Biuletenis Nr. 4. Kas bus prezidentais, kokia bus parlamento dauguma ir panašūs dalykai projektuojami prieš 5-7 metus

Autorius: Anonimusas Šaltinis: https://www.facebook.com/ginta... 2019-05-14 11:48:41, skaitė 300, komentavo 5

Biuletenis Nr. 4. Kas bus prezidentais, kokia bus parlamento dauguma ir panašūs dalykai projektuojami prieš 5-7 metus

Panašu, kad chazaro-rodšildų klanas ir gili valstybė/deep state išlaikė kontrolę geografinėje vietovėje Nr. LT-08221, kuri dar vadinama Lietuva. Stebuklo neįvyko ir globalus lefistinis esteblišmentas, jo lėlininkai ir lėlės atliko tai, kas ir buvo numatyta pagal griežtą planą. Tiesa, intriga buvo. Buvo ir viltis, kad šį kartą gali būti kitaip. Panašiai, kaip Pakso laikais. Bet tai greičiau polittechnologijų įtaka, suvilioti prie urnų tokius, kaip aš, kurie visada rinkimuose mato esmę: iš užkulisų režisuojamą spektaklį. Tokiems, kaip mes buvo mesti keli saldūs kaulai ir mes susivyliojome. Ir, tokiu būdų, prisidėjome prie spektaklio ir režisierių plano.

Sistemai nebėra skirtumo, kas bus toliau ir kas laimės. Chazaro-rodšildai, ar jėzuitai su gnostiniai illiuminatais, kurie kontruoliuoja bankus ir propagandą. Vertinant darbo stilių ir braižą, tai panašu į ložės P2 veiklą. Dabar ruoškimės karui su Rytais, nes planas yra sunaikinti dalį žmonijos, kad išliktų auksinis milijardas. Ruoškimės finansiniam defoltui šių metų antroje pusėje, kai globali finansų sistema bus skubiai perkraunama. Tam labai tinka krizės patirtį turintys administratoriai, nejaučiantys jokio vidinio skausmo, kai reikia iš pensininkų atimti duoną ir priverstinai solidarizuotis su absurdu ir beprasmybėmis.

Tauta kol kas miega ir, matyt, bus sunaikinta, liks tik pašto kodas ir spalvotų žmonių kvartalai didmiesčiuose. Nešiosime elektroninius čipus ir gyvensime globalioje valstybėje. Viskas bus taip, kaip parašyta ant masonų monumento Džordžijos valstijoje. Viskas bus taip, kaip parašyta vietinių lėlių teatro spektaklyje. Kaip ten bebūtų, mus išdūrė. Aš prisipažįstu, jog mane išdūrė. Deja, labai meistriškai ir profesionaliai. Paskirtos Deep State vietininkais Lietuvoje net dvi lėlės. Ilgai buvo „rodytos“ dvi pagrindinės beždžionės, o viena iš jų bus gilios globalios valstybės vietininkė Lietuvoje.

Bet dabar pasižiūrėkim kaip tai įvyko per mediumo kanalą, nematomoje eterinėje erdvėje. Mieganti tautos dalis galvos, jog tai kliedesiai. Tegul galvoja. Jautresni žmonės tai irgi jautė ir gali paliūdyti. Gegužės pirmosiomis dienomis virš Vilniaus, Kauno ir Panevėžio buvo pastebėtos NSO pasirodymai. Nuo balandžio mėnesio skaliariniai generatoriai buvo įjungti 27 kartus. Gegužės 12 d. jie buvo įjungti mažiausiai tris kartus: Du pastebėjau pats, dėl vieno teko pasiginčyti su kitu mediumu. Tačiau vėliau sutikau, jog tai teisinga. Sekmadienį pirmas įjungimas buvo atliktas 8 val. ryto. Antras, itin galingas, nuo kurio tiesiog kepė smegenys, buvo įjungtas 12 val, o spinduliavimas tęsėsi iki 14 val. Trečia, mažiau galinga banga buvo paleista apie 18 val.

Šios, iš už Atlanto atvežtos technologijos leidžia įvesti į žmogaus smegenis tam tikrą informaciją, pavyzdžiui sukelti poreikį pirkti atitinkamą prekę, balsuoti už atitinkamą kandidatą. Tačiau to nepakanka. Svarbiau yra šią informaciją suaktyvinti tada kai reikia, pavyzdžiui, balsavimo dieną. Tai padeda konsoliduoti rinkėjų srautus, tačiau yra ir pašalinis poveikis. Visa tai yra palaikoma papildimai per media kanalus, per brukalus viešoje erdvėje, kad užtvirtinti nuspėjamą rezultatą. Tas poveikis kiekvienam žmogui reiškiasi individualiai. Vienus pradeda slopinti. Tiesiog vidury dienos ima miegas. Antrus – hyperaktyvina. Stebint žmonių elgesį galima nuspėti, ar yra įjungti generatoriai, ar jie vekia pilnu pajėgumu, ar silpnai veikia.

Kas bus prezidentais, kokia bus parlamento dauguma ir panašūs dalykai projektuojami prieš 5-7 metus. Tokius projektus atskirose teritorijose modeliuoja Tavistoko institutas Londone, specialiosios bei karinės žvalgybos tarnybos arba privačios analitikų įmonės. Iš pradžių numatomas galimas scenarijus, paskui mokama viešosios nuomonės tyrimų firmoms, kad jos projektuotų atitinkamų lyderių reitingus. Kažkiek tie procesai vyksta ir savaime, tačiau, didžia dalimi projektuojami. Paskui nuolat monitorinamas rinkėjų vibracinis dažnis. Tai savotiška kolektyvinė lokalios populiacijos encefolograma.

Pas kariškius užsakomi skaliarinių (stovinčių bangų radarai), kuri gali paveikti žmonių įsitikinimus, ne tik čia ir dabar, ar pagal numatytą planą, bet ir praeityje. Dėl šios priežasties ir atsirado toks reiškinys, kaip Mandelos efektas. Šios technologijos leidžia kritinei populiacijos daliai „užtušuoti“ nereikalingus prisiminimus, „aktyvinti“ reikalingus, o įvedus papildomą informaciją, ja žaisti ir manipuliuoti. Bet vien generatorių neužtenka. Viešoji medija naudojama efektų sustiprinimui.

Dar vienas tokių projektų pašalinis poveikis: ne visada tai pavyksta atlikti be klaidų. Todėl visada išlieka viltis, jog rinkimų scenarijus gali pasisukti lėlininkams nenaudinga linkme. Jei taip atsitinka, gili valstybė ir jos šešėliniai projektuotojai imasi kitų projektų, kuriais siekiama ne pagal planą laimėjusius politikus ar jėgas diskredituoti.

Tai štai, eteriniame plane matėsi tos trys srovės gegužės 12 d. Ypatingai stipri buvo paleista nuo 12 iki 14 val. Aš jau buvau rimtai išsigandęs, nes žmonėms užvirė smegenys. Tuo metu teko vairuoti ir tai labai matėsi ir neadekvataus eismo dalyvių elgesiu tomis valandomis.

Eteriniame plane matėsi ir klastojimai. Šį kartą klastojimų židiniai buvo ne balsavimų apylinkės, kaip anksčiau, bet Lietuvos ambasados užsienyje. NSO srautas virš Lietuvos buvo itin gausus nuo gegužės 1 iki pat 12 d. kai kurie iš jų atrodė kaip vos pastebimo dronai. Kolektyvinė populiacijos encefalograma buvo monitorinama pas 15-16 valandų. Radarai buvo įjungiami pieš ir po teledebatų laidų.

Ir dabar turime rezultatą, kokio ir tikėjosi lėlininkai. Šį kartą klaidų nepadaryta. Ir dabar jau jokio skirtumo, kokios spalvos beždžionė užlips ant administratoriaus-vasalo krėslo. Viena yra replinės rasės hibridas, o kitas – pilkųjų. Faktiškai ta beždžionė jau paskirta ir ji bus balta. Ką dabar daryti? Nieko. Kaip gyvenoime, taip ir gyvensime. Tik pavojaus budėjimą, atsargumą ir skelticizmą teks ijungti viena padala aukščiau.

Svarbiausia nepulti į kraštutinumus. Taip turėjo būti. Tam buvo mestos galingos pajėgos ir siaubingai dideli resursai. Jei smegenys tiesiog kepte kepė, nieko prieš tai mieganti būtybė padaryti negali. Kad ir labai norėtų pamatyti realybę, prieš tokią machiną miegančios sąmonės žmogus yra tiesiog bejėgis. Nors man baisu, kad aplink mane gyvena tokie žmonės, kurie nenuspėjami ir totaliai, valdomi, prie to reikia priprasti. Prie to labai sunku priprasti. Jie gyvena tame surežisuotame informaciniame lauke, kuris palaikomas per radarus ir media kanalus. Ypatingai man baisu būti dideliuose miestise, kur Lietuvos žmonių poluliacija itin sėkmingai algoritmizuota ir robotizuota. Jų atžvilgiu negalima jausti nė menkiausio pykčio, nė menkiausios pagiežos, neva asilai išsirinko tokius pačius. Dveji su puse metų parodė, jog patekęs į sistemą, iš vidaus jos nepakeisti. Tam, kad įvyktų kažkas kokybiškai naujo, kas globalistų lėlininkams nenaudina, reikalingi kitokios kokybės veiksmai: svarbiausi jų - edukacija per kultūrą.

Tai yra geras ženklas, jog naivumo buvo per akis, kad reikia nusileisti ant žemės ir pabandyti konsoliduoti antilefistines, antiglobalistines, tautinės valstybės idėjos jėgas. Žinoma, į antrą turą nėra ko eiti. Aš gailiuosi, jog ėjau į pirmą. Ilgai rinkausi tarp Juozaičio ir Puidoko. Norėjosi, kad tai būtų buvęs vienas žmogus. Bet gal tai tik pradžia. Nors puikiai žinau, jog dar niekam nepasisekė pakeisti sistemos iš sistemos vidaus. Dešimt metų kadenciją baigianti Deep State administratorė padarė užsakovams viską ką reikėjo.

Aš visada deklaravau, jog esu opozicija bent kokiai valdžiai, bet kokiai sistemai. Į rinkimus niekada nevaikščiodavau, nes žinojau, jog tai purvinas, lėlininkų režisuojamas žaidimas. Pakeisti sistemos pagal sistemos taisykles, neįmanoma. Mes esame priversti gyventi griežtai kontroliuojamoje erdvėje, kuri priešinga mūsų prigimčiai. Todėl nesinori eiti į kompromisus su sąžine ir pritarti spektakliui. Ėjimas į rinkimus yra pritarimas mūsų tautos realiam žudymui ir visai gliobaliai satanistinei gniuždymo sistemai. Globalizmo buldozeris mūsų šalyje kaip važiavo, taip ir važiuoja.

Mes griežtai vedami į naują pasaulio tvarką, link globalios satanistinės vienos valstybės su besąlygiška Liuciferio valžia, su dirbtinio intelekto kontrole ir nanočipais mūsų organizmuose. Apie bet kokią gerovę pamišrkite. Jie ne todėl ateina į administracijas, kad jums ir man būtų geriau. Populiacijos encefalograma, mąstysena, filosofija, įsitikinimai, viesa vieša erdvė stropiai kontroliuojami. Gal ir atsiranda viena – kita prošvaistė, bet iš esmės Lietuvos dangus užtrauktas juodais debesimis. Bet mums kuo sunkiau tuo geriau. Man – kuo sunkiau tuo geriau. Juk daug geriau būti pastovioje opozicijoje ir stebėti gilios valstybės lėlininkų ir lėlių veiksmus, iš kurių visi be išimties yra nukreipti prieš žmogaus prigimtį. Buvimas sistemoje, jos administravimo viršuje, reiškia, kad tu tarnauji tautos ir žmonijos naikinime. Prezidentas ar premjeras yra satelitas, vietininkas, kuris privalo besąlygiškai vykdyti šeimininkų užgaidas. Jei nevykdysi plano, tave automatiškai išjungs.

Man, kaip lietuviui gėda, kad renkame lėlininkų nupudruotas beždžiones, kad mes esame nuolat išdurinėjemi tų, kurie projektuoja tuos, kurie turi užimti postus. Man nepatinka, kai prieš metus pasakoma kas bus, kad esą nėra kito pasirinkimo, taip ir būna. Man iš kitos pusės tai egzaminas kaip nors laikyti šaltus nervus matant tautos miegojimo lygį, Deep State per rinkimus paskiriamų administratotių bukuma ir beprasmybę. Bet aš tą priimu, kaip neišvengiamą realybę. Aš priimu, kad lėlininkai, kurie projektuoja Lietuvos ateitį mane išdūrė, atimdami galimybę pasirinkti. Aš suprantu ir priimu, kad miegantis žmogus prieš zombinimo ir mind control technologijas yra bejėgis. Visa tai puikiai suvokiu. Galėčiau pasakyti, jog su tokia tauta man ne pakeliui. Bet aš esu jos dalis, kitokia dalis. Aš daugiau neagituosiu nei už vieną beždžionę kurią ilgai rodo televizijos. Bet palaikysiu tas jėgas, kurios išdrįs plaukti prieš srovę.