sako, jog senojo tikėjimo tradicija ,,Romuvos“ bendruomenėje Lietuvoje nėra „rekonstruojama“ ar „mėgdžiojama“ – tai natūrali mūsų protevių religijos tąsa, giliai įsišaknijusi baltų sąmonėje. „Kas imasi ne paviršutiniškai mėgdžioti, o pažinti, tas savaime ją (tradiciją – aut. past.) tęsia. Seno ąžuolo nereikia drožti – jis pats sudygsta iš žemėn kritusios ir pavasario sulaukusios gilės.


Gitanas Nausėda turėjo solidarizuotis su vaikais ir parodyti savo vyriškumą. Norite pamatyti kaip tai atrodo? Štai prašom:


Visiems žmonėms tenoriu pridurti, jog jau daugybę metų man tenka skaudžiai susidurti su melu, neteisybe, nuolatiniu persekiojimu, engimu ir terorizavimu.Kodėl Lietuvai tapus nepriklausomai, pradėjo didėti mirštamumas?! Maisto kokybės pablogėjimas, vaistų neveiksmingumas, o gal oro tarša?


JAV prezidentas Donaldas Trumpas antradienį oficialiai pradėjo šalies pasitraukimo iš Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) procesą. Visuomenės sveikatos specialistai ir D. Trumpo politiniai oponentai išsakė nepritarimą pasitraukimui iš Ženevoje įsikūrusios organizacijos, kuri koordinuoja kovą prieš įvairius susirgimus, pradedant poliomielitu ir tymais, baigiant psichinės sveikatos negalavimais, organizacija koordinuoja ir kovą prieš COVID-19.


Socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis ministerijos tiklalapyje paskelbė publikaciją „Noriu nuraminti tėvus: esu jūsų ir vaikų pusėje“. „Pastaruoju metu dažnai atsakinėju į klausimus apie vaiko teisių apsaugą ir apie tai, kas yra smurtas ir nepriežiūra, dėl kurių vaikai kartais laikinai paimami iš tėvų, kol šeimai teikiama intensyvi pagalba. Tiesą sakant, aš džiaugiuosi, kai manęs klausiate, nes tai reiškia, kad jūs domitės, nesivadovaujate stereotipais ir norite sužinoti informaciją – nepasikliaujate tik gandais socialiniuose tinkluose.


Vakar buvau prekybos centre, likus pusvalandžiui iki uždarymo. Centras pustuštis, ir aš pagalvojau, kad jeigu labai norėčiau apsisaugoti nuo koronaviruso, tai vaikščiočiau į jį tik tokiu metu. Bet, kaip visi prisimename, karantino laikotarpiu tokio laiko nebuvo - priešingai, prekybos centrų darbo laikas buvo sutrumpintas, kad kuo daugiau žmonių pirktųsi prekes vienu metu.


Šiandien mes atsisveikiname su Leonardu Koenu - vienu iš nedaugelio kūrėjų, sugebėjusiu net ir antižmogiškos Vakarų civilizacijos "kultūros" sąlygomis savo kūryba siekti dvasinės dermės ir žmogiškumo.Paskelbus Žmonių partijos atstovės Rasos Juknevičienės įžvalgas dėl G5 ryšio, kur moteris demaskavo visus, kurie abejoja tokio naujojo ryšio nauda ir nekenksmingumu (apie tai skelbėme publikacijoje „R. Juknevičienė išsklaidė skleidžiamus mitus, baubus ir nesąmones apie 5G“), ekspertai.eu sulaukė skaitytojų laiškų, kuriuose buvo prašoma paskelbti ir kitą nuomonę. Jūsų dėmesiui š. m. vasario 26 d.


Nors komentarų apie city bičo Šimašiaus pliažą Lukiškių aikštėje ar Seimo apsisprendimą reprezentacinėje valstybės aikštėje įteisinti Vyčio simbolį šiomis dienomis ir netrūko, vis dėlto negaliu likti nuošaly, kai puolamas niekuo dėtas žmogus. Jei kas sukluso ir pamanė, jog tai „Laisvės“ partijos šauklys – Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius, turiu nuraminti: ne, ne jis. Jis juk nepakaltinamas – tą jau seniai įrodė jo epo kūrėjai.


Gediminui Kirkilui buvo kelis kartus užduotas klausimas, kas yra ta Gera moralė, už kurią jis balsavo Seime? Atsakyti jam lengva nebuvo, maždaug: gera moralė ir yra gera moralė, ko čia pristojot.


Jau šį šeštadienį Vilniuje vyks eilinės LGBT eitynės. Dievas sukūrė vyrą ir moterį ir tik jie gali palikti palikuonis. Jeigu visa visuomenė būtų homoseksuali, nebūtų šio pasaulio. Bet LGBT masiškai dauginasi užvaldydama protą. Lenkijos Prezidentas Andžejus Duda apie LGBT pareiškė: „Mus mėgina įtikinti, kad tai žmonės. Tačiau tai tiesiog ideologija.


Švedijos kovos su COVID-19 instrukcijos numato, kad pirmumo teisę gydant turės jauni atėjūnai. Tai reiškia, kad pagyvenę švedai, kurie šią valstybę kūrė, visą gyvenimą mokėjo jai siaubingus mokesčius, pasmerkiami mirti. COVID-19 specifika tokia, kad sunkiai sergant, būtinas plaučių ventiliavimo aparatas, o tokių aparatų pakankamai neturi nei viena ES valstybė, ir Švedija, todėl tenką rinktis, ką gelbėti.“Beprotybė yra tikslus to paties veiksmo nuolatinis kartojimas. Kartas nuo karto. Tikintis pokyčių. Tai ir yra beprotybė. Tada aš pradėjau tai matyti visur , kur tik pažvelgsi, šie idiotai daro vieną ir tą patį ir galvoja, dabar viskas pasikeis …” (Vaas Montenegro(c)


Kodėl Japonija neskelbia nepaprastosios padėties ir neįveda karantino? Priešingai - Japonija nuėmė karantiną švietimo įstaigose, kuris buvo paskelbtas prieš tris savaites, ir nuo 1 balandžio - Japonijoje šią dieną prasideda Mokslo metai - visi vaikai eis mokytis įprastu režimu.


| 1970-01-01 | Lietuva | |


Did you know that Bill Gates' real name is William Henry Gates III? Nowadays, he is known as Bill Gates (III) where III means the order of third. So what's so eerie about this name?


Mat šio teroristinio akto aukos – ne Vakarų civilizacijos atstovai. Kalbame apie teroristinį aktą Kenijoje, įvykdytą 2015 m. balandžio 2 dieną, kai “Al – Šabab” grupuotės teroristai užpuolė Harisso universiteto bendrabučius ir nužudė 147 studentus, dar 79 sužeidė. Kadangi Vakarų žiniasklaidai tas įvykis buvo neįdomus – žmonės patys dalinosi savo skausmu...Kol geltonosios spaudos 15min fake fact checkeris ir toliau platina savo sąmokslo teorijas, kitų nuomones vadindamas sąmokslo teorijomis, bei bando jas blokuoti, kaip dalinai TEISINGAS, pasaulyje ir toliau skelbiama apie corona virusu užkrėstus testus. Arstechnica žurnalistė Beth Mole balandžio 20 dienos straipsnyje rašo: <..


pripuolęs Lietuvos „narcizas“ pasakė, kad kviečia visus Lietuvos piliečius sugrįžti! Gal jis turėjo omenyje tuos naujuosius piliečius, kuriems jo pirmtakė „magnolija“ išdalino kelias dešimtis tūkstančių Lietuvos pasų? Nežinau, kas krebžda šio pablūdusio skandinavų banko finansisto galvoje, tik žinau, kad jei palieki atviras duris užkratui importuoti, o skelbi apie „karantiną“, tai ne karantinas, o šizofrenija. Nuolatos Lietuvos sveikatos ministras kartoja žodį „algoritmas“.


A.Tapinas Turėjau ilgą laiką slėptis nuo visuomenės, bet šiandien atvirai pripažinau kas esu ir didžiuojuosi, kad galiu garsiai pasakyti:Taip, aš esu homoseksualus


| 1970-01-01 | Lietuva | |


Socialiniame tinkle „Facebook“ pasklido „Landsbergistų“ atstovės Europarlamentarės Rasos Juknevičienės vaizdo kreipimasis į visuomenę apie skiepus. Ji kaip pediatrė sako, kad reikia ir būtina skiep…Vytautas Landsbergis labai jaudinasi, kad gali žlugti eilinė iš JAV jam paskirta užduotis - supjudyti Baltarusiją su Lietuva


Po to, kai 12 bankininkų šeimų 1913 metais JAV įsteigė privačią Federalinę rezervo sistemą, jie pasaulio gyventojus vis bando paversti beteisiais vergais ir suvaryti į konclagerį. Pirmasis bandymas buvo 1917 metais. Tuomet už vakarų bankininkų pinigus buvo suorganizuotas bolševikų perversmas Rusijoje. Po jo sekė buvusios Rusijos imperijos tautų genocidas.


Donald Trump goes to church with bible and declares war on Bill & Melinda Gates Foundation, the Rockefeller Foundation and The Committee of 300.


Birželio 5 dieną V4 šalys (Lenkija, Vengrija, Čekija ir Slovakija), o taip pat Estija, Latvija ir Slovėnija nusiuntė į Briuselį laišką, kuriame jos atmetė rengiamą Asylpact, t.y. bet kokius ES pasiūlymus reikalauti iš valstybių narių priimti migrantų kvotas. Vietoj to jos siūlo sustiprinti ES sienas. Šį laišką pasirašė minėtų valstybių vidaus reikalų ministrai. Lietuvos parašo nėra! Apie tai pranešta Vyšegrado šalių informaciniame biuletenyje Twitter Visegrad24.


Kodėl Japonija neskelbia nepaprastosios padėties ir neįveda karantino? Priešingai - Japonija nuėmė karantiną švietimo įstaigose, kuris buvo paskelbtas prieš tris savaites, ir nuo 1 balandžio - Japonijoje šią dieną prasideda Mokslo metai - visi vaikai eis mokytis įprastu režimu.Atvykę į „pabėgėlio“ butą policininkai nuo kandžiojamos moters traukte nutraukė žvėrį – 16-metį Merkel svečią iš Somalio, kuris graužte graužė ir draskė jos veidą. Šis siaubingo kanibalizmo faktas policijos užregistruotas gegužės 22 d. netoli Pforzheimo. 16-metis somalietis (tikras „pabėgėlių“ amžiaus Vokietijoje nežinomas, manoma, kad 50% “nepilnamečių“ iš tiesų yra pilnamečiai) žiauriai sukandžiojo ir sunkiai sužeidė 23 moterį.


Aidaho valstijos Kerdaleno miesto gyventojai nusprendė nelaukti, kol jų parduotuves ir aumobilius pradės niokot Sorošo finansuojami BLIAKMATERIŲ raiušininkai.


Grafų Tiškevičių giminė milžinišką parką Palangoje padovanojo Lietuvai. Visada šis parkas buvo vadinamas Tiškevičių parku, o jame esantis kalnas - Birutės kalnu. Kalnas, žinoma, liko, taip ir šiandien jis vadinamas, kaip prieš 50 ar daugiau metų, tik Tiškevičiai iš atminties trinami.


O dabar pažiūrėsime, kuo baigsis štai tokia "profesionali globa", kurią aptiko į pasimatymą su savo atimtu vaiku atėjusi mama. Taipogi įdomu, kas įvyko, kad šeimoje buvęs nenustygstantis, emocionalus, viskuo besidomintis berniukas "profesionalioje globoje" tapo vangus ir į didžiąją dalį klausimų atsako tuo pačiu "nežinau". Vėl Kaunas, deja.


Žiniasklaidoje šmėstelėjo viena įdomi informacija. Kažkokiose džiunglėse testavo visiškai nuo žmonijos atskyrusią gentį. Ir, oplia, toje gentyje surado Koronoviruso nešiotojų.| 1970-01-01 | Lietuva | |


„Kokios bebūtų žmonijai šios kruopščiai sufabrikuotos pandemijos pasekmės, jau dabar galima tvirtai pasakyti, kad dvi senos geros profesijos taps sukompromituotos ir ilgam. Aš kalbu apie oficialią žurnalistiką ir oficialią mediciną. Geresnės demonstracijos apgailėtino fakto, kad abi šios veiklos sritys yra valdomos politikų, o ne autoritetingų profesionalų iki šiol nepavykdavo pateikti.


Bill Gates,WHO and China researchers discover new swine flu with 'pandemic potential'


Palaikyk mus FeisbukePaveiksliukai


Video

Orai

Draugai

Laisva informacija - laisvas žmogus!

Švieskis