Radiacinė žiurkė Algis Ramanauskas pakilo į kovą dėl savo Mergystės Plėvės: Mane apšmeižė, kad aš skaitau LDieną.lt!!!

Autorius: Anatolijus Šarkinas Šaltinis: https://bukimevieningi.lt/kvai... 2019-11-26 07:47:00, skaitė 1173, komentavo 8

Radiacinė žiurkė Algis Ramanauskas pakilo į kovą dėl savo Mergystės Plėvės: Mane apšmeižė, kad aš skaitau LDieną.lt!!!

Slaviško kraujo turintis, be galo JAV mylintis, VSD „tarnas“ Algis Ramauskas pasiskundė. Šį kartą Algis Ramanauskas apskundė žiniasklaidos oligarchu tituluojamą Lauryną Ragelskį, kuris valdo žiniasklaidas priemones, tokias kaip 15min.website, 15min.site, 15min.online3min.lt, sputnik.ltLDiena.lt, 20min.lt, 60min.lt

Visuomenėje gerai žinomas kvailių linksmintojas Algis Ramanauskas pasiskundė Žurnalistų etikos inspektoriaus tarnybai dėl to, kad Lauryno Ragelskio kai kuriuose portaluose pasirodė informacija, kad Algis Ramansukas yra ištikimas „Ldiena.lt“ skaitytojas.

Algis Ramanauskas perskaitęs tokias publikacijas pasiskundė Žurnalistų etikos inspektoriams, kad šis neskaito „Ldiena.lt“ ir tai yra melaginga informacija.

O dabar susimąstykime. Kaip galima perskaityti straipsnį, kuriame rašoma apie tave ir sakyti, kad neskaitai. Kaip čia gaunasi?

Taip, Algis Ramanauskas užpyko dėl to, kad be jo leidimo yra naudojamas jo atvaizdas ir jis buvo išvadintas radiacine žiurke:

Radiacinė žiurkė Algis Ramanauskas Greitai

Įdomu tai, kad skundas nepasirašytas, o skundą tiria Gražina Ramanauskaitė.

Anksčiau šis asmuo, viešai vadinantis kitą nuomonę turinčius žmones išsigimėliais, skatinantis tyčiotis iš mokytojų, mūsų kaimynę Rusiją ir rusus laikantis "šūdu numeris vienas", jau bandė pasiskųsti tai pačiai komisijai dėl LDiena.lt straipsnio, kuriame jis buvo demaskuotas, kaip VSD skundikas ir buitinis išgama: "Užkalnis, Ramanauskas ir kiti veikėjai tai ORGANIZUOTA ir PLANINGAI veikianti grupė". Bet akivaizdu, pagirių ir Napoleono sindromų kamuojamam mentaliniam invalidui, nedaeina, kad jį Tarnybos jau seniai nurašė kaip panaudotą prezervatyvą. Nors kam tas "kaip"?

Algiui Ramanauskui linkime sveikatos, džiaugsmo ir kuo geresnės nuotaikos jo nelengvame gyvenime.

Netikime, kad paprastam kvailių linksmintojui pavyks įkibti į žiniasklaidos oligarchą Lauryną Ragelskį, kurio nepavyko sudrausminti nei VSD, nei prokuratūrai ir apskritai visai Lietuvos žiniasklaidai.

Ne ant to „rauniesi“, Algi!

Skundo originlas: S-1172

Anatolijus Šarkinas