3min

Straipsniai skaityti per paskutines...

Arūnas Valinskas „Lrytas“ televizijoje kartą yra pasakęs: „Dešimt metų turėjom bobą su kiaušais, dabar penkerius turėsim vyrą be jų“.


Kiek buvo kalbų ir pasišaipymų iš tarybinio(lietuviškai) arba sovietinio (rusiškai) Politinio biuro- sutrumpintai Politbiuro. Buvusios Tarybų Sąjungos Komunistų partijos viršūnėje buvo Politinis biuras. Jame buvo vos vienas kitas pensinio amžiaus nesulaukęs narys. Dauguma to Politinio biuro narių prie 70-čio priartėję ar per jį perkopę asmenys. Pas mus buvo įprasta iš to senelių klubo pasijuokti. Girdi, ką jie begali išmanyti, juk jau suvaikėję...


Arba dar daugiau: kokia čia tokia pas jus  šalis, jei ji negali išgyventi nė viena savo formų be „dirbtinio kvėpavimo“ iš išorės? Tarybinė Lietuva vystėsi sąjunginio centro dotacijų sąskaita. 1990-ųjų metų Lietuva kūrė rinkos ekonomiką remdamasi TVF ir kitų tarptautinių kreditorių paskolomis. Įstojusi į Jevrosojūzą Lietuva gyvena iš Briuselio struktūrinių fondų išmaldos.


Negi atsiras naivuolių kurie patikės, kad jie naudojami mažinti avaringumui? Ne.


Kitą kartą, seniai seniai, kai medžiai buvo dideli ir D. Grybauskaitė dar buvo neparskridus, toks A. Zuokas buvo tokį V. Drėmą pagrobęs ir išvežęs, kad nebalsuotų, kaip nereikia. Nūnai užėjo kiti laikai ir papročiai, bajorai seimuose, žinokit, balsuoja ir jų nebeišveža.



Šiandienos kairieji, ypač gyvenantys išsivysčiusiose šalyse (tame tarpe ir Rusijos Federacijoje) – tai aktyvistų grupelės, skaitlingos partijos ir net internacionalai, kurie pasisako „už viską, kas gera“, veikia pagal principą „kažką juk reikia daryti“, tačiau dažnai ignoruoja teorinius klausimus ir taip vis giliau klimpsta į ekonomizmo liūną. „Kairiuoju“ gali tapti bet kas.


Šaltinis: http://www.us666.ru/intervencyiindex2.htm „Man tiesiog darosi baisu dėl mano šalies, kai pamanau, kad Dievas yra teisingas“. JAV prezidentas Tomas Džefersonas (Thomas Jefferson) „Manau, kad visus, kurie pelnosi iš karo bei prisideda prie jo kurstymo, pačią pirmą jo dieną turi sušaudyti jo šalies piliečiai“. Ernestas Hemingvėjus (Ernest Hemingway) Kad įtvirtintų ir išlaikytų savo „teisę“ eksploatuoti kitas tautas, Amerika reguliariai naudojo įvairias prievartos formas, ir pirmiausia – karinę. Štai žinomų ginkluotų intervencijų sąrašas.


Ramūnas Karbauskis išsakė savo nuomonę apie "Grigeo" skandalą ir šios parazituojančios įmonės dangstytojus


Lenkijos užsienio reikalų ministras Jacekas Čaputovičius (Jacek Czaputowicz) viešėdamas Vilniuje vėl trenkė antausį Lietuvai. Kalbėdamas apie lenkų švietimą Lietuvoje, kur jis suformuotas nuo lenkiškų lopšelių iki lenkiško universiteto, dvigubo lenkiškų gimnazijų skaičiaus, lyginant su lietuviškomis, susilpninto lietuvių kalbos mokymo, kad nesugadintų lenkiškos tarsenos, lenkų ministras vis tiek prisikabino, kad Lietuvos valdžia nepakankamai remia lenkų švietimą.


Šiandien 18,40 Lietuvos laiku nusileidus iš Londono į Vilniaus oro uostą buvau sulaikytas.Dėl ko,kokie kaltinimai-nežinia ?



Sausio 16 d. Krašto apsaugos ministras Raimundas Karbolis susitiko su į Lietuvą atvykusiu JAV gynybos departamento sekretoriaus pavaduotoju gynybos strategijai, planams ir pajėgumams Victorino G. Mercado. Ministras pabrėžė, jog Lietuvos ir JAV bendradarbiavimas gynybos srityje dar niekada nebuvo toks intensyvus.


1991 metų sausio naktimis entuziastai-revoliucionieriai prie laužų saugojo Lietuvos Aukščiausiąją Tarybą, o paskui tie, kurie laimingai gyveno TSRS laikais, uždėjo jiems naštą ant kupros. — Mariau, kaip ir visa Lietuva liūdi dėl Sausio 13-osios žuvusiųjų? — Aišku, man liūdna ir gaila, tačiau labiausiai mane liūdina tai, kad šviesios mintys, kurias puoselėjome tomis 1991-ųjų sausio naktimis, vėliau buvo išniekintos tų, kurie atėjo į valdžią.


Jie sukūrė "socialinio pasipriešinimo judėjimą" ir pareikalavo... sukrauti Astravo atominės elektrinės reaktorius į vežimėlius ir pervežti juos šimtą kilometrų į šalies gilumą, kuo toliau nuo gyvenviečių.


Jame nuo 2008 iki 2012 metų valdžioje buvusiems konservatoriams primenama "Snoro" banko byla, jie kviečiami į Niujorko teismą papasakoti, kaip 2011 metais...


"Незнайка на Луне" отражение современной действительности в мире в котором правит только жажда денег, наживы и развлечений... А ведь нас предупреждали еще в детстве… Незнайка на Луне и «Общество по выращиванию гигантских растений» (Н. Носов, 1964 год) Отрывки. МИРОВОЗЗРЕНИЕ: «- К чему же богачам столько денег? — удивился Незнайка.



Выборы в обе палаты парламента Польши привели к победе партии «Право и справедливость» (ПИС). Правящая партия довольна результатом. Она набрала 44% голосов, но задача получить не меньше половины голосов всех избирателей решена не была, отмечает эксперт РИСИ Оксана Петровская. «Более того, все оппозиционные партии в совокупности набрали больше голосов, чем сама ПИС. Это произвело удручающее впечатление на лидеров партии», – добавила она.


"Nuo 2017 m. sausio 18 d. supaprastinta tvarka, leidžianti išieškoti skolas iš asmenų, gyvenančių ar turinčių lėšų kitose Europos Sajungos valstybėse. Įsigaliojusi europinio sąskaitos blokavimo įsakymo procedūra leis kreditoriams areštuoti skolininkų kitose šalyse turimas banko sąskaitas nesikreipiant į užsienio teismus."


Youtube žvaigždė iš Kanados Stefanas Molyneux (Molinjo) yra vienas įtakingiausių konservatyvios minties propaguotojų anoje Atlanto pusėje. Jei pažvelgsime kas yra kas konservatizmo pasaulyje būtent Kanadoje, tai ten išskirčiau tris vardus. Pats įtakingiausias, be abejonės, yra Toronto universiteto klinikinis psichoterapeutas Jordanas Petersonas, kurio knyga „12 taisyklių gyvenimui“ yra viena populiariausių mūsų amžiuje.


Польша встречает очередную годовщину освобождения Освенцима в большом смятении, считает эксперт РИСИ Оксана Петровская. Она напомнила, что это связано в том числе и с тем, что в ещё декабре прошлого года Москва впервые провела «упреждающий удар» в «исторической войне», которую Варшава ей объявила. Тогда президент В.Путин напомнил о сотрудничестве Варшавы с нацистской Германией и об антисемитской позиции посла Польши.


Pirmoji raudona linija tai, kad Rusija sugrąžinta į Europos Tarybos parlamentarų forumą. Dauguma Europos Tarybos parlamentarų už dialogą su Rusijos Federacija.



Užsisuko tolerancijos ratas! Norvegijoje pabėgėliai prievartauja vietines moteris, o ministrai-homoseksualistai žagina pačius pabėgėlius! Buvęs Norvegijos vyriausybės ministras ir Trumso provincijos gubernatorius, 72 metų homoseksualistas Svein Ludvigsen ką tik nuteistas 5 metams kalėjimo. Už tai, kad 2011-2017 metais reguliariai prievartavo ir žagino tris jaunus vyrukus musulmonus, pretendavusius į pabėgėlių statusą toje šalyje.


Nuo šiol papildomosios ir alternatyviosios sveikatos priežiūra bus integruota į Lietuvos nacionalinę sveikatos sistemą, bus aiškiai apibrėžtos sąvokos.


Ervydas Čekanavičius vienas iš Lietuvos socialdemokratų partijos LSDP atkūrimo idėjinių vadų. Gėjus. Atvirai pasisakantis apie Pedofilijos legalizavimą. Asmenybė dvejopa. Vieniems keistuolis, kitiems gydytojas, tretiems iškrypėlis. Sugrįžkime į 1990 tuosius metus, kai tuo metu buvo viena Sąjūdžio platforma ir komunistų liekanos.


Advoktas Stanislovas Tomas iš Austrijos pranešė, kad jo draugo atstovaujamai "Snoro" bylai Paryžiaus arbitraže, paskirtas arbitras Williamas Rusty Park.


Pas afrikiečius yra įprasta valgyti žmogiena , nes suvalgydamas žmogaus mėsos valgytojas įgyja stiprybės ,aukos protas jėga ir ištvermė pereina į valgytojo kūną bei protą .Siera Leonėje vaikai-kareiviai ėda žmonių širdis. Tai yra pašventimo ritualas priduodantis vyriškumo. „Pas Nigerijos mafiją ritualinė žmogėdrystė, tai ne išimtis, o taisyklė. Aukų kūnų sukapojimas ten nuolatinė praktika, kai kuriais atvejais ir suvalgymas kai kurių dalių“.



Šitie asmenys vykdo Pidorasingo Projektą ir visomis išgalėmis bando pederastizuoti Lietuvą. Seime balsuojant už taip vadinamos "Vienalytės partnerystės" įteisinimą "už" balsavo:


Dėl svao turinio, laidų, subjektyviai peršamos nuomonės visuomeninis transliuotojas LRT vis dažniau susilaukia visuomenės nepasitenkinimo. Ne kartą prie LRT pastato organizuoti mitingai, piketai, reikalauta keisti LRT valdymą, kad šio transliuotojo laidos iš tiesų atspindėtų visos Lietuvos, o ne vienos dalies nuomones ir pažiūras.  Nuo 2018 m.


Pagarba mokytojai. Deja, tokių patriotiškų ir pilietiškų mokytojų skaičius mažėja. Lietuva netrukus bus paklupdyta ant kelių, o patriotinis auklėjimas mūsų šalyje liks tik istorija, panašiai, kaip knygnešystė ir „Motinos mokykla“ prie  verpimo ratelio (žr. to paties pavadinimo P. Rimšos skulptūrą).    Verta dėmesio ir kita detalė. Kaip drąsiai ir kūrybiškai teisės normas taiko mūsų teisėsauga.


Sausio 3 d. apie 18 val. Vilniuje, ties Neries ir Vilnelės santaka, prie Taikomosios dailės muziejaus, keli patriotiškai nusiteikę piliečiai atėję pagerbti diplomato, Lietuvos aktyvistų fronto (LAF) įkūrėjo Kazio Škirpos, sulaukė netikėto policijos pareigūnų dėmesio. Net 3 policijos ekipažai ir Vilniaus viešos tvarkos tarnyba atskubėjo malšinti vos 4 žmonių, kurie tenorėjo uždegti žvakutes plk. K. Škirpai pagerbti, akcijos.


– Kas gero galėjo būti okupacijos laikais? Ką gero sovietai tau galėjo duoti? Pasakyk nors vieną gerą dalyką, kuris tais laikais galėjo egzistuoti? Pavyzdžiui, man tais sušiktų ruskių okupantų laikais viskas buvo labai blogai. Ką gi galėjau atsakyti?



Bene šviežiausia dabarties aktualija – žinia apie Algirdo Paleckio suėmimą. Vos tik prieš keletą dienų įvyko kratos buvusios „Jedinstvo“ organizacijos lyderio Valerijaus Ivanovo namuose, netrukus lyg yla iš maišo išlindo ir masinės (dez) informacijos kanalais nuskambėjo miglotas pasakojimas apie tariamą „Rusijos šnipų tinklą“, kuriam esą priklausąs ir nuo spalio mėnesio paslapty kalinamas (!) Paleckis.


Sausio 17-ąją sostinės Nepriklausomybės aikštėje prie Lietuvos Respublikos Seimo rūmų paminėtos Lietuvos kariuomenės Sausumos pajėgų Krašto apsaugos savanorių pajėgų (KASP) įkūrimo 29-osios metinės. Minėjimo metu aikštėje išsirikiavo visų šešių KASP rinktinių būriai su kovinėmis vėliavomis, taip pat mūsų kaimyninių šalių – Lenkijos, Estijos ir Latvijos – Savanorių pajėgų kovinių vėliavų grupės.


VILNIUS, lapkričio 20 — Sputnik. Mirė garsus Lietuvos režisierius Eimuntas Nekrošius. Apie tai pranešė jo giminaitis Seimo narys Arvydas Nekrošius savo Facebook paskyroje. Režisierius mirė budamas 65 metų amžiaus Vilniuje, prieš dieną iki savo gimtadienio. Lietuvos vadovybė pareiškė užuojautą dėl režisieriaus mirtiesLietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė dėl šios netekties pareiškė užuojautą  Nekrošiaus šeimai, draugams, kolegoms ir visai Lietuvos meno ir kultūros bendruomenei.


VILNIUS, sausio 9 — Sputnik. Baltijos šalių karinis personalas buvo vienoje iš JAV karinių bazių Irake, kurios buvo apšaudytos raketomis iš Irano. Dabar Lietuvos, Latvijos ir Estijos valdžia ramina gyventojus, kad nė vienas jų tautietis nebuvo sužeistas, pasisako prieš savo kariuomenės išvedimą iš Vidurinių Rytų ir šiltai palaiko JAV politiką šiame regione.


Baltarusijos viceministras sako, kad šalis derasi su NATO dėl bendrų pratybų



Lenkijos Ministras pirmininkas Mateušas Mozavieckis (Mateusz Morawiecki) prieš Naujus metus griežtai pasmerkė Rusijos prezidento Vladimiro Putino pareiškimus, kad Varšuva yra prisidėjusi kurstant Antrąjį pasaulinį karą. Skelbiame šį pareiškimą. XX a. atnešė pasauliui neįsivaizduojamas kančias ir šimtų milijonų žmonių, nužudytų vardan išsigimusių totalitarinių ideologijų mirtį. Nacizmo, fašizmo ir komunizmo mirtini padariniai mūsų kartai akivaizdūs.


DĖL SOVIETINĖS OKUPACIJOS PROPAGANDOS SEIME Didžiojo Birželio 23 sukilimo metinių proga, „etatinis“ Seimo narys Emanuelis Zingeris posėdžio metu pateikė įžūlų reikalavimą išbraukti iš darbotvarkės Birželio 23 Sukilimo pagerbimo klausimą, kas formuoja klaidingą LR Seimo įvaizdį, šmeižia sukilimo aukas.


Atostogomis besilepinanti Inga Stumbrienė įsiamžino su neįprastais salos gyventojais


“Viską naudokite su saiku” yra pakankamai gera taisyklė, tačiau kalbant apie alkoholį, nėra nepavojingos dozės sveikatai. Per didelis kiekis alkoholinių gėrimų gali padidinti kraujospūdį, o tai didina širdies raumens infarkto ar insulto riziką.


Juras Abromavičius, buvęs VSD karininkas buvo nužudytas SKATO struktūrų, nes pradėjus aiškintis Maskvyčio organizuojamo maišto reikalus, sužinojo dalykus apie Konservatorių ir Socdemų partijų kriminalinius finansinius donorus.



Lapkričio 29 - gruodžio 7 dienomis bendrovės darbuotojai apklausė daugiau nei tūkstantį žmonių ir įvertino populiariausius Lietuvos politikus bei partijas. Ar žinote, kaip vyksta apklausos ir kaip veikia reitingų agentūros? Tai brangus ir pelningas verslas. Tokių tyrimų klientai dažnai yra didelės politinės partijos veikiančios per jų kontroliuojamas žiniasklaidos priemones.


Informacija iš NATO Karinio komiteto posėdžio štabo ir vokiečių žiniasklaidos publikacijų byloja, kad pratybos prasidės sausio mėnesį. "Defender Europe 2020" veiksmų pikas numatytas kovo mėnesį. Be to, NATO struktūros ne vadovauja, o padeda Amerikos pajėgoms. Vokietija per pastaruosius 25 metus tapo didžiausio kariuomenės judėjimo iš JAV į Europą logistikos centru.


Vyriausias Afrikos katalikų bažnyčios kardinolas pavadino masinę migraciją „nauja vergovės forma“ ir pasakė, kad tie, kas siekia panaudoti Bibliją migracijos skatinimui, diegia „melagingą“ Biblijos aiškinimą, rašoma Fox News. „Dievo žodžio naudojimas migracijos skatinimui yra melaginga egzegezė. Dievas niekada to nenorėjo“, - pasakė kardinolas Robert Sarah prancūzų leidiniui Valeurs Actuelles.


Palaikyk mus Feisbuke



Paveiksliukai


Video

Orai

Draugai

VISUOMENĖS SAUGUMO KONCEPCIJA
Laisva informacija - laisvas žmogus!

Švieskis