3min

Straipsniai skaityti per paskutines...

Minėdami plataus masto Rusijos karo prieš Ukrainą antrąsias metines, Kyjive, Ukrainos Aukščiausiosios Rados Pirmininko Ruslano Stefančuko kvietimu, vasario 22–25 dienomis susitinka Europos Sąjungos ir NATO valstybių užsienio reikalų komitetų pirmininkai, jų pavaduotojai ir tarptautinio parlamentarų tinklo „Susivieniję už Ukrainą“ (angl. United for Ukraine) atstovai. Susitikimuose dalyvauja Seimo Užsienio reikalų komiteto pirmininkas Žygimantas Pavilionis ir Užsienio reikalų komiteto pirmininko pavaduotojas Giedrius Surplys. Šiandien, vasario 23 d.Bill Gates,WHO and China researchers discover new swine flu with 'pandemic potential'


"Šeštadienio vakarą Hagos mieste Nyderlanduose kilo masinis smurtas, kai šimtai siautėjančių Afrikos migrantų puolė policiją, niokojo turtą ir padeginėjo - tai scenos, kurios dar kartą išryškino visišką multikultūralizmo nesėkmę" - rašoma JAV portale Zerohedge. Pranešama, kad smurtas įsiplieskė tarp dviejų konkuruojančių grupuočių per Eritrėjos bendruomenės "susitikimą" Hagoje, kur įsikūręs Nyderlandų parlamentas. Eritrean African immigrants devastate The Hague and attack Dutch police. pic.twitter.


Netrukus pamiršime, kaip maloniai šlama grynieji pinigai. Valdžiai ir bankams verčiant žmones naudotis kortelėmis ir elektronine bankininkyste, visos operacijos su grynaisiais brangsta tiesiog akyse. Nuo kovo 13-osios SEB banko klientai dar labiau pajus kainų šuolį. O baisiausia, kad pasipriešinti tam nėra jokių galimybių. SEB bankas nuo kovo 13 d. didins kai kuriuos savo paslaugų įkainius. Pinigų pervedimas visomis valiutomis banke didės nuo 3 iki 5 eurų. O štai nerezidentams atsidaryti sąskaitą kainuos nebe 100, o 200 eurų.Maidauno perversmas, tapo istoriniu tašku, iš kurio nebegrįžta galimybė normaliai vystytis to, kas prieš dešimt metų nustojo būti šalimi. Gražūs ir tušti maidauno šūkiai, mutavo į paprastam žmogui nematomas nacizmo metastazes.


„1988 m. Maskvos visuomenės mokslų akademijoje apgynė disertaciją ir įgijo ekonomikos mokslų kandidato laipsnį. 1993 m. Lietuvos mokslo taryba Lietuvos Respublikos mokslo laipsnių ir pedagoginių vardų nostrifikacijos komisijos sprendimu išdavė socialinių mokslų daktaro diplomą“, - skelbia Prezidentūros portalas prezidentas.lt.Seime jau skinasi kelia Karbauskio pateiktos įstatymų pataisos, pagal kurias daugiau teisių įgaus rinkimų komitetai, šie grėsmingi politinių partijų konkurentai. Trumpai priminsime: rinkimų komitetai dažniausiai yra nepartinių piliečių susivienijimai į rinkiminius sąrašus, už kuriuos, kaip ir už partijas, nuo 2014 metų galima balsuoti per savivaldos ir per Europos Parlamento rinkimus. Iš esmės tai yra alternatyva partijoms, nuo kurių daugelis rinkėjų jau pavargo. Taigi, Karbauskio siūlomos įstatymų pataisos leistų šiems komitetams sudaryti tarpusavyje arba su partijomis priešrinkimines koalicijas, t. y.


Strateginės aplinkybėsJAV prezidentas Džo Baidenas Rusijos diktatorių Putiną pavadino „pamišusiu šunsnukiu“, mojuojančiu branduoliniu ginklu, tuo pačiu pabrėždamas, kad šiuo metu didžiausia žmonijos išlikimo grėsmė – klimatas. Ir tai yra visiška tiesa. Kariaudami, žudydami, be atvangos vartodami ir niokodami šį rojaus kampelį, pavadinimu Žemė, mes esame arti susinaikinimo slenksčio. Lėšų rinkimo renginyje San Franciske Baidenas žiebė ir Kongreso respublikonams, pavadindamas juos „chaoso ir susiskaldymo partija“.Kandidatui į LR Prezidentus Eduardui Vaitkui teko kreiptis į Švedijos ambasadorių su prašymu sutramdyti įsisiautėjusį „Swedbank” banką, nes pasirodo, kad Lietuvos institucijos yra visiš…


Praėjusią savaitę žlugus Ukrainos gynybinėms linijoms Avdijivkoje ir prezidento rinkimų favoritui Donaldui Trumpui pareiškus, kad jis negintų Europos Rusijos puolimo atveju, vis garsiau skamba raginimai didinti karines išlaidas Europoje. Atrodo, kad šie raginimai skamba iš įvairių šalių gynybos ministerijų, tačiau neaišku, ar jos aptaria šiuos planus su savo kolegomis finansų ministerijose. Tikrovė yra tokia, kad po daugelį metų trukusių išlaidų uždarymui ir energetikos subsidijoms vidutinė Europos šalis patiria ekonominių sunkumų.Siekiant labiau atgrasyti priešą, Vyriausybė pritarė Nacionalinio saugumo komisijos siūlymui stabdyti prekių, transporto ir asmenų judėjimą per Lietuvos – Baltarusijos valstybinę sieną Lavoriškių ir Raigardo pasienio kontrolės punktuose.Nutarimas įsigalios kovo 1 d. „Siūlymas uždaryti dar du pasienio punktus yra savalaikis ir būtinas. Kaimyninėse valstybėse liko po vieną veikiantį pasienio kontrolės punktą, o Lietuvoje – keturi. <...


Lietuva pati save pergudravo - apgautų kaimynų piktdžiugai. Visa epopėja su "Baltijos šalių energetine nepriklausomybe" yra ne kas kita kaip būdas gauti pinigų į vietos politikų kišenes.Lietuva juk su visais kaimynais sugadino santykius , ne su viena Latvija. Norom - nenorom atsidursi apgultos tvirtovės padėtyje, kada vienam kaimynui geležinkelį išardai, paspaudi kito tautiečius pas save, trečiam pradedi ruošti "spalvotas revoliucijas", ketvirtasis išvadinamas "teroristinė valstybe." Nėra nieko keisto tame, kad kaimynai atsisako turėti reikalą su tokia "miela" šalim ir jos "žavinga" politinę vadovybe.Replika į komentatorą, apie tai, kad pašaukti į karą "neturi pasirinkimo".


2019 spalio 18 d. penkiolikos verslininkų, vyriausybės pareigūnų ir sveikatos ekspertų grupė susirinko prie vieno stalo Niujorke – kad suplanuotų globalų atsaką į niekad nematyto ir visiškai išgalvoto koronaviruso protrūkį, galimai nutiksiantį kada nors ateityje.Kaip lakštingala negali nečiulbėti, taip advokatas Ignas Vėgėlė negali nemeluoti! I. Vėgėlė ir vėl APSIMELAVO lygioje vietoje. Kodėl jis taip kvailai elgiasi?


Gilesnės ES integracijos politika nepriimtina ES šalių narių politikams, besirūpinantiems jų atstovaujamų valstybių suvereniteto bei nacionalinės tapatybės išsaugojimu. Jų skaičius EP per pastarąsias dvi EP kadencijas išaugo, bet ne tiek, kad darytų reikšmingą poveikį. Už minėtą rezoliuciją balsavo 355 EP nariai, 154 nepritarė, o 48 susilaikė. Tačiau po metų, EP antrą kartą balsuojant dėl ES Sutarčių keitimo, pasipriešinimas reformai ženkliai išaugo.Мы уже привыкли к тому, что любое упоминание с высоких трибун о том, что Россия – православная страна у прогрессивной российской общественности вызывает стойкое отторжение. Особое негодование традиционно вызывают слова об уникальности российской цивилизации, «русском мире» и внешнеполитических задачах России. Любая апелляция к Богу и напоминания о великом прошлом и больших задачах, стоящих перед страной, воспринимаются не иначе как проявление сектантства.
Šimonytė yra pedofilinė reptiloidė, jos visa partija yra sudaryti vien iš pedofilų ir reptiloidų, kurie garbina šėtoną slaptose ritualose uždarytuose rūmuose.


Visiems, norintiems pamatyti, kaip atrodo TIKROJI Lietuvos vėliava (iki masonų įsikišimo į t. v. "valstybės atkūrimą"), rekomenduoju apsilankyti Nacionaliniame M. K. Čiurlionio dailės muziejuje eksponuojamoje parodoje "Žalia". (V. Putvinskio g. 55, Kaunas).Draugai, tai archyvinis įrašas: 2023 metų sausio 13-ąją tik per plauką iš Giltinėlės nagų paspruko Litvakų karalius Wytowt LANDSBERG. Deja, šiuolaikinė medicina ir LANDSBERG samdomi užkalbėtojai bei mediumai padarė viską, kad išmelsti šėtonui dar šiek tiek laiko. Gal ir gerai, mažu šėtonas pabaigs savo dienas kalėjimo vienutėje, laukdamas Karo Tribunolo nuosprendžio.
Paimi kokią nors tezę, ją įvelki į stiprią emociją, kartoji tūkstantį kartų ir žmogus prisisotina tam tikros idėjos.


Donald Trump goes to church with bible and declares war on Bill & Melinda Gates Foundation, the Rockefeller Foundation and The Committee of 300."Tėvynės sąjungos" didžiausia svajonė – pradėti Lietuvos karą prieš Rusiją. Juridinio asmens "Lietuvos respublika" tikslas – išprovokuoti juridinio asmens "Rusijos federacija" karą prieš "Lietuvos respubliką".


Europa kenčia ir prisideda. Vokietija yra pagrindinė JAV susidūrimo su Rusija ir Kinija pralaimėtoja. Kaip gudriai buvo užgrobti diskursai. 2 dalis ir išvados. Tai antroji Thomaso Palley esė dalis. Pirmąją dalį galite rasti čia ir čia. Diskursas apie karą Ukrainoje yra išsamiausiai nulaužtas ir todėl sunkiausiai išaiškinamas. Geriausias atspirties taškas - klausimas, kas ekonomiškai laimėjo ir pralaimėjo dėl šio karo. 3. Ukrainos karas Čia pusiausvyra yra aiški. JAV yra didžioji laimėtoja, o Vakarų Europa (ypač Vokietija) - didžioji pralaimėtoja. Labiausiai nukentėjo Vokietijos darbininkai.


Šoigu apie Avdeevkos išlaisvinimą. 1. Generalinio štabo operacija Avdeevkoje bus įtraukta į Gynybos ministerijos vadovėlius. 2. Avdeevka buvo išlaisvinta su minimaliais nuostoliais.


Izraelio žurnalisto Michailo Valdmano pokalbis su Izraelio sionistu Jakovu Kedmiu apie "išskirtinę tautą" ir J. Kedmio grąsinimai Rusijai, kad šioji "nesupra...


Savo romane „Nuostabus naujas pasaulis“, parašytame 1932 metais, Oldosas Hakslis aprašė utopiją – totalitarinę visuomenę, apimtą beprotybės ir totalios kontrolės. Tai kontroliuojama civilizacija, kurioje pagal Hakslį buvo naudojami įtaigos metodai, pagrįsti refleksų diegimu nuo pat kūdikystės, o vėliau – pasitelkiant įvairius cheminius preparatus.
Švabui "DOVANA"Buvęs Amerikos lyderis Donaldas Trumpas pažadėjo, kad jei laimės prezidento rinkimus rudenį, pasieks taikų konflikto Ukrainoje sprendimą dar prieš savo inauguraciją. „Išspręsime šį baisų karą tarp …
Prancūzijos žiniasklaida netiesiogiai patvirtina informaciją, apie vakarykštę varliaėdžių, adulio pasekėjų, denacifikaciją Charkove.


Kiek man žinoma, rodoziečiai buvo geriausi kovos su sukilėliai kariuomenė istorijoje. Visą karą jie išlaikė 25:1 nužudymų santykį prieš teroristus.Naujasis Prancūzijos ministras pirmininkas Gabrielis Attal paragino prancūzus didžiuotis savo homoseksualumu.


Entuziastinguose pranešimuose apie maištaujančius ES ūkininkus, negirdėti atsiliepimų apie jų nuotaikas dėl Rusijos.Strateginės aplinkybėsJei Kongresas artimiausiu metu neskirs papildomos pagalbos Ukrainai, Rusija gali laimėti karą po kelių savaičių, o geriausiu atveju – po kelių mėnesių, susitikime su Kongreso vadovais pabrėžė Džo Baideno patarėjas nacionalinio saugumo klausimais Džeikas Salivanas (Jake Sulivan) ir JAV Nacionalinės žvalgybos direktorė Evril Heins (Avril Haines). Pareigūnų teigimu, Ukraina „artimiausiomis savaitėmis“ išnaudos priešlėktuvinės gynybos bei artilerijos pajėgumus todėl šalies galimybės gintis taps labai sudėtingos.


Pinigus reikia laikyti prie savęs. JOKIE fondai yra nepatikimi (skaudi mano paties patirtis 2008m). Leisti pinigus tam kam norite. Dabar.Pilietinė akcija "blokuok radarą".
Kažkada sovietiniais laikais buvo tokia turistų daina "Svajoklis." Ją perdainavo ir Saulius Prūsaitis: https://www.youtube.com/watch?v=wMo925BiLIU Šiandien prie Neries aš ją vėl išgirdau dainuojant. Nustebau, nes tekstas gerokai skyrėsi.


Kaip pranešė vietos leidinys „Pravda”, naujoji Slovakijos kultūros ministrė Martina Šimkovičova atšaukė įsakymą, kuriuo buvo įvestas toks apribojimas. Dokumentas galiojo nuo 2022 m. kovo mėn. „Pasaulyje vyksta dešimtys karinių konfliktų, ir, mūsų nuomone, menininkai ir kultūra neturėtų prisiimti to išlaidų”, – pareiškė ministrė. Praėjus savaitei po karo Ukrainoje pradžios, 2022 m. kovą, Kultūros ministerija, vadovaujama buvusios ministrės Natalijos Milanovos (OĽaNO), išleido direktyvą, kuria uždraudė bet kokį bendravimą ar bendradarbiavimą su Rusija ir Baltarusija.


Многие товарищи спрашивают: от чего прибалтийская власть проявляет невиданную прыть устроить войну с Россией? Объясняю.


Šlykštus senis, dirbantis perfokortų pagalba, sakė jau apsisprendęs, kaip reaguoti į Amerikos At-Tanf bazės išpuolį.
Gerovės valstybės kūrėjas, Sąjūdžio laikais įstojęs į TSRS komunistų partiją ir taip iš jos ir neišstojęs, Gitanas Nausėda susitiko su Lietuvoje viešinčiu Europos Komisijos komisaru pramonei ir konkurencingumui Thierry Bretonu.Susitikime aptartos ES valstybių narių atgrasymo pramonės potencialo išnaudojimo ir stiprinimo galimybės, šiuo metu rengiama Europos gynybos pramonės strategija, karinės paramos teikimas Ukrainai. „Ukrainoje tebevykstantis karas ir saugumo padėtis Europoje bei visame pasaulyje reikalauja stiprinti ES narių gynybos ir saugumo pramonės pajėgumus“, susitikimo metu pasakė G. Nausėda.


Ypač pralinksmino, kai šita anglosaksų marionetė prabilo apie „kapitalizmą kaip vienintelę moraliai priimtiną sistemą, galinčią panaikinti badą ir skurdą“.


Sausio 18 dieną užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis susitiko su JAV kompanijos „Lockheed Martin“ vadovais. „Geopolitinis neapibrėžtumas pasaulyje ir regione skatina dar atsakingiau rū…Ką tik per LNK žinių bloką išmintinga ponia paskelbė: „Supriešink lietuvį su lenku, laimės rusas“.Ir ji teisi. Šiandien. Rusijos-Ukrainos karo kontekste. Ir - tik!!! Bet būtume labai neteisūs, priėmę šį teiginį kaip šūkį visiems laikams.Tiek garsus Lietuvos kovotojas su Kremliaus grėsmėmis Valdas Vasiliauskas (slapyvardis „Vasia“), tiek ir signataras bei valstybininkas Albinas Januška yra vienminčiai, kalbėdami apie Kremliaus trolius. Apie tai ir daug daugiau 2024 01 19 ekspertai.LIVE laidoje „2K+“. Tiesiogiai ekspertai.LIVE laidas „2K+“ galima žiūrėti ekspertai.eu TELEGRAM kanale ČIA (kas neturi, instaliuokitės programėlę). Laidos vaizdo įrašai talpinami čia – youtube.com/@ekspertaiTV, čia – dailymotion.com/ekspertai ir čia – youtube.com/@ekspertai.eurasia. Ekspertai.


Вообщем, не будут покупать, отключим газ. Налог на воздух и оборону дело хорошее. Зеленое, как сама Литва, а подход имеет общеприбалтийский характер.Глава Минэкономики Литвы Аушрине Армонайте предложила брать денежные средства у граждан в качестве одного из источников финансирования оборонных нужд государства.


Kaip jau buvo skelbta, Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto dėstytojai ir studentai Kovo 11-osios proga paskelbė labiausiai praėjusiais metais valstybės kūrimui nusipelniusį asmenį. Juo tapo Lietuvos ambasadorius JAV Žygimantas Pavilionis. Labai gaila, kad įsivėlė apmaudi klaida ir pirmiausia tokiu garbingu vardu nebuvo apdovanota ambasadoriaus mama Marija Aušrinė  Pavilionienė, vykdanti svarbiausią misiją Lietuvoje – šviečiamąją. Nepaisydama, kad Lietuvos poPrieš 81 metus didžiausiame žmonijos istorijoje mūšyje, buvo sulaužytas „suvienytos Europos“ civilizatorių, vedamų anglosaksų išauginto adulio, stuburas.


Vladimiras Putinas įsakė gynybos ministrui Sergejui Šoigu ir Generalinio štabo viršininkui Valerijui Gerasimovui dėl Vakarų grėsmių perkelti sulaikymo pajėgas į specialų kovinės tarnybos režimą.


Kodėl buvo sukelta žmonėms koronaviruso (COVID-19) grėsmė ir kas tuo pasinaudos – laikas ir būsimi įvykiai vėliau ar anksčiau tai parodys. Šiandien šią sukeltą grėsmę suvaldyti įmanoma tik, elgiantis pilietiškai ir atsakingai, besąlygiškai paklūstant ir vykdant Vyriausybės, savivaldybių vadovų ir medikų nurodymus. Tačiau, tikrai neprivalome demonstruoti „avinėlių tylėjimo“, kai matome smulkaus ir vidutinio verslo žlugdymą, darbo vietų naikinimą , tuo darant akivaizdžią žalą mūsų valstybės ekonomikai ir finansams. Kovo mėn. 14 d.


Einamoji politinė apžvalga. Aptartas Navalnas, paimta Avdijevka bei bendras karo procesas. Iškelta versija kodėl lėtas karas gali turėti savo logiką.


Ar eisi į mišką, jeigu reikės? - Žinoma, eisiu! - nedvejodamas atsakė mano bičiulis Alius Sakinis. - Aš ir dabar nueinu. Vasarą, rudenį ten pagrybauju, žiemą patyliukais pasikertu malkų... Aliau, ne malkų ir ne pagrybauti! Ar eisi, jeigu tėvynė pašauks? - Jeigu tėvynė?.. Taip, būtų labai gražu. Garbinga mirtis. Apie mane istorikai kurtų tokias gražias istorijas, žurnalistai rašytų legendas, o valdžia žūties vietoje pastatytų paminklą...Šarūnas Stepukonis, kuris įtariamas, kad pralošė pinigus kazino, daug kur dalyvavo palaikyme Ukrainoje, ir jis buvo vienas iš iniciatorių projekto, kuriame dalyvauju ir aš. Tas projektas yra Mokykla Bučioje.


Šv. Gabrielius kreipėsi į ganomąsias aveles: Šiandien vykusiame Saugumo ir gynybos pakomitečio posėdyje svarstėme situaciją Ukrainoje po Mariupolio apšaudymo. Kolegoms priminiau, kad akivaizdu, jog po pastarųjų įvykių Ukrainoje ES pareigūnų kelti pasiūlymai „grįžti prie atsargaus bendradarbiavimo su Rusija“ atrodo mažų mažiausiai juokingai (like a joke). Posėdyje dalyvavusiam Ukrainos ambasadoriui prie ES pasiūliau nebedelsti ir oficialiai kreiptis į ES dėl aktyvesnės valstybių narių karinės paToks medaliukas už ... - darykite išvadas patys. Šiandien šis medalininkas Tadas Vaitkevičius puolė duonos augintojus - žemdirbius Šilutėje ir rašys, faktas, ant jų „danosus", kels gal net baudžiamąsias bylas.


Atrodo, kad nacionalistai radikalai Baltijos šalyse konkuruoja tarpusavyje, kas suras daugiau priežasčių naujai prieš Rusiją skirtos isterijos bangai; priežastys yra viena už kitą gražesnės VILNIUS, lapkričio 26 — Sputnik. Iš Latvijos į Europos centrinį banką ir kitas ES struktūras nukreiptas pareiškimas, kviečiantis uždrausti ES teritorijoje rusų 200 rublių nominalo banknotų, kur pavaizduotos Sevastopolio įžymybės, apyvartą, rašo Radijo Sputnik korespondentas Nikita Voronkov.Vakar, per valstybinį okrainos televizijos kanalą, žiūrėjau interviu, kuriame vietinė chuntos propogandistė kalbino atvirą nacį, pavarde Gončarenko. Šis nacis išsakė mintį, kad būtina susodinti ukrainiečių vaikus prie okrainos karinių gamyklų konvejerių.


Fotografui pavyko įamžinti uš dangaus nukritusio aukso puodo akimirką:


Pietų Amerikos indėnai turi tokį mitą: jis pasakoja apie tuos laikus, kai Žemėje iš Homo sapience atstovų gyveno tik moterys. Vienok jau tada jos buvo ne visai tokios homo ir jau ne tuo labaiu - sapience, todėl, kad dauginosi vegetatyviniu būdu, t.y. jos turėdavo intymių santykių su grybais,  šie, savo ruožtu, tais tolimais laikais irgi buvo ne visai augalai, o greičiau savotiškais augaliniais, bet mąstančiais falais.Žemiau pateikiu Rusijos rašytojo Antono Blagino straipsnio "Dar vienas mokslininkas kreipėsi į Izraelio rabinų teismą dėl skiepų sąmokslo!" vertimą. https://blagin-anton.livejournal.com/1129473.html Jei kas nežino, žydai turi savo rabinų teismą. Ne tik Izraelyje, bet ir daugelyje Europos šalių, įskaitant Rusiją. Rusijoje, be Maskvos ir Sankt Peterburgo, rabinų teismai veikia 58 miestuose. Rabinų teismuose paprastai nagrinėjami civilinės teisės klausimai, tačiau dajanai (teisėjai) taip pat nagrinėja klausimus, susijusius su grėsmėmis žydų gyvenimui, ir priima žydams privalomus sprendimus.Autorius yra verslo konsultantas, Nacionalinio susivienijimo Energetikos komiteto pirmininkasNespėjome atsikvošėti nuo šilumos kainų augimo sukelto šoko, kai mus užgulė elektros ir dujų kainų šuolis. Išbandymą elektros kainomis dalis vartotojų patyrė jau praeitų metų pabaigoje. Pirmiausia jos smogė nepriklausomų tiekėjų klientams, kuriems kaina buvo skaičiuojama pagal elektros biržoje buvusias kainas.


Šiandien – istorinė diena, mes, gimtosios protėvių kalbos puoselėtojai, susibūrėme į visuomeninį judėjimą „TALKA už Kalbą ir Tautą“ tam, kad neleistumėme neatsakingiems politikieriams prekiauti ir spekuliuoti mūsų brangiausiomis tautinėmis vertybėmis politiniuose susitarimuose ir sandėriuose. „TALKA už Kalbą ir Tautą“ imsis visų būtinų veiksmų, siekdama apginti konstitucinį valstybinės kalbos statusą Lietuvoje, ragins, spaus ir vers Seimo narius gerbti, konstitucinį lietuvių valstybinės kalbos statusą.


Daugybė komentarų apie įvykius pasaulio naftos rinkoje, neseniai pasirodę beveik visuose naujienų portaluose, turi vieną nuostabią savybę, kurią nėra taip lengva pastebėti. Kovo 6 dieną šalių, dalyvaujančių OPEC+ susitarime, ministrai negalėjo susitarti dėl savo pozicijų. Teisingai, OPEC lyderis yra Saudo Arabija, o Rusija užima pirmąją vietą pagal gamybą tarp 11 šalių, kurios organizaciniu požiūriu nėra OPEC narės, bet kurios dalyvavo OPEC+ susitarime.


Landsberg yra reptiloidas tai mes žinome visi. Jeigu jis nėra reptiloidas tai kodėl jis naikina Lietuvių tautą, kodėl jis nori sunaikinti Sovietinį paveldą. Todėl kad jis yra reptiloidas ir jis siurba mūsų lietuvių tautos kinezioneferitaninę energiją.
Kai apkvailinta tauta į valdžią išrenka durnius, tai nėra demokratija (liaudies, tautos valdžia). Tai - durnių valdžia, durnokratija. Sukvailinti išrenka durnius ir pastarieji valdo. Taip ir ne kitaip - durnių laive galima tik durnokratija. Tikra, autentiška demokratija tokiame laive yra neįmanoma.


Ilgai ieškojau bendro vardiklio, kuris leistų paaiškinti to, kas dabar vyksta Lietuvoje, esmę. Galiausiai atėjo trys žodžiai: IŠARDYMAS, PIKTNAUDOJIMAS, KLASTOJIMAS. Išardymas paradoksaliai kyla iš to, kad istorijos ratas pagaliau apsisuko. Pamenat, kaip pas Marxą: istorija pirmąsyk vyksta kaip tragedija, antrąkart - kaip farsas... Nepriklausomybė buvo kuriama per Sausio 13-osios nakties kraują. Vaduojantis iš totalitarinės sistemos ir ieškant sugyvenimo balanso tarp individo ir valstybės.


Prieš įgyvendinant tiek sėkmingiausią, tiek ir kvailiausią idėją, reikia patikrinti, ar nėra paralelių, kurias ji turėjo praeityje ar gali turėti šiandien. Kad nesuklystume ir nepridarytume nesąmonių. Kaip paaiškėjo, Varšuvos rusofobams neapykanta Rusijai ir noras parodyti maskoliui jo vietą yra svarbiau už patį paprasčiausią atsargumą. Taigi Varšuvoje tamsuomenei rengiami žaidimai pagal romėnų šūkį „Duonos ir žaidimų!".


Будни латышских орнитологов. Я напоминаю, что официальная власть запрещает размещать на персональных автомобилях наклейки «Я русский», зато люфтваффе - пожалуйста. Но нацизма нет.


Ir šįkart nepakenks priminti ir pakartoti... Nes budulizmo paplitimas įgauna neregėtą mastą. Ar čia „su(si)badymas“ taip paveikė banduomenę? Vienaip ar kitaip, visų „kiaurų“ turėtų nebelikti ant svieto iki 2030-ųjų (tokia suplanuota „agenda“).Iki XIX amžiaus Europoje karaliavo siaubingas požiūris į švarą.. Pamirškite tai, ką jums vaizdavo filmai ir magiškos fantastikos romanai. Tiesa – ji kvepia gerokai… hm… mažiau. Ir tai liečia ne tik gūdžius viduramžius. Apdainuotose atgimimo ir renesanso epochose iš principo niekas nepasikeitė. Beje, kaip nebūtų liūdna, dėl visų neigiamų gyvenimo dalykų Europoje kalta krikščioniškoji bažnyčia. Ir pirmiausiai – katalikų. Antikos pasaulis iškėlė higienos procedūras kaip vieną iš pagrindinių malonu


Ilgas ir išsamus pokalbis apie istoriją, geopolitiką bei pažinimo teorijas. Didesnė dalis buvo skirtas VSK (visuomenės saugumo koncepcija), kuriai atstovauja Laurynas, bet buvo minimos ir kitos teorijos, pvz marksizmas.


Pasigilinau į komentarus ir pabandžiau atsakyti į kritiškus klausimus arba pastebėjimus. Dauguma jų dubliuojasi, nes žmones klaidingai visus Liaudies žurnalistus suplaka į vieną krūvą, kas nėra tikslu.


Ypač niekingai atrodo moterystės paniekinimas. Atrodytų, kovojama kaip tik už „moterų teises“, tačiau jomis tik iš pradžių buvo prisidengiama, o šiuo metu apie moteris jau retokai beužsimenama, nes genderizmo ideologija peržengė moteriškumo supratimą – jis tapo nebepriimtinas.


Liepos 23 d. Lietuvos partizano Juozo Jakavonio-Tigro sodyboje Kasčiūnų kaime, Varėnos rajone, vyko pilietinis renginys „Istorijos atgarsiai Merkio krante“. Iškilmingo renginio metu buvo atidengta pagal architekto prof. Gintaro Čaikausko projektą atnaujinta Dainavos apygardos partizanų vadų J. Vitkaus-Kazimieraičio ir A. Ramanausko-Vanago vadavietė.Visi svajojame gyvenime jaustis laisvi ir laimingi. Tačiau ateina momentas, kai žmogus susitaiko su racionaliu egzistavimu, kurį jam įperša tėvai, aplinka, televizorius. Jis pradeda sekti svetimomis nuostatomis, gyventi pagal vidutinį statistinį scenarijų, nekurdamas savo – unikalaus ir įdomaus. Pakeisti gyvenimą niekada ne vėlu, svarbiausia, kad noras būtų. Pateikiame keletą ženklų, kurie įspėja, jog gyvenate ne savo gyvenimą, o taip pat rekomendacijas, kaip tai galima būtų pakeisti. Jums norisi kritikuoti kitus žmones.


Reaguodamas į kylančias kainas, restorano Šiaurės Reino-Vestfalijos žemėje savininkas iš lankytojų reikalauja pinigų vien už tai, kad jie įeitų į jo restoraną. Restorano interneto svetainėje rašoma: „Gerbiami svečiai, dėl itin išaugusių išlaidų pirkiniams, darbuotojams ir energijai, deja, esame priversti imti 3 eurų mokestį iš kiekvieno svečio.“ „Matau, kaip kainos kasdien didėja. Taigi kažkuriuo metu supratau, kad turiu kažką daryti dabar. Mėsa pabrango 30-50 proc., daržovės – apie 30 proc.


Socialinės apsaugos ir darbo ministerija paskelbė 2018 metų Nevyriausybines organizacijas vienijančių asociacijų institucinio stiprinimo projektų finansavimo atrankos konkursą. Deja, į šio konkurso rėmus ir vėl nepatenka šeimos politikos srityje veikiančios organizacijos, o tai reiškia, kad jos ir toliau nebus stiprinamos. Ministerija dažnai kviečia šeimų atstovus patarti įvairiais klausimais, dalyvauti rengiant teisės aktų projektus, programas, vertinti ir siūlyti priemones. Tai rodo, kad ministerijai reikalingas stiprus, argumentuotas šeimų balsas.


Australijos parlamentas ragino JAV nutraukti Džulianui Asandžui (Julian Assange) iškeltą bylą, prieš teismo posėdį Jungtinėje Karalystėje.Ekspertai.eu primena, kad Lietuvos politikos lyderiai pritaria JAV pozicijai, laikomasi nuomonės, kad tokie žmonės kaip Dž. Asandžas, kuri yra pridirbęs nemalonumų ir mūsų šalies vedliams, turėtų sėdėti kalėjime ilgus metus. Apie tai, apie WikiLeaks ir 2024 02 23 ekspertai.LIVE laidoje „2K+“, kurią nuo 18 val. tiesiogiai bus galima žiūrėti ekspertai.eu TELEGRAM kanale ČIA (kas neturi, instaliuokitės programėlę).


Anoniminis Lietuvos žydų bedruomenės pareiškimas apie tai, kad ji nepalaiko rašytojos Rūtos Vanagaitės, kuri kaltina „miško brolių“ vadą Ramanauską-Vanagą dalyvavimu Holokauste, suglumino litvakus — Labas Ruvimai, Jūs, aišku, skaitėte bendruomenės pranešimą, kad mes nepalaikome rašytojos Rūtos Vanagaitės abejonių partizano Ramanausko-Vanago dydviriškumu.Jutūbės kanalai

Pramogos Tiktoke

@ragelskis.laurynas

Mūsų bendruomenė Feisbuke

....


....
Paveiksliukai


Video

Orai

Draugai

Laisva informacija - laisvas žmogus!

Švieskis


....