3min

Straipsniai skaityti per paskutines...

Išskirtinė babos Vangos pranašystė Lietuvai 2021 metams


Jei kas sako: “Aš myliu Dievą”, o savo brolio nekenčia,-tas melagis. Kas nemyli savo brolio, kurį mato, kaip gali mylėti Dievą, kurio nemato? (1 Jn 4,20)


Šeimų sąjūdžio vadovybė jau baigia susipykti su didžiąja Lietuvos visuomenininkų dalimi. Po maršo Vingio parke buvo atstumta didžioji dalis aktyvių narių, o vėliau pasirodė priešpriešos ir su Radžv…


Naftos ir dujų pramonėje dirbantis vadovas, rengiantis didelių korporacijų įpėdinystės planus, perspėjo, kad įmonės visame pasaulyje jau dabar numato, kad per artimiausius kelerius metus turės pakeisti "paskiepytus" darbuotojus.


Carthaginem esse delendam – Kartagina turi būti sugriauta, Romos Senate kartodavo Kotonas, o mes privalome kartoti: Landsbergismus esse delendam - Landsbergizmas turi būti sugriautas. Tik sugriovę lansbergizmą - šitą nusikalstamą servistinę vagių ideologiją, ją išarę arklais, kaip Scipionas sugriautą Kartaginą, mes galėsime statyti Lietuvių valstybės ir Tautos ateities pastatą. Ant supuvusio lansbergizmo pamato nieko pastatyti mums nepavyks. Tuo įsitikinome per tris atkurtos Lietuvos nepriklausomybės dešimtmečius, per pirmą PIŠ-istų valdymo pusmetį.Pasibaigė maršai, mitingai, o mes šiandien toje pačioje vietoje. Tai ką veiksime toliau?


Pravirko nepriklausomas Žmonių partijos portalas pranešdamas, kad „pirmoji prekybos su galimybių pasais diena didiesiems tinklams buvo prasta – apyvartos kai kur krito net iki trečdalio“. Skelbiama, kad „pirkėjai dažniau ėjo į mažesnes parduotuves“. „Norfos“ akcininkas ir vadovas Dainius Dundulis pasakė, kad įsigaliojusi prievolė tikrinti galimybių pasus kirto didelių parduotuvių apyvartoms“, - informuojama publikacijoje „Prekybininkai: apyvartos didelėse parduotuvėse nusmuko, o mažose ima trūkti produktų – ar tikrai tokio rezultato norėta?“. Pasak D.


Šiandien Rusijos TASS pranešė, kad iš skiepytos Rusijos prezidento aplinkos susirgo kelios dešimtys žmonių.  Putinas pranešė, kad kovidu susirgo kelios dešimtys žmonių. Jis izoliuosis kelias dienas. Rusijos prezidentas pareiškė, kad jo aplinkoje susirgo „ne vienas, ne du“, o kelios dešimtys žmonių. Jis pasakė: „Jūs žinote, kad, tenka apgailestauti, aš buvau priverstas paskutiniu momentu atšaukti savo vizitą į Dušanbe.


Rugsėjo mėn 16 dieną Italijos parlamentarai 189 balsais prieš 32 (2 susilaikė) patvirtino privalomą skiepą nuo Covid-19 ligos, skelbia reuters.com. Visiems darbuotojams (privačiame ir valstybiniame sektoriuje) nuo spalio mėn. 15 dienos skiepas taps neišvengiamas. Jeigu darbuotojas pasirodys darbe neturėdamas „Žaliojo paso“, tai yra nesivakcinavęs, jis bus nubaustas nuo 600 iki 1500 eurų bauda. Humaniškumo sumetimais, nepasiskiepiję darbuotojai negali būti atleisti iš darbo, tačiau atlyginimas jiems nebus nemokamas iki tol, kol nebus suleista dozė vakcinos nuo koronaviruso.


"Miegantis" - tai agentas, gyliai įsiskverbęs į priešo užnugarį. Tai agentas, neatliekantis jokių užduočių, neturintis ryšio su centru. Iš esmės jis neveda jokio dvigubo gyvenimo. Tiesiog paprastas žmogus, gyvenantis paprasto žmogaus gyvenimą. Tačiau vieną dieną centrui jo prireiks, jie susisieks su juo ir jis imsis reikalo.Advokatas Arvydas Balčius perdavė generalinei prokuratūrai dar 1991 m. tuomečių VRM vadovų slaptus rašytinius įsakymas stumti žmones po atakuojančių sovietų tankų vikšrais.


Vakarų propagandinė žiniasklaida Korėjos Liaudies Demokratinę Respubliką dažniausiai minimą kaip Šiaurės Korėją vaizduoja kaip „velnio ašį“ – šalį keliančią didžiausią grėsmę Jungtinėms Amerikos Valstijoms, pasauliniam saugumui ir grubiai pažeidinėjančia žmogaus teises.


Ankstesnį savo postą uždarau - panašu, kad nesutikrinau istorinių duomenų, nors turėjau tai padaryti. Turbūt, jeigu tuo metu būčiau dirbusi Vyriausybėje, skaičius mokėčiau atmintinai. Bet nedirbau ir nemoku, tad paskubėjau. Klaidinti neturiu teisės, todėl postą ištrinu. Kai Vyriausybė pradėjo darbą, kasdien teko sukti galvą, ar pavyks atitolinti lovų užimtumo rodiklį toliau nuo šimto procentų dar daugiau lovų skiriant COVIDui. Ir tai nėra malonios mintys


Esame nuoširdžiai dėkingi Nacionalinio susivienijimo partijos nariams, dalyvaujantiems Lietuvos šeimų sąjūdžio veikloje ir protesto mitinguose, kurie daug prisidėjo ir prisideda prie pradėto darbo siekiant apginti Konstituciją ir sugrąžinti valstybę jos piliečiams. Tačiau dėl partijos vadovybės veiksmų dabar jau nebegalime tylėti.


Lietuvos šeimų sąjūdžio pirmininkas Raimondas Grinevičius paviešino atvirą laišką Vytauto Radžvilo vadovaujamai politinei partijai Nacionalinis susivienijimas. „Esame nuoširdžiai dėkingi Nacionalinio susivienijimo partijos nariams, dalyvaujantiems Lietuvos šeimų sąjūdžio veikloje ir protesto mitinguose, kurie daug prisidėjo ir prisideda prie pradėto darbo siekiant apginti Konstituciją ir sugrąžinti valstybę jos piliečiams. Tačiau dėl partijos vadovybės veiksmų dabar jau nebegalime tylėti.2010 liepos 13-ąją, minint Durbės mūšio metines, Lietuvos ir Latvijos parlamento vadovai Irena Degutienė bei Gundarsas Daudzė atidengė paminklinį akmenį prie Durbės pilies liekanų. Prie paminklo pr…


Mūsų dabartinė "politika", kuri tęsiasi bent 30 metų, yra gan paprasta - ji apie finansus. Tie vadinami "politikai" labai aiškiai tai komunikuoja: jei nepriimsim šito įstatymo, bus nutrauktas finansavimas, jei nesilaikysim ES nurodymų, nebus pinigų.


Lietuvos sergamumo koronavirusu skaičiai primena karantino laikus. Tiek naujų susirgimų nebuvo nuo gegužės pradžios. Ligoninėse ima stigti medikų rankų, tenka stabdyti nebūtinas medicinines paslaug…


Šiuo atžvilgiu Rusijai belieka tik pasakyti „ačiū“ Lietuvos politikams. Jie yra tokie kvaili, kad vis dar nesuvokė, kaip jie buvo pakišti. Juk derybos dėl naujos sutarties yra pagrindas peržiūrėti dabartinės sienas. Ir kuo daugiau provokacijų surengs Lietuvos politikai, tuo greičiau jie sulauks atsakymo.


„Labiausiai korumpuotas žmogus pasaulio politikoje, Džordžas Sorošas, moka daugeliui politikų, jų skaičiuje tiems, kurie dabar nori šantažuoti Vengriją ir Lenkiją“, - pasakė Orbanas ir nurodė, kad „nėra nieko neįprato tame, kad galima be sąžinės platinti melą apie Vengriją, bet Sorošo pareiškimas apie tai, kad kai kuriose Vengrijos kaimo gyvenvietėse nėra slapto balsavimo, „išeina iš visų rėmų“.Vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė rugpjūčio 7 d. padėkojo intelektualaus humoro kūrėjui, dosniai biudžeto pinigais šeriamos Landsbergių bendruomenės internetinės „Laisvės TV“ vadovui Andriui Tapinui, sukūrusiam vaizdo klipą, skirtą atbaidyti nuo Lietuvos pabėgėlius iš Irako. „Ačiū Andriui Tapinui už tai, kad skuba į pagalbą tada, kai valstybei sunku. Dėliojame ir tariamės, kokia pagalba šiuo metu labiausiai reikalinga pasienyje.Rytoj rengiame pasitarimą su Andriumi, jo komanda, Vidaus reikalų ministerijos ir Valstybės sienos apsaugos tarnybos specialistais. Prisidėti galės visi norintys.


Kai tik žmonių proteste pradėjo mažėti, prieš taikius protestuotojus buvo mesti policajai (greičiausiai tie patys, kurie dalyvavo kraupiai nužudytos mažosios Lietuvos kankinės Deimantės, perdavime į žudikų rankas). Kurie žvėriškai pradėjo tyčiotis iš taikių vyrų, moterų ir vaikų. Dujos, spec. priemonės ir sulaikymai.


Kad padarytų moterį laiminga, jis iš pradžių turi suprasti, ką gali jai pasiūlyti.


George'o Orwello romane "1984" Tiesos ministerija užsiėmė istorijos klastojimu, jos perrašinėjimu, nauja praeities faktų interpretacija, išgalvotų įvykių kūrimu. Tiesos ministerija, kaip ir kitos ministerijos (Meilės ministerija, Taikos ministerija ir Gerovės ministerija), buvo skirtos valdančiosios partijos ir jos vadovo Didžiojo brolio valdžiai įtvirtinti. Mūsų akyse kuriama Tiesos ministerija yra pranašesnė už tą, kuri buvo aprašyta to paties pavadinimo Orwello romane. Pirma, Orwello Tiesos ministerija rūpinosi tik istorijos "taisymu".


Suomijoje nemalonumų susilaukė keli vietiniai ohmanai. Šios valstybės Rytų Ūsimos regiono policija nušalino nuo darbo iškarto kelis pareigūnus. „Jie įtariami ryšiais su dešiniaisiais radikalais“, - skelbia portalas respublika.lt cituodamas leidinį „Izvestija“. Tiriant galimai neteisėtą policijos registrų naudojimą buvo nustatyta, kad egzistuoja nemaža, radikalams prijaučianti, teisėsaugos pareigūnų grupė. Juos ypatingai domino su neonacių kvapu siejamo ukrainiečių savanorių bataliono „Azovas" veikla.Aš partijos „Nacionalinis Susivienijimas“ eilinis, jos steigėjas. Rugpjūčio 10 d. Valstybės patriotai rinksis prie Seimo tam, kad pasakyti jame sėdintiems: - Lauk! Aš būsiu su protestuojančiais. Daugelis patriotų ten bus. Seime šiandien sėdi svetimųjų interesus aptarnaujanti vagių šutvė. Kad jie dirba svetimiems, išsitarė premjerė I.Šimonytė, pasakiusi, kad laukia nurodymų, o visiškas durnius SAM ministras džiaugėsi, kad Lietuvoje per dešimtmetį dvigubai sumažėjo gimstamumas. Rugsėjo 10 d.


Vieni Damasko gyventojai krauna daiktus ir ruošiasi važiuoti į Europą, kiti pasiryžę likti ir kovoti už savo tėvynę. Katalikų kunigas Gabrielius, į kurio gyvybę daug kartų kėsinosi islamistai, pasakoja, kad tarp pabėgėlių yra 99 procentai musulmonų todėl, kad “absoliuti jų dauguma – tai smogikų šeimos, kurios gyveno stovyklose Turkijos pietuose. Dabar Turkija nuo jų atsikrato, o Europa, civilizacijos motina, tegul priima tai, ką pati pagimdė. Supratimas, kas pas juos važiuoja, ateis tiktai po kelių metų“.


Moterų nužudymai Austrijoje: beveik kas antras nusikaltėlis - ne austras.Šiais metais Austrijoje buvo nužudyta 21 moteris. Beveik pusė (47%) įtariamų nusikaltėlių gimė užsienyje, šioje šalyje buvo tik svečiai ir neturėjo leidimo gyventi - tai patvirtina dabartiniai "Krone" turimi duomenys. Integracijos ministrė Susanne Raab (ÖVP) pasakė: "Negalime užmerkti akių prieš šiuos faktus. Negalime užglaistyti, kai neproporcingai didelė dalis nusikaltėlių čia atvyksta iš užsienio. Neteisingai suprasta tolerancija aukoms nieko neduoda. Turime imtis griežtų veiksmų prieš šiuos nusikaltėlius.


Smagu, kad pagaliau išaiškėjo, kas stovi už stipriai apkalbamo ir kritikuojamo „Šeimų maršo“. O stovi Lietuvai „nusipelnę“ politikai, tiksliau, politinė partija „Nacionalinis susivienijimas“. Viena…


Šioje vietoje galima tik priminti ir didžiuotis, kad prie Ukrainos naikinimo aktyviai prisideda ir Lietuva. Šiame video kalba Julija Tymošenko buvusi Ukrainos premjerė, verslininkė, didžiausios šalies opozicinės partijos „Tėvynė“ vadovė. Primename, kad dėl šios moters išlaisvinimo iš kalėjimo, dar prieš Orumo revoliuciją Maidane kovojo visa Lietuvos valdžia, asmeniškai su Lietuvos prezidente Dalia Grybauskaite priešalyje. Ekspertai.Kaip jau esu įpratęs, ateinantį penktadienį negalėsiu pasidalinti mintimis su jumis, mieli mano skaitytojai, o pamirštas būti nenoriu, todėl šį tekstą jūs skaitote šiandien. Man atrodo, kad pastaruosius dvejus metus mus užgriuvęs informacijos srautas panašus į kalnuose viską šluojančias sniego lavinas.


which underlies the New World Order was again exposed in the last few months by another brave whistleblower. Australian woman Fiona Barrett showed a ton of courage in going public at a Sydney press conference in October 2015 and naming names. Fiona, a former victim of Satanic ritual abuse and part of an international VIP pedophile ring, not only exposed the existence of the Satanic pedophilia network and its international child trafficking ring, but actually named 3 former Australian Prime Ministers and 1 former US President as perpetrators. She reveals that this network, composed of famous actors, celebrities, judges, politicians and other h


Vakar Milano gatvėmis praėjo homoseksualistų paradas. Netrūko provokuojančio elgesio, kuris sulaukė politikų reakcijos. Per "Gay Pride" Lombardijos sostinėje gatvėmis žygiavo minia LGBT asmenų ir juos palaikančių piliečių. Eitynėse su vaivorykštės vėliavomis dalyvavo ir provokatoriai, kurie norėjo smogti krikščioniškoms vertybėms. Vienas iš demonstracijoje dalyvavusių vyrų vilkėjo sijoną, avėjo aukštakulnius batus ir rankose laikė kryžių. Skandalingo įvykio klausimą aptarė "Lygos" lyderis Matteo Salvini. Buvęs Italijos vicepremjeras socialiniame tinkle "Facebook“ parašė:"Vakar Milano aikštėje...


Reikėtų nepamiršti, kad juodaodžių ir moterų išlaisvinimas marksistams buvo ne tikslas, o priemonė. Kultūriniai marksistai naudojo juodaodžius ir moteris kaip naudingas idiotus, kad suskaldytų visuomenę taktika skaldyti ir užkariauti. Galutinis tikslas buvo sunaikinti Vakarų baltų civilizaciją, sukelti pasaulinę revoliuciją ir primesti pasaulio vyriausybę.


Žemiau minimos pamokos lietuviai itin nemėgsta ir alergiškai atmetinėja, tačiau šių dienų kontekste ji kaip niekad aktuali. Neseniai surengėme šeimos šventę. Vyko kavinėje pažeidžiant susirinkimo ribojimus. Ne tik dalyvavo iš skirtingų šeimų, bet dalis net neskiepytų! Dar daugiau - šventės rengėjai neskiepyti, o svečių dauguma susiskiepyti!! Praktiškai žiūrint, ši padėtis susirinkusius skiepytuosius tenkino.Lietuvos korumpuotas LRS dvaras samdo kriminalinio statuso profesorius


1. Domina Lauryno nuomonė dėl praėjusio šeimų maršo. Ar pati liaudis jį suorganizavo, jei ne, tai kas ir kokiu tikslu? 3. Kas konkrečiai valdo Lietuvą, pvz, kas nusprendė tai baltarusei skirti apsaugą ir t.t.? 4. O kodėl po euro įvedimo taip drąstiškai kilo prekių ir paslaugų kainos Lietuvoje?


Prancūzų virusologas ir 2008 m. Nobelio premijos laureatas Liukas Montanjė (Luc Montagnier) masinį skiepijimą nuo koronaviruso pandemijos metu pavadino "neįsivaizduojamu" ir istorine klaida, kuri "sukuria variantus" ir lemia mirčių nuo šios ligos skaičių, rašoma "The Telegraph Daily". "Tai didžiulė klaida, ar ne? Mokslinė klaida, taip pat ir medicininė klaida. Tai nepriimtina klaida", - sakė Montanjė interviu, kurį 2021 m. gegužės 18 d. išvertė ir paskelbė JAV fondas RAIR.   "Istorijos knygos tai parodys, nes būtent skiepai sukuria variantus", - sakė Montagnier.


​​​​​​​Buvęs žaliųjų valstiečių premjeras, dabar save demokratu vadinantis Saulius Skvernelis sugalvojo ir parengė nutarimo projektą, kuriuo Seime būtų sudaroma laikinoji kontrolės komisija dėl COVID-19 pandemijos valdymo.


Baigėsi agresyvios karinės pratybos „Zapad-2021“. Šį kartą Kremlius nesiryžo tiesioginei karinei invazijai į NATO ir Europos Sąjungos valstybę Lietuvą. Tačiau šių pratybų pasekmės yra neaiškios, jų dar reikės palaukti, išlieka ir didelis nerimas. „Veiksmai dar kartą parodė Rusijos ir Baltarusijos ambicijas pasėti nerimo Vakarams.2019 metais Graikijos pilietis Antonios Mavropulos, dviem minutėm pavėlavo į Etiopijos avialinijų lėktuvą Boeing 737 Max. Jis buvo labai piktas dėl nesėkmės, bet pakilęs lėktuvas po 6 minučių skrydžio sudužo. Žuvo visi juo skridę 149 keleiviai ir 8 ekipažo nariai. Nesėkmė, kuri pasirodė didžiausia jo gyvenimo sėkmė.


Lietuvoje pandemija jau  tęsiasi daugiau negu metus laiko. Kasdien vis girdime apie tai, kad naujų atvejų skaičiai auga kone kosminiu greičiu. Nors dedamos didelės viltys, jog vakcinacija, neva, yr…


The first thing to take note of is the scandalous event in 2018, when the Vatican Secretary of State attended the Bilderberg meeting that year. To understand how this could happen you have to understand first of all the coup d’etat which took place in 2013, when Pope Benedict XVI read a statement about his desire to resign, but did not resign. And how the Cardinals interpreted it as a resignation to get him out of the way and open the path to Jorge Mario Bergoglio, Cardinal Archbishop of Buenas Aires, and notorious adherent of international socialism and globalism.


Nepriklausomas Žmonių partijos portalas birželio 19 d. pranešė, kaip kalėjime yra kankinamas Baltarusijos revoliucionierius, kanalo „Nexta“ įkūrėjas Romanas Protasevičius. Atskleidžiama, kad atvykęs į kalėjimas tariamas Baltarusijos prezidentas Aleksandras Lukašenka pats papildomai sumušė jau nukankintą R. Protasevičių ir sulaužė jam nosį. Baltarusijos pareigūnus vienijantis judėjimas BYPOL patvirtino faktą, kad nosį revoliucinonieriui sulaužė asmeniškai A. Lukašenka. „Informacija, žinoma, šokiruojanti, bet jau niekas nebestebina.<...


Lietuvos “galimybių paso“ analogas Vokietijoje yra 2G kontrolė, šiuo metu taikomas Badeno-Viurtembergo , Berlyno, Bavarijos, Reino krašto-Pfalco žemėse. Vokiškas 2G  neapima neskiepytų žmonių - net jei jų neigiamas koronos testas. Jis reiškia tik „paskiepytas arba pasveikęs“: tai reiškia, kad nevakcinuotiems žmonėms 2G taisyklė netaikoma. Net jei neigiamas „Corona“ testas , jie negali dalyvauti tam tikrose viešojo gyvenimo srityse pagal 2G reglamentą. Po Miunsteryje vykusio 2G vakarėlio "Corona" užsikrėtusių žmonių skaičius smarkiai išaugo ir pasiekė 10 263 C-19 atvejus.Rugsėjo 13 dieną užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis su darbo vizitu išvyksta į Vašingtoną, Jungtines Amerikos Valstijas (JAV), kur susitiks su Valstybės sekretoriumi Antony Blinkenu,…


Panašu, kad Lietuvos žydų bendruomenės vadovybėje įsitvirtino kažkokie magai-kabalistai, kuriems kaktose atsivėrė nematoma Akis, suteikusi galią regėti tai, ko nemato niekas kitas. Nūnai jie gali matyti slėpiningus vaizdus infraraudonajame spektre, girdėti ultragarsus ir skaityti neišsakytas mintis svetimose galvose.


Наш собеседник – ветеран войны в Афганистане, позже – милиционер, ныне – иеромонах. Это всё, что удалось у него выспросить, говорить о себе, как всякий инок, он не считает нужным. “Зачем? Господь всех знает, кого в сей мир призвал. Из земли я и в землю уйду”. Отец Виктор. “Наш боевой батюшка”, – с безграничным уважение величали его бойцы легендарного подразделения Моторолы. Он был с ополчением в Семеновке в период самых страшных боёв, выполнял свой священнический и воинский долг, нёс молитвенну


Žiniasklaidoje šmėstelėjo viena įdomi informacija. Kažkokiose džiunglėse testavo visiškai nuo žmonijos atskyrusią gentį. Ir, oplia, toje gentyje surado Koronoviruso nešiotojų.


Tai atskleidė analizių analitikas Marius Laurinavičius savo naujausioje analizėje „Kremliaus desantas“: kokią Rusijos specialiąją operaciją galime išvysti atidžiau pažvelgę į „Šeimų maršo“ svečius iš užsienio“.Pопробуем не помереть с голоду на Калварийке, прочувствуем себя неграми и евреями, ну и заодно пробойкотируем самую вредную литовскую ТЦ "Максима"


Lietuvos interesus Europos Parlamente atstovaujanti Žmonių partijos narė Rasa Juknevičienė atkreipė dėmesį į ypač gerą Lietuvos vyriausybės ministrų darbo kokybę ir pranešė, kad „pas mus įprasta, kad valdžiai – arba blogi žodžiai, arba nieko“. „O iš tiesų, tai geri žodžiai yra teisingas reikalas, jei tikrai tų gerų žodžių kas nors nusipelno“. - teigia R. Juknevičienė. Pasak moters, ji dažnai pagalvoja apie Agnę. „Dažnai pagalvoju apie Agnę. Kaip ji ištveria, kiek užgriuvo vien ant jos? Iš visų kampų dar vietinės barškuolės šnypščia.


Kai nusimeti rožinius pasaulietinio zombinimo akinius ir apsižvalgai aplinkui, pamatai, kad viskas ko pasaulis tave moko siekti yra tik bevertė tuštybė, vergovė ir rūkas, neturintis jokios išliekamosios vertės. Viskas pasaulyje laikina ir nepastovu, todėl tik tikėjimas Jėzumi Kristumi turi išliekamąją vertė, nes tai amžina ir nekintama. Tik Jo Vardas yra viskas kiekvienam ir nėra kitos, tikros ir išliekančios prasmės žmogaus gyvenime po dangumi, nei gyventi iš Kristaus, Kristuje ir dėl Kristaus.


ŠITŲ KOSMOPOLITINIŲ IŠGAMŲ, UŽGROBUSIŲ VALDŽIĄ LIETUVOJE geruoju neiškrapštysime.


Ketvirtadienį Europos Parlamentas (EP) balsavo už A. Kubiliaus parengtą rezoliuciją dėl ES ir Rusijos santykių, kuriame ES raginama kovoti su agresyvia Kremliaus politika bei remti Rusijos pilietin…Šiandien mes turime akivaizdų faktą – visuomenė ypač greitai ir sėkmingai buvo padalinta į dvi dalis. Dalis visuomenės, dar pavasarį, dėl priverstinio mokinių ir mokytojų testavimo ir kitokio terorizavimo, pradėjo burtis ir kurti alternatyvą valstybinei švietimo sistemai – vaikus mokė neoficialiose grupėse (klasėse) tėvų atskirai samdomi tie patys valstybinių mokyklų mokytojai.


Lietuvos televizijos, kurios skleidžia Vašingtono ir Briuselio melą ir propagandą: LRT, LNK, Info TV, Baltijos Televizija, Lietuvos Ryto TV, Alfa Savaitė TV, Puko TV, Ypač intensyvią propagandą ir melą skleidžia Info TV, kuri retransliuoja propagandinį "Laisvosios Europos" kanalą dėl didelio melo ir propagandos draudžiamą transliuoti net pačiose Jungtinėse Valstijose.


Antrasis prezidento rinkimų turas Lietuvoje vyks 2019 metų gegužės 26 dieną (pirmasis turas — gegužės 12 dieną). Šį kartą vardas "Grybauskaitė" nebus įtrauktas į balsavimo biuletenį. Lietuvos Konstitucija neleidžia trečios kadencijos. "Geležinės Dalios" epocha artėja prie pabaigos. Lygiai po metų, birželio viduryje, Dalia Grybauskaitė nusiims sunkią prezidento grandinę nuo savo kaklo, perduos ją savo įpėdiniui ir išeis. Kur? Klausimas vis dar atviras.


Mokesčių mokėtojų pinigais dosniai šeriama Landsbergių bendruomenės internetinė „Laisvės TV“ sukūrė vaizdo klipą, skirtą atbaidyti pabėgėlius iš Irako nuo Lietuvos. Trumpame pasakojime atskleidžiama, į kokį pragarą čia patenka atvykėliai iš svetingos ir gražios Baltarusijos. Pabėgėlių mūsų šalyje laukia konclageris, gerai ginkluoti policininkai ir pikti jos šunys, fizinė prievarta, kūno sužalojimai, galimybė netekti gyvybės. Net jei ir pavyktų gauti prieglobstį, išgyventi Lietuvoje praktiškai neįmanoma dėl itin atšiauraus klimato.


Pagal Lietuvos Respublikos Konstituciją valstybės valdžia organizuota ir įgyvendinama remiantis valdžios padalijimo principu. Šis principas reiškia, kad įstatymų leidžiamoji, vykdomoji ir teisminė valdžios yra atskirtos, gana savarankiškos, kad tarp valdžių turi būti pusiausvyra. Kiekviena valdžios institucija turi jos paskirtį atitinkančią kompetenciją, kurios konkretus turinys priklauso nuo to, kokiai valstybės valdžiai institucija priklauso, taip pat nuo jos vietos tarp valstybės valdžios institucijų, jos įgaliojimų santykio su kitų valstybės valdžios institucijų įgaliojimais.Bet ar buvo ŽYDŲ KURIE GELBĖJO LIETUVIUS NUO JŲ TAUTIEČIŲ SUKELTŲ ŽUDYNIŲ?


Jūs manote, kad kažkam rūpi Jūsų sveikata? Neapsigaukite! Stebėkite, analizuokite priimamus sprendimus. Tai, kas šiuo metu vyksta, neturi nieko bendra su rūpesčiu atskirais žmonėmis. Tai rūpestis plano įvykdymu. Komjaunuoliai niekur nedingo, tik pakeitė išorinę formą, prisiekė kitai partijai, segi kitus ženkliukus, klauso kito vado.


Ne itin sumanūs mėgsta argumentą: "Kas tau trukdo dykai pasiskiepyti?" Atsakysiu - dykas skiepas gali kainuoti labai daug, nes suleidžia nemokamai, bet, sutrikus sveikatai, gydymas gali pareikalauti didžiulių išlaidų, kurių niekas nekompensuos; lygiai kaip nekompensuos prarastų pajamų, laiko, nervų ir išgyvenimų. Ir kalbu rimtai - nes net mirus ar patyrus žymų sveikatos pablogėjimą iškart po skiepo, medikai linkę sąsajų ne tik neįžvelgti, bet netgi ciniškai neigti.


Į Lietuvos operacijų vadovą, Sveikatos apsaugos ministrą Arūną Dulkį kreipėsi profesorius hematologas Eduardas Vaitkus ir informavo apie per valstybinį transliuotoją paskleistą dezinformaciją. Lietuvos Respublikos Sveikatos ApsaugosMinistrui Arūnui Dulkiui Eduardas VaitkusLietuvos pilietisgydytojas, hab.dr. PAREIŠKIMAS(dėl LRT paskelbtos dezinformacijos ) 2021 m. rugsėjo 14 d. Šių metų rugsėjo 2 d LRT paskelbė straipsnį „LRT FAKTAI. Mokslininkė atsakė į klausimą: ar vakcinos išbandytos pakankamai?“.


Nuo rugsėjo 13 dienos Lietuvoje įsigaliojo draudimas be taip vadinamo galimybių paso lankytis didesnėse nei 1500 kvadratinių metrų parduotuvėse bei tose vietose, kurios, pasak esamos moteriausybės, yra ne pirmo būtinumo. Rūbai, avalynė, knygos, vaikų žaislai, pratybos moksleiviams, buitinė technika, statybos prekės ir daug kitų dalykų dabar tapo prieinamos tik privilegijuotiesiems.Vilniuje žalumos bus daugiau – šiemet mieste planuojama pasodinti per 5 tūkst. naujų medžių, daugiausiai – atnaujinamame Vingio parke. Šį pavasarį mieste sodinama apie 4360 naujų medžių, o rudenį – dar apie 650, skelbia Vilniaus savivaldybė.


Dar prieš mėnesį Lietuvos televizija reklamavo Holivudo stiliuje LR prezidentūros sukurtą reklaminį vaizdo klipą – Švęskime Vasario 16-ą! Vaizdo įraše garsus dainininkas A. Mamontovas sakė, kad Vasario 16-ą norėtų pakviesti prezidentę puodeliui kavos. (Tik neaišku, kokiu tikslu). „Anties“ grupės dainininkas ir architektas prezidentės apdovanotas medaliais už Lietuviško režimo palaikymą A. Kaušpėda taip pat kvietė švęsti Vasario 16-ą; (anksčiau dainuodavęs apie zombius, dabar Kaušpėda pats pavirto į zombį). Pati prezidentė Grybauskaitė siūlė Vasario 16-ą švęsti „Laisvės dieną“. Taigi, ką iš tikrųjų švenčiame 2016 Vasario 16-ą?


Ką galima gero pasaykti apie tuos, kurie praėjus keliasdešimčiai metų šaukdami to paties šūkio pusę eina žudyti kitų žmonių? Žmonių, kurie pagal Adolfo Hitlerio - "Ukrainos išvaduotojo" planą turėjo būti "privesti iki gyvulių būsenos ir sunaikinti". Pagalvok, prieš ką nors skanduodamas - mes irgi savo istorijoje esame kaip reikiant prisidirbę.


Tai ar yra Donbase Rusijos armija? Filmo "Krymas amerikiečio akimis" autorius Migelis Frensis iškeliavo į Donecką jos ieškoti, tačiau taip ir nesugebėjo aptikti. Aplinkui - vien tik baisūs karo pėdsakai. Mirtis ir griuvėsiai. Vietinių gyventojų skausmas ir jų pasiryžimas iki paskutiniosios ginti savo žemę. Ginklą į rankas paėmė netgi moterys - su vienu iš jų būriu ir keliavo po Donbaso Liaudies Respubliką filmo kūrėjai. Tačiau ir karo metu gyvenimas nesustoja: nepaisant baudėjų artilerijos, teat


Butkevičius ragina motyvuoti pabėgėlius atvykti į Lietuvą – skaitau viename Lt portale. Skaitau ir galvoju: ar čia žmogus šiaip iš palatos šneka ar rimtai yra idiotas? Jei serga, gal išmintingiau būtų pasigydyti, vaistukų išgerti, klizmą pasistatyti, o tik po to šnekėti? Na, o jei idiotas, tai jau bėda. Nes tai – ilgam. Gal net ir visam laikui.2014 metu spalio 17 dieną Kauno centre prie Karo muziejaus įvyko mitingas prieš Lietuvos narystę NATO bei prieš realiai pradedamą amerikiečių karo bazių steigimą mūsų krašte. Šį mitingą organizavo įvairios politinės-visuomeninės organizacijos: Socialistinis Liaudies Frontas (SLF), judėjimas ,,Vytis“, Visuomeninė piliečių sąjunga, Lietuvos žmogaus teisių stebėtojų sąjunga bei kai kurios kitos pilietinės organizacijos. Mitingas sėkmingai įvyko, nors buvo daromos įvairios kliūtys-likus kelioms


Antikinė Sparta, ta pirmoji „eugenikė“, bent leisdavo savo moterims gimdyti. Numesdavo nuo skardžio tik pagimdytus, bet neva nepakankamai tobulus kūdikius. Pasvalys elgiasi radikaliau. Kašpirovskiškai. Iš anksto nusprendžia, kad konkreti moterytė, gyvenanti konkrečiame namelyje, BŪTINAI apdovanos itin taupantį rajoną nesveiku vaikiuku. Tad prieš būsimą blogį iš anksto kovos spirale.


Viešojoje erdvėje vyksta mūšiai dėl kažkokio bebalsio nabago, YouTubėje bandančio vaizduoti daininyką. Mat pastarasis sudainavo nerišlų tekstą apie tai, kaip jis ketina parduoti šėtonui sielą, nes nori nebaudžiamai trankyti vaikų galvas į sieną. Atvirai sakant, visiškas briedas, pagimdytas nuo vaikų darželio laikų daugiau nebesivystančio protelio. Nėra apie ką net šnekėti. Rūstieji vaikų gynėjai bei žurnalistikos inspektoriai nedelsiant įžvelgė tame baisų nusikaltimą – smurto prieš vaikus kursty


Viso labo 62 žmonės valdo tiek pat turto, kiek 3,5 milijardo skurdžiausiųjų pasaulio gyventojų, skelbiama metinėje labdaros organizacijos „Oxfam“ turtinės nelygybės studijoje. Ji parodė, kad atotrūkis tarp turtingųjų ir vargšų toliau platėjo nerimą keliančiu greičiu. Tik prieš penkerius metus nedaug trūko, kad 388 milijardierių turtai sudarytų pusę viso pasaulio turto.


Ukrainos advokatė Tatjana Montian Europos parlamente papasakojo apie padėtį Ukrainoje. Ji pasakė: Aš ne teisių gynėja – aš tiesiog advokatė. Bet, kažkaip išėjo, kad aš iš pat pradžią išsakiau savo nuomonę prie mūsų „nuostabų“ Maidaną: tai yra atviru tekstu pasakiau visiems, kas ten šokinėjo ir daužė į puodus, kad jūs malate mūsų valstybingumą, o pastatyti naują pas jus neužteks smegenų nes, jūs neturite kaip, iš viso, valstybingumas sukurtas.Kodėl nereikalinga Lietuvos radijo ir televizijos komisija ( LRTK)? Pagrindinis argumentas – LRTK dalinai dubliuoja Kultūros ministerijos ir Ryšių reguliavimo tarnybos (RRT) atliekamas funkcijas. Padalijus LRTK  funkcijas tarp šių institucijų,  šiuo metu įstatymu numatytas LRTK veiklos finansavimas (0,6 proc. audiovizualinių programų transliavimo rinkos pajamų –  maždaug 800 tūkst. Eur per metus) – galėtų būti nukreiptas į esamą ar naujai sukurtą Spaudos radijo ir televizijos rėmimo fondo (SRTRF) regioninei žiniasklaidai stiprinti ar žiniasklaidos turinio projektams ir pan. remti.


Iš valstybinės žiniasklaidos gerai žinome, kad dėl pasaulyje vykstančių karų ir ir suiručių didžiąja dalimi kalta Rusija. Tačiau tarptautinės problemos ir karštieji taškai šiuo metu akylai stebimi Lietuvos ir pasaulio vadovų bei įvairių karinių organizacijų, nuolat vyksta pasitarimai, konferencijos, debatai bei kitokios problemų sprendimo formos. Bet pabandykime pasiaiškinti, dėl kokių konkrečiai Lietuvos vidaus negerovių ir nelaimių kalta Rusija.


Ji skirta išauklėti pozityvų hedonistą – idealų vartotoją, kuris be sustojimo džiugina save pirkiniais, apsiryja ir tuo pat metu aktyviai meta svorį, nepastebėdamas savo elgesio idiotiškumo. Kad toks sutvėrimas būtų sukurtas, būtinas kasdieninis tikslingas darbas kvailinant mases. Svarbiausią vaidmenį šioje veikloje vaidina televizija, kaip labiausiai vartojama žiniasklaidos priemonė, tačiau tuo reikalas neapsiriboja.


1. Kapitalistinės korporacijos ligotos psichiškai, liga pasireiškia nuolatiniu antivisuomeniniu elgesiu, sumažėjusiu jautrumu ir sugebėjimu pripažinti klaidas, ir akcininkai tiktai skatina tokį elgesį. Jeigu korporacija būtų žmogumi ir patektų pas teismo psichiatrą, jai būtų nustatyta diagnozė "psichopatija" ir ją uždarytų iki gyvos galvos. 2. Kapitalizmas skatina godumą. Tačiau godumas geras tik patiems kapitalistams. Normaliems žmonėms ši savybė griauna žmogiškus santykius su aplinkiniais ir


„Būkime vieningi“ gavo Algirdo Paleckio laišką, kurį atsiuntė jo bendražygis Karlis Bilansas Algirdas Paleckis. Atsakau į klausimus – ir trokštu atviro teismo Prieš kekias dienas prokuratūra paskle…Internete pasirodė viešo vaikams skirto „šviečiamojo“ šou video. Organizatoriai nutarė papasakoti paaugliams apie žmogaus anatomiją ir supažindinti su seksualinio auklėjimo pagrindais. Tuo tikslu buvo panaudotos pripučiamos lėlės. Pamatę šį video, internautai pasibaisėjo vaikų švietimo metodais. Dauguma žmonių prisipažįsta, kad visas šis reginys labiau panašus ne į pamoką, o pornografijos ir siaubo filmo hibridą.


Socialiniame tinkle „Twitter“ vartotojas griežtus Saudo Arabijos įstatymus palygino su galiojančiais „Islamo valstybėje“. Saudo Arabija į tai sureagavo labai aštriai – šalis neatskleidė, kas parašė minėtąją žinutę „Twitter“, tačiau pareiškė, kad už tokį palyginimą bet kuriam asmeniui bus iškelta byla. Tvirtinama, kad Teisingumo ministerija taip pat pažadėjo, kad kiekvienas asmuo ar organizacija, kuris įžeis šalies teismus ar jų sprendimus lygindami juos su „Islamo valstybės“, privalės atsakyti už tokius savo žodžius.


B. Nemcovo nuopelnų Lietuvai - nerasta. Gal vietoje vaikiško trolinimo Vilniaus taryba geriau laikytųsi savo pačios tvarkos - 10 metų pauzės po veikėjo mirties? Yra dalykų, kurių mano galva nėra pajėgi išnešti. Skaitau apie tai, kad Vilniaus taryba lyg ir svarsto ar ruošiasi svarstyti gerbiamo Vido Urbonavičiaus pasiūlymą pavadinti vieną sostinės gatvių, esančių Žvėryno rajone, greta Rusijos ambasados, tragiškai nužudyto rusų ekspolitiko Boriso Nemcovo vardu.


Buvau labai aktyvus sąjūdietis, savanoris, vyriausybės įgaliotinio Vilniaus rajone Artūro Merkio patarėjas. Po darbo Vilniaus rajone landsbergiečiai man siūlė būti Antakalnio seniūnu Vilniuje. Bet pasiūlė labai menką, tiesiog juokingą atlyginimą. Paklausiau, kodėl toks atlyginimas. Tokį atlyginimą gaudamas, turėsiu spręsti galvosūkį: pačiam valgyti ar vaikams duoti. Man atsakė – „z hakim“. Paklausiau, ką tai reiškia. Gal kokį priedą duos. Pasakė: seniūnas gali leisti kioską statyti, gali neleist


Ragana nėra nei vien tik gera, nei vien tik bloga deivė. Ji gali išgydyti žmogų šiam susirgus, tačiau gali ir leisti jam numirti. (Panašiai kaip krikščionių dievas Jėzus Kristus.) Krikščionys visada nekentė ir bijojo Raganos būtent todėl, kad jos pagalbos ieško sergantys lietuviai. Juk jei žmogus siekia Raganos palankumo, vadinasi, jis iki galo nenusižemina prieš kriškčioniškąjį dievą ir jo žynius. Todėl atvykėliai krikščionys ir ypač jų žyniai labai stengėsi įtikinti lietuvius, kad Ragana yra blogio įsikūnijimas, pikta deivė, nešanti žmonėms vien tik skausmą ir nelaimes.Pagalvokite patys - kaip jūs žiūrėtumėte į kaimyną, iš pažiūros rimtą žmogų, kuris savo languose kabina pimpalo atvaizdus, vaišina kaimynus pimpalo formos sausainiais, vasara giriasi pimpalo tatuiruotėmis ant kūno ir mano, kad visa tai yra velniškai smagu? Nežinau, kaip jūs, bet aš savo vaikams liepčiau laikytis nuo tokio dėdės atokiau.


JAV prezidentas D.Trampas ir Lenkijos prezidentas A.Dūda su labai iškalbinga šypsena Lenkijos prezidentas Andžiejus Dūda labai prašo JAV karo nusikaltėlius dislokuoti Lenkijoje JAV okupacinės kariuomenės dalinius, įkurdinti JAV galvažudžių, pasižymėjusių civilių žmonių  Vietname, Irake, Afganistane, Libijoje, Sirijoje ir visame pasaulyje žudikų bazę Lenkijos, Europos hienos teritorijoje.


Štai ir sužinojome - ko verta tolerantiškoji teisėsauga ir kiek efektyviai ji gali apginti savo šalies piliečius nuo atsibastėlių iš egzotiškų kraštų masinių seksualinių pramogų. Š... verta, jeigu atvirai kalbant.


Šimtai migrantų Turkijoje plūstelėjo į pasienio regionus Europos link, pasirodžius pranešimams, kad Turkijos valdžia „atidarė vartus“, skelbia naujienų agentūra DHA. Dienraštis „Sabah“ pranešė, kad sprendimas „atverti vartus pasienyje“ buvo priimtas po ketvirtadienį skubiai sušaukto pasitarimo, kuriam pirmininkavo Redžepas Tajipas Erdoanas (Recep Tayyip Erdoğan). Apie žmonių judėjimą pranešta kitą dieną po to, kai Sirijos šiaurės vakarinėje Idlibo provincijoje per aviacijos smūgį, dėl kurio kaltinamos Damasko pajėgos, žuvo 33 turkų kariai.


Kiekvieną dieną matau propagandą visur, tiek režimo, tiek propagandinėje "nesisteminėje" žiniasklaidoje. Štai straipsnių pavadinimai: "Turkai sulygino Merkel su Hitleriu, pažadėjo nuturkinti Vokietiją ir užversti ją pabėgėliais" rašo LDiena. Tačiau II-ojo Pasaulinio karo metu Turkija rėmė Hitlerį.Neseniai buvau komandiruotėje Kijeve. Vargšė ta Ukraina, tikinti, kad galės išmokti iš Europos Sąjungos tikros demokratijos ir žmogaus teisių. O šiandien grįžtu lėktuvu iš komandiruotės Tadžikistane ir ten to paties tikisi iš mūsų. Nes mes būtinai visur susitikinėjame su vargšais, ieškančiais pagalbos žmogaus teisės srityje, paliekame vilčių, o iš tikrųjų esame didieji veidmainiai.


Lietuvai džiaugsmingai įsiliejus į Šaltojo karo metu nugalėjusią Kapitalizmo sistemą, mes pagaliau galime sakyti, kad kapitalistinės šventės tapo mūsų tautinės savasties dalimi. Todėl visas LDiena.lt kolektyvas širdingai sveikina visus LDienos.lt skaitytojus su Vasario 14-ąja - ORGIJŲ, SATURNALIJŲ ir PENETRALIJŲ diena! Lietuvi, nebijok išreikšti savo TIKRŲ ir nebūtinai tyrų JAUSMŲ:


Rusijos žiūrovai irgi patyrė šoką nuo šventinių programų, nuo ko jie negali jau dvi savaites atsipeikėti. Šių Rusijos programų „žvaigžde“ tapo nusenusi ir, matyt, gerokai išprotėjusi jų primadona Ala Pugačiova ir jos „kagalas“. Visam šiam Rusijos estrados išsigimimui ir skirtas Aleksandro Chaldėj staipsnis „Ala Pugačiova kaip imperijos išsigimimo simbolis“.


Dėl savęs ponia Rūta, matyt, yra 100% teisi. Tačiau spręsdama apie visą lietuvių kartą pagal savo psichologinį autoportretą jį daro esminę nekorektiško generalizavimo klaidą. Kaip ir savo giminaičių-žydšaudžių nuodėmes bandydama perkelti ant visų lietuvių sprando. Jeigu ji pati užaugo, miegodama nužudyto žmogaus lovoje, valgydama iš jos giminaičių nužudytų žydų pagrobtų lėkščių ir kėlėsi į mokyklą, dusliai mušant žydšaudžių į namus partemptam aukų laikrodžiui, tai nėra joks pagrindas aiškinti, jog pas visus ar daugumą lietuvių darėsi tas pat.


Ar LRT žurnalistė Nemira Pumprickaitė apšmeižė mane ar ne irgi spręs teismas, aš čia tik pateikiau faktus. Jie, mano įsitikinimu, parodo, kad ji pažeidė žurnalisto etiką, falsifikavo faktus ir mane apšmeižė. Gali būti, kad savo ieškinį aš apjungsiu su kitais nukentėjusiais nuo Nemiros Pumprickaitės melo ir šmeižto. Dar šis moraliai puolęs ir išsigimęs LRT žmogus minėtoje laidoje mane apkaltino, kaip ir visą eilę kitų Lietuvos piliečių, kad aš dalyvauju veikloje, nukreiptoje prieš Lietuvos valstybę.Rinkimų įkarštis auga, formuojasi koalicijos, šalia šalį atvedusių ant bedugnės krašto senųjų valdančiųjų partijų gimsta naujos, iš pirmo žvilgsnio, politinės jėgos, kurios valdžios melo iškankintam lietuviui, tiek kartų dešiniųjų apgautam rinkėjui siūlo gundančią, lyg ir alternatyvą dabartinės valdžios savivalei?.. Tačiau „naujosios“ jėgos kažkaip savo rusofobiniu ir kraštutiniu dešiniuoju liberalizmu sunkiai maskuoja savo ideologines sąsajas su kraštutiniais dešiniaisiais marginalais, su radikalais, nacionalistais, pagaliau, su Smetona-fašistu.


Lenkijos Vyriausybė pareiškė, kad dėl teroro aktų Briuselyje kol kas nepriims imigrantų, pranešė Lenkijos radijas. Lietuvos valdžios pozicija šiuo klausimu – neadekvati. Lenkijos vyriausybė pareiškė, kad kol kas negali priimti migrantų ir Artimųjų Rytų valstybių ir Afrikos.


V. Bakas. Nuotr. twitter.com Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) pirmininkas Vytautas Bakas socaliniuose tinkluose išreiškė pasididžiavimą konservatorių mokslininko Lauryno Kasčiūno operacija iš Talino. „6 Lietuvos parlamentarai prieš šimtatūkstantinę Rusijos-Baltarusijos armiją. Įspūdinga Lauryno Kasčiūno operacija iš Talino“, - socialiniuose tinkluose informavo žaliasis valstietis kviesdamas skaityti straipsnį „Перед «Западом-2017» Минск побоялся литовского десанта?“. Taip pat V.


Ar yra demokratija toji „nustipusi katė“, kurią Vakarai stengiasi įbrukti visam pasauliui už nemažus pinigus? Kaip liudija viena iš svarbiausių XX amžiaus strategijų, šita mintis daugmaž atitinka realybę. Kaip sakė Li Kuanas Ju, žymus Singapūro valstybės veikėjas, „demokratijos perteklius veda į palaidumą ir betvarkę, o tai trukdo vystytis valstybei“.


Kas nutinka, kai studentės už savo mokslus "užsidirba" čiulpdamos bybius ir šokdamos striptizus puikiai demonstruoja šiuolaikinė vakaroidinė švietimo sistema. Tai iš ko savo filme-parodijoje "Gyvenimo prasmė" ("The Meaning of Life") tyčiojosi britų jumoristų grupė "Monti Paintons" ("Monty Python") dabar visu rimtumu žengia į gyvenimą. Bet tik tokiu būdu vaikai, auklėjami pagal aukštuosius civilizatorių ir demokratizatorių standartus turi galimybę tapti tikrais pažengusiais vakaroidais.Palaikyk mus FeisbukePaveiksliukai


Video

Orai

Draugai

Laisva informacija - laisvas žmogus!

Švieskis