Gelbėtojas Ž. Pavilionis: nesu padaręs jokios žalos Lietuvos interesams

Autorius: Ekspertai.eu Šaltinis: https://www.ekspertai.eu/gelbe... 2021-06-16 12:45:00, skaitė 382, komentavo 3

Gelbėtojas Ž. Pavilionis: nesu padaręs jokios žalos Lietuvos interesams

Ž. Pavilionis.

Užsienio valstybių agentas, atvirai prieš Lietuvos visuomenę veikiantis Žmonių partijos atstovas, Seimo užsienio reikalų komiteto pirmininkas Žygimantas Pavilionis, pagarsėjęs savo atviraširdiškais prisipažinimais apie ryšius su mafijos atstovais Jungtinėse Valstijose, toliau nerimsta.

Pasak politiko, jis nėra padaręs jokios žalos Lietuvos interesams.

„Esu įsitikinęs, kad aš kaip URK pirmininkas nesu padaręs jokios žalos Lietuvos interesams, tuo labiau nesu, kaip kai kas sako, menkinęs Lietuvą. Mano visos pastangos yra nukreiptos į Lietuvos užsienio politikos stiprinimą“, – birželio 15 d. Seime paskelbė Ž. Pavilionis.

Kiek anksčiau nepriklausomam Žmonių partijos portalui vyriškis yra teigęs, kad didžiuojasi savo pasiekimais.

„Pats politikas teigia tapęs kruopščiai planuotos Kremliaus atakos taikiniu ir tvirtina, jog tuo didžiuojasi, nes tai, pasak jo, tik parodo, kad Lietuva Rusijai svarbi“, - skelbiama analitinėje analizėje „Pavilionis didžiuojasi, kad prieš jį buvo surengta provokacija: vadinasi, esu svarbus Kremliui“.

Ž. Pavilionis taip pat taip pat yra informavęs, kad jis sustabdė Kremliaus ataką ir išgelbėjo kolegas užsienyje.

Ekspertai.eu primena, kad jo partijos kolegos su premjere I. Šimonyte nieko blogoi nepastebėjo dėl Ž. Pavilionio pasisakymuose, siūloma į tai tiesiog nekreipti dėmesio ir nieko nesureikšminti. Pasak Žmonių partijos lyderių, šiuo metu svarbiausia užkardyti vis labiau agresyvėjančią Rusiją didinant finansavimą šalies gynybai bei siekti demokratizacijos Baltarusijoje.

Ekspertai.eu PASTABA

Kokiais išskirtiniais skiriamaisiais bruožais pasižymi užsienio valstybių agentai Lietuvoje? Juos ypatingai puola rusai, jie nuo ryto iki vakaro rūpinasi Rusijos atgrasymu bei nuolatos perspėja apie Kinijos grėsmes.