Kodėl bankininkams neskiriama mirties bausmė?

Autorius: Šturmuotojas Šaltinis: https://nationalvanguard.org/2... 2020-03-23 17:23:00, skaitė 703, komentavo 3

Kodėl bankininkams neskiriama mirties bausmė?

Bradfordas Hansonas BRADFORDAS HANSONAS · 2017 M. SAUSIO 11 D

Deividas Simsas

Nuodingų centrinių bankų direktoriai ir pareigūnai kenkia šaliai, tad kodėl mūsų kareiviai paprasčiausiai nešaudo juos  kaip į priešus? Panašu, kad gera, greita pamoka labai padėtų atgrasyti tarptautinius bankininkus nuo pavojaus atnaujinimo. Jei būtų galima surengti jų egzekucija vienu metu  visose pasaulio šalyse,žmonijai tai būtų puiki šventė.

Yra kaltės laipsnių. Kai kurie kapitalistai (pramonininkai) iš tikrųjų daro gerus dalykus iš savo turtų, dalykų, kurie naudingi kitiems, o gal ir visai žmonijai. Tačiau kitiems kapitalistams, kurie nėra verti to, ko jie kainuoja likusiai žmonijai, turėtų būti užkirstas kelias dar labiau pakenkti ir nubausti proporcingai pagal jų kaltę.

Buvimas kapitalistu savaime nedaro kaltės padarant žalą kitiems žmonėms, tačiau paprastai kapitalistai turi priemonių, kad padarytų žalą kitiems žmonėms. Jei jie daro žalą, jie nusipelno bausmės, lyg naudodamiesi kokiu nors kitu prietaisu ar priemonėmis padarydami žalą žmonėms.

Blogiausia yra bankininkai: ypač Federalinių rezervų sistemos, Anglijos banko ir kitų Vakarų šalių centrinių bankų direktoriai, valdytojai ir akcininkai. Už jų nusikaltimus mirtis yra vienintelė bausmė, tenkinanti teisingumo galus.

Istoriškai, kai valstybės pareigūnas, pavyzdžiui, kongreso atstovas ar prezidentas, dirba išvien su bankininkais , bankininkai nesiryžta nusiųsti žmogžudžio, kad pašalintų kliūtį. Tačiau tie kurie stoja skersai kelio didžiausiems pasaulio parazitams yra nužudomi. Abraomas Linkolnas, Jamesas Garfieldas ir Louisas T. McFaddenas - ir greičiausiai Johnas F. Kennedy - buvo nužudyti dėl bankininkų godumo.

Taigi ką pasaulyje galima teisėtai pasakyti apie stalų sukimą ir bankininkų žudymą? Aš turėčiau galvoti ne apie vieną dalyką.

O politikai, kurie įgalino bankininkus? Jie yra išdavikai, susivieniję su tais, kurie kariauja prieš savo šalį. Nereikia minėti, ką su jais reikėtų daryti.

* * *