Buržuazinio Trikolioro gynėjai Sausio 11-ąją rinkosi į mitingą skambiu pavadinimu „Lietuvos Vėliavos neuždrausit!“

Autorius: LDiena.lt Šaltinis: http://ldiena.lt... 2020-01-12 14:39:00, skaitė 622, komentavo 9

Buržuazinio Trikolioro gynėjai Sausio 11-ąją rinkosi į mitingą skambiu pavadinimu „Lietuvos Vėliavos neuždrausit!“

Sausio 11 d. popietę Vilniuje, prie Lietuvos išdaviko ir Lietuvių Tautos išgamos Mindaugo paminklo, įvyko mitingas „Lietuvos Vėliavos neuždrausit!“. Mitinge pasisakė žydkrikščių-okupantų vyskupas Jonas Kauneckas, politikai Naglis Puteikis ir Arvydas Juozaitis, skambėjo signataro-grafomano Leono Milčiaus eilės, buvo mojuojama buržuaziniais trikoliorais.

Kalba žydkrikščių vyskupas Jonas Kauneckas. Sako, negi mes gyvensime valdomi oligarchų, priklausomų nuo Rusijos? Kokia netvarka, taigi, reikia gyventi valdomiems oligarchų, priklausomų nuo Vakarų!

https://youtu.be/tvy_OUtgq7Y

Skamba signataro Leono Milčiaus eilėraštis, skirtas šiai dienai "Nemojuoti". Kas sakė, kad signatarybė nesuderinama su grafomanija?

https://youtu.be/TW6_tw-sEIo

Naglis Puteikis klausia, kur ir su kuo Sausio 13-ąją stovėjo "Grigeo" savininkas Pangonis, presstitutė Miliūtė ir kiti įdomios biografijos asmenys. Ir kad jam svarbiausias klausimas – kas apgins mažutėlius, kurie kadaise apgynė Lietuvą ir savo teisę sugrįžti į laukinio kapitalizmo džiungles?

https://youtu.be/Y4_z4Ko7N2k

Arvydas Juozaitis oficialiai paskelbia Astrą Genovaitę-Astrauskę Lietuvos Žana Dark. Valio, draugai!!!

https://youtu.be/RrFzaM0HImk

Tauta mosuoja buržuaziniu Trikolioru, mitingo organizatorius skaito Rezoliucija, Tauta entuziastingai pritaria. ŠIMAŠIUS – NEPRAEIS!!!

https://youtu.be/QzyQaA4TnJU

Cirko pabaiga.

Mano nuomone, tiksliausiai visą šio mitingo esmę nusakė trikoliorinio patriotiškumo nestokojantis visuomenininkas Algimants Lebionka, savo straipsnyje "Mintys pakeliui iš mitingo „Lietuvos vėliavos neuždrausit“":

Esu įpratęs nieko nelaukti ilgiau 15 minučių. Tiek studijų laikais laukdavome į paskaitas vėluojančių profesorių. Šį kartą laukiau beveik 30 minučių. Kai jau žingsniavau troleibuso sustojimo link, kažkas ėmė kalbėti 100 kartų girdėtą tekstą... Širdį slėgė akmuo. 200-300 žilagalvių, kurių amžiaus vidurkis 60 metų, tarp kurių 50 fotografų!? Tai tiek tėra Vilniuje ir jo apylinkėse lietuvių, kuriems rūpi Tėvynės likimas?

Mitingo dalyviai vieningai pasmerkė neteisėtus Vilniaus miesto policijos veiksmus, šių metų sausio 3 d. sulaikant vieną iš protestuotojų prieš K. Škirpos vardo alėjos vardo panaikinimą ir bendru sutarimu priėmė rezoliuciją su 5 reikalavimais Lietuvos valdžiai:

  • Pašalinti iš pareigų policijos pareigūnę ir asmenis, nurodžiusius sulaikyti piliečius, kurie sausio 4 d. K. Škirpos alėjoje išreiškė pagarbą Lietuvos laisvės kovų dalyvių atminimui, genocido aukoms ir Lietuvos valstybingumui – Lietuvos Respublikos valstybinei vėliavai;
  • Siekiant atkurti istorinę tiesą ir teisingumą bei visuomenės santarvę ir ramybę, nedelsiant grąžinti K. Škirpos alėjos pavadinimą;
  • Atleisti iš užimamų pareigų uolų sovietinį kolaborantą, Užsienio reikalų ministrą L. Linkevičių, nuosekliai vykdantį Kremliaus ir Lietuvos priešų užsakytą ir jiems naudingą antilietuvišką valstybinę istorijos politiką;
  • Vilniaus miesto merui ir Tarybai nedelsiant nenutraukus propagandinio hibridinio karo prieš Lietuvos valstybę ir neįvykdžius teisėtų piliečių reikalavimų, jų valdžios įgaliojimai privalo būti panaikinti, Vilniuje įvedant specialųjį valdymą iki bus surengti nauji sostinės mero ir Tarybos rinkimai.

Primename, jog šį mitingą surengti aktyvius visuomenininkus paakino didelio visuomenės pasipiktinimo, siaurame patriotų rate, sulaukę Vilniaus policijos veiksmai, kuomet sausio 3 d. Vilniaus policija be būtino pagrindo sulaikė lietuvių kalbos mokytoją Astrą Genovaitę Astrauskaitę už tai, kad ši "K. Škirpos alėjoje", neatsiklausus visuomenės pervadintoje "Trispalvės alėja", mojavo Lietuvos Respublikos Valstybinę Vėliava…

Uždaryta į grotuotą policijos automobilio kabiną su šunimis ji buvo nuvežta į policijos nuovadą ir apklausta taikant prievartą.