3min

Straipsniai skaityti per paskutines...

Šiam pamąstymui mane įkvėpė Prof. Povilo Gylio straipsnis „Amputuota Landsbergio biografija.“ Autorius į dienos šviesą dar kartą išvilko 30 metų Lietuvą naikinusio „Dėdulės“ biografijos dalį, kuri, jo žodžiais, buvo „amputuota“. Prof.


Medikai pastebi, kad daugėja į ligonines patenkančių COVID–19 sergančių pacientų nespėjusių pasiskiepyti trečiąją, sustiprinančiąją doze, skelbia leidinys lrytas.lt. „Tokie ligoniai jau sudaro daugiau nei trečdalį visų sergančiųjų, todėl medikai ragina neatidėlioti trečiojo skiepo“, - informuojama publikacijoje „Į ligonines plūsta vis daugiau vėluojančių pasiskiepyti trečiąja doze: uždelsę tampa sunkiais ligoniais“. Taip pat primenamas mokslininkų raginimas, kad „praėjus 6 mėnesiams po skiepijimo, nesvarbu kiek antikūnų žmonės turi, stiprinamąja doze vis tiek turėtų pasiskiepyti“.


Fašistuojančiam Europos režimui nepavykus nuversti Baltarusijos prezidento, nuspręsta taikyti sankcijas. A. Lukašenka: JAV organizavo nužudyti mane ir mano šeimos narius (video) Šiandien, gruodžio …


„Mes ir jie“. „Elitas ir kolūkiečiai“. „Patriotai ir runkeliai“. Šį sąrašėlį būtų galima tęsti ir tęsti. Tačiau esmė ne pavadinimuose. Pabandysiu apibūdinti fenomeną, kuris neturėtų daryti garbės jokiai demokratiškai valstybei. Tas fenomenas galėtų būti pavadintas teisumo monopoliu. Visi, kurie jam nepriklauso, turi „žinoti savo vietą“, arba, jei nenori viešo pasmerkimo, turi tylėti apie tai, kad turi kitą nuomonę ir prijaučia „runkeliams“.


Skandalinga Lietuvos valdžios nuo žmonių slepiama informacija apie taip vadinamos „BioNTech-Pfizer“ vakcinos nuo COVID-19 ligos klinikinius tyrimus, draudimas Lietuvoje kontroliuoti šio preparato siuntų atsekamumą, masinis beatodairiškas žmonių skiepijimas tariamomis vakcinomis nuo COVID-19 ligos privertė pasidomėti ne „sąmokslo“ teorijomis („Visą informaciją apie „Pfizer“ vakciną nuo Covid-19 ligos, sužinosime 2076 metais“), bet valdžios apie šią ir kitas taip vadinamas vakcinas nuo COVID-19 ligos skelbiama oficialia informacija, kurią nežinia, ar patys valdžios atstovai skaito.Kas iš tikrųjų buvo LRT durnalistų ir presstitučių taikinys, jų debilavotoje "Riaušių anatomijoje". Makaraityte, nepamiršk – tavęs laukia dovana!


„Labiausiai korumpuotas žmogus pasaulio politikoje, Džordžas Sorošas, moka daugeliui politikų, jų skaičiuje tiems, kurie dabar nori šantažuoti Vengriją ir Lenkiją“, - pasakė Orbanas ir nurodė, kad „nėra nieko neįprato tame, kad galima be sąžinės platinti melą apie Vengriją, bet Sorošo pareiškimas apie tai, kad kai kuriose Vengrijos kaimo gyvenvietėse nėra slapto balsavimo, „išeina iš visų rėmų“.


Baltarusijos prezidentas Aleksandras Lukašenka interviu RIA Novosti sakė, kad gali būti, jog priėmus atnaujintą respublikos Konstituciją bus surengti pirmalaikiai prezidento rinkimai.


Leftistai ėmėsi naujo puolimo prieš žmoniją. Dabar liepia, kad nesakytumėte žodžio "kalėdos". Šis žodis žeidžia muzlimus, sako jie. Iš tiesų tai žeidžia pačius leftistus, nes jiems nesmagu kai vartojate nepaklusnumą jiems skatinantį žodį. Sakykite "šventės" ir leftistas bus laimingas. Kaip nekošernas žydas pasakysiu: jei krikščionis negali normaliai ištarti žodžio "kalėdos", tai dvasinis nususimas, gal net apsigimimas.


Ilgai laukta privaloma (priverstinė) vakcinacija nuo koronaviruso bus. Aukščiausi Europos politikai teturi tik susitarti, nuo kada Europos Sąjungoje (ES) eksperimentinis medicininis preparatas turės būti suleistas kiekvienam Bendrijos piliečiui į petį.Gruodžio 1 d. Europos Komisijos (EK) pirmininkė Ursula von der Leyen informavo, kad „ES turėtų „pagalvoti apie privalomą vakcinaciją“ nuo COVID-19“. EK vadovė priminė didelį nerimą keliančius skaičius – net trečdalis iš 450 mln. ES gyventojų vis dar yra nepasiskiepiję nuo koronavirusinės infekcijos.Įsijungus Rusijos televiziją dažnam kyla klausimas: „O kur rusai, jei televizijoje, vyriausybėje, estradoje, kine, moksle dominuoja žydai?“ Izraelio Knesete, pavyzdžiui, yra tiek arabų, kokį procentą jie sudaro tarp šios šalies gyventojų. Labai logiškas sprendimas. Net JAV, kur žydai dominuoja valdžioje, juodaodžiams bent jau skiriamos kvotos universitetuose. Rusų intelektualai apie savo šalies sionistinę okupaciją prakalbo dar Boriso Jelcino prezidentavimo laikais.


Welcome to hell vaccine passports in Lithuania


Jungtinė Karalystė pagrįstai laikoma šalimi, turinčia geriausią farmakologinės priežiūros sistemą. Čia 1964 m. buvo įdiegtas metodas, skirtas nustatyti nepageidaujamą (neigiamą) vaistų poveikį po to, kai jie buvo įregistruoti ir pateikti į rinką. Ši sistema buvo pavadinta geltonosios kortelės ataskaitų teikimo sistema.


Ukrainos karinė žvalgyba prognozuoja, kad Rusija pradės karinę invaziją sausio pabaigoje arba vasario pradžioje. Tačiau vargu ar prezidentas Vladimiras Putinas laikysis šio grafiko. Būtų protinga manyti, kad Putinas svarsto kažkokį puolimo scenarijų tuo atveju, jei bus pažeistos jo „raudonosios linijos“ Ukrainos atžvilgiu. Lapkričio 30 dieną, kalbėdamas investicijų forume, jis atvirai pasakė apie tokias „raudonąsias linijas“: „Jeigu Ukrainos teritorijoje atsiras kažkokie smogiamieji kompleksai, Maskva bus pasiekiama per 7-10 minučių, o viršgarsinio ginklo dislokavimo atveju - per 5 minutes.


„Versmės“ leidykla pristato „YouTube“ platformoje 2021-09-23 „Fox News“ televizijos paskelbtą interviu su JAV, San Chose policijos departamento pareigūnu Davidu Guttierezu, per nepilnus 3 mėnesius nuo paskelbimo jau surinkusį daugiau kaip 3,3 mln. peržiūrų. Buvęs JAV jūrų laivyno atstovas įspėja – šimtai jūrų laivyno karių išeina iš darbo dėl privalomo skiepijimo ir tai nevyksta vien tik kariuomenėje, įstatymus prižiūrintys asmenys, tokie kaip buvęs policijos pareigūnas Kalifornijoje, kuris pabaigė savo karjerą dėl skiepijimo reikalavimų.Toliau raškom valdančiųjų darbo vaisius: Kinija išbraukė Lietuvą iš savo muitinės sistemų, todėl jokia lietuviška produkcija nebegali patekti į Kiniją.„Mūsų įmonė šiuo metu turi krovinių beveik už 700–800 tūkst. eurų, kurie plaukia. Nėra plano, ką dabar daryti. Iš Lietuvos į Kiniją konteineriai plaukia apie du mėnesius – aš neįsivaizduoju, kokie kiekiai krovinių dabar plaukia iš Klaipėdos uosto, kurie bus nepriimti.“ „Visos prekės su bet kokiais lietuviškais dokumentais, ar tai būtų kilmės sertifikatai, ar fitosanitariniai, ar krovinio draudimo dokumentai.


„Iš visų vakcinų, kuriomis esu pasiskiepijęs per savo gyvenimą, pvz., skiepų nuo stabligės, tymų, kiaulytės, poliomielito, raudonukės, meningito, HIB, difterijos, kokliušo - apie dabartinę sakau štai ką: Aš NESU "antivakseris", aš esu farmacijos kompanijos kruvina pagalvėlė su visais skiepais, kuriais skiepijausi per daugelį savo gyvenimo metų! Niekada nesu girdėjęs tiek melo ir apgaulės dėl vakcinos, kurioje teigiama, kad turiu dėvėti kaukę ir laikytis socialinio atstumo, net jei esu visiškai paskiepytas, ir kad net ir visiškai paskiepytas galiu VIS TIEK užsikrėsti ar platinti virusą.


Projektas „Mūsų TV“ tęsia turą po Lietuvą. Simboliškai turas prasidėjo nuo senosios Žemaitijos sostinės – Tverų. Mobili „Mūsų TV“ studija laukia bendraminčių ir visų žmonių, kurie nori ir turi gali…


Valstybė rūpinasi žmonių sveikata ir laiduoja medicinos pagalbą bei paslaugas žmogui susirgus. Įstatymas nustato piliečiams nemokamos medicinos pagalbos valstybinėse gydymo įstaigose teikimo tvarką. (LR Konstitucijos 53 straipsnis.)Nuo 1996m. metodiškai reformuojama,griaunama ir naikinama valstybinė sveikatos apsaugos struktūra. Paskelbtas 800 milijonų EU fondas bus išleistas galutinam likusios valstybinės medicinos įstaigų veiklos sunaikinimui ir sistemos privatizavimui.


Vienos Ukrainos televizijos eteryje nuskambėjo Ukrainoje (ir Lietuvoje) neįprasta buvusio Gruzijos prezidento, Ukrainos politinio veikėjo, gero Lietuvos draugo Michailo Saakašvilio valdymo ir nuopelnų Gruzijai interpretacija. Kalbintas Gruzijos politologas pasakė, kad gruzinai neina masiškai palaikyti dabar teisiamo Saakašvilio. Pasak politologo, Saakašvilis dabar „pjauna tai, ką pasėjo“. Jį teisia teisėjai, kuriuos jis pats ir paskyrė. Pats Saakašvilis jau pripažino, kad tinkamai neįgyvendino teisinės sistemos reformos.Lenkija nepritaria Europos Komisijos pasiūlymams sušvelninti kai kurias prieglobsčio procedūras nelegalams ES šalyse, rašo Lenkų radijas. Trečiadienį, gruodžio 1 d., Europos Komisija pareiškė, kad ji siūlo naujus susitarimus, atitinkančius Lenkijos, Lietuvos ir Latvijos lūkesčius, nes šios šalys patyrė migracijos spaudimą, kurį inicijavo Baltarusija, remiama Maskvos, siekdama daryti spaudimą Europos Sąjungai. Europos Komisija visų pirma siūlo iki 16 savaičių pailginti prieglobsčio prašymų, kuriuos pateikia neteisėtai ES sieną kirtę migrantai, nagrinėjimo terminą.


Griežtinamų valdžios gniaužtų akivaizdoje - maža, bet svarbi mūsų visų pergalė. LR Konstitucinis teismas (KT) priėmė opozicijos Seimo narių teiktą skundą dėl galimybių paso ir jį nagrinės skubos tvarka.  Gal buvo išsigąsta teisėto 11.


"Cirko kvieslys, užaugęs su sidabriniu šaukšteliu burnoje, kurio širdis neturi kuo pasidalyti su pasauliu". Dr. Klausas Martinas Schwabas, Pasaulio ekonomikos forumo (WEF) prezidentas, nuo praėjusių metų tapo viena iš pagrindinių pasaulio politikos figūrų. 2020 m. jis pasiūlė "Didžiojo perkrovimo" planą, kuriuo siekiama visiškai pakeisti pasaulio tvarką. Švabas šį planą išsamiai išdėstė savo knygoje "COVID-19: didysis perkrovimas", kuri bus išleista 2020 m. vasarą. Švabas tęsė šią temą 2021 m.


Matau, kaip prieš BIG –Pharma purvinus milijardus, įslaptintus 55 metams, yra sunku kovoti. Panašiai kaip bėgti basam per užšalusį arimą gruodį. Ten dar suklupęs gali atsikelti. Po vakcinų ir kaukių-kažin? Ačiū nepasiskiepijusiems, kurie, manau, išsaugos normalų lietuvio genofondą. Naują ir dar pavojingesnį virusą OMICRON atsineša masiškai paskiepytieji.


Ir tu, Brutai! - sakoma išduodančiam artimam draugui, kuriuo buvo labai pasitikėta. Šį posakį išpopuliarino V.Šekspyras (tragedija „Julijus Cezaris“, 1599), kuriame pasakojama apie Julijaus Cezario nužudymą, kuriame dalyvavo jo draugas Brutas. Jei stebėsime slaptus ženklus, kuriuos mums demonstruoja šiandieniniai brutai, geriau suprasime įvykius, kokį vaidmenį juose vaidina vienas ar kitas politikas, kas jis yra iš tikrųjų. Pastaruoju metu mane domina Aleksandro Lukašenkos persona.Ekologinio klubo „Atgaja“ įkurimo 30-metį pasitinkant: žygiai per Lietuvą kėlę Atgimimą ir „Sąjūdį“


Paviešintas šimonytes ir armonaitės kovido suvaldymo planas.Lietuvos covid-19 suvaldymo planas 2021-2022m


99 proc. medicinoje nedirbančių žmonių, net neįsivaizduoja koks rimtas ir rizikingas yra dirbtinis plaučių ventiliavimas.


„Svetima siela – tamsumos“, - sakė rašytojas Antonas Čechovas. O šantažuoti, kad sunaikinsi savo vaiką? Kokią sielą reikia turėti? Neįmanoma? Ne, įmanoma. Prancūzijos vidaus reikalų ministras Gerald Darmananin teigė, kad neteisėti migrantai, grasino išmesti kūdikius už borto į Lamanšo sąsiaurį, jei policija bandys sustabdyti jų išvykimą į Jungtinę Karalystę. Sekmadienį spaudos konferencijoje vidaus reikalų ministras Darmaninas kalbėjo, kad nelegalūs migrantai bando šantažuoti Prancūzijos valdžios institucijas, kad šios leistų jiems perplaukti Lamanšo sąsiaurį. "...


Gruodžio 1 d. 10.30 val. įvyks Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataro Zigmo Vaišvilos spaudos konferencija „Vyriausybė mano, kad esame nemokšos ir kvailiai“.Spaudos konferencijoje dalyvauja ekspertai.eu ir „PressJazz TV“ atstovas Audrius Nakas ir klinikinė mokslininkė, embriologė Aušra Blažėnienė.2001 m. netikėtai mirusio Valstybės saugumo departamento (VSD) Vilniaus apygardos skyriaus viršininko Valdo Kvaraciejaus teta Virginija Kvaraciejienė įsitikinusi, kad jo mirtis nebuvo natūrali.


Nuo gruodžio 1 d., siekiant pasinaudoti paslaugomis, kurios teikiamos tik asmenims, atitinkantiems nustatytus kriterijus (pagal kuriuos išduodamas galimybių pasas (GP)), nebegalios neigiamas antige…


Kai kalbame apie nacizmą, pirmiausia į galvą ateina Hitlerio vaizdinys. Tačiau jam tikrai nebūtų pasisekę pasiekti tokios įtakos, jei ne svarbūs jo sėbrai ir pirmiausia Gebelsas, kurio pavardė tapo ciniškos propagandos simboliu.


Rengiu antrąją mano knygos "Antrankiai minčiai" laidą, nes pirmą greit išpirko. Galite jau dabar užsakyti ją per saitą kazimierasjuraitis.lt Ir tikrinu vertimą į rusų kalbą, nes vertimo juodraštį skaitę bičiuliai žada neblogą knygos populiarumą rusų pasaulyje. O kol kas - ištraukėlė iš kalėjime lygiai prieš 3 metus rašyto dienoraščio:


Ledinis vanduo – patikimiausia apsauga nuo virusų. Šalto vandens entuziastus nepageidaujami virusai dažniausiai aplenkia, o, jeigu ir užsuka „į svečius“, tai ilgam neužsibūna. Grūdinimasis – vienas iš efektyviausių būdų stiprinti imuninę sistemą. Tai gali patvirtinti kiekvienas, metai iš metų praktikuojantis grūdinimosi procedūras lediniu vandeniu.Pažvelkime į Lenino kilmę ir tautybę. Lenino motina – Marija Izraeljevna Blank – žydė. Tėvas Ilja Nikolajevičius Uljanovas – kalmukas. Pats Leninas buvo žydo-kalmukas ir rusiško kraujo neturėjo nė lašo. Senelį iš motinos pusės vadino Izraeliu (žydiškai švelniai Srul) Moisevič Blank. Prosenelį iš motinos pusės vadino Moisa Ickovič Blank.


„Versmės“ leidykla pristato „YouTube“ platformoje 2021 m. rugpjūčio 6 d. „Fox News“ televizijos paskelbtą žurnalisto Tuckerio Carlsono interviu su Vengrijos ministru pirmininku Viktoru Orbanu, per 4 mėnesius nuo paskelbimo jau surinkusį daugiau kaip 5 mln. peržiūrų. Viktoras Orbanas tapo žinomas aštuntojo dešimtmečio pabaigoje kaip studentas, vienas iš lyderių, kovojusių prieš sovietų okupaciją Vengrijoje, ir daug kam Jungtinėse Valstijose jis tapo didvyriu, o tuo metu, Šaltojo karo metu, JAV daug dėmesio skyrė Vengrijai ir palaikė Viktorą Orbaną.


Neabejoju, kad tik laiko klausimas kuomet leftistai bus visiškai nustumti nuo valdžios. Dabartinė opozicija turės galimybę jiems surengti platų teismą už masinį žmonių žudimą, Konstitucijos laužymą ir beprotišką šalies valdymą. Bus kvaili jei to nepadarys. Be to, tuomet šalyje jau bus pilna žmonių, kurie turės nuo kuoktservator politikos mirusių giminaičių. Šie neleis reikalo šiaip sau palikti. Artimųjų kraujas šauksis keršto. Mirusieji persekios pišininkus.


Kai valdo antraštės. Šis įrašas apie žiniasklaidą, kuri vis dar turi problemą – skelbti su turiniu prasilenkiančias antraštes.Sekmadienį LrytoTV rodė laidą 24/7, kurioje dalyvavau kartu su liberalu V.Mitalu. Diskusija buvo konstruktyvi, išsakyti pagrindiniai mūsų ir šios liberalios valdžios skirtumai. Jie juk trypia ne tik per tradicines vertybes, bet ir narkotikų dekriminalizavimu bei alkoholio kontrolės atlaisvinimu kėsinasi į visuomenės sveikatą.


Apsilankėme Neringoje, t.y., Juodkrantėje ir Nidoje. Rinkome parašus, bendravome su vietiniais žmonėmis ir atėjūnais. Apie tai, kokį įspūdį paliko Nida, vaizdo reportaže.Prieš daugiau negu savaitę pranešęs, kad koronaviruso pandemija jau eina į pabaigą, garsus virusų tyrinėtojas Gytis Dudas nepriklausomam Žmonių partijos portalui atskleidė, kad „omikron atmaina pasirodė, kaip griaustinis iš giedro dangaus ir jau pačios jos užuomazgos skiriasi nuo kitų atmainų“.„Labai didelė tikimybė, kad tai bus virusas, apie 2020 metus patekęs į kažkokį rezervuarą. Tas rezervuaras galėtų būti <...> imunosupersuoti asmenys.


Man asmeniškai tai geriausias gyvenimo etapas. Dėl teisių suvaržymų apribotos kelionių, apsipirkinėjimo ar pramogų galimybės. Galiu susitelkti į esmę. Vis labiau traukia vienuoliškas gyvenimo būdas: mokytis- melstis-dirbti. Dabar tam idealios sąlygos. Šiuo metu veiksmingai galiu įgyvendinti savo gyvenimo misiją. Paklausa sėkmingos tautoms idėjoms išaugo - joms atėjo laikas. Man teko ypatinga privilegija nukreipti tautos mąstymą, suformuoti pasipriešinimo nuostatas.


Į Lietuvą atplaukė paskutinis tanklaivis su suskystintų gamtinių dujų (SGD) kroviniu iš Rusijos šį mėnesį. Tai liudija duomenys iš laivų sekimo portalo marinetraffic.com. Tanklaivis „Coral Favia“ p…


Last year a mysterious shipment was caught smuggling Coronavirus from Canada. It was traced to Chinese agents working at a Canadian lab. Subsequent investigation by linked the agents to Chinese Biological Warfare Program from where the virus is suspected to have leaked causing the Wuhan Coronavirus outbreak.


Lietuviški grūdai ir pieno produktai į Kiniją nebeeksportuojami dėl Pekino atsakomųjų priemonių, susijusių su Taivano atstovybės atidarymu Vilniuje, praneša naujienų agentūra TASS su nuoroda į Liet…Karlas Marksas.1867 metų rugsėjo 14 dieną Vokietijoje 1000 egz. tiražu pirmą kartą buvo išleistas KARLO MARKSO “KAPITALAS”. K.Marksas šioje knygoje, pasinaudodamas dialektine-materialistine metodika, ryžtingai sukritikavo tuo metu ekonomikoje dominavusias anglų kolonijinės ekonomikos Adamo Smito ir Davido Rikardo teorijas apie kapitalo kilmę, atsiradimą ir vystymąsį, atskleidė kapitalizmo parazitinę prigimtį.


Gyvename keistais laikais. Užsieniečiams labai neįprasta matyti vaizdus, kuriuose amerikiečių demonstrantai mojuoja plakatais su užrašais, palaikančiais „Teksitą“ (Teksaso atsiskyrimą nuo JAV) arba Kalifornijos Respublikos sukūrimą. Vis dėlto Virdžinijos universiteto atlikta apklausa parodė, kad 52% Donaldo Trampo (Donald Trump) rinkėjų „iš dalies“ pasisako už tai, kad respublikonų kontroliuojamos „raudonos“ valstijos „atsiskirtų nuo sąjungos ir sukurtų savo atskiras valstybes", o 41% Džo Baideno (Joe Biden) rinkėjų laikosi tokios pozicijos „mėlynų“ demokratinių valstijų atžvilgiu.


klaus shwab cyberpoligon in Murders country Lithuania


Lapkričio 30 – gruodžio 1 dienomis Lietuvos diplomatijos vadovas Gabrielius Landsbergis dalyvavo NATO užsienio reikalų ministrų susitikime Rygoje, Latvijoje, kuriame aptarta įtempta situacija aljanso rytiniame flange ir kiti aktualiausi saugumo darbotvarkės klausimai.„Esame dėkingi sąjungininkams už solidarumą ir indėlį į Lietuvos bei regiono saugumą. Tačiau saugumo situacija verčia imtis atgrasymo ir kolektyvinės gynybos priemonių stiprinimo, todėl siekiame sutarimo dėl papildomų saugumo garantijų rytiniame flange“, - susirinkusiems pasakė G. Landsbergis.


Iš knygos “Sociopatas šalia”: „Neleiskite kažkam be sąžinės, ar net eilei tokių žmonių, įtikinti jus, kad žmonija yra nenusisekusi. Dauguma žmonių turi sąžinę. Dauguma žmonių geba mylėti.“ Tam, kad…Žinot, kad Prezidento priesaikos žodžiuose yra frazė - "būti visiems lygiai teisingas"? Tai va, yra, pasirodo. LYGIAI TEISINGAS visoms Lietuvos mamoms ir visiems vaikams. Juk taip turėtų būti?Mes Prezidentui parašėme laišką dar prieš tris savaites. Tokį pat kaip ir Premjerei. Prašėme stabdyti gp vaikams įvedimą. Premjerė nieko nestabdė, nes ji nežino kur stabdžiai. Bet Prezidentas... Du kartus buvome prie Prezidentūros.


Įtariau tai, bet dabar vis tvirčiau tai žinau. Nesugebu išsiaiškinti, ar esu skriaudžiamas kokio nors galingo veikėjo ar visos slaptos organizacijos.


Palaikyk mus FeisbukePaveiksliukai


Video

Orai

Draugai

Laisva informacija - laisvas žmogus!

Švieskis