Vaiko teisių vadovas: iš Lietuvių šeimų paimamų vaikų daugės

Autorius: socmin.lt Šaltinis: http://ldiena.lt/straipsnis/96... 2018-11-10 15:02:49, skaitė 358, komentavo 4

Vaiko teisių vadovas: iš Lietuvių šeimų paimamų vaikų daugės

kristina Paulike #Pizzagate
#Pedogate #PedoWood atemimo priezastis iš Lietuvių šeimų

Jan Maciejevski. Jan Maciejevski brolis aferistas Kaip Eltai sakė šiuo metu Norvegijoje turintis firma

Prasidėjus vaiko teisių apsaugos reformai, Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos laikinasis vadovas Janas Maciejevskis sako, kad iš šeimų paimamų vaikų gali daugėti.

„Gali būti (padaugėjimas – BNS), bet tai tiktai rodo, kad ankstesnė sistema toje vietoje neveikė, jeigu vaikus reikėjo imti, o jie nebuvo imami. Realiai mes nesugalvojome kažkokių naujų kriterijų, kada reikia paimti vaiką“, – pirmadienį žurnalistams sakė J.Maciejevskis

Anot jo, iki šiol per metus laikinoji globa buvo nustatoma apie 2 tūkst. vaikų.

„Vertiname, kad dabar gali šoktelėti tas skaičius, bet tikimės, kad tai nebus kažkoks žymus šuolis, nes iš tiesų tikslas yra – kad vaikas liktų šeimoje, kad vaikas gyventų šeimoje su tėvais, nes tai labiausiai atitinka jo interesus. Vaiko paėmimas yra kraštutinė priemonė, kai kitu būdu negalime padėti“, – aiškino tarnybos vadovas.

Jis žadėjo, kad nuo šiol valstybė ir savivaldybės teiks didesnę pagalbą vaiką norinčiai susigrąžinti šeimai.

„Pagrindinis tos pagalbos aspektas yra būtent tas, kad šeima turi dėti pastangas, turi norėti pakeisti savo elgesį, kad vaikas grįžtų į šeimą. Tiktai kitas vėlgi aspektas – kad dabar turėtų būti ta pagalba intensyvesnė ir tėvams turėtų būti platesnis spektras paslaugų siūlomas“, – teigė J.Maciejevskis.

Jo teigimu, iki nuo liepos išsiplėtęs vaiko teisių apsaugos aparatas dar nėra visiškai užpildytas, bet jau dabar yra daugiau nei prieš pertvarką. Jo aiškinimu, šiuo metu tarnyboje iš 516 etatų užimta apie 440, o iki pertvarkos etatų buvo tik apie 370.

linas.kukuraitis pedo
#Pedogate #PedoWood #pedobear

Tarnybos užpildymą specialistais kaip vieną iš didžiausių iššūkių pirmadienį spaudos konferencijoje įvardijo socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis.

#pedobear #Pizzagate #progressives #liberalism #ProtectTheKids #ProtectTheChildren #Weinstein #Pedogate #PedoWood #PIZZAGATEISREAL #Pizzagate #Pedogate #PedoGateNews #TheGreatAwakening #TheStorm #Trump #TrustThePlan #USA #WWG1WGA #WalkAway #WhoIsQ Jan Maciejevski Linas Kukuraitis Caritas Lithunia #PedoVore #PizzaGate #PedoGate #SpiritCooking #Q #QAnon #Adrenochrome #TheStormIsHere #TheGreatAwakening #FollowTheWhiteRabbit

[email protected]