3min

Straipsniai skaityti per paskutines...

Pirma, vien tai, kad prisibijoma viešai pasakyti ką nors ne taip, neteisingai ar, vadinkim daiktus tikraisiais jų vardais, politiškai nekorektiškai, lytiškumo temomis jau verčia suklusti.


Daniel Matissek vokiečių portale “Ansage” pažymi, kad migrantų gaujų susidūrimai Švedijoje primena pilietinį karą. Švedija, ilgą laiką buvo mėgstamiausia Europos kairiųjų gerovės valstybės kūrimo eksperimentų vieta, šiuo metu moka kainą už ideologijos skatinamą atvirų sienų politiką. Ši valstybė įrodė, kad skirtingų kultūrų imigracija neišvengiamai baigiasi katastrofa.Nors Švedijos vyriausybė jau seniai pripažino multikultūralizmo klaidą ir ėmėsi atsakomųjų priemonių, ji nebegali atsikratyti savo politikos pasekmių.


Iššūkis, įgyvendinant Zangezūro koridorių dar neįveiktas, todėl išvykti dar anksti. Pašinianas jau atvirai trolina armėnus didžiausios pastarųjų dešimtmečių armėnų tautos katastrofos fone.


Draugai, turiu dvi naujienas: vieną – gerą visiems Liaudies žurnalistikos gerbėjams ir antrą – raminančią visiems kovotojams prieš Rusiją, kuriuos darbar iš visų kampų gąsdina, neva Ukrainos pergalės gali tekti palūkėti.


Spalio mėnesį nepasiturinčius Lietuvos gyventojus pasieks šiais metais jau penktoji parama maisto produktais. Paramą gaus apie 209 tūkst. sunkiau besiverčiančių žmonių. Parama nepasiturintiems gyve…Geopolitinė padėtisLietuva atidaro koridorių ukrainietiškų grūdų kelionei į Afriką ir kitus pasaulio regionus. Šį Lietuvos užsienio reikalų ministro pranešimą džiugiai skelbia Ukrainos žiniasklaida. „Rusija naikina maistą, Lietuva jį tiekia. Koridorius grūdų tranzitui į Baltijos šalių uostus priimtas ir suderintas“, – skelbia Gabrielius Landsbergis. Teigiama, jog naujas Ukrainos grūdų eksporto maršrutas sumažins spaudimą Ukrainos pasienyje ir leis padidinti jų tiekimą į Afriką ir kitas pasaulio šalis. Toks sprendimas taip pat sumažins trintį ir konfliktą tarp Ukrainos ir Lenkijos.


Politikas, visuomenininkas, verslininkas, partijos "Mes Lietuva" pirmininkas Antanas Kandrotas "Celofanas" pabandė užkardyti ardomąją Lietuvos priešų ir provokatorių ataką prieš kariuomenės vadą Valdemarą Rupšį.


Europos ūkininkai sulaukė nerimą keliančio signalo: jiems jau gresia Kijevo grūdai, rašo Monde diplomatique. Jei Ukraina vis dėlto įstos į ES, žemės ūkio rinkoje atsiras naujų žaidėjų, kurie viską …


Gaila, kad pas latviešus daug fašistų, bet gerai, kad dabar bent jau šios žiurkės pradės bijoti: Rusija dėl politinių priežasčių galėjo pradėti neteisėtai persekioti Latvijos gyventojus Nepriklausomų valstybių sandraugos (NVS) šalyse, pokalbyje su LETA pripažino Latvijos Užsienio reikalų ministerija (URM).


Trumpas Konstantino monologas apie tai kaip galima nustatyti kandidato į Prezidentus sistemiškumą/antisistemiškumą.Kodėl pastaruoju metu padaugėjo žmonių, besikreipiančių į psichologus ir psichiatrus? Ką su žmonėmis padarė užsienio korporacijoms tarnaujanti Lietuvos žiniasklaida? Vaidas Žemaitis apie tuos, kurie aklai tikėjo Ukrainos pergale.


Pasipylė grasinimai litukrijos (anksčiau žinomos kaip Lietuva) seimo, kurio nariai patys demokratiškiausi ir protingiausi visoje Žemės planetoje, nariams.


Daugeliui jau žinoma istorija, kaip Algirdas Švanys su savo dukrele (Aleksandra Švanyte) pabėgo į Rusiją (Kaliningrado sritį) ir dauguma jau žino, kad jis yra labai blogas, nes taip parodė žiniaskl…


Lietuvių Vaido ir Eglės (pavardės redakcijai žinomos) pora, nusprendusi praleisti savaitę poilsio Bulgarijoje net neįsivaizdavo, kokius spąstus jiems paruošė ši Europos Sąjungos valstybė!


Аналитики НАТО обеспокоены тем, что в российскую армию добровольцев идёт в десятки раз больше, чем в ВСУapygardos teismasTeisėjas išteisinamąjį nuosprendį motyvavo proporcingumo stoka atsižvelgiant į mažėjantį užsikrėtimo atvejų skaičių ir per tą laiką paaiškėjusį šalutinį poveikį. Bad Kissingeno apygardos teismo atstovas spaudai antradienį sakė, kad raštiško motyvų pareiškimo dar nėra. Kaltinamajame akte teigiama, kad 33 metų karys 2022 m. sausio mėn. dalyvavo mokymuose pėstininkų mokykloje Hammelburge, Žemutinėje Frankonijoje.


5 G - išlikimas


Artėja Gegužės 9–oji – didžiosios pergalės prieš vokiškąjį fašizmą diena. Diena pergalės, kuri faktiškai išgelbėjo rytų ir vidurio Europos tautas, tame tarpe lietuvių, ne tik nuo visiško pavergimo, bet ir fizinio sunaikinimo. Tačiau pastaruosius kelis dešimtmečius Lietuvoje stengiamasi visais įmanomais būdais klastoti istoriją pagal įsivyravusius antikomunizmo ir rusofobijos kanonus; todėl užtušuojama ir tikroji 1945 m. gegužės 9 d. reikšmė.


Rusijos ir Baltarusijos invazija. Padėties apžvalga 2022 11 22 11:30


Sekmadienį paskelbtame interviu NATO vadovas Jensas Stoltenbergas perspėjo, kad karas Ukrainoje greitai nesibaigs, nors Kyjivas ir vykdo kontrpuolimą prieš Rusiją. Dėl karo Ukrainoje, jo trukmės, baigties ir pasekmių, yra įvairių nuomonių. Kelias iš jų pateikiu žemiau. https://youtu.be/muYLgnrIn9U  https://youtu.be/adYfjXn_pX8 Skoto Riterio ir Eriko Pavlovičiaus komentarai yra profesionalūs, neatplėšti nuo realybės. Gaila, kad mūsų valdžia gyvena iliuzijų pasaulyje, o pagrindinė žiniasklaida seka žmonėms pasakas, kursto rusofobiją, karo isteriją.SKO zonoje buvo denacifikuotas buvęs Bundesvero karys Patrickas Partetske iš Miuncheno (Vokietija).HOW TO HIRE A CONTRACT KILLER: We specialize in providing criminal services worldwide, our specialization is contract killings and the arms TRADE. We leave beacons about ourselves on the Internet, so that any interested person can find us from anywhere and hire a killer deep web. We perform our work worldwide in any civilized country, we act on the Territory of the any country all over the world. This is a kind of criminal tourism for us.


Litukrijos (p)rezidentas, svetimų vėliavų bučiuotojas, namo, pastatyto kraštovaizdžio draustinyje turėtojas, didysis geopolitikos žinovas, visiškai priklausomas nuo landzberg klano, kartu su savo žmonele dalyvavo filmo „Nematomi žmonės: kaip Vilnius tapo NATO tvirtove“ premjeroje.


Įspūdingas įvykis. JAV’ų banditų atstovų rūmų pirmininkas buvo atleistas, o respublikonai taip pat balsavo už jo atsistatydinimą.
Na ką, mieli skaitytojai ir nemieli šaikos-chuntos pakalikai ir jai pritariantys pašlemėkai, pasiruoškite. Dabar mes sugriausime dar vieną pasaulinio mąsto mitų mitą, skirtą durninti jau užzombintiems ir versti zombiais dar bent kiek tam besipriešinančius.


Centro partija Gerovės Lietuva – tautininkai nepaliko jokios perspektyvos dabartinei valdančiajai daugumai. „Mes, Centro partija – tautininkai, visiškai pritariame „Didžiojo šeimos gynimo maršo“ idėjai, reikalavimams ir tikslams, palaikome ir visoje Lietuvoje aktyviai prisidedame prie šio taikaus tautos protesto organizavimo ir informacinės sklaidos, kviečiame savo partiečius ir visus Lietuvos žmones aktyviai dalyvauti šiame visuotiniame mitinge“, - visuomenei išplatintame pranešime skelbia partijos lyderis Naglis Puteikis.


Tichanovaskaja surengė dar vieną gėjų paradą Vroclave, Lenkijoje. Tai jau trečiasis LGBT biuro žygis per pastaruosius porą mėnesių.


Šie Vladimiro Putino žodžiai iš pranešimo Federalinei asamblėjai jau buvo palyginti su jo Miuncheno kalba ir pavadinti naujuoju Rusijos užsienio politikos manifestu. Iš tiesų prasidėjo naujas istorinis laikotarpis, tačiau prezidento žodžiai tik pabrėžia tai, kas jau įvyko. Rusija klupo, Rusija atsigavo, Rusija susikaupė — o dabar Rusija žengia į priekį. Ne į Ukrainą ar Vakarus — Rusija eina prie atviresnio ir griežtesnio savo nacionalinių interesų gynimo.11 летняя Миланья раньше жила в Артемовске, где контроль держали военнослужащие ВСУ. Девочке с самого детства пришлось столкнуться с украинской агрессией и увидеть своими глазами ужасы которые себе позволяли военные.


Korupcijos skandalas litukrijoje! litukrijos kariuomenės vadas Rupšis iš savo sūnaus „nuomojo“ būstą Vilniuje.


Dėl situacijos, kai okrainos finansavimas atsiejamas nuo JAV biudžeto


Daugiausia ponas Arkadijus yra prirašęs ir pripasakojęs apie Holokausto nusikaltimus ir lietuvių dalyvavimą žudynėse. Dėmesys lietuvių nusikaltimams jo pasisakymuose yra taip aiškiai fokusuotas, kad gali susidaryti įspūdis, jog II-ąjį pasaulinį karą pradėjo ir Holokaustą sukėlė lietuviai.


| 1970-01-01 | Lietuva | |Napoleonas užpuolė Rusiją — atsaku tapo Paryžiaus užgrobimas. Tačiau noras įspausti Rusiją į kampą, sutriuškinti (o dar geriau — likviduoti) post-Napoleono laikotarpiu įkvėpia europiečius vėl ir vėl. Be to, kuo labiau vieningesni jie tapdavo, tuo stipresnis buvo šis jausmas. Ir tuo pačiu metu jie elgiasi pagal tą pačią schemą.


Pandemija jau daugiau kaip prieš metus  įsiskverbė į mūsų kasdienybę,  ardo planus, sėkmę keičia neviltimi, izoliuoja artimus žmonės ir kvatoja, matydama medikų pastangas ją suvaldyti. Covid-19 neš…


Internete plinta švietimo ministro pasisakymas, kad jis nežino, kiek yra lyčių ir kaip į šį klausimą turėtų atsakyti vaikams mokytojai. Nežino, nes ne ekspertas. Žmonės pagrįstai juokiasi, kad čia tas pats, kaip nežinoti, kiek yra 2×2, nes nesi matematikas. Visgi juoktis vėlu ir maža. Reikia susirūpinti. Nes lyčių yra dvi ir tik dvi – vyrai ir moterys. Visa kita, kas vadinama lytimis, yra būklės ir diagnozės, reikalaujančios pagalbos.


Europarlamentarai sako, kad ES turi užmegzti aljansą su JAV ir kitais panašiai mąstančiais partneriais, kad atsvertų „Rusijos ir Kinijos pastangas susilpninti demokratiją visame pasaulyje ir destab…


Švietimo ministras Gintautas Jakštas pagaliau padarė nors vieną gerą darbą. Kaip teisingai rašo Vytasuts Sinica, po ministro pasisakymo jokių klausimų dėl Gyvenimo įgūdžių ugdymo programos (GĮUP) pobūdžio ir tikslų niekam negali kilti.GĮUP yra ne kas kita, o įrankis prievarta jau nuo darželio diegti neomarksistinę genderizmo ideologiją vaikams. Ministras pranešė nežinąs, kiek esama žmonių lyčių. Todėl atsiliepimuose ir komentaruose yra rūsčiai smerkiamas už nusišnekėjimą ir net tiesiai vadinamas kvailiu. V. Sinica.Užkalnis ją išbirbintų į galvą. Jeigu turėtų su kuo. Ir dar – tikrai nugraužtų, apčiulptų, nučiaumotų jos legendinius silikoninius papus. Žinoma, jei tik prasibrautų pro 44 000 debilavotų ir šiaip smalsių tautiečių, sekančių Facebooke kiekvieną Oksanos Pikul „nuosavo verslo“ konvulsiją. Ne paslaptis, kad Užkalnio aka Podgorno internetinis versliukas, paremtas klasikine patyčų ir juoda jo gimto slaviško bei britishko jumoro makaliene, balansuoja ant žlugimo ribos. Tokie vegetuojantys šūdtinkliai


Pritrenkianti vakarykštė naujiena. Mes jau pripratome, kad kiekvienam mūsų socialiniame tinkle ar viešojoje erdvėje gali būti užčiaupta burna, jei tik diskurso valdovams pasirodys, kad reiškiama nuomonė yra neteisinga pagal jų nuosavą supratimą.


https://www.hodos-video.com/videoarkhiv/materialy-k-slavyanskomu-tribunalu/izobrazhaya-zhertvu-schet-istorii-ne-zakryt-materialy-k-slavyanskomu-tribunalu/ Video siužeto turinys: 00:06 Sunkus Ukrainos likimas. 13:39 Ukrainos slavų gyventojų pakeitimas. 20:00 Holokausto skaičiai, Ukraina ir Chabadas Izraelyje. 39:22 Chabadnikų vaidmuo Rusijos ir Ukrainos kariuomenėse. 56:02 Broliško karo ir slavų genocido priežastys. 01:24:48 HODOS judėjimo geografijos augimas. 01:27:33 Kaip chabadnikai suskaldė stačiatikybę. 02:06:42 Mafija ir Chabadas. Šis video YouTube platformoje: https://youtu.


Abortų aktyvistų ekspertų grupė pradėjo didelę ataką prieš sąžinės prieštaravimų idėją ir jos praktikavimą sveikatos priežiūros srityje. „Atsisakymas dėl gydytojo asmeninių ar religinių įsitikinimų suteikti teisėtas ir būtinas sveikatos priežiūros paslaugas yra medicinos etikos ir paciento teisių į sveikatos priežiūrą pažeidimas“, – sako Tarptautinė moterų sveikatos koalicija (toliau – IWHC) kartu su organizacija Moterys ir sveikata Urugvajuje.


Po Lietuvos krepšininkų pralaimėjimo Latvijai pasaulio krepšinio čempionate dėl penktos vietos, Monikos Garbačiauskaitės-Budrienės vadovaujamas valstybinis transliuotojas informavo, esą Latvija pažemino Lietuvą (63:98).Apie tai skelbiama publikacijoje „Liūdnas atsisveikinimas: Latvijos rinktinė kovoje dėl penktos vietos pažemino Lietuvą“. Tačiau pirmasis Baltijos valstybėse prezidentas-homoseksualas, Latvijos lyderis Edgars Rinkēvičs, visuomeniniuose tinkluose šiltais žodžiais kreipėsi į heteroseksualą, Gerovės valstybės kūrėją Gitaną Nausėdą.Epinis bepiločio „Geran-2“ smūgis į NATO samdinių vietą Veliky Buruluk mieste, Kupjansko rajone.


Gruodžio 25-ąją dieną suėjo dvidešimt penkeri metai nuo dienos tos dienos, kai buvo nužudytas Rumunijos prezidentas ir vadovas, idėjinis ir politinis savo tautos vadas, Nikolajė Čaušesku, ir jo žmona Elena. Šiandieninė Rumunija – pažeminta ir nuskurdinta globalizmo kolonija Sisteminėje „demokratų“ propagandoje šis žmogus ir jo vadovauta valstybė piešiama juodžiausiomis įmanomomis spalvomis, pasitelkiant visas tipines klišes – „totalitarinis režimas“, „diktatūra“, „žmogaus teisių pažeidimai“, „


Причина отказа представителя США сертифицировать новый российский самолёт, созданный в рамках программы «Открытое небо», состоит в том, что мировой гегемон в последнее время привык проводить свою военную политику исключительно с позиции силы, «и те договоры, которые сложились после окончания холодной войны, сейчас Вашингтон не устраивают», – пояснил эксперт РИСИ Сергей Ермаков.


Internete, fake news ir lanzbergistų bei propogandoninėsė televizijose, dabar aktyviai brukama ir stumiama tema, kad Rusijos karinė-politinė vadovybė nesugeba gerai vadovauti, aprūpinti ginkluote, karine technika ir amunicja savo kariuomenės ir panašūs kliedesiai. "Komjaunimo tiesa" nusipeza net iki "invazijos žlugimo" ir visokių planų"B". Na vienu žodžiu - žalia šviesa visokiems psichopatams ir šizofrenikams staiga iš virusologų tapusiais karo ekspertais.


Rugsėjo 26 d. minučių Jungtinių Tautų Žmogaus teisių komitetas (JTŽTK) byloje Nr. 4222/2022 uždraudė griauti paminklus tarybiniams kariams Antakalnio kapinėse Vilniuje. Primintina, kad 2022-08-26 analogiškas draudimas buvo priimtas ir analogiškų paminklų griovimo Rygoje, bet paminklas Latvijoje vandalų buvo nugriautas.Nors Giltinė koronaviruso pavidalu jau beldžiasi į mūsų duris, Lietuvos valdžia švenčia ir švaisto šimtus milijonų beprasmiškai ginkluotei – visai kaip 2008 m.


"Demokratinis pasaulis" labai įtaigiai visiems parodė, kad privati nuosavybė - nėra "šventa karvė'. Ramiai pavogė Rusijos pinigus ir konfiskavo jos piliečių nuosavybę. ES įžūliai viešai išdavė pagrindinius savo principus ir faktiškai tapo fašistine.


Natūralu, kad pagal zelionkos įsakymą ordinu „už drąsą“ apdovanotas nacis ir teroristas Danilas Liasčiukas, slapyvardžiu Modžahedas.


Simbolika yra neatsiejama valstybės dalis. Kokius simbolius naudoja valstybės institucijos, organizacijos ir valstybę atstovaujantys asmenys – tam įi valstybė ir priklauso.


Vokietija tapo Amerikos naujojo šaltojo karo su Rusija, Kinija ir likusia Eurazijos dalimi ekonominiu satelitu. Vokietijai ir kitoms NATO šalims liepta įvesti prekybos ir investicijų sankcijas, kurios peržengs šiandieninio įgaliotojo karo Ukrainoje ribas. JAV prezidentas J. Bidenas ir jo Valstybės departamento atstovai paaiškino, kad Ukraina yra tik pradinė arena daug platesnėje dinamikoje, kuri skaldo pasaulį į dvi priešingas ekonominių aljansų grupes.Atrodo, kad Lietuva žaidžia labai klastingą žaidimą su "savavališka" Rusijos eksklavo Kaliningrado (buvusio Karaliaučiaus) blokada. Tai gali būti sąmoninga Rusijos provokacija ir "priežastis" paskelbti karą V. Putinui. 2004 m. į NATO įstojusios Baltijos šalys dabar gali nusverti svarstykles.


Svarbiausias tik ką įvykusių Semo rinkimų rezultatas yra tas, kad šis iš principo galintis trukti neribotai ilgą laiką valdomų ir manipuliuojamų tariamai antisisteminių partijų žaidimas pagaliau baigėsi. Jį nutraukė neseniai įsteigtas Nacionalinis susivienijimas (NS)  – sąjūdinė ir vienintelė iš tiesų antisisteminė partija. Tai nėra pigi savigyra.


Premjerui ir Pramonininkų konfederacijos pirmininkui, ilgai svaigusiems nuo pabėgėlių „naudos“ Lietuvos ekonomikai, iš Balkanų atėjo bloga žinia. Tarp sotesnio gyvenimo Europoje ieškančių migrantų pilna chroniškų ligonių, invalidų ir net labai senų žmonių.


Štai kaip atrodo sunkvežimis, kurį šūviais stabdė Izraelio policininkai. O štai taip atrodo sunkvežimis, kurį ATSEIT stabdė Prancūzijos policininkai Nicoje. Dar nesuprantantiems, į ką reikia žiūrėti, paaiškinu - abiem atvejais vairuotojas sėdėjo toje pačioje vietoje.


Žaidimas "Rusai puola" kai kam jau baigtas, o kai kurie žaidėjai ant iškritimo ribos, liks stipriausi. Minske pasirašytas taikos planas, būtent taikos tarp Ukrainos ir Lugansko bei Donecko liaudies respublikų. Viskas gerai, bet jau bemaž metus Lietuvoje kalbama ir į galvas kalama, kad į Ukrainą V.Putinas įvedė Rusijos armiją ir neva Rusija kariauja prieš Ukrainą. Pasirašytame taikos plane nėra paminėta, kad Rusija privalo išvesti armiją ir savo karius. Kaip čia gaunasi, Rusija jau nebekalta?„Netvėrėme džiaugsmu, kai sužinojome, jog Vytautas Landsbergis pagaliau paskelbtas Lietuvos valdovu. Mes taip ilgai to laukėme… Norime su jumis pasidalinti savo džiaugsmu ir mintimis apie šį įvykį.…


Vinstonas iš nuovargio buvo net suglebęs lyg želatina. Taip, kaip tik tas žodis. Jo kūnas atrodė ne tik ištižęs, bet ir permatomas kaip drebučiai. Jeigu pakeltų ranką, tai pro ją matytų šviesą. Alinantis darbas išsiurbė visą jo kraują ir limfą, liko tik gležni nervų, kaulų ir odos kontūrai. Visi pojūčiai atrodė pertempti. Kombinezonas graužė pečius, šaligatvis kuteno padus, net sugniaužti ir ištiesti delnui reikėjo pastangų, nuo kurių traškėjo sąnariai.


«Ситуация, сложившаяся на Корейском полуострове очень напряженная, — отмечает руководитель Центра военно-политических исследований РИСИ Григорий Григорьевич Тищенко, — мир стоит на грани еще одного конфликта. Если рассматривать ситуацию с военной точки зрения, то комплекс ПРО THAAD, который США развернули на территории Южной Кореи, для КНДР не представляет большой угрозы. Угрозу он может представлять для России и Китая». В своем комментарии эксперт объясняет, почему это так. Он так же говорит о том, что ответные меры со стороны России и Китая последуют обязательно.


В 1917 году революция высвободила русский народ от невежества.
Kas mūsų ir viso pasaulio laukia, jeigu nebus pakeista grobuoniška BIBLIJINĖ PASAULĖŽIŪRA? Kuršių Nerijos istorija ant pirštų parodo kaip "savaime" įvyksta APOKALIPSĖS.


Politinis strateginis lygmuoVokietijos kancleris Olafas Šolcas paskelbė, kad kartu su sąjungininkais perduos Ukrainai kovinius tankus „Leopard“. Pranešama, kad Vokietija planuoja paremti Lenkijos prašymą šiandien siųsti Ukrainai tankų kuopą. Iš viso 12 Ramšteino sąjungos narių, įskaitant Lenkiją, Suomiją, Daniją, Nyderlandus ir Ispaniją, sutiko perduoti apie 100 vokiškų tankų.


Kelios didžiausios pasaulyje socialinės žiniasklaidos kompanijos paskelbė apie bendradarbiavimą kovojant su dezinformacija, susijusia su siaučiančia COVID-19 epidemija. Nors teigiama, kad vienintelis tikslas yra dezinformacijos ir klaidingų naujienų šalinimas bei užkardymas, buvo pradėta baimintis, jog tai yra socialiai destruktyvaus pogrindžio pradžia ir galimybė įvesti cenzūrą.


Europos parlamento deputatas ir kandidatas į Lenkijos prezidentus Janušas Korvin-Mike pareiškė, kad snaiperiai, šaudę per įvykius Maidane 2014 metų vasarį, buvo paruošti Lenkijoje, praneša Wiadomosci. „Maidanas – tai mūsų darbas. Aš sėdėjau Europarlamente kartu su Estijos užsienio reikalų ministru Urmasu Paetu. Tai jis pokalbyje su tuometine ES diplomate Ketrin Ešton pripažino, kad mūsų žmonės šaudė Maidane, o ne Rusijos prezidento Vladimiro Putino arba buvusio Ukrainos lyderio Janukovičiaus“,


Skaičiau, kad viename kaimelyje La Riochos regione jie surengė… amerikinių bizonų bėgimą! Ir man labai pagailo žmonių šiame La Riochos mieste, pagailo tokios daugybės Ispanijos kaimelių, kurie išdavė savo tradicijas ir pakeitė jas šypsnį keliančiais ir užgauliais surogatais, pasidarė gaila, kad gyvenu gėdingame amžiuje, kuris pavertė mus vargšais naujų efemeriškų užgaidų liokajais, priklausomais nuo svetimų madų ir bukinančios žiniasklaidos kolonizacijos, ir mūsų pačių suklaidintų impulsų tironiVakar oficialiame CŽV banditų „Telegram“ kanale, buvo paviešintas antras propagandinis vaizdo įrašas, raginantis rusus bendradarbiauti su Amerikos žvalgyba.


Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) specialiuoju pasiuntiniu Europos regionui prisistatantis socialdemokratas Vytenis Povilas Andriukaitis pranešė, kad tie kurie nenorės skiepyti nuo koronaviruso, neturės teisės dirbti, todėl nieko neužsidirbs. Politikas nepriklausomam Žmonių partijos leidiniui pritarė valstybės lyderio Gitano Nausėdos išsakytai kritikai, kad pasiekti vakcinacijos tempai nepakankami – bandos imunitetas dėl nemažos dalis visiškai neatsakingų gyventojų nepasiektas. „Yra objektyvūs skaičiai, kad nepasiekta iki norėto termino, kad iki mūsų valstybės šventės būtų vakcinuota apie 70 proc.


Praeitą mėnesį Katalikų Bažnyčia buvo sudrebinta groteskiško priminimo, kad ne viskas gerai institucijoje, kuri be išimčių yra prieš bet kokią „pigaus sekso“ – masturbacijos, pornografijos, kontracepcijos ir skyrybų – formą. Ironiška, kad kaltinimai Theodorui McCarrickui pasirodė viešumoje likus vos porai dienų iki Humanae Vitae penkiasdešimtojo gimtadienio – enciklikos, kuri pasmerkė [kontraceptinės] tabletės naudojimą, taip dar kartą patvirtindama tradicinį Katalikų Bažnyčios mokymą apie kontracepciją.


Rusijos ir Baltarusijos invazija. Padėties apžvalga 2022 12 01 12:00


Kijevas pasipiktinęs dėl dešimties Prancūzijos parlamento narių vizito Kryme. Parlamento nariams adresuotame laiške Ukrainos ambasadorius Prancūzijoje Olegas Šamšūras pareiškė, kad šiuos deputatus „išnaudoja tam, kad būtų galima įteisinti Krymo aneksiją“. Dauguma delegacijos narių yra buvusio Prancūzijos prezidento Nikolia Sarkozi (Nicolas Sarkozy) partijos nariai. „Per dvi viešnagės dienas mes pamatėme, kad čia nėra jokios okupacinės kariuomenės, kad žmonės nėra verčiami ką nors daryti...Lietuvos bankas (LB) atliko komercinių bankų komisinių ir mokėjimo paslaugų pajamų tyrimą, kuris atskleidė, kad gyventojai, pasirinkę mokėjimo krepšelius, gerokai sutaupė, o daugiausia bankams jie sumoka už operacijas grynaisiais pinigais.


Artėjant Sausio 13-os dienos minėjimams, LR Seimas visuomeniniuose tinkluose ragina prisiminti, kodėl mes esame laisvi. Šiuo metu kare tarp Vakarų ir Rusijos, kuris vyksta Ukrainos teritorijoje, ukrainiečiai kovoja ne tik už savo laisvę ir nepriklausomybę, bet gina viso demokratinio civilizuoto pasaulio laisvę, nepriklausomybę ir vertybes. Dėl šios priežasties, daugelis valstybinių institucijų tinklapių dabinasi Ukrainos vėliavos spalvomis, o ant valstybinių pastatų (net teismų) galima matyti iškeltas Ukrainos vėliavas.


Vilniaus savivaldybė, pasikonsultavusi su ekspertais, nepritars koplytstulpiui prie Seimo, sako Vilniaus meras Remigijus Šimašius. Anot jo, Seimo kanceliarijos prašymą svarstė ir jam nepritarė Savivaldybės Pavadinimų, paminklų ir atminimo lentų komisija.


Kas iš tikrųjų lemia NATO politiką, strategiją? Kad suprastume, kas kontroliuoja NATO, reikia pažvelgti į NATO generalinių sekretorių dalyvavimo Bilderbergo grupės konferencijose istoriją. FAKTAS YRA TAS, kad visi paskutiniai septyni NATO generaliniai sekretoriai buvo Bilderbergo grupės nariai. Kodėl jie yra ten kviečiami ir apie ką ten kalbama? Įdomu tai, kad duodamas Belgijos radijui interviu, buvęs aštuntasis NATO generalinis sekretorius Willy’is Claes’as pripažino, kad Bilderbergo konferenc


Draugai, dalinuosi savo pamąstymais apie Vilniaus mero rinkimus – ir tuo pačiu, kviečiu paremti Aidą Gedvilą.Pasaulyje, skendinčiame skolose, vyriausybės nuskęs


Žmonių partijos nariai Audronius Ažubalis ir Laurynas Kasčiūnas kreipėsi į Žurnalistų etikos inspektoriaus tarnybą, Lietuvos Respublikos Ryšių reguliavimo tarnybą ir Lietuvos radijo ir televizijos komisiją, ragindami atlikti tinklalapio „Sputniknews.lt“ tyrimą ir imtis įstatymuose numatytų veiksmų, neatmetant galimybės duoti privalomus nurodymus tinklo paslaugų teikėjams panaikinti galimybę Lietuvos Respublikos teritorijoje pasiekti „Sputnik“ grupės interneto svetaines.Apie tai skelbiama politikų pranešime visuomenei „Seimo narių A. Ažubalio ir L.


Garsus šalies teisininkas, itin dosniai mokesčių mokėtojų pinigais finansuojamos viešosios įstaigos „Teisės ir demokratijos centras“, susidedančios iš vieno žmogaus, direktorius, buvęs Konstitucinio teismo pirmininkas Dainius Žalimas perspėjo šalies piliečius dėl Lietuvoje auginamos neapykantos bangos translyčiams asmenims.


"Jorkšyrų elfų" stukačių grupės pavyzdžiu pakalbėsime apie etninės-kultūrinės mafijos vykdomą lietuvių tautos genocidą, naudojant tūkstantmetę "skaldyk, kiršink ir valdyk" metodiką.
Latvijos pilietis, kuriam pavyko pabėgti iš šalies, papasakojo, kaip Latvijos saugumo tarnybos persekioja paprastus žmones dėl jų politinių pažiūrų:


Péteris Szijjártó reagavo į neseniai Vokietijos užsienio reikalų ministrės išsakytas pastabas, kuriose ji teigė, kad Europa kariauja su Rusija.


Šis interviu su signataru Rolandu Paulausku gimė neįprastai. 2014 metų pavasarį, darant vieną žurnalistinį tyrimą, vėl išplaukė Romualdo Ozolo sūnaus žūties aplinkybių tema. Kilo įtarimas, kad jaunuolio žuvimas gali būti susijęs su tėvo politiniu gyvenimu. Pats Romualdas Ozolas tą patvirtino, bet nenorėjo apie savo versijas kalbėti pats, nes, kaip jis išsireiškė, „ kai kurios versijos, pasakytos ne iš tų lūpų, gali skambėti arba neobjektyviai, arba neįtikinamai“. Todėl patarė kreiptis į kitus įvykių liudininkus, o jau tuomet, kai pakalbinsiu kitus, jis taip pat papasakosiąs viską į video kamerą.


2015 m. imigracijos krizės metu globalistinės MIP  europiečiams melavo, kad per Angelos Merkel atidarytas sienas atvyksta inžinieriai, gydytojai ir panašūs specialistai. Greitai paaiškėjo, kad tai minios beraščių, kurios ekonomikai ir socialinei sistemai atneša vien nuostolį.  2016 metais buvo paskaičiuota, kad visi šie veltėdžiai valstybei kainuos per metus 21,7 milijardus eurų.


Lietuvos diplomatijos vadovas Gabrielius Landsbergis kovo 25 d., po daugkartinių atidėliojimų, nuotoliniu būdu pasikalbėjo su profesorium hematologu Eduardu Vaitkumi. Politikui medikas dar beveik prieš pusantrų metų uždavė konkrečius klausimus dėl taip vadinamo prezidento Valdo Adamkaus slaptojo kankinimų kalėjimo. Tačiau G. Landsbergiui į paprastus klausimus raštu atsakyti nepavyko. Liaudiškai tariant buvo klausta apie medieną, o atsakyta apie dantų pastą – tai įprasta praktika, bendraujant su LT teritorijos administratoriais. Todėl, galiausiai, susitikimas buvo suorganizuotas saugiu nuotoliniu būdu.Per pastarąjį laikotarpį Lietuvoje susiformavo tam tikra nesisteminės opozicijos sistema su savo nuomonių formuotojais, aktyvistais, politinėmis bei visuomeninėmis organizacijomis, socialinių tinklų grupėmis, internetinės žiniasklaidos priemonėmis. Palyginus su tuo, kas buvo mūsų politiniame gyvenime dar 10-15 metų atgal, tai, žinoma, žingsnis į priekį.


Kaip manote ar Lietuvoje dar yra tokių stiprių idėjinių žmonių, kurie turi įtakos ir galėtų gaivinti tautiškumą, lietuvišką savitumą (bent jau tai kas iš jo likę), valstybės interesą?


VILNIUS, liepos 28 – Sputnik. Turistę iš Lietuvos, kuri poilsiavo Liepojoje, įžeidė autobuso vairuotojas, pavadines jos šeimą "Rusijos okupantais", praneša rus.liepajniekiem.lv. Lietuvos gyventoja Jekaterina Merkuljeva grįžo su savo šeima iš karinio miestelio Liepojos centre ir nusprendė vairuotojo pasiteirauti apie autobuso išvykimo laiką, tačiau jis atsakė latvių kalba ir pradėjo šaukti.


Prieš kelias dienas pažiūrėjau vieną filmą, kurį sukūrė mano senas pažįstamas A.Lelkaitis. Filmas vadinasi „Visagino taikos batalionas“ ir jis iš esmės pasakoja apie tai, kaip Valstybės saugumo departamentas, padedamas savęs negerbiančios „žiniasklaidos“ ir įgyvendindamas D.Grybauskaitės paskelbtą isterijos ir priešiškumo kitaip mąstantiems platinimo politinę liniją, kursto šalyje tautinę nesantaiką.


Ukraina privalo per artimiausius trejus metus privatizuoti nacionalinę kino studiją, cirką ir virtinę kitų kultūros objektų. „Į valstybinės reikšmės objektų, kurie bus privatizuoti 2017-2020 metais, sąrašą įtraukta ištisa virtinė Ukrainos valstybinių cirkų bei kino studijų, įskaitant Ukrainos nacionalinį cirką ir Nacionalinę Oleksandro Dovženkos kino studiją“, - informuojama leidinio „Zerkalo nedeli“ straipsnyje. Objektų, kuriuos reikia privatizuoti, sąraše yra 893 valstybinės įstaigos, tačiau galiausiai jų skaičius turėtų siekti beveik 4'000.Etatinis melagis ir melagienų gamintojas - estų farmacijos oligarchui priklausančių "15min.lt" durnalistas Vitalijus Petuchauskas-Petkauskas ira vėl pasigaidino. Šįkart jis apmelavo ir apšmeižė visuomenininką ir Liaudies Žiniasklaidos atstovą Kazimierą Juraitį, neva pastarasis "grąsino" Sveikatos apsaugos ministrui Aurelijui Verygai.


Apie visus šiuos Rusijoje vykstančius stebuklus pasakoja savo interviu Rusijos Dūmos deputatė Natalija Poklonskaja KP korespondentui. Ankstesnės publikacijos šia tema: http://lebionka.blogspot.lt/2017/02/rusai-ir-ju-valstybe-pacioje-rusijoje.html http://lebionka.blogspot.lt/2017/03/eduardas-hodos-nuo-matildos-iki-stalino.html http://lebionka.blogspot.lt/2017/07/dvi-ritualines-zmogzudystes.html http://lebionka.blogspot.lt/2017/08/rusofobai-gali-dziaugtis-vputinas.


Lukašenka uždraudė lenkiškų prekių įvežimą į Baltarusiją. Dabar draudžiama į Baltarusijos respubliką iš Lenkijos įvežti beveik bet kokias prekes: pradedant nuo kavos ir baigiant tualetiniu popieriumi. Žinoma, ši priemonė palies Lenkijos prekybos centrus ir t.t., tačiau pirmiausia nukentės patys baltarusiai.


Žiūriu, išplautasmegenius landzberg sektos adeptus labai purto nuo tikrų, o ne išgalvotų, istorinių pasakojimų. Todėl tęsiu jų seriją.


Per mūšį su teroristais, žuvo mažiausiai 17 Nigerijos armijos karių, dar 20 buvo sužeisti. Kariai buvo užpulti pakeliui į Torodio miestą. Nigerio gynybos ministerija pranešė, kad per karinę operaciją, pradėtą reaguojant į išpuolį, žuvo daugiau nei 100 teroristų.Palaikyk mus Feisbuke

....


....
Paveiksliukai


Video

Orai

Draugai

Laisva informacija - laisvas žmogus!

Švieskis


....