Dulkys pranešė tikįs, kad gyventojai jam atleis už visa tai, ką jis pridirbo, todėl tęsia kovą toliau

Autorius: Ekspertai.eu Šaltinis: https://www.ekspertai.eu/adulk... 2021-10-09 13:03:00, skaitė 473, komentavo 5

Dulkys pranešė tikįs, kad gyventojai jam atleis už visa tai, ką jis pridirbo, todėl tęsia kovą toliau

A. Dulkys ir jo naujoji vaizdinė reklama socialiniame tinkle. Nuotr. facebook.com

Lietuvos operacijų vadovas, Sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys pranešė, kad priimatas sprendimas dėl naujos COVID-19 pandemijos valdymo priemonės – 100 eurų išmokos senjorams mainais į vakcinaciją.

„Sprendimas priimtas kaip ir būna pandemijos valdymo metu priimami sprendimai – politiškai nepatogus, bet skirtas gelbėti žmonių gyvybėms“, - atskleidė A. Dulkys nepriklausomo Žmonių partijos portalo publikacijoje „Dulkys: ateis laikas, kai mums atleisite“.

Vyriškis informavo, COVID-19 pandemijos valdymo priemonių arsenalas vis labiau senka.

„Senka ir kiekviena nauja priemonė vis neduoda to galutinio rezultato: kažkiek pagerina, bet vis kažkiek ir neduoda. Buvo nuspręsta išnaudoti ir šitą priemonę“, - papasakojo politikas.

Jis taip pat pranešė „gaunantis krūvą laiškų su pandemijos valdymo pasiūlymais“. Tačiau, pasak ministro „teoriškai idėjos skamba neblogai, bet praktikoje neįsitvirtina“.

„Kiekvienas pasiūlymo teikėjas įsivaizduoja, kad jo variantas, kaip viską Lietuvoje išspręsti ir kaip čia visi pasiskiepys, jam būna labai aiškus tol, kol mes nepradedame jo įgyvendinti praktikoje (...) Turiu tikėjimą: jei mums pavyks suvaldyti pandemiją ir mes visi kartu iš viso to išeisime, ateis laikas, kai mums atleis“, - viliasi ministras.

A.Dulkys prisipažino, kad gauna laiškų ir iš išsivakcinavusių piliečių, kurie smerkia nenorinčius susileisti eksperimentines vakcinas į savo pečius – tokiems linkima numirti.

„Gaunu laiškų, kuriuose klausia, kam mėtyti mokesčių mokėtojų pinigus ir šitiek pinigų išleisti mobilioms grupės, palapinėms, darbui savaitgalį: tegul tie žmonės miršta, jeigu jiems taip patinka“, - papasakojo ministras.

Tačiau Sveikatos apsaugos ministerijos lyderis neketina numoti ranka į nenorinčius vakcinuotus nuo koronovaruso ir leido suprasti, kad darys viską, jog tokie žmonės anksčiau ar vėliau būtų išvakcinuoti ir taip išgelbėti nuo mirties.

Todėl Vyriausybė sprendimą nutraukti COVID-19 testų kompensaciją sąmoningai nesiskiepyti nusprendusiems darbuotojams. Išlaidų našta kristų ant žmogaus arba jo darbdavio pečių.

Kadangi koronaviruso testų išlaidas padengdavo lėšos iš valstybės biudžeto, naujasis reikalavimas per metus į sąskaitą grąžintų apie 19 milijonų eurų, jau anksčiau yra suskaičiavęs A. Dulkys.

Jis parnešė, kad apie 90 proc. sergančiųjų – tai nevakcinuoti asmenys. Todėl ministras rudeninę koronaviruso atvejų bangą vadina „nepasiskiepijusių pandemija“.

P. S.

Keli susiję:

Dulkys paklausė nesivakcinavusių žmonių, koks jų planas ir kaip jie ruošiasi gyventi toliau?

Dulkiui priminta, kad nėra gerai nesilaikyti įstatymų, neteikiant prašomos informacijos

SAM niekas ragelių nekelia, Dulkys bando apsimesti debiliuku