Pydaras, kuris skelbiasi esąs gėjus, svaičioja apie BBC ir CNN

Autorius: Ekspertai.eu Šaltinis: https://ekspertai.eu/pydarasku... 2023-01-11 17:38:00, skaitė 472, komentavo 3

Pydaras, kuris skelbiasi esąs gėjus, svaičioja apie BBC ir CNN

Vilnių gerokai nustekenusio ir be perstojo išsiviepusio Remigijaus Šimašiaus bendrapartietis, Džiaugsmo laisvės frakcijos Seime seniūno pavaduotojas, Laikinosios Moterų grupės narys, Laikinosios grupės „Už šeimą“ narys, Laikinosios Bendradarbiavimo su Lietuvos jaunimo organizacijų taryba grupės narys, Žmogaus teisių komiteto pirmininkas, Seniūnų sueigos narys, Savižudybių ir smurto prevencijos komisijos narys, Laikinosios sostinės bičiulių grupės narys, Laikinosios Vystomojo bendradarbiavimo bei reprodukcinės sveikatos ir teisių grupės narys, Parlamentinių ryšių su Honkongu (Kinijos Liaudies Respublika) grupės narys, Parlamentinių ryšių su Kinijos Respublika (Taivanu) grupės narys, Tarpparlamentinių ryšių su Airija grupės narys, Tarpparlamentinių ryšių su Jungtine Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Airijos Karalyste grupės narys, Tarpparlamentinių ryšių su Jungtinėmis Amerikos Valstijomis grupės narys, Tarpparlamentinių ryšių su Kanada grupės narys, Tarpparlamentinių ryšių su Singapūro Respublika grupė narys, Laikinosios ryšių su žydų išeiviais iš Lietuvos (litvakais) grupės narys, gėjumi ant kiekvieno kampo ir bet kokiai progai pasitaikius save vadinantis Tomas Vytautas Raskevičius siekia ir Vilniaus mero pareigų.

Vaikinas viliasi, kad jei jis kiek įmanoma daugiau spygaus, kad jis esąs gėjus, jo galimybės rinkimuose ženkliai padidės ir žmonės jį labiau gerbs.

Net Monikos Garbačiauskaitės-Budrienės vadivaujamas valstybinis transliuotojas, stengdamasis išryškinti Džiaugsmo liberalo tariamą gėjiškumą, publikavo analitinę analizę pavadinimu „Raskevičius apie tai, ar Vilnius pasiruošęs turėti merą gėjų: mane išrinkus, ir BBC, ir CNN parašys nemokamai“.

Tačiau bėda ne tame, kad mažai kam įdomu būsimo mero seksualiniai pomėgiai ar pokrypiai iš reikalo.

Blogiau yra tai, kad minėtas T. V. Raskevičius, mėgstantis prisistatinėti profesionaliu gėjumi, iš viso nieko bendro su gėjais neturi, nes jis tiesiog nėra gėjus.

Tai paprasčiausias pydaras, kuris nusprendė, kad politiko karjerą ir pinigus galima daryti į kairę ir į dešinę, nuo ryto iki vakaro deklaruojant, jog jis neva yra gėjus.

Kaip gerai žinoma – pydaras yra tiesiog pydaras.

Gėjumi gali garsiai skelbtis kiekvienas kvailys, tačiau nuo to jis gėjumi nepasidaro, jis telieka paprasčiausiu pydaru.

Todėl šiuo atveju, pydaras T. V. Raskevičius, tesiog teršia normalių gėjų vardą, menkina visą santūrią, patriotiškai nusiteikusią gėjų bendruomenę.

Plačiau apie tai sausio 10 d. „PressJazz TV“ laidoje „2K+“: