Italijoje pradėta protautinių-antiimigracinių jėgų juodinimo ir dergimo akcija: gaudomi ginkluoti "neonaciai", tarp kurių "Miss Hitler", o už visko stovi rusai

Autorius: Anonimusas Šaltinis: http://ldiena.lt... 2019-11-30 11:51:00, skaitė 213, komentavo 2

Italijoje pradėta protautinių-antiimigracinių jėgų juodinimo ir dergimo akcija: gaudomi ginkluoti

 Šis straipsniukas tipiškas pavyzdys, kaip bandoma demonizuoti protautines jėgas, besipriešinančias globaliam RASIŲ SUMAIŠYMO PROJEKTUI, kurį prieš beveik šimtą metų paskelbė "dvasinis evrosojūzo tėvas" Kudenhove Kalergi. K. Kalergi šiandien yra laikomas aukščiausiu Evrosojūzo vadovų grietinėlės autoritetu, o labiausiai nusipelniusieji "Evrosojūzo kūrimui" yra apdovanojami Kudenhove kalergi vardo ordinu.

Pašalinus griežtą masinio negrų ir arabų importo į Europą priešininką mateo Salvini iš Italijos Užsienio reikalų ministro posto, naujoji proliberastinė vyriausybė skuba per trumpą laiką likusį iki naujų Italijos parlamento rinkimų, sukompromituoti visas tautines italijos jėgas ir savo pagrindinius konkurentu būsimuose rinkimuose.

Todėl taip akcentuojama apie ginklus, sprogmenis, "nesugaunamą" mafiją, "miss Hitler", fašizmą ir, o MEIN GOTT! – antisemitinę literatūrą. Na ir žinoma, paveikslo pagardinimui, pabarstoma "Rusijos hakeriais".

Kramtykit, gerbiami skaitytojai, ir įvertinkit, kaip skiriasi vakaroidams ruošiamos propagandos kokybė nuo bukai ir grubiai paruoštos smegenopisos, gaminamos "lietuviškų" skandinavų judo-oligarchatui priklausančių Masinio Durninimo Organų.

---

Sicilijos prokurorai praneša atskleidę visoje šalyje veikusį neonacistų tinklą ir sulaikę 19 jam priklausiusių asmenų. Policijos reidų metu buvo paimta ginklų, sprogmenų ir ekstremistinės propagandos. Tarp sulaikytųjų yra ir milanietė, laimėjusi „Miss Hitler“ grožio konkursą.

Nors tyrimas buvo vykdomas Sicilijoje, įtariamieji yra kilę iš skirtingų Italijos regionų, rašo „Deutsche Welle“.

Sulaikyta ir 26 metų Milano gyventoja, internetiniame grožio konkurse iškovojusi „Miss Hitler“ titulą. Rugpjūtį ji skaitė pranešimą Portugalijoje vykusioje kraštutinių dešiniųjų konferencijoje, kurios tikslas buvo suvienyti Italijos, Portugalijos, Ispanijos ir Prancūzijos „nacionalsocialistinius judėjimus“.

Anche “Miss Hitler” tra chi voleva costituire un partito neonazista in Italia https://t.co/2UsraZXfAb pic.twitter.com/bQX0CBWo0A

— La Stampa (@LaStampa) November 28, 2019

Operacijos „Juodieji šešėliai“, kuriai vadovavo Kaltanisetos prokurorai, metu policijos pajėgos visoje šalyje atliko ne vieną reidą, padėjusį aptikti didžiules ginklų ir sprogmenų atsargas, nacių atributikos bei diktatorius Adolfą Hitlerį ir Benito Mussolini garbinančių tekstų.

Kaltinimai galimi ne tik už neteisėtą ginklų laikymą – fašizmo propagavimas Italijoje taip pat yra laikomas nusikalstama veika.

Tariama grupės lyderė yra 50 metų valstybės tarnautoja iš Veneto regione įsikūrusio Padujos miesto. Policijos teigimu, moteris buvo teisėsaugai žinoma dar iki sulaikymo, jos namuose buvo rasta antisemitinės literatūros.

Adolfo Hitlerio „Mano kova“
Adolfo Hitlerio „Mano kova“ / AP nuotr. (Ką jūs, debilai presstitutės norite pasakyti šia nuotrauka? Tipo, italai skaito Hitlerį originalo kalba?)

Kitas įtariamasis – ne kartą teistas nusikaltėlis, turintis ryšių su „Ndrangheta“ – nesugaunamąja Kalabrijos mafija, vienu turtingiausių organizuoto nusikalstamumo sindikatų pasaulyje, kurio pajamos, kai kuriais skaičiavimais, siekia net 3 proc. Italijos BVP.

Italijos žiniasklaidos teigimu, vyras buvo tapęs policijos informatoriumi, teikiančiu duomenis apie mafijinės grupuotės veiklą, tačiau neonacių grupei ruošiantis smurtiniams išpuoliams, kaip manoma, atliko „trenerio“ funkciją. Kaip galimi taikiniai buvo įvardinti konkretūs centro-kairės politikai.

Norėdami išvengti susekimo, grupės nariai tarpusavyje bendravo, naudodamiesi rusiška pokalbių programėle, informuoja Italijos dienraštis „Corriere della Sera“. Grožio konkursas „Miss Hitler“ taip pat vyko rusiškoje socialinės žiniasklaidos platformoje.