3min

Straipsniai skaityti per paskutines...

The home address of Klaus Schwab, world Great Reset engineer


Didžiausias būdavo pagyrimas - būti šauniam, nesiklausyti jų muzikos, varomos per televizijos dėžes, turėti savo nepriklausomą pasaulį ir autoritetus, gitaras, pirktas Rygoj ir Liuksemburgo radiją naktimis prie nurimusio ežero, atskirą, jauną ir pogrindinį gyvenimą, roko kvadratus su savadarbe aparatūra ir seniams jau prarastas, paprastas ir tikras vertybes.


Aš dabar galvoju - o ką Lietuvoje daro VSD, jei visus valstybės priešus registruoja LRT, bet kažkaip be rezultato.- niekas nesėda, nieko net neapklausia, niekuo net nesidomi. Jau trečią kartą stengiasi - pripaišo begalę grafikų, gudriai supainiotų ryšių, ištraukia iš po matraco net 2015 metų VSD ataskaitas... ir viskas veltui.


Delfi 2022 05 22 paskelbė žinutę, jog Vokietijos intelektualai laišku paragino Italijos, Prancūzijos ir Vokietijos politikus neteikti Ukrainai ginklų, nes tai esą pratęsia karą ir didina pavojų kilti branduoliniam karui, todėl Ukraina turinti siekti paliaubų su Rusija bet kuria kaina. Į tokį laišką, žinoma, galima nereaguoti, kaip situacijai neadekvatų. Bet taip mąstančių yra ne tik Vokietijoje. Todėl svarbu pabrėžti, į kokias vertybes ir  veiksmus šis laiškas iš tiesų orientuoja.


VILNIAUS IR LIETUVOS METROPOLITO INOKENTIJAUS ATVIRAS LAIŠKAS LIETUVOS RESPUBLIKOS MINISTREI PIRMININKEI INGRIDAI ŠIMONYTEI Jos Ekscelencijai,Poniai Ingridai Šimonytei,Lietuvos Respublikos Ministrei Pirmininkei Gerbiamoji Ministre Pirmininke Ingrida Šimonyte! Labai sutrikę skaitėme oficialioje Konstantinopolio patriarchato svetainėje paskelbtą naujieną iš kurios seka, kad Lietuvos Respublikos ambasadorius Turkijoje Ričardas Degutis gegužės 18 dieną susitiko su patriarchu Baltramiejumi.Turkijos prezidentas Redžepas Tajipas Erdoganas apkaltino Vakarų šalis remiant Islamo valstybės teroristų grupuotes. Apie tai jis pareiškė ketvirtadienį kalbos Pakistano parlamente metu, kur jis lankosi su oficialiu vizitu. „Vakariai šiuo metu remia IVIL, — pareiškė Erdoganas. — „Ginklai, kuriuos naudoja IVIL, vakarų gamybos, Visa tai daroma prieš islamo pasaulį“.


Benzino kaina degalinėse JAV antrą kartą per savaitę atnaujino istorinį maksimumą ir pakilo iki 4,598 USD už galoną (3,785 litro). Tai liudija atnaujinti duomenys iš ne pelno siekiančios Amerikos a…


Remiantis "Viminale" duomenimis, nuo sausio mėn. į Italiją atvyko 17 690 migrantų, t. y. 3 925 daugiau nei per tą patį 2021 m. laikotarpį. Gegužės mėn. buvo užfiksuotas didžiausias skaičius - 6929 atvykėlių, iš kurių 82,7 proc. atvyko 11-20 dienomis. Buvo 1552 nelydimi nepilnamečiai, duomenys atnaujinti iki gegužės 16 d. 2021 m. atvyko 10 053 asmenys, t. y. daugiau nei dvigubai daugiau nei ankstesniais metais (4 687 atvykėliai).


"Kai pasensiu, išvažiuosiu prie jūros ir tapsiu švyturio sargu" Nuo senų laikų švyturiai jūrininkams, išsiruošusiems į tolimą kelią buvo geras ženklas. Ir nors šiandien jais mažai kas besinaudoja, švyturiai iki šiol išlieka stulbinančiais žmogaus išradingumo ir architektūros meno pavyzdžiais. Šiuose kadruose surinkti patys atspariausi jūros sargai, atlaikę ne vieną audrą ir išgelbėję ne vieną šimtą gyvybių.


Vos prieš kelias dienas grįžau iš savo antrosios nuo karo pradžios kelionės po Ukrainą. Važiuodamas į Kyjivą ir atgal, neišvengiamai praleidau daug ilgų valandų žvelgdamas pro traukinio langą į, re…Analitikai ir atsargos generolai skelbia savo prognozes apie tai, ar Maskva ketina užgrobti visą Ukrainą, ar tik dalį jos, tuo pat metu koziriuoja geografiniais pavadinimais, pirmą kartą matytais žemėlapiuose. Na, o tada eina jau beveik šiokadieniai samprotavimai apie tai, ar ryšium su tuo prasidės trečiasis pasaulinis karas, ar ne, rašo RIA Novosti autorius Vladimiras Kornilovas.


Gegužės 24 dieną pasirodė eilinė „LRT tyrimų“, kartu su „DebunkEU.org“, rašliava. Kurioje bandoma, eilinį kartą, painiojant faktus (tyčia?) suplakti skirtingus žmones į vientisą ir, neva tai, priešišką Lietuvai tinklą.


Šiomis dienomis Lietuvoje siekiama įteisinti homoseksualiais santykiais paremtas civilines sąjungas ar partnerystes. Dėl šių iniciatyvų susirūpinę kunigai Arnoldas Valkauskas, Algirdas Toliatas ir Gabrielius Satkauskas kviečia tikinčiuosius dalyvauti maldos devyndienyje nuo gegužės 20 d.Kviečiama kartu melstis už tai, kad įstatymų leidėjai įstatymuose išsaugotų tiesą apie šeimą.


Pavyzdžiui, Bismarke, Šiaurės Dakotoje, vaikams reklamuojamas drag pasirodymas „Just a Brunch of Kings and Queens“ po pasirodymo pritraukė tėvų dėmesį socialinėse medijose. Jis reklamuotas kaip tinkamas visokio amžiaus, bet labiausiai – vyresniems nei 13 metų. Reklama pabrėžė, kad renginio pranešėjai bus paaugliai ir pajamos iš pasirodymo bus aukojamos LGBT reikmėms. Atidžiai perskaitykite: Tai yra drag pasirodymas, reklamuojamas visokio amžiaus žmonėms.


„Labiausiai korumpuotas žmogus pasaulio politikoje, Džordžas Sorošas, moka daugeliui politikų, jų skaičiuje tiems, kurie dabar nori šantažuoti Vengriją ir Lenkiją“, - pasakė Orbanas ir nurodė, kad „nėra nieko neįprato tame, kad galima be sąžinės platinti melą apie Vengriją, bet Sorošo pareiškimas apie tai, kad kai kuriose Vengrijos kaimo gyvenvietėse nėra slapto balsavimo, „išeina iš visų rėmų“.2021 m. I ketvirtį Lietuvos vardas užsienio žiniasklaidoje paminėtas daugiau nei 19 tūkst. kartų. Paminėjimų socialiniuose tinkluose skaičius net 2,3 karto didesnis – Lietuvos vardas „Instagram“, „Twitter“, „Facebook“ ir tinklaraščių platformose paminėtas daugiau nei 45 tūkst. kartų. Reikšminguose pranešimuose, kuriuose pagrindinis akcentas – Lietuva, vyravo teigiamo tono žinutės ir jos sudarė 55,48 proc. visų pranešimų.


Po keletos dienų susilaukiau skambučio ir man buvo pasakyta…


Monkeypox Was a Table-Top Simulation Only Last Year


Vakcina nuo raupų gali sukelti pasaulinę raupų (vakcinos) epidemiją


Mečka Laurinkus: opozicijos lyderiai turi būti naikinamiAdvokatas Arvydas Balčius perdavė generalinei prokuratūrai dar 1991 m. tuomečių VRM vadovų slaptus rašytinius įsakymas stumti žmones po atakuojančių sovietų tankų vikšrais.


2015 m. liepos 1 d. Kinijos Parlamentas ratifikavo BRICS Vystymosi banko įkūrimą. Naujasis bankas įkurtas kaip alternatyva vakarietiškajam Pasaulio bankui, Tarptautiniam valiutos fondui ir panašioms institucijoms. Naujasis BRIKP (Brazilija, Rusija, Indija, Kinija, Pietų Afrikos Respublika, angl. BRICS) vystymo bankas pradėjo veiklą Kinijos finansų centre Šanchajuje. Apie tai 2015 m. liepos 21 d. pranešė Kinijos naujienų agentūra „Xinhua“.


Indrė Makaraitytė mano atsakymo į jos atsiųstus klausimus taip ir nepublikavo, o jis buvo toks: “Indre Makaraityte, jūs dalyvaujate sąmoksle prieš žmoniją, todėl nesiruošiu atsakinėti į jokius jūsų klausimus.”Kas manęs nepažįstate, bet skaitote apie mane tik G.Soroso propagandos šaltiniuose tokiuose, kaip LRT, 15min ir kt.


Valstybinė teritorijų planavimo ir statybos inspekcija mano, kad Vilniuje, Pavilnių regioniniame parke, galbūt pažeisdamas įstatymus namą pasistatęs žinomas atlikėjas Egidijus Dragūnas turi jį nugr…


Tą parašėm rezoliucijoj, bet ir be rezoliucijų visi suprantam - Prezidentui atėjo laikas pasirinkti.Būti geručiu ir lygiai teisingu visiems, kada karas vyksta ir pasaulyje, ir visuomenėje, nebepavyks. Tokios pastangos ne tik rodo politinę impotenciją, bet ir nenaudingos pačiam jam asmeniškai kaip politikui. Jei kare pasirenkama vėtrungės pozicija ar noras patikti visiems - tai jau ne pozicija, o poza. Ir politinės ateities mirtis.Kokias atsargas ekstremaliai situacijai kaupti namuose? • Ginklai, amunicija, šoviniai • Žvakės • Žiebtuvėliai • Benzinas • Buitinės dujos, žiebtuvėlių užpildas • Žibintuvėliai • Baterijos • Ilgo galiojimo maisto produktai: kruopos, bulvės, konservai, aliejus, kava, arbata, druska, cukrus, šokoladas • Cigaretės, alkoholis • Antibiotikai, medicininės priemonės, vaistai (nuo alergijos, viduriavimo, skausmo) • Tualetinis popierius, muilas, plovikliai, kitos higienos priemonės • Vienkartiniai indai, maistinė plėvelė • Įvairaus dydžio šiukšlių maišai • Brangenybės • Telefonas (geriausia – paprastas, su ilgai laikančia baterija)


Po Indrės Makaraitytės LRT tyrimų ir bandymų visus Lietuvos patriotus suvienyti ir paversti „penktąja kolona“, nutarėme atlikti tyrimą ir mes, apsivieniję į LAISVOS, NEPRIKLAUSOMOS LIETUVOS (toliau…


Nuolatos mums kartojama, kad turime vispusiškai remti Ukrainą, nes ji mus gina. Ta proga prisiminiau poetę Salomėją Nėrį, jos eilėraštį, kurio dvi eilutes ir panaudojau savo straipsnelio pavadinimui. Salomėja Nėris, nešusi Lietuvai saulę iš Maskvos, tikėjo, kad mus gina milžinė TSRS. Tiesa, mus gindama TSRS stipriai laikė už gerklės. Kaip sakė poetas Maironis: „Rankà mus spaudžia geležinė, Krūtinę apkala ledais“ („Užtrauksme naują giesmę“, Maironis, 1927).


Gegužės 20 dieną Rusijos karinės pajėgos visiškai perėmė "Azovstalj" metalurgijos kombinato požemių, kuriuose iki tol slėpėsi smogikai, kontrolę. Gamyklos išvalymo metu ginklus sudėjo ir pasidavė 2.439 nacistai iš "Azovo" bataljono ir Ukrainos karinių pajėgų kariškiai.


„Jūs pažinsite juos iš vaisių“ Mt 7, 15–20 Turime neadekvačią valdžią, kurią gavome, manau, tobulindami švietimo ir mokslo sistemą pagal sorošinius lekalus. Pasekmė – valdžioje turime bandą bukolaurų, kurie net nesuvokia, kokie  bukapročiai jie yra iš tikrųjų, į kokią katastrofą jie atvedė Lietuvos valstybę.Tyrėjas: "Padarėme didelę klaidą" dėl COVID-19 vakcinos


Infliacija Baltijos šalyse pasiekė naujus rekordus


Palaikyk mus FeisbukePaveiksliukai


Video

Orai

Draugai

Laisva informacija - laisvas žmogus!

Švieskis