3min

Straipsniai skaityti per paskutines...

Ir toliau įtariu, jog šeimų sąjūdžio organizatoriai yra ta pati sistema, nes, negi, atsitiktinumas į savo pačių organizuojamą renginį, jau bene trečią kartą pasikviesti žmones, kurie nemoka giedoti Lietuvos himno, jaudinasi, blaškosi? Tai padarė tie patys organizatoriai arba tas "X", kuris organizuoja diversijas viduje. Gal jį ar juos reikia indentifikuoti?


Neleisiu jai toliau tyčiotis iš Tautos ir Bažnyčios, žeminti "Didžiojo šeimos maršo dalyvius" ir niekinti visus, kuriems Šeima yra pagrindinė vertybė! Šiandien kreipiausi į generalinę prokuratūrą, prašydamas iškelti baudžiamąją bylą A. Maldeikienei už jos socialinio tinklo facebook paskyroje paskleistą neapykantą, patyčias ir niekinimą! A.


Baidenas ne kartą minėjo, kad Rusija nėra priešas. Jis teigė, kad abejoja naujo Šaltojo karo scenarijumi tarp Rusijos ir JAV.


Popiežius Pranciškus skelbia religinį pliuralizmą, rašoma portale „Freievelt“, o Vatikanas remia Abu Dabyje statomus "Abraomo šeimos namus", kuriuose krikščionybė, judaizmas ir islamas susilies į vieną Abraomo religiją.   Šis trijų maldos namų komleksas bus atidarytas 2022 metais Abu Dabio Saadiyat saloje. Trys vienodo dydžio maldos namai bus išdėstyti trykampiu aplink „bendrą žemę“ - sodą. Dokumentus dėl šio komplekso statybos pasirašė popiežius Pranciškus ir Kairo sunitų Al-Azharo universiteto imamas Al-Tayebas.


Sodomo konvencijos entuziastai bei homoseksualizmo plėtros aktyvistai pamėgo kartoti - neva, niekas iš Šeimų gynimo maršo dalyvių nežino ir negali paaiškinti - tai ką gi jie laiko ir vadina tradicine šeima.Naftos ir dujų pramonėje dirbantis vadovas, rengiantis didelių korporacijų įpėdinystės planus, perspėjo, kad įmonės visame pasaulyje jau dabar numato, kad per artimiausius kelerius metus turės pakeisti "paskiepytus" darbuotojus.


Birželio 16 d. įvyko Rusijos prezidento Vladimiro Putino ir JAV prezidento Džo Baideno susitikimas Šveicarijoje. Padariau šio sąlyginai trumpo susitikimo apžvalgą, kurioje atkreipiu dėmesį į keletą…


Prisimenate jaunas Vokietijos paneles, stovinčias su plakatais „Refugees, welcome"? Jos vis dar turi daug pasekėjų ir Lietuvoje, nepaisant to, kad tie šitaip laukiami „pabėgėliai" naujametinėje Kelno miesto Rotušės aikštėje masiškai prievartavo ir grabinėjo tas pačias plakatų rašytojas, plėšikavo ir pardavinėjo narkotikus, „melžė" vokiškas pašalpas, sukčiavo, vogė ir veltėdžiavo - žodžiu, nusikalstamumo lygį šalyje pakėlė iki nematytų aukštumų.


Lietuva kiekvieną dieną kovoja dėl Baltarusijos demokratizacijos, siekia šią šalį apsaugoti nuo Rusijos įtakos, aktyviai ragina paleisti visus politinius kalinius su „Nexta“ kanalo įkūrėju Romanu Protasevičiumi priešakyje, nuolatos kviečia pažangų pasaulį taikyti kuo didesnes sankcijas Aleksandro Lukašenkos režimui. Tačiau birželio 16 d. įvykęs JAV ir Rusijos prezidentų susitikimas Lietuvos politikos mokslininkus bei analizių analitikus stipriai nuvylė. Maža to, kad Ukrainai dėmesio praktiškai nebuvo skirta, JAV lyderio Džo Baideno (Joe Biden) jis su Rusijos vadovu sutaria dėl Baltarusijos.


Vaiko teisių apsaugos kontrolierė labiausiai korumpuota Lietuvoje Edita Žiobienė mano, kad pirmiausia reikėtų įtikinėti tėvus ir tik tada, jei to nepavyktų padaryti, vaikas būtų skiepijamas prieš tėvų valią.Žmonių partijos atstovas, Lietuvos interesus Europos Parlamente atstovaujantis Andrius Kubilius pateikė savo analitinę analizę po JAV ir Rusijos lyderių susitikimo Ženevoje, kurią pavadino „BIDEN EUROPOJE (Trumpa įspūdžių santrauka po G7, NATO Summitt, US-EU Summitt ir po Biden-Putin susitikimo)“. „JAV - Europai ir pasauliui: „Mes sugrįžome. Democracy first! Mes esame tam pasiruošę“. NATO - Kremliui: „esate didžiausia grėsmė taikai ir stabilumui Europos kontinente. NATO tam yra pasiruošęs“. J.Biden - V.Putinui: „nesi Michailas Gorbačiovas. Labiau panašus į Leonidą Brežnevą.


„Labiausiai korumpuotas žmogus pasaulio politikoje, Džordžas Sorošas, moka daugeliui politikų, jų skaičiuje tiems, kurie dabar nori šantažuoti Vengriją ir Lenkiją“, - pasakė Orbanas ir nurodė, kad „nėra nieko neįprato tame, kad galima be sąžinės platinti melą apie Vengriją, bet Sorošo pareiškimas apie tai, kad kai kuriose Vengrijos kaimo gyvenvietėse nėra slapto balsavimo, „išeina iš visų rėmų“.


Vengrijos parlamentas birželio 15 d. 157 balsais „už" ir 1 - „prieš" priėmė įstatymą, draudžiantį homoseksualizmo propagandą nepilnamečiams. Įstatymas, kurį inicijavo premjero Viktoro Orbano vadovaujama partija „Fidesz", draudžia švietimo programose propaguoti homoseksualizmą ir lyties keitimo operacijas. Įstatymas numato vaikų apsaugą nuo pedofilų.  Vengrų dienraštis „Magyar Hirlap“ praneša, kad sukurtas pedofilų-teisės pažeidėjų registras, kuris neleis pedofilams dirbti su vaikais. Be to, parlamentarai numatė ir kitas vaikų apsaugos nuo pedofilų priemones.


Labas rytas, gerbiamas Algimantai,Klausėte, kaip gyvenu, kas pas mane naujo? Na, bent jau gero tai tikrai nieko. Nebent tiktai kad pavasaris gražus ir labai šiltas. Gi šiaip tai gyvenimas čia pas mus Amerikoje dabar jau tik blogyn ir blogyn. Ko, aišku, ir reikėjo tikėtis.Taip kad tiesiog jau net ne visada yra pakankamai dvasios jėgų dabar ne tik tam, kad knygas ar kokius didelius straipsnius rašyti, bet net ir tam, kad laišką jums parašyt, tarsi „maliavą“ iš vieno konclagerio (JAV) į kitą konclagerį (Lietuvą)...


USA prezidento padėjėjas nacionalinio saugumo klausimais Džeikas Sallivanas pranešė apie Fašingtono pasirengimą imtis veiksmų prieš Maskvą, jei Vladimiro rajono kolonijoje bausmę atliekantis Oliaksiejus Navalnas imtų ir staiga pakratytu kojas.Žinot, perskaičiau Jūsų skelbiamą straipsnį – interviu su seimūne Sejoniene. Nepriimkite, kaip kabinėjimosi, nes tikrai gerbiu Jus už Jūsų laikyseną ir pritariu Jūsų išsakomoms mintims, bet ,,Būkime vieningi “ neturėtų skelbti tokio formato straipsnių – tokie straipsniai iš esmės, yra apie nieką ir legitimizuoja visokius nusivalkiojusius asmenis, tokius,  kaip toji Sejonienė.


Elonas Muskas, kuriam priklauso akcijų paketai bendrovėse „SpaceX“ ir „Tesla“, pakilo į antrąją vietą kasmetiniame „Forbes“ turtingiausių žmonių pasaulyje reitinge su 151 milijardo dolerių turtu, per metus padidinęs savo turtą šešis kartus, rodo reitingo duomenys.


Kaip jau supratote iš pavadinimo, ši laida pasirodys kiekvieną sekmadienį septintą valandą vakaro. Laida bus talpinama svetainėse „laisvaslaikrastis.lt“,“ ekspertai.eu“, „bukimevieningi.lt“ ir „Ldiena.lt“. Laidos turinys bus labai griežtas ir konkretus, be jokių išvedžiojimų ir plepalų. Tik tai, kas svarbiausia.


Muitinės kriminalinė tarnyba suskaičiavo pirmo 2021-ųjų ketvirčio kovos su kontrabanda rezultatus, pranešama tarnybos Facebook paskyroje. Pažymima, kad iki kovo pabaigos pareigūnai pradėjo 131 ikiteisminį tyrimą (pernai, per tą patį laikotarpį — 106).


Pirmąjį šių metų ketvirtį naftos ir suskystintų gamtinių dujų (SGD) terminalo operatorius "Klaipėdos nafta" patyrė 9,1 mln. eurų konsoliduotų grynųjų nuostolių. Apie tai pranešė bendrovės spaudos tarnyba. Šių metų sausio–kovo mėnesiais "Klaipėdos naftos" pardavimo pajamos siekė 15 milijonų eurų, arba 24,2 procento mažiau nei tuo pačiu laikotarpiu pernai.Apartheidas (afr. apartheid – atskiras gyvenimas) – Pietų Afrikos Respublikos baltųjų vyriausybės 1948–1990 metais vykdyta rasinės segregacijos politika. Prieš kelias dienas paskelbta "Human Rights Watch" ataskaita, kurioje teigiama, kad apartheidas viešpatauja Izraelyje ir jam turėtų būti taikomos sankcijos.


Prieš metus PSO pranešė, kad pasaulyje prasideda „pandemija“. Nuo to momento daugumoje pasaulio šalių skubiai imta įvedinėti ribojimus, liečiančius gyvenimą milijardų žmonių planetoje.


Kad ir kaip keistai tai skambėtų, tačiau tokia prekyba dažniausiai vyko moterims sutinkant. Daugeliu atvejų žmoną nupirkdavo jos pačios meilužis už simbolišką kainą.


Šiame vaizdo įraše nagrinėjama, ar tikrai „antisisteminė“ žiniasklaida visada būna antisisteminė bei bus atskleista „Varlino“ tapatybė.


„Tolerancija“ - tai siono-liberalų sugalvojimas, skirtas europiečių kvailinimui ir ištirpdymui tautų ir rasių „lydymo katile“. Biologine ir medicinos prasme, kaip visi žinome, tolerancija reiškia imuninės sistemos nesugebėjimą priešintis užkratui ir mirtį. Kai kurios Europos valstybės jau tiek apnuodytos liberalizmo nuodais, kad yra priešmirtinės agonijos būklėje. Viena iš tokių valstybių – Prancūzija.Nereliginiame sektoriuje labai daug vaikų užsiėmė narkotikais arba kita nusikalstama veikla, nes mokyklos buvo uždarytos, nebuvo galimybės juos sulaikyti, bet didelis smūgis buvo suduotas ir religiniam sektoriui. Vaikai, kurie nesimokė šiuo periodu, liovėsi rytais keltis maldai ir taip toliau. 60% žmonių tapo riebesni už normą, ir suprantama, kad tai atves prie papildomų ligų. Skurdas ir ligos, suprantama, atves daugelį žmonių prie mirties, nes nebus būtiniausio, kad gyventi ir gydytis.


Pirmasis istorijoje USA karinių jūrų pajėgų pidarasinis sraigtasparnis su pidarasų įgula.


Kiekvienais metais, artėjant gegužės mėnesiui, vakarų politikus, jau pagal nusistovėjusią tradiciją, ištinka priepuolis iškelti Antrojo pasaulinio karo rezultatų peržiūrėjimo temą.


Projektas turi būti didelis. Jis gali būti visiškai beprasmiškas. Gali būti demonstratyviai absurdiškas. Jis gali būti idiotiškas. Svarbiausia, kad jam būtų skirti pinigai ir jų būtų daug. Jei jų yra labai daug, net nereikėtų bandyti gauti iš iždo-biudžeto viską. Tegul ir finansistams lieka jų dalis už „lėšų taupymą“.


Tačiau visiškai skirtingos politinės jėgos dviejose Europos Sąjungos šalyse be susitarimo pateikė šūkius, kaip pasitraukti iš šios formacijos. Ir tai yra iškilmingos Europos anglių ir plieno bendrijos, dabartinės ES prototipo, 70-mečio minėjimo išvakarės. Taigi žiniasklaida sunerimo dėl sugrįžusio euroskepticizmo.Daugelis turbūt susidūrėte su „Facebook“ ir „Youtubės“ cenzūra, kai trinami komentarai, blokuojamos ar visiškai panaikinamos paskyros, nors Tapino ar kitų Sorošo pakalikų kuo puikiausiai veikia ir niekas jų necenzūruoja.


Pirmiausia, Baidenas vadina Putiną žudiku (atsakydamas į tai jis nori sveikatos ir atšaukti Rusijos ambasadorių iš Vašingtono), tada eskaluojama situacija dėl "Rusijos invazijos į Ukrainą grėsmės", po to JAV prezidentas išvadina Putiną "žudiku" ir siūlo susitikti artimiausiu metu, o kitą dieną jis pasirašo dekretą dėl naujų sankcijų Rusijai. Galiausiai, jis eina kreipiasi į žiniasklaidą ir kalba apie savo nenorą "pradėti dar vieną vakcinų ciklą ...


Kūdikis skeptikas: Visiškai nemokslinė, tamsuolio žmogaus fantazija. Aš asmeniškai nemačiau jokios mamos, todėl yra aišku, kad jos tiesiog nėra. Visokie silpni žmogeliai sau prisigalvojo mamą todėl, kad bijo mirties. Tikintysis kūdikis: Aš su tavimi nesutinku. Juk kada viskas nutyla, galima išgirsti kaip ji dainuoja, kaip ji glosto mūsų pasaulį. Aš tvirtai tikiu, kad mūsų tikras gyvenimas prasidės tik po gimdymo.


Varšuvoje ir Vilniuje buvo surengti bendri renginiai Abiejų Tautų Respublikos konstitucijos 230-ųjų metinių proga. Renginių metu Lenkijos ir Lietuvos vadovybės nesigailėjo viena kitai komplimentų ir reveransų. Jie prisiminė šimtmečius skaičiuojančios istorijos bendrus puslapius ir tai, kaip kartu kovojo prieš maskvėnus. Jie stengėsi neprisiminti rimtų nesutarimų, tokių kaip Vilniaus ir Vilniaus krašto priklausymas.


Portale Unser-mitteleuropa paskelbtas medicinos dr. Peer Eifler paskojimas iš Tanzanijos. Į šią Afrikos šalį daktaras pabėgo iš Austrijos, kur jis yra „uždraustas“. Tanzanijos beveik nepalietė koronavirusas, nes jos prezidentas Džonas Magufuli pasipriešino pasauliniam „COVID-19: Great reset“ suokalbiui ir buvo pašalintas iš valdžios, nanoma, nužudytas. Vakarų spauda Magufulį vaizdavo tamsuoliu, tikinčiu mokslu, populistu, kaltino, kad jam Tanzanijos žmonių sveikata ir gyvybės nėra prioritetas. Tačiau viskas buvo atvirkščiai. https://www.youtube.com/watch?v=OjYkgrE_7xA Dr.Analizuodamas apie genetiką besiskleidžiančius siužetus, kurie tariamai viską lemia ir kurie, juos suvokus, gali pilnai sau pajungti žmogiškąjį pradą,  pradedi klausti savęs, ar vėlyvoji stalininė kova su ta pačia genetika iš tikrųjų buvo išimtinai destruktyvaus pobūdžio.


Pasaulinė koronaviruso pandemija nesitraukia, per žemės rutulį be paliovos ritasi viena po kitos vis naujos užkrato bangos, veisiasi vis nauji viruso mutantai. Jūsų dėmesiui labiausiai pasaulyje nukentėjusių valstybių dvidešimtukas, kuriose numirė daugiausia žmonių, skaičiuojant vienam milijonui gyventojų. 1. Gibraltaras 2,7912. Vengrija 2,7623. Čekija 2,7004. San Marinas 2,6185. Bosnija ir Hercogovina 2,5136. Juodkalnija 2,3327. Bulgarija 2,3038. Šiaurės Makedonija 2,2459. Slovakija 2,10510. Belgija 2,06611. Slovėnija 2,02412. Italija 1,97413. Jungtinė Karalystė 1,86914. Brazilija 1,82915. Peru 1,79116.


VILNIUS, gegužės 3 — Sputnik. Lenkijos prezidentas Andžejus Duda per savo kalbą šalies Konstitucijos dienos proga negalėjo prisiminti antirusiškos retorikos, primindamas 1792 metų įvykius. Apie tai rašo RIA Novosti. Pirmadienį Lenkija švenčia pirmosios konstitucijos 230-metį. Į Varšuvą į šventę atvyko Ukrainos, Lietuvos, Latvijos ir Estijos prezidentai. "Gegužės mėnesio Konstitucijoje buvo užfiksuotas šūkis: visa žmonių visuomenės galia kyla iš žmonių valios.


Profesorius hematologas Eduardas Vaitkus pakomentavo valstybės lyderio valstybės lyderio Gitano Nausėdos kreipimąsi į naciją, kuriame jis papasakojo apie savo vakcinavimosi patirtį. Tačiai jei šalies vadovo išstojimas buvo daugiau humoristinis, tai Vyriausybės skleidžiama propaganda vaikams, jokio juoko nekelia. Tai irgi pakomentavo E. Vaitkus. Jūsų dėmesiui balandžio 9 d. „PressJazz TV“ laidos „2K+“ fragmentas (visą laidą galima žiūrėti ČIA): Visus „PressJazz TV“ laidos „2K+“ įrašus rasite ČIA.


Druskininkų meras Ričardas Malinauskas paskelbė ekrano kopiją su Europos parlamentaro iš Lietuvos Broniaus Ropės atsakymu į Druskininkuose esančios sanatorijos "Belorus", kuriai taikomos ES sankcijos, darbuotojų klausimus. Apie tai jis rašė savo Facebook paskyroje.Lietuvoje įstatymai taikomi pasirinktinai, orveliškai: kiaulės - lygesnės už kitus gyvulius. Kiaulėms galima karantino metu organizuoti banditų iš ANTIFA ir BLM eitynes, nedėvėti kaukių, susikibti rankomis su Baltarusijos perversmininkais, net išniekinti valstybės vėliavą (žiūr.video). Fiodoro Dostojevskio žodžiais (romanas "Šetonai"), jiems „vse dozvoleno“ (viskas leidžiama), o kai „vse dozvoleno“, tai ir atsiranda Šetonai, tai ir atsiranda Seime konstituciją niekinančios partijos, kaip A.Armonaitės vadovaujama „Laisvės“ partija, taip ir atsiranda valdžioje žmonės, kuriems didžiausias priešas normali šeima, Lietuva, jos Konstitucija.


Europos žmogaus teisių teismas ( EŽTT) nutarė, kad privalomi skiepais yra teisėti ir šis teismo nutarimas gali turėti didelį poveikį skiepijant nuo COVID-19.


| 1970-01-01 | Lietuva | |


Susivienijus leidiniams „Laisvas Laikraštis“, „Ekspertai.eu“, „Būkime vieningi“, „LDiena.lt“ ir kitiems, buvo nuspręsta kurti savaitės aktualijų apžvaginę video laidą „Sekmadienį septintą“.


Landsbergių bendruomenė, siekianti užblokuoti elektros srautą iš Kremliaus projekto – pavojingos Baltarusijos atominės elektrinės (BAE) – ir tam tikslui įkūrusi net naująjį pasipriešinimo Sąjūdį ir sukėlusi bangą, sulaukė smūgio iš Europos branduolinės saugos reguliatoriaus (ENSREG), kuri pareiškė, kad BAE įgyvendindama testus, atsižvelgė į pagrindines saugumo rekomendacijas prioritetinėse srityse. „Visuomenininko Nikolajaus Ulasevičiaus namai Varnionyse nutolę maždaug 5 kilometrus nuo Baltarusijos atominės.Lietuva – Labai Didelių Pelnų Šalis. Smulkaus verslo ir viduriniosios klasės naikinimo pradininkai – Maxima renčia prekybcentrius kaip grybus ir per krizes didina apyvartas. Išsislapstę Maltos ir Kipro holdinguose įvairiausiais tarpusavyje susijusių firmų manipuliavimais pelnus išsiveža ten, kur mokesčių mažiau. Maxima, žinokit, labai už skaidrumą!


Baltarusijoje savo p-rezidentinę programą paskelbė nauja Nacionalinė Lyderė. Tūkstančiai baltarusių nesprendė, kad jos programa daug racionalesnė ir naudingesnė Baltarusijai už Svetlanos Tichanovskajos:


Užsienio valstybių agentas, atvirai prieš Lietuvos visuomenę veikiantis Žmonių partijos atstovas, Seimo užsienio reikalų komiteto pirmininkas Žygimantas Pavilionis, pagarsėjęs savo atviraširdiškais prisipažinimais apie ryšius su mafijos atstovais Jungtinėse Valstijose, toliau nerimsta. Pasak politiko, jis nėra padaręs jokios žalos Lietuvos interesams. „Esu įsitikinęs, kad aš kaip URK pirmininkas nesu padaręs jokios žalos Lietuvos interesams, tuo labiau nesu, kaip kai kas sako, menkinęs Lietuvą. Mano visos pastangos yra nukreiptos į Lietuvos užsienio politikos stiprinimą“, – birželio 15 d.


„PressJazz TV“ kreipėsi į Lietuvos diplomatijos vadovą Gabrielių Landsbergį, prašydami informuoti „kiek Lietuvos mokesčių mokėtojų pinigų per mėnesį skiriama Baltarusijos prezidentės Svetlanos Tichanosvkajos biuro išlaikymui Vilniuje, jos apsaugai bei visoms kitoms reikmėms“. Užsienio reikalų ministerija informavo, kad apie tai nieko nežino. „Laba diena, URM tokios informacijos neturi“, - atsakė ministerijos Informacijos stebėjimo ir žiniasklaidos skyrius. Tuomet su tokiu pačiu klausimu dėl Baltarusijos lyderės „PressJazz TV“ kreipėsi į Valstybės saugumo departamentą (VSD).


Panašus reisas buvo surengtas ir prieš mėnesį, kai 22 lietuvius parskraidino 70 pareigūnų.| 1970-01-01 | Lietuva | |


Žmogaus didžiausias turtas yra laikomas maždaug 20 cm dydžio dėžėje. Toje dėžėje mes laikome savo mintis ir tik mes galime nuspręsti kokiomis mintimis mes gyvensime savo gyvenimą. Gaila, tačiau dauguma nesupranta arba tiesiog nebegali suprasti, kad mintis kylanti iš smegenų yra pagrindinis gyvenimą keičiantis veiksnys, nebegali suprasti, kad savo minčių negalima patikėti kitiems, todėl, kad išnuomojus jas, jie lengvai pavers jas dirbti jiems, pavers jus savo vergais. Jūs prarasite teisę mąstyti, prarasite galimybę būti laisvais žmonėmis…


Aš noriu prisipažinti, kad nežinau, ką reiškia LGBT ir visokie panašūs trumpiniai. Nepykite ant manęs – aš paprastas žmogus iš kaimo (vienkiemio), todėl labai ir nesistengiu pažinti miestieti…


Sekso „turizmas“ į arabų šalis – seniai žinoma pramoga Europos pensininkėms. Gal jau ir Maldeikienei laikas atrasti tą malonumą, jeigu jos kalbos tik apie seksą ir gašlumą. Liaudyje toks dalykas vadinamas labai taikliai – „nedapistitas“.


Birželio 15-ą dieną prie Seimo susirinko "Didžiojo šeimų gynimo maršo" sukviesti protestuotojai, reikalaujantys iš valdžios atsakomybės už savo nusikalstamą veiklą prieš Lietuvą ir Lietuvių tautą. Jūsų dėmesiui – PressJazz korespondento Algirdo Paleckio paruoštas reportažas iš mitingo:Premjerė su Baltijos ir Beniliukso valstybių premjerais aptarė šalių bendradarbiavimą Premjerė Ingrida Šimonytė dalyvavo nuotoliniame Baltijos ir Beniliukso valstybių premjerų susitikime ir aptarė ES ekonomikos gaivinimo ir klimato kaitos, saugumo ir gynybos klausimus, Rytų partnerystės stiprinimą, COVID-19 keliamus iššūkius. „Beniliukso valstybių bendradarbiavimas tapo pavyzdžiu mums, kai atgavus nepriklausomybę Baltijos šalys pradėjo stiprinti savo praktinį bendradarbiavimą.


Dvaro medikas (kas nežino, Kasiulevičius yra Grybauskaitės ir Skvernelio asmeninis gydytojas) skėlė iš peties. Tik kažkodėl nepaaiškino:


Balandžio 5 dieną Vokietijos nacionalinės ir tarptautinės televizijos naujienų tarnyba „Tagesschau“ pranešė, kad aštuonios Europos Sąjungos šalys sutarė priimti 1600 vienišų arba sergančių migrantų vaikų ir jaunuolių, šiuo metu laikomų Graikijos Lesbo saloje esančiame pabėgėlių centre. Tarp prieš mėnesį šį įsipareigojimą priėmusių šalių - ir Lietuva.


Susivienijus leidiniams „Laisvas Laikraštis“, „Ekspertai.eu“, „Būkime vieningi“, „LDiena.lt“ ir kitiems, buvo nuspręsta kurti savaitės aktualijų apžvaginę video laidą „Sekmadienį septintą“.


Apie tai pareiškė Ukrainos Valstybinės pasienio tarnybos vadovas Viktoras Nazarenko gegužės 28 d. kalbėdamas Ukrainos 5 televizijos kanalo eteryje. „Iki šios dienos nei vienas humanitarinis konvojus teisėtai nekirto Ukrainos valstybinės sienos“, - pažymėjo jis. V. Nazarenko paaiškino, kad rusiški kroviniai negali teisėtai patekti į šalį todėl, kad Ukraina savo sienos nekontroliuoja. Be to, pasak jo, „humanitarinė vilkstinė“ turi būti juridiškai įforminta.Labai svarbu išsiaiškinti, mano nuomone, kas apsprendžia piliečių neadekvatų elgesį sociume, kai, pavyzdžiui, Seimo žmogaus teisių komiteto pirmininkas nevykdo savo pareigų, neatstovauja visiems rinkėjams, bet ima atstovauti mažytei homoseksualų grupei. Zigmundas Froidas, didelis liberalų autoritetas, dar prieš šimtą metų nagrinėjo analinės erotikos klausimą sąryšyje su žmogaus charakterio bruožais. Manau, kad šis Z.Froido veikalas padės suprasti seimo nario T.V.Raskevičiaus charakterio ir elgesio ypatumus. Z.Froidas.


| 1970-01-01 | Lietuva | |


| 1970-01-01 | Lietuva | |


Premjerė Ingrida Šimonytė: liko svarbiausias mūšis prieš varguolius


Socialdemokratai ir Vilniaus Brigada, Konservatoriai ir Daktarai su Daškiniais, sužlugdytas šeštasis skyrius, į gatves išmesti operatyvininkai, patyrę kontražvalgybininkai, VSD profesionalai. Šis straipsnis apie tai, kaip Socialdemokratų ir Konservatorių viršūnėlės į savo rankas buvo paėmę visą Lietuvoje vos gyvuojantį verslą ir šių dviejų partijų pagrindu sukurtos grupuotės ėdėsi viena su kita ištisus 25 metus, kol Lietuvos žmonės neapsikentė ir į seimą neišsirinko Valstiečių.Lietuvą valdantys jos griovėjai sulaukė naujo destabilizuojančio faktoriaus – nekontroliuojamo neteisėtų migrantų įsiveržimo. Iš Artimųjų Rytų į Baltarusiją atvykę „turistai“ žygiuoja pro kiaurą Lietuvos sieną link Vokietijos – vadinamos „migracijos magnetu“ ir „migrantų rojumi“. Didžioji jų dalis sulaikoma Lietuvos pasieniečių. ES politika yra skirta skatinti neteisėtą imigraciją. Briuselio liberal-satanistai, daro viską, kad į ES atvyktų kuo daugiau Afrikos ir Azijos imigrantų, kad „ateities europietis būtų mišrios rasės kiekybės žmogus – žydiško elito tarnas“.


Štai, žmogus norėtų nusipirkt tirpių koronaviruso miltelių. Ištirpintų Corona aluje, susilašintų į gleivines - ir spakaina galva, baigtųsi pagaliau tas egzistencinis nerimas.Tikrai - kol kas reanimacijoj ventiliatorių, jei blogai bus, dar gali gauti ir šansų turėtum daugiau.


Pastaruoju metu išaugus tokių atvejų skaičiui VSAT sustiprino sienos su Baltarusija apsaugą.


| 1970-01-01 | Lietuva | |


Lietuvos biudžeto pinigais išlaikoma Baltarusijos prezidentė Svetlana Tichanovskaja pranešė, kad Baltarusijai reikalingos griežtos sankcijos. Pasak moters, tariamas Baltarusijos prezidentas „Aleksandras Lukašenka supranta tik prievartos priemonių ir ekonominių sankcijų kalbą“. „Tai pasirinktini mechanizmai, sankcijos turi būti maksimaliai griežtos“, - pasakė politikė viešėdama Berlyne leidiniui „Deutsche Welle“. Baltarusijos lyderė viliasi, kad „tarptautinė bendruomenė priims griežtesnių sankcijų“.Šiuo atžvilgiu Rusijai belieka tik pasakyti „ačiū“ Lietuvos politikams. Jie yra tokie kvaili, kad vis dar nesuvokė, kaip jie buvo pakišti. Juk derybos dėl naujos sutarties yra pagrindas peržiūrėti dabartinės sienas. Ir kuo daugiau provokacijų surengs Lietuvos politikai, tuo greičiau jie sulauks atsakymo.


Žmonių partijos atstovas, Seimo užsienio reikalų komiteto pirmininkas Žygimantas Pavilionis valstybinio transliuotojo eteryje papasakojo, kaip jis sustabdė Kremliaus ataką ir išgelbėjo savo kolegas užsienyje.


Vyriausybė klastoja covid-19 statistiką, kad įvestų karantiną ir uždarytų šalį ir jos žmones


Jei pradėsime testuoti visus vaikus, mokytojus ar policininkus nuo koronaviruso ar nuo gripo, ar nuo kokio kito visiškai analogiško patogeno, mes susidursime su tokiais keistais sprendimais kaip visų pedagogų izoliacija, kaip visos mokyklos izoliacija ir kaip koncentracijos stovyklų sudarymas mūsų vaikams.


Susisiekus su Jurijumi, jis patvirtino vykusį faktą. Jurijus teigia, kad atskaitęs moralą patraukė savo keliu, t.y., toliau apsipirkinėti, o Grybauskaitė su savo dvejomis merginomis (galimai asmens…| 1970-01-01 | Lietuva | |


Izraelio dienraštis „The Jerusalem Post“ gegužės 20 dieną informavo skaitytojus, kad išvakarėse JAV Beverli Hilso miesto taryba priėmė rezoliuciją, „kuria pasmerkė bet kokius Lietuvos vyriausybės bandymus neigti dalyvavimą Holokauste“.


Who is ‘patient zero’ of COVID-19 pandemic? Here’s what we know-Bill And Melinda Gates Foundation


Šalies vadovas Gitanas Nausėda per oficialų vizitą Sakartvele apsilankė prie okupuotų teritorijų Pietų Osetijoje, Didi Khurvaleti miestelyje ir perkeltų asmenų stovykloje Patara Khurvaleti, kur susitiko su vietos bendruomene. Valstybės lyderio teigimu, Rusijos vykdoma Sakartvelui priklausančių Abchazijos ir Cchinvalio (Pietų Osetijos) regionų okupacija yra tarptautinės teisės pažeidimas. Nuo 2008 m. Lietuva aktyviai kelia šį klausimą tarptautiniuose forumuose. „Rusija privalo prisiimti atsakomybę už Abchazijos ir Pietų Osetijos okupaciją ir žmogaus teisių pažeidimus šiuose regionuose.


Ketvirtadienį, birželio 10 d., Seime (I r. 203 kab.) 16 val. vyks Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) frakcijos posėdis, kuriame parlamentarai užduos klausimus Valstybinės energetikos reguliavimo (VERT) tarybos pirmininkui Renatui Pociui. LVŽS atstovai kviečia VERT pirmininką paaiškinti nerimą keliančią situaciją, nes nuo liepos 1 d. daugumai vartotojų elektra vidutiniškai brangs apie 8 proc., o dujos namų ūkiams – 26-50 proc.| 1970-01-01 | Lietuva | |


Vakar perėjau pirmyn atgal Gedimino prospektą. Septintą dešimtmetį juo vaikštau. Ėjau palaikyti šeimų maršo prie Seimo. Seimas kažkoks apleistas, nugyventas, aptrupėję šaligatviai aplink ir tuštuma viduje: moralės, intelekto, patriotizmo tuštuma, kažkokia dvokianti bala. Kas ją nusausins? Gal masonas Skvernelis, vežęs į Lietuvą juodus „pabėgėlius“? Gal kolchoz-buožvaikis milijonierius Karbauskis? Nuojauta prasta. Šita kompradorų-degeneratų valdžia susikraus lagaminus ir išbėgios, liksime mes, kurie Londone, ar Viduržemio Rivjeroje neturime vilų, kurie dirbome dirbome ir nieko neužsidirbome.


Kaip tai susiję su šnipinėjimu? Kam tai segti į bylą?


Birželio 14 d. informacinio projekto „Nexta“ įkūrėjas Romanas Protasevičius dalyvavo Baltarusijos URM surengtoje spaudos konferencijoje. Tai sulaukė didelės demokratinių jėgų kritikos. Buvo informuojama, kad R. Protasevičių dalyvauti minėtoje spaudos konferencijoje privertė Baltarusijos KGB, pasitelkusi kankinimus ir grasinimus. Visą spaudos konferenciją rasite publikacijoje „Romanas Protasevičius spaudos konferencijoje atsakinėjo į žurnalistų klausimus“. Įdomu tai, kad po minėtos spaudos konferencijos, R.


Pagaliau galiu drąsiai teigti, kad Lietuva turi sąžiningą Seimo narį, kuris atvirai pasako, kokioje padėtyje yra Lietuva ir kokią funkciją ji atlieka. Šis Seimo narys taip pat atvirai pasako ir api…Vokietijoje gerai įsisavino JAV rinkimų pamokas. Į Baltuosius rūmus galima atvesti kad ir drebantį nusenusį marazmatiką, bet tam reikia kontroliuoti internetą, leisti miestus siaubti BLM banditams, o po to dar falsifikuoti rinkimų rezultatus.


Europarlamentarui A.Kubiliui ES sankcijų Baltarusijai nepakanka ir jis reikalauja surengti tribunolą prezidentui A.Lukašenkai. Tik ar nuoširdus jo trydaliojimas?


Kol didžioji dauguma piliečių gyvena mirtinoje baimėje dėl viruso, kuris ir pagydomas, ir preventinamas, bei džiaugiasi griežtomis valstybės priimtomis priemonėmis, kaži ar bent mažytė jų pačių dalis pagalvoja, o kas toliau?


99 proc. medicinoje nedirbančių žmonių, net neįsivaizduoja koks rimtas ir rizikingas yra dirbtinis plaučių ventiliavimas.


Nieko, kaimiečiai (o tuo labiau žemaičiai) kantrūs… Bet, neduok Dieve, vieną dieną atsitiks kaip „Tado Blindos“ filme, kuriame ponų patarnautojai, mužikai, „nemokantys skaičiuoti daugiau nei …Palaikyk mus FeisbukePaveiksliukai


Video

Orai

Draugai

Laisva informacija - laisvas žmogus!

Švieskis