3min

Straipsniai skaityti per paskutines...

Paviešinta, kad Turkijos prezidentas davė leidimą numušti Rusijos naikintuvą


NATO lyderiai turi įvardyti Rusiją kaip grėsmę aljansui, antradienį pareiškė Lietuvos prezidentas Gitanas Nausėda, praneša "Interfax". "Labai svarbu Rusiją įvardyti kaip grėsmę. Jei mes to nepadarome, mes gerokai pakeičiame visą NATO struktūros kampą", — žurnalistams sakė Nausėda.Jo nuomone, šiuo metu "didžiausia grėsmė pasaulinei tvarkai, taisyklėms, kurios yra nusistovėjusios dešimtmečiais, kyla būtent dėl Rusijos veiksmų".


Ispanai siūlo Gretai Thunberg į Madridą keliauti asilu, nes tai ekologiškiausias transportas


Trijų Ukrainos partijų — "Europos solidarumas", "Batkyvščina" ir "Balsas" — vadovai paragino Ukrainos piliečius ir visuomenines organizacijas vykti į Nepriklausomybės aikštę (Maidaną) aukščiausiojo lygio "Normandijos formatu" susitikimo išvakarėse. Apie tai Facebook parašė "Europos solidarumo" deputatas Andrejus Parubijus.


Atliekant didelio masto "Defender Europe" pratybas, 2020 metų pavasarį Lietuvoje, Lenkijoje ir Gruzijoje vyks pratybos, kuriose dalyvaus 20 tūkstančių amerikiečių karių ir 17 tūkstančių Europos NATO karių. Penkių operacijų metu kariai treniruosis užgrobti ir išlaikyti "priešo teritorijoje" aerodromus, kurie taps pagrindine parama dislokuojant pagrindines ekspedicijos pajėgas.Jeigu dar yra žmonių, kurie mano, kad mes rinkome Lietuvos prezidentus, o ne juos mums paskyrė JAV, tai po SEB skandalo, jų turėtų nebelikti. Brazauskas, Adamkus, Paksas, Grybauskaitė, Nausėda – žmonės turintys dėmių biografijose, todėl valdomi, todėl buvo tinkami metropolijai. Vakar mes sužinojome, kad SEB bankas, kurio prezidento patarėju 2008-2018 buvo Gitanas Nausėda, yra prisidirbęs.


Rita Miliūtė - kruvinoji VSD marčia, turtingiausių Lietuvos žmonių ir verslo grupių advokatė, moteris pagal kurios dūdelę šoka VSD, STT, moteris su kuria per lovą karjerą padarė Jakilaitis, kruvinoji mirties našlė, žmogus iki šiol galintis pakreipti ištisus politinius procesus norima linkme. Rita Miliutė, žemaitė. Kretingiškė, buvusi pionierių vadovė. Komjaunuolė. Dar būdamas jauna žurnalistė sugebėjo apsukti galvą tuometiniam Valstybės saugumo departamento generaliniam direktoriui Arvydui Pociui.


Lukašenka pareiškė, kad jam vadovaujant šalis su Rusija nesusijungs


Laikrodžio rodyklių sukiojimas. Taip ar ne? Kokioje GMT juostoje Lietuva yra? Tai Lapkričio 3 Sietle bus ar nebus levitų-klintonitų teraktas, sprogimas, katastrofa pretekstui pulti Iraną ir ne tik ? Ar galite objektyviai palyginti kapitalizmo privalumus ir trūkumus bei komunizmo privalumus ir trūkumus?


Visiems apstulbus, papildomai dar rėžė: “Ir kaip jie ruošiasi skristi į Marsą, jei net nepabuvojo Mėnulyje?!“Šiais laikais branduolinis karas gresia prasidėti ne dėl sąmoningų kariuomenės veiksmų, o dėl kieno nors klaidos ar kibernetinio nukrypimo, sakė Viačeslavas Kantoras, Liuksemburgo branduolinių katastrofų prevencijos forumo prezidentas, praneša RIA Novosti. Anot jo, strateginio stabilumo sistemos degradacija yra lygiagreti krizių ir karų gausėjimui visoje planetoje, o tai kelia nekontroliuojamos eskalacijos grėsmę.


Nelaikau savęs protingu, bet ir nesu paskutinis avinas, todėl nutariau apie tai padaryti video įrašą ir pasidalinti savo įžvalgomis apie kalėdines "šviesas".


Prie Mauritanijos krantų apvirtus laivui nuskendo mažiausiai 58 migrantai


Vokietija išsiunčia du Rusijos diplomatus iš šalies, Maskva grasina atsakyti veiksmais


Filme panaudotos tikros, gyvos istorijos, jau įvykusios ar dabar, realiu laiku vykstančios, kurių gydytojai nepripažįsta ir vadina tai "SUTAPIMU".Esant reikšmingam ir nuosekliam finansavimui Lietuvos kariuomenėje šiuo metu intensyviai modernizuojama, atnaujinama infrastruktūra ir ginkluote...


Trumpo apkalta stumiasi į priekį – nurodyta parengti apkaltos dokumentus


Lietuvos muzikos informacijos centras netrukus išleis kompozitoriaus Broniaus Kutavičiaus oratorijų „Paskutinės pagonių apeigos“ (1978) ir „Iš jotvingių akmens“ (1983) vinilinę plokštelę, kurioje – specialiai šiam albumui padaryti kamerinio choro „Aidija“ ir kviestinių atlikėjų įrašai. Abi oratorijos turėjo smūginį poveikį Lietuvos kultūrai, jos peržengė įvairių valstybių sienas ir išliko paveikios iki šių dienų.


JAV portale Zerohedge paskelbtas straipsnis „Tai oficialu: JAV dabar yra bananinė respublika“ (It's Official: The United States Is Now A Banana Republic). Šiuo metu JAV viešpatauja beprecedentė turtinė nelygybė, vidurinioji klasė negailestingai naikinama, o 0,1% turtingiausiųjų sukaupė tiek turto, kaip prieš Didžiąją depresiją ir Didžiąją Prancūzijos revoliuciją.


Ar mes bei mūsų vaikai sulauks pasaulio pabaigos? Dar neseniai į tokį klausimą teigiamai atsakydavo koks nors beprotis, netikras pranašas ar sektos atstovas. Bet štai paskutiniu metu vis daugiau ir mokytų žmonių perspėja, kad pasaulinės civilizacijos žūtis reali. Tarp tokių – lordas Mejus, Deividas Kingas ir Džaredas Dainondas išleidę knygas, kuriose nedramatizuoja situacijos, bet sako, kad reikia ruoštis pasaulio pabaigai.Kipro seneliai savo gražios senatvės dienas leidžia restoranuose ir kavinėse. Apie tai sužinojau iš Rusijos pirmojo kanalo spalio 27 dienos laidos „Kitų gyvenimas.“ https://www.1tv.ru/shows/zhizn-drugih/vypuski/kipr-zhizn-drugih-vypusk-ot-27-10-2019 Dėl galimų priekaištų, kodėl žiūriu Rusijos televiziją, tuojau pat atsakau: man visai neįdomu, kaip gyvena anglų sodomitai, apie ką rodo LRT, todėl tenka ieškoti adekvačios informacijos kitų kraštų televizijų kanaluose. Nuo 45 laidos „Kitų gyvenimas“ minutės yra pasakojama apie pensininkų gyvenimą Kipre.


Aš nesuprantu, kodėl jie tiek garbinami?! Gal todėl, kad žmonės tiesiog mėgsta kažką garbinti, mėgsta švęsti - ir nesvarbu, ar jis gimė, ar jis mirė...


Taip, taip, šis, atsiprašant, „mokslas“ iki šiol kalamas į vaikų galvas, ir daroma tai visame pasaulyje su tiesiog pavydėtinu užsispyrimu. Kodėl? Kam naudinga skleisti šitą antimokslinę teoriją? Ne viskas taip paprasta. Pradėkime iš eilės. Kas yra darvinizmas?


Šiuo metu mūsų suvokimo lygis turi būti kaip niekad aukštas, o mūsų pasakojamos istorijos turi būti pagrįstos patikimais faktais. Neseniai internete pasirodžiusi istorija apie romanistės Jennifer Jaynes mirtį, buvo apsupta spėlionių, o ne patikrintų faktų. Vis dėlto jos mirtis kelia daug klausimų, kuriuos verta užduoti, kai tik įsigilinsime į tai, kas jau yra žinoma.


Pradėsiu nuo esamų įvykių: tolimųjų reisų vairuotojams keliami atlyginimai – mitingas; keliami mokytojams atlyginimai – mitingas; nekeliami mokesčiai ūkininkams – mitingas; keliami vaiko pinigai, pensijos – opozicija nepatenkinta ir t. t. Kas vyksta Lietuvoje ir kas taip daro, spėlioti nebereikia – tai vyksta trečius metus su galimybe užgrobti valdžią melu, sabotažu.Lietuva dabar yra panaši į vandens lašą, nukritusį ant iki baltumo įkaitusios geležies, nors lygiai tą patį galėtume pasakyti beveik apie visas senąsias – nusenusias, suvaikėjusias, praradusias savisaugos instinktą, išlepusias, prabangos ir pertekliaus ištvirkintas – Europos valstybes.


Publikuojame 1908-aisiais išėjusį rusų rašytojo Maksimo Gorkio tekstą „Apie cinizmą“. Rašinyje Gorkis aptaria cinizmą ir jo pasireiškimą to savo meto buržuazinėje visuomenėje bei civilizacijoje, atskleidžia buržuazinės santvarkos dvasinio-kultūrinio išsigimimo realijas; parodo, kad tik socializmas galės sudaryti prielaidas pilnaverčiam asmenybės bei visuomenės gyvenimui. Straipsnio pagrindinės mintys nepraranda aktualumo ir šiandien, mums gyvenant dar labiau supuvusioje buržuazinėje civilizacijo


Nuo vakar dienos (gegužės 23 d.) sisteminė žiniasklaida bei homikų mylėtojai klykia apie tai, kaip referendumo keliu Airijoje buvo įvestos lytinių ištvirkėlių, homoseksualistų, „santuokos“: vakarietiškų „vertybių“, pseudo-pažangos ir pseudo-demokratijos korifėjams tai tikriausiai yra didis laimėjimas, tuo tarpu sveiko proto nepraradusiems Europos gyventojams tai yra ne kas kita kaip aiškus signalas, kad šiuolaikinė buržuazinė Vakarų civilizacija ritasi vis gilyn ir gilyn į degradacijos liūną.


Prancūzija, Nimes. Nuo spalio 8 iki spalio 9 dienos vyko visų tarnybų pratybos, dalyvavo 350 darbuotojų, gaisrininkai, policijos mokykla, imituotas atominis terorizmas, kaip reikėtų evakuoti darbuotojus, kaip gesinti jėgainę. Netoli Nimes miesto yra Marcoule atominių atliekų saugykla, kuri buvo sprogusi jau 2011 metais, ir vienas darbuotojas žuvo.


Viena geriausių viešojoje erdvėje pasakytų kalbų. Ir būtent todėl ji nesusilauks daug dėmesio. Lyg apkvaitę dejuojame "mes esame laisvi" - kiekviena proga ir... be progų.  Tačiau kaip kažkas teisingai pasakė - tiek iš baimės tirtančių žmogelių kiek yra šiandieninėje Lietuvoje turbūt nebuvo net Tarybų Sąjungoje. Vis dažniau girdžiu klausimą, ar aš nebijau, ar negalvoju apie savo ateitį, kodėl aš rašau tai, ko Lietuvoje negalima rašyti. Bijau. Bijau ir vis tiek darau. Nes blogiau už baimę man yra tik pasiduoti iš baimės.Lapkričio 25 dieną prie Seimo vyko visuomenininkų organizuotas mitingas „Už Šeimą – STOP vaikų atiminėjimui„, į kurį susirinko žmonės iš visos Lietuvos. Mitinge dalyvavo apie 3000 žmonių, susirinkusių iš įvairių Lietuvos miestų, tame tarpe ir keletas Seimo narių, kurių pasisakymus galite pamatyti ir išgirsti vaizdo reportaže.Mitingo pagrindinė mintis – sustabdyti valstybės represijas prieš šeimą, kurios pakėlė ant kojų visą šalį. Beje, šalia buvo surengtas piketas tų, kurie nesutiko su mitingo mintimi ir siekė pavaizduoti, jog mitingo dalyviai nori sugrąžinti fizines bausmes vaikams.


20:20 Pagrindinė problema mūsų santykiuose yra JAV tarnautojų nekompetencija, tiesiog laukinė. CŽV rašydama datas, pas mus žinote, rašoma diena, mėnuo, metai, o Amerikoje rašoma mėnuo, diena, metai. Jie šito nežinojo. Jie viską sumaišė ir surašė visai kitas datas. Jie naudojo 5-7 metų senumo informaciją. Ji yra visuotinai pasiekiama ir ten matyti datos. Jie sako, kad mes įtakojome rinkimus 2016 metais, o nurodo laidą, kurios nebėra eteryje jau keli metai.


Gyventojų gyvensenos tyrimai parodė, kad po 2007 metais įsigaliojusios draudimo rūkyti kavinėse, baruose ir kitose uždarose vietose, apie 50 proc. sumažėjo pasyvaus rūkymo paplitimas namuose ir darbo vietose. Tai reiškia, kad tokios priemonės ne tik nesukelia visuomenės pasipiktinimo, bet didina sąmoningumą ir aplinkinių apsaugą. Šiandien Seimas planuoja svarstyti siūlymą drausti rūkyti daugiabučių namų balkonuose.


Artėjant euro epochai Lietuvos Respublikoje, anoniminėje interneto apklausoje, atliktoje 2014 m. spalio 11 – lapkričio 10 d., kurioje dalyvavo daugiau kaip 20 400 žmonių, paaiškėjo, kad kriptovaliuta bitkoinu naudojasi jau net 1 proc. lietuvių. Net 65 proc. pasitiki bankais ir naudojasi jų internetine bankininkyste. Bitkoinas, sukurtas 2008 m., pasaulyje tampa vis populiaresnis, o jo vertė siekia kelis šimtus dolerių (2013 m. lapkričio 27 d. vienas bitkoinas buvo vertas net 1250 JAV dol.). Nors


Skaitymas ne tik lavina kūrybinį mąstymą, bet tai vienas iš veiksnių, darančių įtaką asmenybės formavimuisi ateityje. Pastebima, kad technologijos keičia ne tik skaitymo įpročius, bet ir visuomenės santykį su knyga. „Manyčiau, skaitymo kultūra išgyvena dar vieną evoliucinį skaitymo raidos pakitimą, o žmonijos skaitymo įpročiai prisitaiko prie modernių informacinių technologijų pasiūlos“ – įsitikinusi Vilniaus Gedimino technikos universiteto bibliotekos direktorė Ingrida Kasperaitienė. Su ja kalbamės apie tai, kas lemia skaitymo įpročių kaitą ir kokia ateitis numatoma tradicinėms knygoms.2019 m. balandžio 8 d. advokatas profesorius, Sorbonos universiteto teisės mokslų daktaras Stanislovas Tomas vienu kūjo smūgiu užbaigė nesibaigiantį teisinį ginčą tarp Lietuvos valstybės ir žydų bendruomenės bei kitų nacių nusikaltimų netoleruojančių žmonių, nudaužydamas Jonui Noreikai (Generolui Vėtrai) skirtą atminimo lentą ant Vrublevskių bibliotekos sienos Vilniuje.


Gegužės pradžioje pasirodė „lietuviškos braškės, pačios brangiausios, po 20 eurų už kilogramą. LNK televizija balandžio 4 dieną informavo, kad jos „labai kvapnios.“ O kaip kitaip - jos gi „lietuviškos“, jos turi kvepėti. Lietuvoje viskas kvepia. Kvepia nežmoniškai išnaudojamų lietuvių prakaitu, ašaromis ir krauju.


Факт глобального противостояния России и США мог оспариваться (и оспаривался многими экспертами и политиками) и десять, и пять лет назад. Некоторые коллеги, ссылаясь на дипломатичные формулировки российского руководства даже сирийский кризис рассматривали как мелкую неприятность. Даже в начале украинского кризиса и после присоединения Крыма и даже среди депутатов Госдумы от правящей партии еще находились люди публично выражавшие уверенность, что в отношениях Москвы и Вашингтона все утрясется и б


Baisu!!! ANTIFA sunaikino bažnyčią Čilėje, rašoma lenkų portale wPolytice. Buvo sunaikintos Jėzaus Kristaus ir Dievo Motinos skulptūros. Bažnyčios baldai ir daiktai buvo velkami į gatvę ir čia deginami. Nuotraukose matoma, kad vienas iš vandalų laiko ANTIFA vėliavą. Bažnyčią ši tarptautinė teroristų-fašistų organizacija nusiaubė pasinaudojusi neramumais Čilėje.


Suomių fotografas Lassi Rautiainen Suomijos miške ilgai stebėjo ir nufotografavo jaunos vilkės ir lokio draugystę. Jei skirtingų rūšių plėšrūnai gali draugauti, kodėl nesusidraugavus žmonėms, pavyzdžiui Vytautui Landsbergiui su Vladimiru Putinu? Mums, Lietuvos žmonėms, nuo to būtų daug ramiau.Jungtinės Amerikos Valstijos išsiuntė naikintuvus F-35A ir F-15E į Lenkiją, Lietuvą ir Estiją, siekdamos išbandyti savo karinių oro pajėgų pasirengimą dislokuotis Rytų Europoje. Lėktuvai jau atvyko į Lenkijos oro bazę "Povidze" ir Lietuvos oro bazę Šiauliuose. NATO pratybos Baltijos šalyse vyksta labai intensyviai, o F-35 oro gynybos treniruotės atrodo keistai.


Rugsėjo 24 d. Seimas po pateikimo priėmė nagrinėjimui Seimo nario Zbignevo Jedinskio prieš metus su signataru Zigmu Vaišvila paruoštus Seimo rinkimų, Prezidento rinkimų, Europos parlamento narių rinkimų ir Savivaldybių rinkimų įstatymų pataisų įstatymų projektus, pagal kuriuos kandidatai, dalyvaujantys šiuose rinkimuose, turės deklaruoti savo bendradarbiavimą ne tik su buvusios TSRS ir TSRS sąjunginių respublikų specialiosiomis tarnybomis, bet ir su kitų valstybių specialiosiomis tarnybomis.


Dauguma amerikiečių gyvena nežinioje, tačiau nauja tamsi filosofija plinta tarp pasaulinio elito kaip gaisras. Ši filosofija – tai maniakiškas tikėjimas tuo, kad žmonija tapo vėžio augliu, griaunančiu planetą. Daugybė pasaulio lyderių įsitikinę, kad staigus gyventojų skaičiaus augimas pasidarė panašus į virusą ar epidemiją, su kuria reikia kovoti. Išties sunku nepastebėti kaip maniakiškai apsėsti pasaulio elito nariai gimstamumo apribojimu. JTO skelbia memorandumus šia tema, universitetuose yra


Paskutiniu metu kaip niekad įsibėgėjo eilinio būro durninimo kampanija „kokio dydžio bus tavo pensija?„. Būrams patinka neapibrėžtumas ir tikimybių teorija, dauguma jų dalyvauja loterijose, taigi, kodėl neišnaudojus šio jų būdo bruožo tam, kad surinkti daugiau mokesčių? Schema paprastutė – tereikia įtikinti būrą, kad kuo daugiau mokesčių jis sumokės, tuo daugiau ateityje gaus pensijos – ir atvirkščiai. Viskas.


Pasak istoriko Kliučevskio: Minia - tai sambūris žmonių, gyvenančių pagal mitus ir mąstančių pagal autoritetus. Absoliučiai visos skirtingos mūsų planetos visuomenės valdomos šūdeličio-minios dualistinės sistemos principu.Lietuvių kalba. Kuo toliau domiuosi mūsų kalba, jos struktūra ir jos istorija. Man iškyla vis daugiau klausimų. Mažvydas, taip sudarkė lietuvių kalbą jog tai galima prilyginti tautos genocidui. Lietuvių kalba ko gero nesiskyrė nuo rusų, baltarusių, ir germanų kalbos. Tai ko gero buvo viena kalba su keletą vienam ar kitam regionui savu dialektu. Kodėl Mažvydas sudarkė kalbą. Vatikano šunys visais laikais valdė didžiąja dalį pasaulio. Kaip užgrobiamos tautos. Viena iš užgrobimo taktikų yra kalbos sulaužymas.


Gaisrininkai, mokytojai, ūkininkai ir pervežėjai vienu metu... Kur tai matyta? O dabar pasigrožėkime kaip "Facebook" socialiniame tinkle iš laimės trykšta...


Konservatorė Rasa Juknevičienė, jau 30 metų be jokios naudos Lietuvai trinanti kėdę Lietuvos Respublikos Seime, pasidalino dar viena savo rusofobinės isterijos vizija.


JAV liepė Vokietijai siųsti savo karius į Siriją, nors Berlynas ne itin tuo suinteresuotas, žinant, kad Damaskas į bet kokias vakariečių karines pajėgas Sirijoje žiūri kaip į okupantus. Paliepimą oficialiai paviešino JAV specialusis atstovas Sirijoje Džeimsas Džefris (James Jeffrey). Jis teigė laukiantis teigiamo Vokietijos vyriausybės atsakymo dar šį mėnesį.


Kai į Lietuvą valdžia ėmė vežti „pabėgėlius“ (mano nuomone, ekonominius migrantus, dezertyrus, teroristus, „socialiniams parazitus“, ką tik norite, bet ne pabėgėlius) iš Sirijos, Irako, o dabar ir Eritrėjos. Buvo labai įdomu sužinoti, kaip sekasi su jais tvarkytis Izraeliui, kuris tapo vienu iš ekonominių traukos centų tiems „pabėgėliams“ jau prieš dešimtmetį.Pasiskaičius spaudą, susidaro įspūdis, jog Lietuvos prokuratūra ir toliau neturi ką veikti, tik tirti visokių buvusių pedofilų giminaičių ir vaiduoklių bei šešėlių skundus. Jau pilna prikurpta bylų, kur buvo tiriami įžeidimai vargšui buvusiam pedofilui: pirma jis buvo pedofilas, dabar jau nėra, nes teisėjas atbuline tvarka nuėjo į nuomojamą butą, pastovėjo su žvake, ir nustatė, jog pedofilas, vienas likdavęs su mergaite, net tvirkinamųjų veiksmų neatliko, nors šioje byloje vienas Kauno prokuror


isada bandymuose, apriboti karo apimti, 1939 metais aš apsisprendžiau kažko pasiekti (Kiek įmanomalabiau apriboti karo apimtį, kad kuo mažiau žmonių patirtų karo baisumus). Tai jūs mieli partijos bendražygiai žinote iš pirmų rankų, žinote kaip man buvo sunku, tai atlikti (Apriboti karo apimtį). Aš tada (Vardan to tikslo) nusunčiau savo ministrą į Maskvą. Tas ketinimas (Siusti savo ministrą į Maskva) buvo karčiausio kartulio triumfas mano jausmuose. Tačiau šitokią akimirką vieno žmogaus jausmai turi nuslūgti, tokia akimirką, kai milijonų žmonių gerovė rizikoj.


€uro-grupė Briuselyje atsisakė patenkinti Graikijos prašymą mėnesiui atidėti pagalbos programos išplėtimą, kad graikų tauta galėtų ramiai ateiti į referendumą š.m. liepos 5 dieną ir nuspręsti ar jai verta tęsti šią programą kreditorių sąlygomis. Kas reiškia – kad referendumo idėja automatiškai prarado prasmę. Pagalbos programa automatiškai nustos veikti antradienio naktį, t. y. Birželio 30 dieną. Janis Varufakis savo komentare pastebėjo – “Atsisukusi nugara į mus €uro-grupė savo autoritetą nusmukdė iki žemutinės ribos”.


Šiuo metu, kai tarpbendruomeninės įtampos egzistavimas buvo pripažintas net buvusio vidaus reikalų ministro Žeraro Kolombo ( Gérard Collomb), žurnalistas Ivas Mamu (Yves Mamou) kaltina Prancūzijos elitą tuo, jog jis neskyrė pakankamai dėmesio imigracijai ir užsimerkė nematydamas šalies islamizacijos, rašoma lefigaro.fr portale. „Figaro“: Kaip jūs manote ar islamizacija ir imigracija prives prie to, kad prancūzai negalės „būti nacija“? Kokį ryšį jūs matote tarp menamo islamo pakilimo ir prancūzų nacijos subyrėjimu? Ivas Mamu: Knyga „Didysis atsiskyrimas“ pristato bandymą atkurti viso to paveikslą.


Tarp Lietuvos pilietybės netekimo pagrindų konservatorius Kęstutis Masiulis siūlo įrašyti terorizmą.ECB prezidento Mario Draghi kadencija baigiasi spalio 31 dieną. Pastaruose trijuose ECB posėdžiuose rugsėjo ir spalio mėnesiais buvo svarstoma galimybė sugrįžti prie superminkštos pinigų-kredito politikos, kuri pasibaigė sausio 1 dieną. Analitikai laukia, kad ECB mažins procentinę normą. Depozitams ji jau dabar neigiama – minus 0,4%, o bazinė norma lygi nuliui ir iki rudens gali tapti neigiama (kaip Japonijos banko), o depozitams – minus 0,8%.


Na va, pagaliau! Įsteigs Naująją Instituciją - ir problemos nebeliks! Niekas vaikelių šuliniuosna nebemėtys! Ir pasipils balsuotojų balsų liūtys iš balsavimo kabinų! Į kabinetus, kur dirva išdžiuvusi! Tik reikia gerai sudaryti metodikas! Instrukcijas, kaip turi būti užrakinti šulinių dangčiai. Kokie užraktai. Kokių importuotojų sertifikuotos kodinės spynos. Su pirštų antspaudų skeneriais, perduodant suveikimus online į Naujosios Institucijos Šulinių Saugos Skyrių.


Вероятное согласие официального Белграда на обмен территориями с самопровозглашённой республикой Косово для всего мира станет свидетельством фактического признания Сербией независимости Косова, считает эксперт РИСИ Игорь Пшеничников. Напомним, что президент самопровозглашенной республики Хашим Тачи заявил о намерении предложить сербской стороне на переговорах о взаимном урегулировании отношений, проходящих в Брюсселе, присоединить к Косово населенные албанцами районы юга Сербии и скорректировать границу. Дело в том, что на юге Сербии, в районе Прешевской долины и города Буяновац, компактно проживают албанцы.


Тот факт, что Великобритания отказалась выполнить решение Генассамблеи ООН и передать Маврикию архипелаг Чагос – яркое свидетельство двойных стандартов, исповедуемых западными демократиями, считает эксперт РИСИ Алексей Андреев.


1991 metų sausio 13 žmogžudystės buvo nuotabaus plano sudėtinė dalis, siekiant pralieti kraujo ir tokiu būdu radikalizuoti BARANUS (MĖSĄ), kuri nesugeba protauti, bet puikiai tinka emocionaliniam proveržiui. Kai BARANAI arba MĖSA pamato KRAUJĄ, ir šiuos baranus (runkelius) sąmoningai nukreipia link dirbtinės priežasties, jie reaguoja vienodai – juose atsiradęs chaosas galutinai pribaigia mąstymo mechanizmą ir MĖSA pasiruošusi toliau mirti, nes joje pradeda dominuoti gyvuliški instinktai.Jungtinės Valstijos siekė imperijos plėtros nuo pat jos ankstyvosios istorijos, bet TSRS kolapsas 1991 m. leido Vašingtonui visą pasaulį pamatyti kaip savo nuosavą „tėvoniją“. Tarybų Sąjungos griūtis lėmė JAV valdžioje neokonservatyvių jėgų ir įtakos kilimą. Neokonservatoriai interpretavo TSRS kolapsą taip, kad Istorija pasirinko jų „Amerikietiškąjį demokratinį kapitalizmą“ kaip Naująją Pasaulio Tvarką.Istorijos išrinkta kaip išskirtinė ir nepakartojama šalis, JAV tvirtino turinti teisę ir atsakomybę visam pasauliui primesti savo Hegemoniją.


Vakar buvusioje Ukrainoje chuntistai susirengė sau šventę - proga Ukrainos Sukilėlių Armijos įkūrimas. USA sąžiningai tarnavo Ukrainos Vokietijos Reicho sudėtyje interesams - petys petin su fašistais gynė pasaulį nuo komunizmo, raudonojo teroro ir žydiškojo bolševizmo. Tiesa, vėliau jos nariams teko persikvalifikuoti į "miško brolius", kuriuos kaip elementarius banditus išgaudė Ukrainos Tarybų Socialistinės Respublikos specialiosios pajėgos, po penkiasdešimties metų tapusios "Berkutu". Taip ka


Suprantama, ne iš kiekvieno išverstakailio marksizmo docento pagaminsi Benito Musolinį ar Josifą Staliną, bet kažką panašaus – galima. Čia pateiksiu vos kelis diktatoriaus požymius, į akį labiausiai krentančius.


Neseniai Kaune atidarytas paminklas Vyčiui, kurį miestas, galima sakyti, "perėmė" iš sostinės, kur iki šiol vis dar sprendžiama, kuo gi užpildyti Lukiškių aikštę. Kauno savivaldybė investavo daug lėšų paminklui įrengti, tačiau žmonės buvo daugiau nei patenkinti. Atrodo, kur yra Vytis, o kur Prezidento rūmai? O ryšys yra, ir loginės grandinės centre — Visvaldas Matijošaitis. Tvarka busSu Kauno vadovu susiklostė gana keista situacija. Viena vertus, jis nėra politikas, kuris nuolat yra visų akivaizdoje ir jis neišsiskiria nei charizma, nei iškalba.


Lenkijos specialiosios tarnybos praneša areštavusios šnipinėjimu įtariamus kinų verslininką ir lenką, dirbusį Vidaus saugumo agentūroje, tiriančioje šnipinėjimą ir terorizmą, o minimas kinas, pasak Lenkijos visuomeninio transliuotojo, yra „Huawei“ Lenkijoje direktorius.David Dubnitsky is a photographer from Dnepropetrovsk, whose works have gained viral popularity on the Internet. He takes pictures and portraits, and landscapes, but everyone’s attention is attracted to nude photographs of David, which reflect the photographer’s sensual view of female beauty. Although photo shoots and production, in the pictures artfully displayed the natural charm of the girls.


Kol Rugsėjo 27 d. Jungtinių Tautų 70-ajame suvažiavime kalbėję įvairių valstybių atstovai, jei ir sąžiningai kalbėdavo apie esamas pasaulio problemas, dažniausiai įvardydavo tiktai jų pasėkmes bei simptomus, Venesuelos Prezidentas socialistas Nicolas Maduro įvardijo pagrindinę visų šiandienos blogybių priežastį – buržuazinę sistemą, kapitalizmą. JT formaliai yra iškėlusios pasaulinio masto ekonominius tikslus, kurie esą turėtų pagerinti bendrą padėtį, sumažinti esamą prarają tarp skurdžių ir turtuolių; N. Maduro ryšium su tuo pabrėžė elementarią tiesą, kad kapitalizmo sąlygomis likviduoti skurdo ir išnaudojimo – neįmanoma.


Sausio 19 Šakalienė, siunčiama į smegenų plovimo apmokymo centrą. Vos jai sugrįžus - visi PRESStitutiniai kanalai kaip pagal užsakymą "iš viršaus" puolė viešinti masines smurto prieš vaikus istorijas. Sausio 26-27 masinės psichozės apogėjus - Matuko istorija, žvakutės ir skubaus Seimo posėdžio sukvietimas.


Kremliaus propagandiniams ruporams skalambijant, esą Lietuva – Lietuvos energetinės nepriklausomybės garantas, suskystintų gamtinių dujų (SGD) terminalas „Independence“ (vok. „Unabhängigkeit“) – perka Rusijos suskystintas gamtines dujas, daugelis tai įvertino kaip dar vieną pigią vis labiau agresyvėjančios Rusijos propagandinę antį.


AB banko Snoras užgrobimo operacija buvo pradėta planuoti daug anksčiau, negu 2011 m. lapkričio 15 d., kai tą dieną dienraštyje „Lietuvos rytas“ pasirodė straipsnis: „Įsakymas sutrypti lietuviškus bankus“.Hipergloba – gėris ar blogis? Kaip neperlenkti lazdos, saugant vaiką nuo įvairiausių pavojų? Kur toji riba, už kurios rūpinimasis vaiku tampa žalingas? Pamąstymai apie tai – šiame tekste. __________ Hipergloba visada buvo mano silpnoji vieta. Prisiminiau vieną atvejį, kurio dėka atkreipiau dėmesį į šią problemą ir po kurio nutariau su ja padirbėti. Sūnus, sulaukęs maždaug 3-4 metukų, baisiai pamėgo balas, jos tapo tikra jo aistra. Pakako man tik sekundei užsižiopsoti, o jis jau turškiasi artimiausioje baloje.


O aš naiviai tikėjau, kad tik pas Vytautą Landsbergį toks gabus anūkas, toks vunderkindas Gabrielius, kuris į politikos olimpą užšoko kaip kokia Elena Esembajeva su kartimi, ar Pistorius ant spyruoklių. Pasirodo, kad pas kitus senelius yra dar gabesnių anūkų. Su vienu iš tokių anūkų-vunderkindų vunderkindu ir nutariau supažindinti mielus skaitytojus, perskaitęs straipsnį „Ldienoje“ iš „Versijų“, apie gabių anūkų ir vaikų versijas.


Smegenų grybauskizmas - liga, kuri negydant progresuoja į neišvengiamą senatvinį landsbergizmą, kankina kiekvieną Lietuvos politiką peržengusį p-Rezidentūros slenkstį. Gitanas Nausėda ne išimtis


Политика Украины способствовала высокой явке на состоявшихся выборах глав республик и депутатов парламентов ДНР и ЛНР, считает эксперт РИСИ Олег Неменский. Нынешние власти Незалежной проводят «антиправославную, антицерковную политику» и выбрали курс радикальной украинизации. К тому же киевские власти «всей своей риторикой дают понять жителям Донбасса, что для Украины они неприемлемы по объективным критериям», – отметил политолог. Он также подчеркнул, что жители народных республик не пребывали в информационном вакууме: обращение П.Порошенко, призывавшего не участвовать в выборах, было продемонстрировано почти всеми местными СМИ.


Ko gero visi prisimena skaudžią nelaimę, kai Rygoje Zolitudės „Maximoje“ įgriuvo stogas ir žuvo 54 žmonės ? Prabėgo nedaug laiko,bet šį įvykį masinėse informacijos priemonėse (MIP) užgožė kitos Europinio mąsto problemos. Atrodo, lyg viskas nurimo,gyvenimas teka savo vaga ir šio įvykio tėkmėje net bangelė nevirpa. Nežinia ar tyčia, ar ne, MIP neberašo apie tolesnę šios bylos eigą. Gal Lietuvai tai neaktualu,nors taip neturėtų būti, nes „Maxima“ užgimė Lietuvoje ir tik vėliau pasklido po kaimynines šalis. Na, bet tai, kodėl šia tema neberašoma, palikime žiniasklaidos sąžinei.Daugelis šalių Kinijai prasiskolinusios labiau nei iki šiol žinoma. Tai rodo tyrimas, kurį atliko Harvardo profesorė Carmen Reinhart bei Pasaulio ekonomikos instituto Kylyje ekonomistai Christophas Trebeschas bei Sebastianas Hornas. Remiantis tyrimo duomenimis, užsienis Kinijai skolingas 50 proc. daugiau nei rodo oficiali statistika, skelbia „spiegel.online“.


BALTAS ŠŪDAS su savo beverte CIVILIZACIJA, kuri baigia planeta paversti šiukšlynu. Niekinu BALTĄ ŠŪDĄ - godų, žiaurų, arogantišką, niekingą ir svarbiausia, tokį NEAPSAKOMAI KVAILĄ.


Vakar per teledebatus vos nenuvirtau nuo kėdės - šalia Vytenio Andriukaičio įsitaisusi garsioji "žurnalistė" Jolanta Butkevičienę, buvęs STT vadas Pocevičius, buvęs FNTT šefas, pravarde "Balerina", žodžius, visas čekistų knibždėlynas-kirmėlynas. Kas surinko V.Andriukaičiui tokia specialistų komandą?


Президенты России, Ирана и Азербайджана на трехсторонней встрече В Тегеране среди обсуждаемых вопросов рассмотрят строительство железнодорожной магистрали — западной ветви транспортного коридора «Север — Юг». Эксперт РИСИ Олег Николаевич Ларин подчеркивает, что путь через Иран, Азербайджан и Россию станет «хребтом» нового проекта. С созданием транспортного коридора «Север — Юг» грузы из Индии, Ирана, Пакистана и стран Персидского залива смогут быстро и сравнительно недорого доставляться в Россию и Северную Европу. Однако при желании в него сможет интегрироваться еще целый ряд стран.


Jeigu esate aršus pozityviosios psichologijos šalininkas – šis tekstas jums. Papasakosime, kodėl ne į visus protingus patarimus verta atsižvelgti, kokios psichologų rekomendacijos gali smarkiai pabloginti jūsų gyvenimo kokybę ar netgi pakenkti. Kartais geriau pagalvoti savo galva, nei aklai sekti paskui madingas tendencijas. Taigi – žiupsnelis pozityviosios psichologijos patarimų, kuriais jūs patikėjote per klaidą. Nekaupkite savyje negatyvo – keiskite požiūrį į situaciją Patarimas turi prasmės tada, jeigu nuo jūsų nieko nepriklauso ir nieko negalite padaryti.Politikos apžvalgininkės Pamelos Geler teigimu, Sorošas siekia įgyvendinti globalistinę viziją, o islamizaciją mato kaip pasaulinės transformacijos, kurią nori pasiekti, šalutinį efektą: „Jis yra globalistas, kuris tiki, kad sunaikinus tautas bus sunaikintas nacionalizmas ir įsigalės pasaulinė taika, tarp žmonių ištrindama visas sienas ir skirtumus. Globalizacija ir islamizacija iš tiesų yra dvi tos pačios monetos pusės – islamizacijos pagalba Vakarų šalys praranda savo identitetą kaip nepriklausomi, krikščioniški vienetai ir tampa labiau linkusios į globalizaciją, siekiančią atimti iš jų suverenitetą ir veiksmų laisvę.


Mes, Gintaras ir Eglė Kručinskai, būdami atsakingi už savo šeimos gerovę (emocinę, psichologinę ir dvasinę sveikatą) atsisakome priimti socialinius darbuotojus, o taip pat kitus Valstybines vaiko teisių tarnybos darbuotojus savo namuose – gyvenamojoje aplinkoje, kadangi šių asmenų nuolatiniais tapę apsilankymai kelią grėsmę mūsų vaikų gerovei, o ypač jų emocinei raidai. Dėl tokių apsilankymų atsirado vaikų baimė, nesaugumo jausmas, agresija. Todėl pranešame, kad nuo šiol su asmenimis atvykstančiais ir norinčiais pabendrauti su musų šeima ar mūsų šeimos nariais, bendrausime lauke.


Kiekvienas Žemaitis, Lietuvis žino, kad meška simbolizuoja Žemaitiją, bet ne kiekvienas žino kodėl. Ši Meška mums gali papasakoti labai daug. Mūsų Protėviai Žemaičiai, visi kiti Vedų - Rasų civilizacijos žmonės, buvo meškinikai, nes meška buvo jų naminis gyvūnas. Ji buvo pagalbininkė Protėvių giminių sodybose: kasė rūsius, padėdavo sodinti medžius, žaisdavo su vaikais, saugojo juos nuo galimų pavojų. Ji žiemodavo guolyje, kuris buvo netoliese arba pačiose sodybose. Kai pavasarį ji atsikeldavo i


Ši nuostabą kelianti išvada buvo padaryta, remiantis tuo, kad šiose žiniasklaidos priemonėse pasirodė straipsniai, palaikantys Rusijos valstybinės atominės energijos korporacijos "Rosatom" veiklą. Pasak NSGK, tokios publikacijos kelia grėsmę nacionaliniam saugumui, todėl būtina kontroliuoti žiniasklaidą. Žinių apimtis sparčiai augaGyvename antrajame XXI amžiaus dešimtmetyje, žinių apimtis mūsų civilizacijos metais kas trejus metus padvigubėja, padarė išvadą UNESCO.


Žmogui neturi buti kliudoma ieškoti, gauti ir skleisti informacija bei idejas.Vengrija pirmoji Europos Sąjungoje pradėjo tvirtai ginti savo nacionalinius interesus, pirmoji ėmė tvarkytis su migrantų krize ir pirmoji parėmė mūsų kaimynus lenkus, kai Briuselis pradėjo šiems grasinti sankcijomis. Apie Europoje vykstančius politinius procesus „Respublika“ kalbėjosi su Vengrijos ambasadoriumi Zoltanu Jancsiu.


Galbūt dar atsimenate tą juokingą epizodą, kai 2017 metų Miuncheno saugumo konferencijoje vienos iš diskusijų moderatorių, Britanijos laikraščio "The Financial Times" redaktorius Filipas Stivensas, neatpažino Estijos prezidentės Kersti Kaljulaid ir paprašė jos prisistatyti prieš užduodant klausimą iš auditorijos. Kersti neįsižeidė ir ramiai prisistatė. Praėjo keli metai, ir šiandien Estijos vadovė vis dažniau patenka į tarptautinės žiniasklaidos akiratį.


Aš niekada nepasisakiau ir nepasisakysiu už socialinę ir politinę dviejų rasių lygybę – t.y. juodosios ir baltosios ,aš niekada nepritariau tai nuomonei ,kad negrai turi gauti teisę balsuoti ,užimti žiuri vietas ar užimti kitus postus ,bei tuoktis su baltosios rasės atstovais. Pridėsiu ir tai ,kad tarp baltosios ir juodosios rasių yra didelis fizinis skirtumas. Aš už tai ,kaip ir bet kuris žmogus ,kad baltoji rasė užimtų lyderio pozicijas. Aš negaliu įsivaizduoti didesnės nelaimės kaip ,kad negro asimiliacija į mūsų socialinį ir politinį gyvenimą lygiomis teisėmis... Asimiliacija su žemesniąja rase yra neįmanoma ir nepageidaujama. -


Pasaulio ekonomikos kontrolės praradimas - tam tikras negrįžimo taškas, nuo kurio galima pradėti skaičiuoti Amerikos hegemonijos krachą. Ir tai jau įvyko. Po pasaulinės ekonomikos, kurios naujasis centras yra Azijos-Ramiojo vandenyno regionas, labai tikėtina yra karinė sąjunga tarp Rusijos ir Kinijos, o tai jau bus paskutinė vinis į Amerikos karsto dangtį..


Tipiškas Vytauto Landsbergio rašinys. Jo metodologija tokia - iki primityvumo supaprastink situaciją, po to tą situaciją sukritikuok. Taip, Vokietija susiduria su sunkumais, bet tie sunkumai yra daugiaplaniai, labai komplikuoti. Ir nereikia jų suprimityvinti iki politinės fikcijos.Bundestago „Alternatyva Vokietijai“ (AfD) partijos parlamentinės frakcijos agrarinio-politinio sektoriaus valdybos narys Stephan Protschka AfD portale paskelbtame straipsnyje palietė opią mūsų planetos ekologijos problemą: išsivysčiusios šalys, skatindamos biokuro ir organinės žemdirbystės plėtrą, vis daugiau importuoja žemės ūkio produktų, skatina žemės naudmenų plėtrą besivystančiose šalyse, atogrąžų miškų ir biologinės įvairovės naikinimą. Vokietijos ekologų „rūpestis“ klimato kaita yra veidmainystė, neturinti jokio mokslinio ar ekonominio pagrindo.


Stebint dabartinės Lietuvos valdžios santykį su savo piliečių tikėjimo bendrijomis kyla įvairių klausimų. Vienas jų – kodėl keturios protestantiškos bendrijos (baptistų, sekmininkų, adventistų ir naujųjų apaštalų) gavo valstybės pripažinimą, nors yra atskirtos nuo devynių tradicinių bendrijų, o Romuvos bendrijai toks pripažinimas užgintas? Tiek krikščionių, tiek baltų tikėjimo šalininkų vaizdinys, jog pagrindinė skirtis – tikėjimo objektas, Jahvė ar Jėzus Kristus, yra kiek naivokas.


Kažkoks kognityvinis disonansas. Nuotraukoje yra Jurga Lago, kuri eina Vytauto Radžvilo sąraše net antru numeriu ( po pačio Radvilo). Ši nuotrauka yra iš jos dalyvavimo homoseksualių žmonių eitynėse.


Регулярные контакты Путина и Эрдогана носят партнерский характер. «Турция и Россия соседи, и им приходится развязывать узлы противоречий, которые достались из прошлого. И они умеют это делать», — отмечает эксперт Российского института стратегических исследований Аждар Аширович Куртов. Крепнут экономические связи. Несмотря на препятствия, уже построена треть морского пути газопровода «Турецкий поток». Предметом обсуждения стал и вопрос, связанный с региональной безопасностью. Сегодня ситуация в Сирии складывается таким образом, что можно говорить о послевоенном обустройстве страны. Возвращение сирийцев к мирной жизни уже не за горами.


Kaip praneša žiniasklaida, ES paskutiniu laiku aktyviai darbuojasi tiek su Libijos vadovybe, tiek su autoritetingais karo lauko vadais. Kalba eina apie nelegalios migracijos per Viduržemio jūrą nutraukimą.Praeitą penktadienį, rugpjūčio 2 dieną, Jungtinės Valstijos oficialiai pasitraukė iš vidutinio nuotolio branduolines raketas draudžiančios INF sutarties. Motyvuota tuo, neva Rusija pažeidinėjusi sutartį. Tam netruko pritarti ir eilinį sykį Rusiją apkaltinusi Lietuvos URM su Linu Linkevičiumi priešakyje. Tačiau kaip yra iš tiesų? Ar čia tikrai kalta Rusija? Kuo Rusija prasikalto?Tariama Rusijos kaltė argumentuojama pagrindine dar 1987-ais Ronaldo Reigano ir Michailo Gorbačiovo pasirašytos INF sutarties sąlyga — abiejų šalių įsipareigojimu atsisakyti 500-5500 km nuotolio antžeminių balistinių raketų.


Kasmet kalendorinių metų pabaigoje esame penimi azijietiškais blizgučiais ir pasakomis apie tvarte gimusį Dievo sūnų, apie Tris Karalius, Beatliejaus žvaigždę, beždžionių ir kiaulių metus… Šios pasakos įkūnijamos kičiniais dirbiniais, neskoningomis iškamšomis ir spektakliais, visokio plauko „astrologų“ pranašystėmis apie mus laukiančius iššūkius kiaulių metais bei kunigų iš tribūnų, laikraščių puslapių bei ekranų sekamais pamokslais apie didingą Dievo išrinktosios tautos istoriją, papročius ir giminystę su Dievu.


Pati neapykanta kitoms rasėms ar metisams nėra konstruktyvi, bet rasės turi saugoti savo unikalumą ir būti ryškiai besiskiriančios. Kiekvienas ir kiekvienos rasės atstovas turi juoda neapykanta nekęsti tų, kurie daro nusikaltimą prieš savo kraują ir genotipą.


Pirciupiai yra vienas iš daugelio vokiečių nacistų ir jų vietinių kolaborantų nacionalistų sudegintų TSRS kaimų. Rytoj sukanka 75 metai, kai buvo įvykdytas šis baisus karo nusikaltimas.


Ne paslaptis, jog labiausiai iškrypusi valstybė pasaulyje – tai Izraelis, kuriame kas pusmetį ir dažniau gatvėmis žygiuoja iškrypėliai, netradiciškos orientacijos subjektai (homoseksualai, zoofilai , mazohistai ir kiti). Toks dėsningumas atsirado ne šiaip sau būtent Izraelyje, kuris nuolatos propaguoja visame pasaulyje įvairų iškrypusį intymų gyvenimą, stengdamasis darkyti žmogišką prigimtį kaip tik įmanoma.Palaikyk mus FeisbukePaveiksliukai


Video

Orai

Draugai

VISUOMENĖS SAUGUMO KONCEPCIJA
Laisva informacija - laisvas žmogus!

Švieskis