3min

Straipsniai skaityti per paskutines...

Pamenate krikščionį jaunuolį iš Maltos, kalbėjusį Lietuvos šeimų sąjūdžio 2022 m. spalio 22 d. Vilniaus Katedros aikštėje surengtame protesto mitinge su šūkiu „Apginkime Lietuvos Respublikos Konstituciją“? Ir kiek buvo nepatenkintų, kodėl jis kalbėjo ir dainavo?


2014 m. JAV pasirodė anglų kalba išleista sovietinių partizanų, trumpai tarnavusio NKVD, vėliau žymaus Izraelio istoriko Dovo Levino (Dov Levin) ir jo bendražygio – sovietiniu Kauno brigados „Mirtis okupantams“ partizano – Zvi Brauno (Zvie A. Brown) parašyta knyga „Pogrindžio istorija“ („The story of an Underground“).


Amerikos žydų vadovaujama, Niujorke įsikūrusi NGO Human Rights Watch teigia, kad nuo Ukrainos minų Iziume nupjautos kojos 50-čiai civilių.


Gerovės valstybės kūrėjas Gitanas Nausėda tęsdamas inovatyvią tradiciją rengti išvažiuojamąsias darbo dienas regionuose, su komanda viešėjo Kėdainių regione. Šalies vadovas pirmiausia apžiūrėjo tos pačios dienos rytą Kėdainiuose įgriuvusį tiltą.


„Laisvas laikraštis“ informuoja, kad visa „patriotinė” ir „alternatyvi” žiniasklaida surado naują auką – tai Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen ir jos senelis, buvęs sovietų armijos tankistas, visą Antrąjį pasaulinį karą tarnavęs tankistu, kuris buvo sužeistas aštuonis kartus.„V. Čmilytės-Nielsen“ tėvas Viktoras Čmilis po privalomos tarnybos sovietų kariuomenėje buvo automatiškai įtrauktas į KGB rezervą.Vasario 3 d.,  penktadienį, 18 val. Lietuvos nacionaliniame kultūros centre (Barboros Radvilaitės g. 8, Vilniuje) Senovės baltų religinė bendrija Romuva kviečia švęsti Perkūno dieną. Tą dieną Romuvos vaidilos Perkūno garbei atliks ugnies apeigas, bus šventinamos švenčiančiųjų atsineštos žvakės, giedamos bičių sutartinės.


Sausio 29 d. LRT portale paskelbtas Annos Ruzgienės straipsnis „Psichologė apie darbą su ukrainiečiais Lietuvoje: po karo turėsime psichologiškai suluošintą tautą“. Nesu psichologas, abejoju ir dėl psichologijos moksliškumo, tačiau mane sudomino kai kurie straipsnyje skelbiami psichologės iš Ukrainos faktai. Straipsnio herojė „Svetlana Ševčenka į Lietuvą atvyko ankstyvą pavasarį.


Buvęs Valstybės saugumo komiteto (VSK, rus. KGB) papulkininkis (baigęs VSK akademiją Maskvoje), buvęs Valstybės saugumo departamento (VSD) kontržvalgybos vadovas, aktyvus Landsbergių bendruomenės atstovas Kastytis Braziulis, dar kartą perspėjo abejingą visuomenę dėl milžiniškos grėsmės, jei Ukraina kris.


"Euronews ru." kanalo korespondentai vieši Vilniuje ir ima interviu iš vilniečių.


Net nesmagu kelti nuotraukas, kuriose užfiksuoti šių metų M.A.M.A apdovanojimai.Pramogų "elito" apranga ant raudonojo kilimo privertė krūptelėti. Ar tai jau dugnas, ar dar ne ? - nejučia pagalvoji. Iki kokio gašlumo, iki kokio kūno nupiginimo "nusivažiuota" - aptarinėti neverta. Tašką padėjo Dalios Mudėnienės komentaras: "Hey, MAMA, look at me! " Delfi" suskaičiavau 17 publikacijų. Paskum pamečiau skaičių. Panašiai tiek pat paskelbė ir lrytas.00:00:00 Заставка. Трёхтомник ВП СССР 00:02:00 Проблемы с сайтом ФКТ-Алтай 00:04:20 Под каким флагом разваливали СССР? 00:52:33 Принятие решения о поставках танков Леопард и Абрамс в зону СВО


Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai sulaikė pirmuoju numeriu Darbo partijos kandidatų sąraše į Druskininkų savivaldybę esantį Edviną Garackevičių.


Fašistinės idėjos nuo velnio, nes dieviški adekvatūs žmonės tokių idėjų neskleidžia


Draugai, pakalbėsime apie mūsų netolimą ateitį: kai evrosojūzas klusniai palei JAV dūdelę keliaus kariauti prieš Rusiją.


Milijardierius Billas Gatesas 2019 m. investavo į bendrovę "BioNTech", kuri kartu su "Pfizer" sukūrė eksperimentinę genų injekciją prieš Covid-19.„Baisus smūgis Lietuvos politinei sistemai, baisus smūgis Lietuvos Respublikos Seimo įvaizdžiui ir partijai, kuri delegavo šitą asmenį“ – taip sureagavo prezidentas Gitanas Nausėda  į kilusį skanda…


Rusijos suskaidymas yra Lenkijos politikos Rytuose pagrindas „Rusijos suskaldymas yra Lenkijos politikos Rytuose esmė... Todėl mūsų galima pozicija bus redukuota iki tokios formulės: kas dalyvaus padalijime. Lenkija neturi likti pasyvi šiuo nuostabiu istoriniu momentu.


Europarlamente Lenkijos atstovė Anna Fotyga atvirai išreiškė požiūrį, kad Rusijos Federaciją reikia suskaldyti mažutėmis teritorijomis. Atseit, tuo būdu bus išlaisvintos rusų "pavergtos" tautos bei neutralizuota "grėsmė" likusiam pasauliui. Kitaip tariant, Europos parlamento deputatė atvirai paragino sunaikinti Rusiją, kaip valstybę...


Pilietis Mindaugas Paulavičius paleido per internetus tariamai skandalingą ir tariamai faktą, kad prorusiškos propagandos portalas sputnik.lt tarp vertingų lankytinų nuorodų įtraukęs ir propatria.lt. Čia, suprask, Kremlius rekomenduoja, todėl tai įrodymas, kad ir propatria esanti prorusiška.


Šį kartą apie pastaruosius įvykius ir suklaidintus patriotus, kurie nesupranta, kad jais yra naudojamasi ir juos apgaudinėja.Poltinis strateginis lygmuoVakarai praregėjo. NATO generalinis sekretorius Jensas Stoltenbergas pareiškė, kad nėra jokių ženklų, kad Putinas būtų pakeitęs invazijos į Ukrainą tikslą. „Šiandien niekas negali pasakyti, kada karas baigsis. Tačiau mes žinome, kad tai yra invazinis karas, tai iš tiesų yra prezidento Putino pasirinktas karas.


Kaip jau buvo skelbta, Žurnalistų etikos inspektoriaus tarnyba (ŽEIT) sausio 16 d. atsiuntė VšĮ „Ekspertai.eu“ raštą, kuriuo informavo, kad „gavo pranešimą (skundą) dėl ekspertai.eu svetainėje, kurią valdo valdytojas VšĮ „Ekspertai.eu“, skleidžiamos viešosios informacijos segmentų“.


Po straipsnio apie tai, jok TS-LKD frakcijos narys L. Kasčiūnas kreipėsi į Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministeriją dėl Vladimiro Putino patikėtinio dainininko Timuro Junusovo (Timoti) įtraukimo į nepageidaujamų asmenų sąrašą, į “Būkime vieningi“ Facebook paskyrą užsuko gerai žinomas vakarų žiniasklaidos finansuojamas žurnalistas – Mindaugas Milinis.


Lietuvių kalboje yra du bendriniai daiktavardžiai, kilę iš tikrinių. Landsbergiai ir Brazauskai. Kol kas rašykime juos iš didžiųjų raidžių, vis tiktai – pavardinė kilmė. Bet tai – daugiau, nei pavardės. Tai – daugiau, nei asmenybės. Tai – dvi skirtingos politikų, gal net žmonių rūšys. Landsbergiai, tiek, kiek šis žodis siejamas su Vytautu Landsbergiu, vadovaujasi idėjomis.


Šiam pamąstymui mane įkvėpė Prof. Povilo Gylio straipsnis „Amputuota Landsbergio biografija.“ Autorius į dienos šviesą dar kartą išvilko 30 metų Lietuvą naikinusio „Dėdulės“ biografijos dalį, kuri, jo žodžiais, buvo „amputuota“. Prof.Nors karas Ukrainoje vyksta nuo 2014 metų (iki 2022 m. vasario 24 d. ten jau buvo žuvę daugiau negu 15 tūkst. žmonių), valstybinis, Monikos Garbačiauskaitės-Budrienės vadovaujamas transliuotojas pranešė, kad „vos prieš metus supurtė žinia, kad Ukrainoje prasidėjo nuožmus karas“.„Karas, kuris pakeitė ne tik ukrainiečių, bet ir mūsų bei visos Europos gyvenimą.


Vasario 25 d. buvo pranešta, kad po vakcinavimo mirė 16 Šveicarų. Jų amžius buvo vidutiniškai 86 metai. Dauguma jų anksčiau turėjo širdies-kraujagyslių arba plaučių-kvėpavimo takų susirgimus.


"Belieka tik priimti jų intelektinės nuosavybės naudojimo taisykles. Be jokių licencijų ir honorarų mokėjimo. Tai, be kita ko, bus mūsų atsakomosios sankcijos jų nuosavybės teisėms. Už viską nuo filmų iki pramoninės programinės įrangos. Ačiū, beje, tiems, kurie kūrė įvairias programas, skirtas nelicencijuotam savo brangių intelektualinių produktų naudojimui. Trumpai tariant, už piratavimą pagal asmeninių sankcijų režimą. O ką, à la guerre comme à la guerre..." (c) Medvedevas


Iššūkis, skatinantis NATO geležies medžioklę įgauna pagreitį. Po aktoriaus Okchlobystino, pasiūliusio 10 milijonų Rusijos rublių (134,107.58 eurų) už amerikietišką tanką „Abrams“, apdovanojimą pasiūlė bendrovė, gaminanti įrangą naftos pramonei.


Lietuvoje pandemija jau  tęsiasi daugiau negu metus laiko. Kasdien vis girdime apie tai, kad naujų atvejų skaičiai auga kone kosminiu greičiu. Nors dedamos didelės viltys, jog vakcinacija, neva, yr…Šie Vladimiro Putino žodžiai iš pranešimo Federalinei asamblėjai jau buvo palyginti su jo Miuncheno kalba ir pavadinti naujuoju Rusijos užsienio politikos manifestu. Iš tiesų prasidėjo naujas istorinis laikotarpis, tačiau prezidento žodžiai tik pabrėžia tai, kas jau įvyko. Rusija klupo, Rusija atsigavo, Rusija susikaupė — o dabar Rusija žengia į priekį. Ne į Ukrainą ar Vakarus — Rusija eina prie atviresnio ir griežtesnio savo nacionalinių interesų gynimo.


"The New York Times" rašo naujame analitiniame straipsnyje: "Vis dar neaišku, ar "Sputnik V" yra medicinos proveržis, apie kurį Putinas paskelbė praėjusiais metais, tačiau vakcina jau įrodė savo efektyvumą skleidžiant chaosą ir skilimą Europoje".


Ieškovai remiasi Niurnbergo kodeksu. Fuellmichas ir jo komanda pateikia įrodymus, kad PGR testas yra klaidingas ir sako, kad nurodymas gydytojams bet kokią gretutinę mirtį pavadinti Covid mirtimi yra sukčiavimas. PGR testas niekada nebuvo sukurtas patogenams aptikti ir yra 100% klaidingas visų vadinamųjų 35 ciklų metu (Kuo toks svarbus PGR metodas? DNR molekulėse yra saugomas organizmo genomas, tačiau tam, jog būtų įmanoma analizuoti tokią genetinę informaciją reikia gana daug DNR.


Šiame vaizdo įraše nagrinėjama, ar tikrai „antisisteminė“ žiniasklaida visada būna antisisteminė bei bus atskleista „Varlino“ tapatybė.


Balandžio 26 d. Europos Parlamentas panaikino Graikijos atstovo Yanniso Lagoso, vieno iš opozicinės partijos "Auksinė aušra" lyderių, teisinę neliečiamybę. Balandžio 27 d., Graikijos vyriausybės atstovė spaudai Aristotelia Peloni sakė, kad Atėnų prokuratūra išdavė Europos arešto orderį Lagosui. Po sulaikymo Europos Parlamento narys bus išsiųstas į Graikiją.Pirmasis istorijoje USA karinių jūrų pajėgų pidarasinis sraigtasparnis su pidarasų įgula.


Senstantys tėvai praranda viltį, jog ateis tokia diena, kai vaikai užaugs, atsistos ant kojų ir jiems taps lengviau.


Balandžio 12 d. statistikos portalo worldometers.info duomenimis, su pasauline koronaviruso pandemija 24 val. per parą kovojančioje Lietuvoje vienam milijonui gyventojų mirusių nuo Covid-19 tenka:1 tūkstantis 369 žmonės. Mažai kovojančioje Švedijoje vienam milijonui gyventojų mirusių nuo Covid-19 tenka:1 tūkstantis 342 žmonės.


Navalno gauja (atstovaujama jos pirmininko Volkovo) ragina Kurilų salas atiduoti Japonijai, nes tai yra „nereikalingi žemės gabalai“. Taip sakant, jie nusprendė prisijungti prie japonų verkšlenimo dėl to, kad Rusija atsisakė su Japonija diskutuoti apie japonų žvejybos atnaujinimą prie Pietų Kurilų (ir daugybę kitų klausimų).


Su Mariumi Jonaičiu ir Konstantinu Gorškovu panagrinėjome Lietuvos savivaldos rinkimus; aptarėme, ką daryti rinkėjui, kuris neturi pasirinkimo; pasisielojome dėl Ukrainos, su kuria mes nepamiršime būti iki pat jos galo, kaip prisakė būsimasis Landsberg pedopartijos pirmininkas — Minedas.„FAINA KUKLIANSKI TURI ATSISTATYDINTI. Faina Kuklianski savo keistais pareiškimais ir neetišku politiniu spaudimu provokuoja tautinę neapykantą Lietuvoje. Po savo viešo pareiškimo "aš jums pasakysiu labai atvirai: žydai nekenčia lietuvių daugiau, negu lietuviai žydų", ji turėjo iš karto atsistatydinti iš žydų bendruomenės vadovės pareigų.


Kas nesate girdėję, susipažinkite su su „Apollo 17“ vado Judžino Sernano 2012 metais padarytu pareiškimu garsiausio amerikiečių astronauto - Neilo Amstrongo laidotuvėse, kuris pasak NASA legendos, tariamai buvo pirmasis žmogus, nužengęs ant Mėnulio paviršiaus. Šiame laidotuvių ceremonijos metu padarytame pareiškime, J. Sernanas paaiškina, kodėl pilotuojami skridimai į Mėnulį yra neįmanomi ir kodėl astronautai apie tai tylėjo.


Sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys teigiamai vertina Europos Žmogaus Teisių Teismo (EŽTT) sprendimą, kuriame sakoma, kad visų vaikų vakcinavimas gali būti privalomas. Tuo metu Vilniaus meras Remigijus Šimašius prabilo apie kuo skubesnį Lietuvos jaunimo išskiepijimą nuo koronaviruso.


Centro partija Gerovės Lietuva – tautininkai nepaliko jokios perspektyvos dabartinei valdančiajai daugumai. „Mes, Centro partija – tautininkai, visiškai pritariame „Didžiojo šeimos gynimo maršo“ idėjai, reikalavimams ir tikslams, palaikome ir visoje Lietuvoje aktyviai prisidedame prie šio taikaus tautos protesto organizavimo ir informacinės sklaidos, kviečiame savo partiečius ir visus Lietuvos žmones aktyviai dalyvauti šiame visuotiniame mitinge“, - visuomenei išplatintame pranešime skelbia partijos lyderis Naglis Puteikis.


Tapo žinoma apie lenkų samdinį, kuris lapkričio 25 d. pats susinaikino užlipęs ant minos netoli Artemovsko (Bachmuto).Madonos Lučkaitės, iš nacionalinio ėLėRTė Haš Dė finansuojamo iš biudžeto, straipsnį "INCIDENTAS RUSIJOS ATOMINĖJE ELEKTRINĖJE" pakartoja delfis patvirtina ir 15min. Paimam ir pasigūglinam kas tas MAJAK ir kokia jo veikla. Tai ne atominė elektrinė. Ten nėra atominės elektrinės. Rašiau į LRT laišką dėl Lučkaitės melavimo. Jokios reakcijos. Rašiau naujajai delfio vyrredei į facebūką ant sienos - reakcijos jokios.


Simonas Daukantas (Raštai II tomas, Vilnius, „Vaga“, 1976, 186-188 pusl.) apie kryžiuočių ordino įsteigimą ir atsikraustymą Prūsijon rašo taip: ↓↓↓ Konradas kunigaikštis, pasiteiravęs su savo tėvūnais ir su visa diduomene, išleido siuntinius į Rymą prie mistro, lūgodamas jo pašalpos ir žadėdamas Kulmijos kraštą jiems atiduoti. Mistras Zalca pirma nairės leisti į šiaurę savo kareivių, bet, atsiminęs, jog gaus žemę ir platins zakoną, pasiėmė ant galo Konradą kunigaikštį šelpti.


Internto platybėse tarp liberalkonservatorių ir kai kurių „tautinių patriotų“ populiarėja vienos „kacapų propagandos“ tariamų „demaskuotojų“ grupės (tikriausiai savo gretose turinčios ir „pilietiškai“ nusiteikusių VSD pareigūnų…) paskleisti kliedesiai, nukreipti prieš klasikinę tarybinių laikų animaciją, o konkrečiai, vaikams skirtą filmuką „Na, palauk“.


Vaikų teisių apsaugos specialistai turi teisę rinkti informaciją apie vaikus, tėvus, šeimas, t.y. apie žmonių asmeninį ir šeimyninį gyvenimą. Lietuvos Respublikos konstitucijos 22 straipsnis teigia: „Žmogaus privatus gyvenimas neliečiamas… Informacija apie privatų asmens gyvenimą gali būti renkama tik motyvuotu teismo sprendimu ir tik pagal įstatymą. Įstatymas ir teismas saugo, kad niekas nepatirtų savavališko ar neteisėto kišimosi į jo asmeninį gyvenimą, kėsinimosi į jo garbę ir orumą.. Vadinasi vaikų teisių apsaugos įstatymas leidžia vaikų teisių apsaugos specialistams nesilaikyti konstitucijos; įstatymas iš anksto į vaikus ir jų tėvus žiūr


Po ilgų apmąstymų pagaliau gimė planas, kaip išgelbėti labiausiai užterštą pasaulyje jūrą - MŪSŲ BALTIJĄ! Ir kartu - kaip nukreipti griaunančiąją Landsbergių partijos energiją veikti Lietuvos naudai.Amerikiečiai vis labiau nerimauja dėl J. Bideno nesugebėjimo valdyti ekonomiką Nuo metų pradžios kalbama apie galimą JAV ekonomikos nuosmukį. Prieš kelis mėnesius buvo manoma, kad nuosmukis prasidės tik kitais metais. Kolektyvinis Vakarų sankcijų karas sukėlė infliacinį kainų augimą visame pasaulyje. Baltieji rūmai paskelbė infliaciją pagrindine grėsme socialiniam stabilumui ir paragino Federalinę rezervų sistemą padidinti pagrindinę palūkanų normą. Birželio mėn. padidėjo 75 baziniais punktais (paskutinį kartą toks staigus padidėjimas užfiksuotas 1994 m.).


Pati esu pasiskiepijus 2 skiepais man viskas gerai o mano sūnus 39 m. jau guli kapuose.Po pirmo skiepo jam maudė raumenis, bet po paros praėjo ir viskas kaip ir gerai. Po kiek laiko iš niekur nieko sustojo širdis, išvežė į reanimaciją. Po paros išleido namo, nes nieko nerado, bet mes nepagalvojom, kad tai nuo skiepo. Po antro skiepo atsirado nemiga, veido mėlynavimas, tinimas, sulėtėjo kalba, požymiai kaip prieš insultą.


Dovilė Šakalienė (g. 1978 m. birželio 1 d. Kaune) – visuomenės veikėja, 2016–2020 m. Seimo narė išrinkta su Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga.


Kulka į akį buvo likviduotas 48 metų gruzinų samdinys-neonacis Michailas Tevdoradzė.


Rita Miliūtė - kruvinoji VSD marčia, turtingiausių Lietuvos žmonių ir verslo grupių advokatė, moteris pagal kurios dūdelę šoka VSD, STT, moteris su kuria per lovą karjerą padarė Jakilaitis, kruvinoji mirties našlė, žmogus iki šiol galintis pakreipti ištisus politinius procesus norima linkme. Rita Miliutė, žemaitė. Kretingiškė, buvusi pionierių vadovė. Komjaunuolė. Dar būdamas jauna žurnalistė sugebėjo apsukti galvą tuometiniam Valstybės saugumo departamento generaliniam direktoriui Arvydui Pociui.Daugelis jau skaitė Delfyje vakarykštę istoriją apie tai, kad Rukloje dislokuotame NATO priešakinių pajėgų batalione tarnavęs karys iš Vokietijos sulaukė didelių nemalonumų. Dėl to, kad homoseksualiam kauniečiui, kuris prie jo seksualiai priekabiavo ir prisitrynęs naktiniame klube grabaliojo intymias vietas, kumščiu vieną kartą sudavė į veidą ir sulaužė nosį, ne tik buvo išsiųstas iš Lietuvos, bet ir patrauktas baudžiamojon atsakomybėn dėl nesunkaus sveikatos sutrikdymo.


V.V.Putinas vakar palaikė idėją grąžinti tarybinę klasiką į mokyklų programas. Galutinis sąrašas bus suderintas su Švietimo ministerija.


Penktadienio vakarą priešais Vokietijos ambasadą Vilniuje, Lietuvos valstybės kūrėjas – stendaperis Olegas Šurajev sukvietė daugiatūkstantinę minią Vardan Ukrainos, kovojančios už mūsų laisvę.


1991 metų sausio 16 dieną 97-ąjame Lietuvos Aukščiausiosios Tarybos posėdyje Vytautas Landsbergis, remdamasis Lietuvos generaliniu prokuroru Artūru Paulausku, skersai išilgai šliaužiojusiu televizijos bokšte, buvo priverstas pripažinti, jog “Alfa” televizijos bokšte nesinaudojo šaunamaisiais ginklais. Tai nepaneigiamas faktas.


Per pastarąsias dvi savaites COVID-19 atvejų skaičius ženkliai išaugo ir priartėjo prie septynių šimtų. Ir nors sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga sako, kad atvejų skaičiaus augimo laipsnis pamažu stabilizuojasi, epidemiologai sako, kad sergamumo pikas dar neatėjo. Jis prognozuojamas tik balandžio pabaigoje–gegužės pradžioje. Taigi, dar per anksti atsipalaiduoti, o karantino režimas po balandžio 13 dienos greičiausiai bus pratęstas.Nuo 2014 metų saloreicho ginkluotųjų pajėgų nusikaltimų aukomis, buvo pripažinta daugiau nei 120 tūkstančių civilių Donbaso gyventojų. Tai paskelbė Rusijos Federacijos Tyrimų komiteto pirmininkas Aleksandras Bastrykinas.


Šiandien Audrius Bačiulis švenčia 70 metį, ir stebina visus, net tik idealia fizine forma,bet ir sugebėjimu išlenkti vienu ypu, net tris bokalus alaus. Nežinia,kaip reikėtų vertinti šį sovietmečio laikų pleibojų, suviliojusį ir pačią Vaivą Mainelytę.


Nuo šiol valstybės biudžeto lėšomis ukrainiečiams vaistinėse bus apmokami receptiniai vaistiniai preparatai, kuriuos gydytojas paskyrė pacientui pagal Sveikatos apsaugos ministerijos patvirtintą li…


Klaipėdos išvadavimas iš nacių okupacijos prasidėjo 1945 m. sausio mėn. 1945 m. sausio 28 d. 1-ojo Baltijos fronto ir Baltijos laivyno kariai išlaisvino Klaipėdos uostamiestį.


Ponia Šakalienė VRK puslapyje, kandidatės į Seimo narius autobiografijoje, ,,visuomeninės veiklos“ skiltyje nurodo įvairiapusę veiklą Vaiko apsaugos...Kol vakarų pasaulis neapsisprendžia, kaip kovoti su tamsiausiuose interneto kampeliuose (4chan, 8chan, reddit, t. t.) besiveisiančiais, neapykantą bei patyčias skleidžiančiais ir į politikos sferą lipančiais „alt-right troliais“, Rytų Europa turi savitą, liūdnai pagarsėjusių interneto bendruomenių tinklą, kuris vis dažniau asocijuojamas su Kremliaus troliais. Objektyvių, konstruktyvių tyrimų, analizuojančių su pro-Kremliaus propaganda asocijuojamų bendruomenių veiklą bei galimas grėsmes, beveik neegzistuoja ne tik vakaruose, bet ir pačioje Lietuvoje.


Jerzy Kwaśniewski, Ordo Iuris direktorius, laiške rašo: Ponios ir ponai, Sausio 17 d. Europos Žmogaus Teisių Teismas padarė perversmą žmogaus teisių aiškinimo srityje ir nusprendė, kad Europos Tarybos valstybės, tarp kurių yra ir Lenkija, privalo "teisiškai pripažinti ir apsaugoti tos pačios lyties asmenų sąjungas".


Izraelio internetinės televizijos ITON.


Anksčiau pasakojau, kaip saloreicho nacionalistas iš Azovo (uždrausta Rusijos Federacijoje organizacija, tačiau liaupsinama litukrijoje) Ivanas Bočkarevas (šaukinys Witcher) Mariupolyje prie 42 mokyklos šaudė į civilius.


Šioje Agitpropo laidoje mes aptarėme: - Prancūzų kovą dėl geresnių darbo bei gyvenimo sąlygų; - Istoriniai paminėjimai bei transportininkų ir gamybininkų streikai Vokietijoje; - Neįtikėtinai adekvatus Lietuvos sodemų siūlymas dėl galimybės streikuoti;Pirmoji apie Seimo nariui Kristijonui Bartoševičiui gręsiančius ypač rimtus kaltinimus sužinojo Viktorija Čmilytė-Nielsen. Žiniasklaidos teigimu, apie tai jai buvo pranešta dar penktadienį. Būtent …


Televizijos kanalo NTV žurnalistai rado prancūzą, kuris save vadina Adolfo Hitlerio anūku.


Turbūt mažai kas iš bet kurios religinės konfesijos tikinčiųjų abejoja gydančia maldos galia, tačiau dabar vis daugiau ir daugiau mokslininkų patvirtina, kad tikėjimas stiprina sveikatą, daro žmones laimingesniais ir tiesiog padeda gyventi. „Tyrimais įrodyta, kad malda gali apsaugoti nuo ligų, o susirgus – greičiau pasveikti“, – tvirtina psichiatrijos profesorius Haroldas Kionigas iš Djuko universiteto (JAV).


Kol kas nemėgina aiškinti, kad Bartoševičius nieko blogo nepadarė ir kad vaikų prievartavimą reikia įteisinti. Tačiau visa kaip skandalo kibirkštis nukreipinėja į kuoktservatorių priešininkų pusę.Pirmas matytas epizodas - iš skandalo naudos gaus maršistai, tuo pasinaudos I.Vėgėlė. Suprask, dėl nedidelio blogio, jei nebūsi budrus, ateis didelis blogis.


Palaikyk mus Feisbuke

....


....
Paveiksliukai


Video

Orai

Draugai

Laisva informacija - laisvas žmogus!

Švieskis


....